Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 S. Meyer „Saulėlydis“

Go down 
+42
Diute
la Tulipe
MikePukuotis
mysticism
Erelio akis
Tokuteka
infiltruotasis
summer sun
raudona.
Karolina.
kitty
sausainiuke_Rrr
kaRina
sandrinė
Smitė.^
Kulka.
AurėjaFėja
lialia
Gweny
langueur
Little_Star
awesome
eglaite
Gabree4
Šerey
Sally
Monika
Beveik`
Chlortig
Samantha
Euthanasia
Otilija
dutė
Elle.*
feora
Mymius.
Feliksa
Nuo stogo
Starlight.
Džuljeta
alce a pois
Ugnė
46 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Sally
Junginys.
Sally


Pranešimų skaičius : 95
Amžius : 27
Miestas : Širvintos
Registracijos data : 2009-06-07

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 9:13 am

Gal kas turi paskolint?
Atgal į viršų Go down
eglaite
Sakinys.
eglaite


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 39
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-28

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 6:54 pm

Gal nori elektroninio angliško varianto? Turiu. Visas keturias dalis turiu
Atgal į viršų Go down
awesome
Sakinys.
awesome


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 114
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-06-29

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 08, 2009 12:59 am

Neskaičiau. Labai keistai atrodo visa ta manija šio filmo/knygos. Bijau pasinešti : D
Atgal į viršų Go down
http://www.kumelesukanopom.blogspot.com
Sally
Junginys.
Sally


Pranešimų skaičius : 95
Amžius : 27
Miestas : Širvintos
Registracijos data : 2009-06-07

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Icon_minitimeKv. 07 09, 2009 7:42 am

eglaite rašo:
Gal nori elektroninio angliško varianto? Turiu. Visas keturias dalis turiu

Nea. Ačiū. Mano anglų kalbos žinios dar ne tokios geros, kad skaityčiau angliškas knygas.
Atgal į viršų Go down
Little_Star
Pastraipa.



Pranešimų skaičius : 149
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-07-15

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 5:58 pm

awesome rašo:
Neskaičiau. Labai keistai atrodo visa ta manija šio filmo/knygos. Bijau pasinešti : D

Aha, dabar tokia masine psichozė.;D

Skaičiau "Saulėlydį". Gana greitai persiskaitė. Įdomi knyga, įdomi. Tik kartais nervindavo, kad joje per daug to Edvardo.
Atgal į viršų Go down
http://sveciuosepaslittles.blogspot.com
langueur
Pastraipa.
langueur


Pranešimų skaičius : 150
Amžius : 31
Miestas : Utena
Registracijos data : 2009-08-11

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 8:31 am

Aš pirma netyčiomis pamačiau filmą, o tad ėmiausi knygų.
Tikrai sergu twilight psichoze Very Happy
Turiu wisas knygas kompiuteryje.
Twilight pralenkė HP Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.utenosjaunimas.lt
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Icon_minitimeŠt. 08 15, 2009 9:16 pm

langueur rašo:
Aš pirma netyčiomis pamačiau filmą, o tad ėmiausi knygų.
Tikrai sergu twilight psichoze Very Happy
Turiu wisas knygas kompiuteryje.
Twilight pralenkė HP Very Happy

tik kompiuteryje? Very Happy
ir beje, turi leidyklos versijas (nežinau, ar iš vis tokios būna) ar tik verstas fanų?
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Beveik`
Puslapis.
Beveik`


Pranešimų skaičius : 216
Amžius : 32
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-07

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Icon_minitimeSk. 08 16, 2009 3:44 am

Aš ieškojau bibliotekoj, bet dar neradau jos. ;D nes ir man būtų įdomu, kuo ji tokia ypatinga..
Atgal į viršų Go down
langueur
Pastraipa.
langueur


Pranešimų skaičius : 150
Amžius : 31
Miestas : Utena
Registracijos data : 2009-08-11

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Icon_minitimeSk. 08 16, 2009 10:28 am

Nuo stogo. rašo:
langueur rašo:
Aš pirma netyčiomis pamačiau filmą, o tad ėmiausi knygų.
Tikrai sergu twilight psichoze Very Happy
Turiu wisas knygas kompiuteryje.
Twilight pralenkė HP Very Happy

tik kompiuteryje? Very Happy
ir beje, turi leidyklos versijas (nežinau, ar iš vis tokios būna) ar tik verstas fanų?

Saulėlydžio knygą turiu namie, jaunatį skaičiau iš bibliotekos, užtemimą skolinaus.
O šiaip visas knygas turiu kompiuteryje, manau fanų verstas. ;]
Atgal į viršų Go down
http://www.utenosjaunimas.lt
Gweny
Žodis.
Gweny


Pranešimų skaičius : 66
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-08-11

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Icon_minitimeSk. 08 16, 2009 10:47 am

Neskaičiau, bet ir nesiruošiu skaityti ;D Mačiau filmą (pabaigos taip ir nesulaukiau, atsibodo) tai pasirodė eilinė istorija (tik, kad yra vampyrų), visiškai neužintrigavo..;]
Atgal į viršų Go down
lialia
Žodis.
lialia


Pranešimų skaičius : 64
Amžius : 29
Miestas : Šilutė
Registracijos data : 2009-07-09

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Icon_minitimePir. 08 17, 2009 1:10 am

Kad ir ką sakytumėt man ši knyga laabai patiko. Ir nesergu aš jokia psihoze, tiesiog mane ši knyga (ir kitos dalys) užvedė. Ir ji tikrai liks viena geriausių mano perskaitytų knygų. Cool
Atgal į viršų Go down
AurėjaFėja
Lapas.



Pranešimų skaičius : 268
Amžius : 32
Miestas : Tarp Rietavo ir Kauno.
Registracijos data : 2009-10-24

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Icon_minitimeŠt. 10 24, 2009 11:46 pm

Man patiko. Perskaičiau dar prieš žiūrėda filmą. Taip užbūrė, kad skaitydavau naktimis neatsitraukdama nuo kompiuterio ekrano(visas dalis) S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Icon_clown .
Dabar dėl to nešioju akinius S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 383867
Atgal į viršų Go down
http://aurejafeja-perpetuo.blogspot.com/
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Icon_minitimeSk. 10 25, 2009 1:58 am

būtent, būtent dėl to?
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Kulka.
Raidė.



Pranešimų skaičius : 1
Amžius : 87
Registracijos data : 2010-02-17

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Icon_minitimeTr. 02 17, 2010 4:02 am

Išreikšiu savo nuomone apie ''Jaunatį'' Knyga nėra įdomi. Parasytas stiliumi kuris yra prastas. Viskas labai istempta. O dar tie praleisti puslapiai yra tik medziu isnaudojimas.
Na man tokie netikri vampyrai nepatinka.
Atgal į viršų Go down
Smitė.^
Biblioteka.
Smitė.^


Pranešimų skaičius : 712
Amžius : 30
Miestas : Kuršėnai
Registracijos data : 2008-06-15

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Icon_minitimeTr. 02 17, 2010 5:15 am

Kulka. rašo:
Išreikšiu savo nuomone apie ''Jaunatį'' Knyga nėra įdomi. Parasytas stiliumi kuris yra prastas. Viskas labai istempta. O dar tie praleisti puslapiai yra tik medziu isnaudojimas.
Na man tokie netikri vampyrai nepatinka.

Pati nė vienos "Twilight" sagos knygos neperskaičiau. Skaityti neketinu. (Tarkime, knyga nebloga, tačiau vemt verčiantis populiarumas atbaido mane ją net į rankas paimti.)
Jei Kulkos komentaras būtų bent kiek pagrįstesnis (suprantu, kad knygą vis dėlto ji perskaitė), vertinčiau jį itin teigiamai (nu, tuo įdomiu pliusiuku dėl reputacijos ;D), mat kritiškų atsiliepimų apie "Jaunatį" reikia čiut ne su žiburiu ieškot - radus konkretų ir aiškų, labai apsidžiaugčiau. Na, aišku, konkrečių bei pagrįstų reikia paieškot ir teigiamųjų atsiliepimų tarpe, mat visi (turėjau omeny, visos), regis, kalbos dovaną po sagos perskaitymo prarado ir bemoka tik rėkti, alpti, cypti iš "meilės", "laimės" tom knygom.
Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Icon_minitimeTr. 02 17, 2010 8:30 am

Bet ir tavo komentaras nėra visiškai pagrįstas. Taip, daugeliui knyga patiko, nes tai romantiška, saldi meilės istorija - nevykėlė ir tobulasis, šimtas metų tokios yra, tačiau čia dar ir fantastikos elementų, pusiau detektyvu norima paversti šitą knygą, ir tas Edvardas tampa misteris tobulasis bene kiekvienai jaunai, kompleksų turinčiai paauglei. Dėl to ir yra alpinėjama. Ir pas mane šita knyga, kuris laikas buvo sąrašo viršuje, dar prieš filmui pasirodant spėjau ją perskaityti, bet ką galiu pasakyti, atsiranda daug daugiau geresnių ir įdomesnių knygų, kurios tiek pat įtraukia ir rašo ne tokias standartines istorijas.
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
kaRina
Pastraipa.
kaRina


Pranešimų skaičius : 143
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-07-21

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Icon_minitimeKv. 02 18, 2010 1:44 am

lialia rašo:
Kad ir ką sakytumėt man ši knyga laabai patiko. Ir nesergu aš jokia psihoze, tiesiog mane ši knyga (ir kitos dalys) užvedė. Ir ji tikrai liks viena geriausių mano perskaitytų knygų. Cool

Pritariu. Man tas pats. Niekad man nebuvo šios knygos manijos, išvis man nepatinka ta visuotinė psichozė dėl visos šitos sagos. Bet knyga yra tikrai gera ir man ji paliko gerą įspūdį. S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Icon_cool Galbūt ne šedevras, bet įspūdį palieka. ;D
Atgal į viršų Go down
http://rbd-forum.4rumer.net
sausainiuke_Rrr
Skyrius.
sausainiuke_Rrr


Pranešimų skaičius : 339
Amžius : 28
Miestas : Anykščiai
Registracijos data : 2010-03-13

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Icon_minitimeŠt. 03 13, 2010 11:49 pm

Turiu aš tą knygą, šiandien pradėjau skaityti. Tokia idomi ji man nors esu ir filmą mačiusi.
Atgal į viršų Go down
http://www.beaprote.tumblr.com
Svečias
Svečias




S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Icon_minitimePen. 06 25, 2010 11:05 pm

Va čia tai knyga. Taip taip, turiu aš tą "psichozę", kaip jūs vadinat, tik niekur jos daug nereiškiu. Tiesiog esu labai pasinėrusi į tas knygas, ir tiek. (:
Atgal į viršų Go down
kitty
Raidė.
kitty


Pranešimų skaičius : 11
Amžius : 31
Miestas : kaunas
Registracijos data : 2010-06-20

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Icon_minitimePir. 06 28, 2010 6:58 am

šitą knygą skaičiau ir galiu pasakyti, kad kuo toliau, tuo man atrodė, kad autorė švaisto mano laiką. Ji vis tempė istoriją, kol galiausiai praradau įdomumą ją skaityti.
Atgal į viršų Go down
http://www.kittywriter.ucoz.com
Karolina.
Žodis.
Karolina.


Pranešimų skaičius : 72
Amžius : 30
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2010-08-23

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Icon_minitimePir. 08 23, 2010 11:51 pm

sutinku su kitty.
"Saulėlydį" pradėjau skaityti, kai dar nebuvo jokios "psichozės" ir apskritai mažai kas buvo apie tokias knygas girdėjęs. neneigsiu ši knyga man labai patiko ir perskaičiau per porą dienų, bet. BET:
1. psichoze, ačiū Dievui, nesusirgau.
2. nei "Jaunatis", nei kitos dalis man jau nebepatiko. jau nekalbu apie trečią ir ketvirtą (ypač), nes man tikrai buvo gaila savo laiko. xD kodėl? nes ta jų meilė man buvo per saldi. nemėgstu tokio "cukraus". žmogus negali būti tobulas, o Edvardas būtent toks ir yra. taip, porą nereikšmingų ydų jis turi, tačiau ir jos yra sakykim "vampyriškos", kurių normalus žmogus negali turėti. na, Jūs man pasakykit, argi ne juokinga buvo skaityti kaip Bela bučiuojasi su Jackob'u, o jis dėl to kaltina save? :DD nesąmonė.
o nuo dabartinės psichozės jau net bloga darosi. tušinukai, penalai, kuprinės. Gaš!
Atgal į viršų Go down
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 3:27 am

Karolina. rašo:
sutinku su kitty.
"Saulėlydį" pradėjau skaityti, kai dar nebuvo jokios "psichozės" ir apskritai mažai kas buvo apie tokias knygas girdėjęs. neneigsiu ši knyga man labai patiko ir perskaičiau per porą dienų, bet. BET:
1. psichoze, ačiū Dievui, nesusirgau.
2. nei "Jaunatis", nei kitos dalis man jau nebepatiko. jau nekalbu apie trečią ir ketvirtą (ypač), nes man tikrai buvo gaila savo laiko. xD kodėl? nes ta jų meilė man buvo per saldi. nemėgstu tokio "cukraus". žmogus negali būti tobulas, o Edvardas būtent toks ir yra. taip, porą nereikšmingų ydų jis turi, tačiau ir jos yra sakykim "vampyriškos", kurių normalus žmogus negali turėti. na, Jūs man pasakykit, argi ne juokinga buvo skaityti kaip Bela bučiuojasi su Jackob'u, o jis dėl to kaltina save? :DD nesąmonė.
o nuo dabartinės psichozės jau net bloga darosi. tušinukai, penalai, kuprinės. Gaš!

Jau ta masinė psichozė tai ir mane šiurpina. Kažkada ieškojau palaidinės, užėjau į bershką, o ten visas kampas skirtas rūbams su ''Saulėlydžio'' veikėjais. Palaidinė su užrašais ''I love Jacob'', ''Team Jacob'', ''Team Edvard''. OMG affraid tada tai pakraupau ;D
Atgal į viršų Go down
raudona.
Puslapis.
raudona.


Pranešimų skaičius : 256
Amžius : 24
Miestas : Vilnius.
Registracijos data : 2010-07-29

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 4:08 am

Na, neskaičiau knygų, bet mačiau du filmus. Saulėlydį ir Jaunatį. Nežinau, kaip jūs, bet aš tikrai nematau ten nieko ypatingo ar nerealaus. Nematau to, dėl ko alpstama ir vos ne mirštama. Vėlgi pasikartosiu - PER DAUG CUKRAUS. Gal kai kam tai ir patinka, bet ne man.. Tas nesveikas Belos depresavimas ir Edvardo tobulybė manęs nesužavėjo, todėl man, bent jau filmai - nepatiko. Kadangi vien iš filmų nuomonę susidaryti truputį klaidinga, norėčiau perskaityti ir knygas, bet nemanau, kad visgi susirgsiu ta vadinama psichoze. ;]


Paskutinį kartą redagavo raudona., Antr. 08 24, 2010 4:17 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 4:10 am

Samantha rašo:
Karolina. rašo:
sutinku su kitty.
"Saulėlydį" pradėjau skaityti, kai dar nebuvo jokios "psichozės" ir apskritai mažai kas buvo apie tokias knygas girdėjęs. neneigsiu ši knyga man labai patiko ir perskaičiau per porą dienų, bet. BET:
1. psichoze, ačiū Dievui, nesusirgau.
2. nei "Jaunatis", nei kitos dalis man jau nebepatiko. jau nekalbu apie trečią ir ketvirtą (ypač), nes man tikrai buvo gaila savo laiko. xD kodėl? nes ta jų meilė man buvo per saldi. nemėgstu tokio "cukraus". žmogus negali būti tobulas, o Edvardas būtent toks ir yra. taip, porą nereikšmingų ydų jis turi, tačiau ir jos yra sakykim "vampyriškos", kurių normalus žmogus negali turėti. na, Jūs man pasakykit, argi ne juokinga buvo skaityti kaip Bela bučiuojasi su Jackob'u, o jis dėl to kaltina save? :DD nesąmonė.
o nuo dabartinės psichozės jau net bloga darosi. tušinukai, penalai, kuprinės. Gaš!

Jau ta masinė psichozė tai ir mane šiurpina. Kažkada ieškojau palaidinės, užėjau į bershką, o ten visas kampas skirtas rūbams su ''Saulėlydžio'' veikėjais. Palaidinė su užrašais ''I love Jacob'', ''Team Jacob'', ''Team Edvard''. OMG affraid tada tai pakraupau ;D

Suprantu kai būna, tarkim ten knygom atskira viena ir panašiai, bet visa šita beprotystė tai jau ir mane nervina. Dabar ko tik nėra su Twilight.. O dar sako, kad Lietuvoj nieko nepadaro. Krč, siaubasbaubas, net kosmetikos atsirado. Baisuma. Aš užskaitau tik knygas ir filmus. Daugiau jokių daikčiukų ir panašių pričindalų.
Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 4:16 am

Kai pagalvoji tai net filmų neužskaityčiau, man daug labiau patiko "Vampires Diaries" serialas negu visi trys filmai kartu sudėjus. Nors blaiviai pagalvojus ten tie patys vampyrai...
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Sponsored content





S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
S. Meyer „Saulėlydis“
Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Stephenie Meyer ''Jaunatis''
» Charlaine Harris VS. Stephenie Meyer

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Jaunimo literatūra-
Pereiti į: