Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 S. Meyer „Saulėlydis“

Go down 
+42
Diute
la Tulipe
MikePukuotis
mysticism
Erelio akis
Tokuteka
infiltruotasis
summer sun
raudona.
Karolina.
kitty
sausainiuke_Rrr
kaRina
sandrinė
Smitė.^
Kulka.
AurėjaFėja
lialia
Gweny
langueur
Little_Star
awesome
eglaite
Gabree4
Šerey
Sally
Monika
Beveik`
Chlortig
Samantha
Euthanasia
Otilija
dutė
Elle.*
feora
Mymius.
Feliksa
Nuo stogo
Starlight.
Džuljeta
alce a pois
Ugnė
46 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriusPranešimas
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 5:50 am

sandrinė rašo:
Kai pagalvoji tai net filmų neužskaityčiau, man daug labiau patiko "Vampires Diaries" serialas negu visi trys filmai kartu sudėjus. Nors blaiviai pagalvojus ten tie patys vampyrai...

Man ''Vampire diaries'' dar ir visai patinka ;D kažkaip užsikabliavus buvau, dabar 2 sezono laukiu juoktis
Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 7:56 am

Aš tai vis bandau įveikt pirmąjį, kada antrasis prasidės?
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 10:14 am

Nežinau, turėtų gal rudenį pradėt rodyti. Man pačios pirmos serijos tai neužkabino, po to įsivažiavau.
Atgal į viršų Go down
Karolina.
Žodis.
Karolina.


Pranešimų skaičius : 72
Amžius : 30
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2010-08-23

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 6:58 am

o tai tas serialas pagal "Saulėlydį"? atsilikusi aš. :DD
Atgal į viršų Go down
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 7:33 am

Ne ;] pagal knygų seriją ''Vampyro dienoraščiai''
Atgal į viršų Go down
summer sun
Žodis.
summer sun


Pranešimų skaičius : 81
Amžius : 29
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-07-07

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Icon_minitimeŠt. 09 04, 2010 7:25 am

lb patiko. :]
Atgal į viršų Go down
AurėjaFėja
Lapas.



Pranešimų skaičius : 268
Amžius : 32
Miestas : Tarp Rietavo ir Kauno.
Registracijos data : 2009-10-24

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Icon_minitimeŠt. 10 09, 2010 6:29 am

skaitau šią knygą trečią kartą jau sunny
Atgal į viršų Go down
http://aurejafeja-perpetuo.blogspot.com/
infiltruotasis
Raidė.



Pranešimų skaičius : 23
Amžius : 33
Registracijos data : 2010-01-29

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Icon_minitimeKv. 10 14, 2010 4:13 am

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Blade-blade-twilight-demotivational-poster-1248499527
Atgal į viršų Go down
Tokuteka
Pastraipa.
Tokuteka


Pranešimų skaičius : 173
Amžius : 25
Miestas : Klaipėda.
Registracijos data : 2010-08-22

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Icon_minitimeKv. 11 04, 2010 12:54 am

Buvau labai pasinešusi, bet dabar tas pasinešimas dingo... Labai įdomi knyga, bet būna įdomesnių... ;]
Atgal į viršų Go down
http://padayum.tumblr.com/
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Icon_minitimePir. 12 13, 2010 10:44 pm

Perskaičiau... kažko panašaus ir tikėjausi. Nieko ypatingai įdomaus, bet Muse įtaka jaučiasi (labai). Bela man pasirodė tokia kvailoka... Jai visgi buvo NET 17 metų (gal Amerikoje tokio amžiaus merginos ir elgiasi taip, bet ne čia)... Edvardas irgi ne ką geresnis - įsimylėję vampyrai... kad bent nekartotų taip dažnai "myliu tave" lol

Filmo žiūrėti net nesiruošiu (visiškai ne taip vaizduotėje piešiu veikėjus), bet kitas dalis perskaitysiu, gal patiks labiau, turi juk būti piežastis, kodėl žmonės skaito tas knygas :P Gal būtų labiau patikusi ir ši, bet jau skaičiau Sukės serijos knygas - pernelyg daug panašumų, tik ši knyga labiau pritaikyta paaugliams :P lol
Atgal į viršų Go down
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Icon_minitimeAntr. 12 14, 2010 3:04 am

^ Mane buvo labai užkabinus. Bet kai praėjo ta manija ir labiau pamąsčiau apie siužetą, tai dabar man jis per saldus. Nu bliamba juk tokių idealių personų nebūna. Galbūt tie tobuli personažai ir užburia paauglius, jiems jie lyg dievukai.
Atgal į viršų Go down
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Icon_minitimeAntr. 12 14, 2010 5:03 am

man tai irgi ta manija praėjus.. na, aišku, domiuosi filmais, naujais aktoriais, laukiu dabar paskutiniojo :) bet tai čia kaip įpročiu tapo, tikrai nebesu pamišusi Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
Erelio akis
Raidė.



Pranešimų skaičius : 8
Amžius : 28
Registracijos data : 2011-01-31

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Icon_minitimePir. 01 31, 2011 11:45 pm

Feeeee S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 912442 Prisiminiau tą Loreną... S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 526545
Atgal į viršų Go down
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 7:57 am

o kas su Lorenu negerai?
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
mysticism
Lapas.
mysticism


Pranešimų skaičius : 272
Amžius : 29
Registracijos data : 2010-06-09

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 4:53 am

Neseniai perskaičiau, patiko labiau negu maniau.
Atgal į viršų Go down
http://1000puslapiu.blogspot.com/
MikePukuotis
Žodis.
MikePukuotis


Pranešimų skaičius : 75
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-01-30

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Icon_minitimePen. 02 04, 2011 4:01 am

Kažkaip ketinau paskaityt, bet neprisiverčiau iki galo. Kad ir kiek žmonių būtų šios knygos (o gal greičiau filmų) fanai, manęs ji kažkaip nedomina. Spėju visus patraukė tik tai, kad atsirado šiek tiek originalesni veikėjai - vampyrai. Nežinau, gal kai ta banga bus atslūgus ir aš pabandysiu paskaityt :)
Atgal į viršų Go down
la Tulipe
Lapas.
la Tulipe


Pranešimų skaičius : 279
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-03-06

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Icon_minitimeKv. 03 10, 2011 4:09 am

Mane irgi buvo labai užkabinusios knygos, tik ketvirtąją skaitydama laukiau nesulaukiau, kada gi pagaliau baigsis ji, nes ten tokios pievos... Man ten visko gerokai per daug. Apskritai, knygos prastyn ėjo. Trečiojoj Bela kaip reikalas nervino mane. Negi taip sunku apsispręsti. Kad bent jau panašūs jie (Džeikobas su Edvardu) būtų... O dabar- visiškos priešingybės.. Na, nesiplėsiu Very Happy Kuo toliau, tuo daugiau minusų randu šiose knygose, tad net nekalbu, jei kuri draugė užsimena apie šias knygas/filmus, nes taip ir susipykti galima Very Happy
Filmas gal tik pirmasis patiko, antrojo metu visą laiką prasijuokiau. Gryna komedija man ten pasirodė. Very Happy Trečiąjį turiu, bet vis dar neprisiruošiu pažiūrėt.
Daug labiau patinka Sukės saga. Ji visai kitokia. Gal pradžioje (ypač pirmoje knygoje) panašumų ir yra su Saulėlydžiu, bet toliau jau visai kitaip ten viskas rutuliojasi. Daugiau veiksmo, meilė nėra pirmoje vietoje nei kad ,,saulėlydyje''. Skaičiau ir ,,Vampyrės dienoraštis. Pabudimas'', bet neužkabino, tai ir netęsiu pažinties su kitomis šios knygos dalimis. Serialas žymiai įdomesnis.

Tai tiek.
Atgal į viršų Go down
http://perskaiciau.wordpress.com
Diute
Raidė.
Diute


Pranešimų skaičius : 20
Amžius : 27
Registracijos data : 2011-03-09

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Icon_minitimeKv. 03 17, 2011 6:56 am

Skaičiau visas Saulėlydžio sagos knygas.
Sudomino tas tiesa, bet nepasakyčiau, kad buvo ta "manija" twilight sagos kaip kitiems.
O šeip knyga kaip knyga yra įdomumo, bet ir vietų kurios užkniso ;)
Atgal į viršų Go down
Violla
Skiemuo.



Pranešimų skaičius : 42
Amžius : 28
Registracijos data : 2011-06-30

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Icon_minitimeKv. 06 30, 2011 6:45 am

Man patiko si knyga, tik, deja, trecios dalies neskaiciau. Kai kuriose vietose skaityti budavo labai idomu. :-) visai gera knyga.
Atgal į viršų Go down
Gabriele250
Skiemuo.
Gabriele250


Pranešimų skaičius : 52
Amžius : 29
Registracijos data : 2011-12-03

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Icon_minitimeSk. 07 01, 2012 5:21 am

Labai įdomi knyga. Paliko nepaprastai gerą įspūdį. Perskaityti tikrai verta...
Atgal į viršų Go down
vegas girl
Raidė.
vegas girl


Pranešimų skaičius : 28
Amžius : 27
Miestas : united states of narnia
Registracijos data : 2012-07-01

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Icon_minitimeAntr. 07 03, 2012 4:32 am

Skaičiau tik todėl, kad buvo prasidėjus manija, tai nenorėjau taip sakant nuo mados atsilikt :)
šiaip didelio įspūdžio nepaliko :)
Atgal į viršų Go down
Kivis
Raidė.
Kivis


Pranešimų skaičius : 21
Amžius : 25
Miestas : Narnija
Registracijos data : 2012-06-28

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Icon_minitimeŠt. 07 14, 2012 6:52 am

Įdomios knygos. :) Žinoma, jos paaugliškos, kiek saldokos, bet vis tiek visai nieko. Very Happy Knygų reputaciją, manau, sugadino filmai. silent
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
S. Meyer „Saulėlydis“
Atgal į viršų 
Puslapis 44Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Stephenie Meyer ''Jaunatis''
» Charlaine Harris VS. Stephenie Meyer

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Jaunimo literatūra-
Pereiti į: