Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 S. Meyer „Saulėlydis“

Go down 
+42
Diute
la Tulipe
MikePukuotis
mysticism
Erelio akis
Tokuteka
infiltruotasis
summer sun
raudona.
Karolina.
kitty
sausainiuke_Rrr
kaRina
sandrinė
Smitė.^
Kulka.
AurėjaFėja
lialia
Gweny
langueur
Little_Star
awesome
eglaite
Gabree4
Šerey
Sally
Monika
Beveik`
Chlortig
Samantha
Euthanasia
Otilija
dutė
Elle.*
feora
Mymius.
Feliksa
Nuo stogo
Starlight.
Džuljeta
alce a pois
Ugnė
46 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
dutė
Lapas.
dutė


Pranešimų skaičius : 317
Amžius : 32
Miestas : šakiai
Registracijos data : 2008-06-10

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Icon_minitimePir. 03 02, 2009 7:56 am

Tvirtos nuomonės susidarymas iš vieno dalyko apie kitą (šiuo atveju iš filmo apie knygą) yra labai neprotinga ir nepagrįsta elgsena.
Atgal į viršų Go down
http://tavo-bedos.blogspot.com
Euthanasia
Skiemuo.
Euthanasia


Pranešimų skaičius : 54
Amžius : 30
Registracijos data : 2008-07-16

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 03, 2009 3:02 am

Juk filmo ir knygos esmė ir istorija ta pati. Šiuo atveju manau visai normalu apie knygą susidaryti nuomonę iš filmo.
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 07, 2009 2:38 am

bet kaip aš pasijuokčiau, jeigu tu perskaitytum ir tau patiktų. ir gal labiau sutiksiu su dute.
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Icon_minitimePir. 03 09, 2009 3:14 am

Pirkčiau, bet labai brangu, o ir nusivilti bijau. Dievinu istorijas apie tikrus (bijančius šviesos, česnakų etc.) vampyrus, tad kažkaip keista būtų skaityti apie kitokius, bet... jeigu patiko Anne Rice (tiesa, ne taip jau labai), "sueitų" ir šitos knygos xD

Gal išlauksiu trečios dalies ir visas tris pirksiu, arba įvyks stebuklas ir bent jau "Saulėlydį" pavyks rasti bibliotekoj...
Atgal į viršų Go down
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Icon_minitimePir. 03 09, 2009 8:55 am

Aš ir taikau, gal biblėj rasiu, bet nemanau Neutral visada paimta būna No
Atgal į viršų Go down
Otilija
Žodis.
Otilija


Pranešimų skaičius : 63
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-01-17

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 14, 2009 9:19 am

Euthanasia rašo:
Neskaičiau, neskaitau, neiskaitysiu. Turiu tvirtą nuomonę apie šią istoriją. Mačiau filmą ir pakako. Nepradėkite dabar sakyti jog knyga daug geresnė or smthn, nes man nepatiko vien idealaus berniuko idėja.
išankstinis nusistatymas nieko gero. Varge, knygoj gi ne tik apie tobulumą kalbama!
Atgal į viršų Go down
http://melsvu-taku.blogspot.com
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 14, 2009 9:21 am

ir sakyčiau, galima rasti visai netobulų bruožų
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Otilija
Žodis.
Otilija


Pranešimų skaičius : 63
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-01-17

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 14, 2009 9:24 am

aš irgi taip manau.
tarkim, vaikinui sunku susivaldyti.
Atgal į viršų Go down
http://melsvu-taku.blogspot.com
Chlortig
Raidė.



Pranešimų skaičius : 14
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-04-13

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Icon_minitimePir. 04 13, 2009 1:04 am

Knygos niekaip negaunu. O pirkti tikrai nenoriu. Bet filmas buvo nerealus. Tai būtinai reiks knygą pasiimti.
Atgal į viršų Go down
Beveik`
Puslapis.
Beveik`


Pranešimų skaičius : 216
Amžius : 32
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-07

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Icon_minitimeSk. 06 07, 2009 5:20 am

Aš ir ketinu ją pasiimti iš bibliotekos vasarą. ;>
Atgal į viršų Go down
Monika
Dalis.
Monika


Pranešimų skaičius : 410
Amžius : 31
Miestas : Jurbarkas/Vilnius
Registracijos data : 2009-06-07

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Icon_minitimeSk. 06 07, 2009 6:37 am

gera, gera knyga. bet viso to pamišimo aš nesuprantu. aišku, kažkiek ir
man buvo kliuvę per galvą nuo šios knygos, bet atsipeikėjau ganėtinai
greitai. ir knygą pradėjau skaityti tik po filmo, taip jau išėjo. xD
Edvardas tikrai vos netobulybė, nors kaip Ineta sakė, galima "rasti ir
visai netobulų bruožų." Bela kartais tokia kvailė atrodo, bet dzin. xD
praeina.
Atgal į viršų Go down
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Icon_minitimeSk. 06 07, 2009 7:04 am

Mokykloj buvau pradėjus skaityt, tai sudomino, bet pamišimo kol kas nėra ;DD dabar laukiu kol draugė perskaityts ir duos man ;DD
Atgal į viršų Go down
Chlortig
Raidė.



Pranešimų skaičius : 14
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-04-13

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Icon_minitimePir. 06 08, 2009 12:25 am

Vakar kaip tik pabaigiau skaityt. Perskaičiau per savaitę berods. Ir prieš tai buvau mačius filmą. Tai kažin ar labai geras sprendimas iš pradžių pažiūrėti filmą tik po to skaityti knygą.

Visiškai kitokia knyga pasirodė nei filmas. Bet patiko. Tikrai. Įdomu skaityti. Reiks antrą dalį gauti iš kur nors. Bet jei kam įdomu... Tai internete yra visos 4 dalys lietuvių kalba. Jei kam įdomu iš kur gauti, parašykit į PM. Atsiųsiu linką. Bet perspėju... 3 ir 4 dalys yra paprasto žmogaus vertimo. Bet manau, kad esmė knygos ta pati.
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Icon_minitimePir. 06 08, 2009 1:43 am

buvo ir penkta verčiama, tik nežinau, ar jau baigė
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Sally
Junginys.
Sally


Pranešimų skaičius : 95
Amžius : 27
Miestas : Širvintos
Registracijos data : 2009-06-07

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Icon_minitimePir. 06 08, 2009 3:52 am

Aš kažkaip susidomėjau. Manau, reikės perskaityti, nors ir galvoju, kad tokia neypatingai gera fantastika.
Atgal į viršų Go down
Beveik`
Puslapis.
Beveik`


Pranešimų skaičius : 216
Amžius : 32
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-07

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Icon_minitimePir. 06 08, 2009 4:50 am

Na aš prieš skaitymą pc ekrane, akių gadinimas ir niekaip nesugebu susikaupt taip skaitydama.
Atgal į viršų Go down
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Icon_minitimePir. 06 08, 2009 7:59 am

Dabar skaitau, tai tikrai įdomi :)
aš irgi prieš skaitymą per pc, mane nervuoja ;D
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Icon_minitimePir. 06 08, 2009 9:24 am

todėl aš visada, jei tik nėra kitos išeities, spausdinuosi. velniškai nemėgstu e - books'ų
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 09, 2009 11:03 pm

Ech, per dvi dienas suskaičiau, tiesiog labai lengvai suėjo ;D patiko, kad jie tiek daug kalbasi ir.... ai viskas ten gerai ;DD dabar lauksiu kol draugė jaunatį perskaitys :)
Atgal į viršų Go down
Šerey
Skiemuo.
Šerey


Pranešimų skaičius : 36
Amžius : 28
Miestas : Išgalvotas ;D
Registracijos data : 2009-06-13

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 5:33 am

Skaičiau,patiko,pasinešiau,prėjo.Belekaip buvau pasinešus.Dabr praėjo.;DDD Bet visdar baisiai patinka.Skaičiau visas dalis per pc.Filmą irgi mačiau.
Atgal į viršų Go down
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Icon_minitimePir. 06 15, 2009 1:20 am

o man kažkaip nebesinori - tikri vampyrai yra tikri vampyrai... skaitau dabar "Miręs iki sutemų" ir 'kaifuoju' tiesiog. xD
Atgal į viršų Go down
Gabree4
Raidė.
Gabree4


Pranešimų skaičius : 12
Amžius : 29
Miestas : Silute
Registracijos data : 2009-06-26

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Icon_minitimeŠt. 06 27, 2009 11:32 pm

jei ka tai filmas ''Saulelydis'' jau yra pasirodes praeitais metais, ir daug kas ji mate. O filmas ''Jaunatis'' pasirodys s.m. Lapkricio 20d. As turiu visas knygas kompiuteryje. Ir jau baigiu 3dali perskaityti.
Atgal į viršų Go down
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Icon_minitimeSk. 06 28, 2009 12:34 am

Tai mes žinom, kad yra filmas xDD
Atgal į viršų Go down
Gabree4
Raidė.
Gabree4


Pranešimų skaičius : 12
Amžius : 29
Miestas : Silute
Registracijos data : 2009-06-26

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Icon_minitimeSk. 06 28, 2009 3:05 am

Nu as suprantu, bet pirmam siu komentaru psl kazkas nezinojo, tai ir pasakiau kad pagaliau zinotu Very Happy
Atgal į viršų Go down
eglaite
Sakinys.
eglaite


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 39
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-28

S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Icon_minitimePir. 06 29, 2009 2:32 am

Man knyga nebaisiai patiko. Buvo įdomu sužinoti, dėl ko iš proto kraustosi jaunimas. Bet taip ir likau nesupratusi :) Meilės istorija per saldi ir visai neįtikinama. Vos ne XXI am. pelenės istorija: princas - tobulo grožio vampyras, o pelenė - vidutiniška nevėkšla. Bet patiko kai kurie sąmojai.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer „Saulėlydis“   S. Meyer „Saulėlydis“ - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
S. Meyer „Saulėlydis“
Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Stephenie Meyer ''Jaunatis''
» Charlaine Harris VS. Stephenie Meyer

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Jaunimo literatūra-
Pereiti į: