Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.

Go down 
+33
Skaitanti
Tokuteka
mysticism
Agniux
Snaigėse
la Tulipe
Chanym
Karčio Sruoga.
Karamelinė Saulė
The Sweetest Downfall
alce a pois
angeliukas
Laura
summer sun
Chilly
Burzuazija
AurėjaFėja
Samantha
*Judyy. Little psycho*
Notė.
langueur
lialia
Monika
zhyrapha_
varpeliai
awesome
kaRina
Iveta
bublė.
Smitė.^
Žiūrėk!
Džuljeta
Nuo stogo
37 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Karčio Sruoga.
Raidė.
Karčio Sruoga.


Pranešimų skaičius : 20
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-09-29

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 09, 2011 4:11 am

Džeinė Eir.. man šita knyga asocijuojas su atostogom : ) prie jūros būdama geras porą dienų nepaleidau iš rankų, o tada baisiai gailėjaus, kad taip greitai perskaičiau. šiaip pats siužetas tai nesužavėjo, nes viskas gana nuspėjama, tik tiek, kad negalėjau sulaukt, kada pati Džeinė viską sužinos : D nežinau, kas šitaip užkabino, bet visiškai buvau įklimpus tik į tą knygą ir nieko daugiau.
Atgal į viršų Go down
Chanym
Raidė.
Chanym


Pranešimų skaičius : 28
Amžius : 30
Miestas : Vakarų Lietuva
Registracijos data : 2011-01-16

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 16, 2011 11:42 pm

Perskaičiau knygą,nes mama sakė,kad matė filmą tokį įdomų,dar internete pasiskaičiau ir nenusivyliau sunny nuostabi,romantiška knyga I love you
Atgal į viršų Go down
Chanym
Raidė.
Chanym


Pranešimų skaičius : 28
Amžius : 30
Miestas : Vakarų Lietuva
Registracijos data : 2011-01-16

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 16, 2011 11:45 pm

o fimų visos serijos yra smailas.net ,ten online,nieko siųstis nereikia,tik,kad rusų kalba ten confused ,šiek tiek žiūrėjau,nelabai patiko,knyga daug geresnė alien
Atgal į viršų Go down
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 3 Icon_minitimeAntr. 02 15, 2011 5:49 am

Labai patiko :] susigyvenau su Džeinės personažu, buvo labai įdomu, kas bus toliau. Tikrai nuostabi knyga ;]
Atgal į viršų Go down
la Tulipe
Lapas.
la Tulipe


Pranešimų skaičius : 279
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-03-06

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 3 Icon_minitimeAntr. 03 08, 2011 3:59 am

Man ši knyga labai patiko. Galbūt pradžioje net skeptiškai į ją žiūrėjau, bet netrukus labai įsitraukiau į istoriją. Patiko. Ekranizacijos nė vienos nemačiau, tikiuosi pasiseks pamatyti tą pačią naujausią, kurios nuoroda šiek tiek aukščiau yra įdėta.
Atgal į viršų Go down
http://perskaiciau.wordpress.com
Snaigėse
Skiemuo.
Snaigėse


Pranešimų skaičius : 41
Amžius : 31
Registracijos data : 2010-02-14

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 3 Icon_minitimePir. 04 18, 2011 3:37 am

Pamenu, kai pagaliau radau knygą bibliotekoje tiesiog vos nešokinėjau iš laimės;)) Ir ne veltui, nes tikrai patiko: viena iš mano mėgstamiausių knygų. Labai sužavėjo pavaizduota meilė. Tokia ne banali, tvirta bei tikroviška...
Atgal į viršų Go down
http://knyginejimai.wordpress.com/
Agniux
Pastraipa.
Agniux


Pranešimų skaičius : 182
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda
Registracijos data : 2008-04-27

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 3 Icon_minitimeTr. 11 02, 2011 9:50 pm

Perskaičiau visų komentarus, ieškodama, kam ši knyga nepatiko. Heh, neradau.

Negaliu sakyt, kad visai nepatiko, kiekviena knyga turi ir minusų ir pliusų, bet vartojant daugiau ar mažiau, tai labiau nepatiko. Žinoma, ji įspūdinga savo siužetine apimtimi - ne kiekvienas rašytojas taip gyvai galėtų papasakoti visą veikėjo gyvenimą - tačiau aš pavargau nuo pompastikos. Tos meilės iškėlimas, ypač Ročesterio vos ne monologai, visa tai man pasirodė taip perdėta, taip neskoninga. Apskritai, pats Ročesteris kaip veikėjas man siaubingai nepatiko, tad kaip aš galiu mėgautis skaitydama, kaip Džeinė jį dievina?
Tačiau ši knyga man pagaliau leido suprasti savo skonį ir jau iš anksto atsirinkti, ką aš mėgstu ir ko ne. Gaila, bet ši knyga ne man.
6/10
Atgal į viršų Go down
http://wawagnijos-knygos-filmai.blogspot.com
mysticism
Lapas.
mysticism


Pranešimų skaičius : 272
Amžius : 29
Registracijos data : 2010-06-09

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 3 Icon_minitimeTr. 11 02, 2011 10:29 pm

kaip aš noriu tos knygos negaliu! : D reiks, kai eisu į biblioteką bibliotekininkę iškvost ar neturi.
Atgal į viršų Go down
http://1000puslapiu.blogspot.com/
Tokuteka
Pastraipa.
Tokuteka


Pranešimų skaičius : 173
Amžius : 25
Miestas : Klaipėda.
Registracijos data : 2010-08-22

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 3 Icon_minitimeSk. 11 06, 2011 11:01 pm

Filmas labai patiko, dabar reikės būtinai susirasti ir knygą.
Atgal į viršų Go down
http://padayum.tumblr.com/
Skaitanti
Raidė.



Pranešimų skaičius : 3
Amžius : 92
Registracijos data : 2011-11-29

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 3 Icon_minitimeKv. 12 01, 2011 9:41 am

scribd.com puslapyje yra visa Džeinė Eir knyga, tačiau konkrečios nuorodos man neleidžia įkelti Sad
Atgal į viršų Go down
J'adore
Skyrius.
J'adore


Pranešimų skaičius : 359
Amžius : 26
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2011-12-12

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 3 Icon_minitimePir. 12 12, 2011 6:52 am

Jėzau, tai tokia nuostabi knyga! Tai pati pirmoji knyga, kurią skaitydama galvojau, jog tai bus mano mėgstamiausia knyga. Ji labai įtraukia, pati jaučiau kiekvieną emociją. Be to, ši knyga mane ir patraukė prie XIXa. anglų literatūros. Dabar nuo panašių knygų negaliu atsitraukt. Ir dėl viso to kalta "Džeinė Eir".
Atgal į viršų Go down
Gabriele250
Skiemuo.
Gabriele250


Pranešimų skaičius : 52
Amžius : 29
Registracijos data : 2011-12-03

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 03, 2012 6:54 am

Filmą mačiau ir labai patiko. Reikės butinai perskaityti. Sudomino... flower
Atgal į viršų Go down
hoshi
Raidė.
hoshi


Pranešimų skaičius : 18
Amžius : 28
Registracijos data : 2012-07-29

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 29, 2012 11:30 am

Na, kam patinka meilės istorijos - "Džeinė Eir" pats tas. Knyga nebloga, bet ne mano skonio. Ir šiaip, nelabai visą siužetą pamenu, tik detalėmis galėčiau atpasakoti.
Atgal į viršų Go down
http://marcelemokosigyventi.blogspot.com/
Gabriele250
Skiemuo.
Gabriele250


Pranešimų skaičius : 52
Amžius : 29
Registracijos data : 2011-12-03

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 3 Icon_minitimeŠt. 11 17, 2012 9:54 pm

Jau perskaičiau šią knygą. Drąsiai galiu teigti, kad ,,Džeinė Eir'' yra geriausia knyga kokią tik esu skaičiusi.:)
Atgal į viršų Go down
Skaitytoja.
Skiemuo.
Skaitytoja.


Pranešimų skaičius : 45
Amžius : 25
Registracijos data : 2012-08-11

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 30, 2014 4:59 am

Visai neseniai buvau kaime ir palėpėje ieškojau įdomių knygų. Pamačiusi "Džeinę Eir" labai nudžiugau, nes aš norėjau perskaityti šią knygą, bet niekur jos neradau. Aišku, viršelis senas ir truputį apiplėšytas. Iš pradžių buvau mačiusi tik ekranizacijos trailerį ir jis nelabai sudomino, man labiau panašėjo į siaubo filmą negu į romantinę dramą, kaip rašė viename filmo komentare ir aš su tuo sutikau. Vien dėl populiarumo paėmiau šią knygą į rankas. Perskaičiau per kelias dienas. Po perskaitymo turiu pripažinti, kad tai yra viena iš mano mėgstamiausių knygų. Skaičiau neatsitraukdama, knyga labai įtraukė. Grįžusi iš kaimo pažiūrėjau filmą (2011), bet nusivyliau, nes viskas taip sutraukta, be to, nebuvo čigonės vietos! Taigi, patariu šią knygą perskaityti. :)
Atgal į viršų Go down
http://www.filmai.in/uzeik-408925.html
Sponsored content





Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Grožinė literatūra :: Klasika-
Pereiti į: