Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.

Go down 
+33
Skaitanti
Tokuteka
mysticism
Agniux
Snaigėse
la Tulipe
Chanym
Karčio Sruoga.
Karamelinė Saulė
The Sweetest Downfall
alce a pois
angeliukas
Laura
summer sun
Chilly
Burzuazija
AurėjaFėja
Samantha
*Judyy. Little psycho*
Notė.
langueur
lialia
Monika
zhyrapha_
varpeliai
awesome
kaRina
Iveta
bublė.
Smitė.^
Žiūrėk!
Džuljeta
Nuo stogo
37 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Icon_minitimeŠt. 04 26, 2008 9:14 am

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. 9955244062

Anotacija.
Visų niekinama ir žeminama našlaitė Džeinė auga giminaičių namuose o vėliau – prastos reputacijos našlaičių prieglaudoje. Paaugusi pradeda dirbti egocentriško misterio Ročesterio dukrelės aukle. Neišvaizdi, tačiau inteligentiška moteris sužavi Ročesterį. Įsiplieskia meilė. Bet ar Ročesterio pečius slegianti paslaptis nesunaikins jųdviejų jausmo?
Džeinės Eir istorija, parašyta 1847 m., įdomi ir šiandien: prieš keletą metų romanas buvo įtrauktas į populiariausių visų laikų Didžiosios Britanijos knygų dvidešimtuką. Romanas daug kartų ekranizuotas.
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Icon_minitimePen. 05 16, 2008 8:13 am

nesuprasi, kaip ten buvo su šiuo romanu - skaičiau jį nei daug, nei mažai - du kartus, bet galvoje apie jį neturiu nė vienos mintelės... What a Face visiškai neprisimenu :shock:
Atgal į viršų Go down
Žiūrėk!
Raidė.
Žiūrėk!


Pranešimų skaičius : 18
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-06-15

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Icon_minitimeSk. 06 15, 2008 10:26 am

Kartą mama parnešė seną, apskurusią knygą minkštais apsitrynusiais viršeliais, pageltusiais lapais ir apiplyšusiais kampais. Tiesą sakant, atsiversti pirmąjį puslapį privertė tik garsus kūrinio pavadinimas. O kai atsiverčiau, nebegalėjau sustoti. Tiesa, skaičiau ilgokai. Bet tai, ko gero, pirma knyga, prikausčiusi mano dėmesį ištisai dienai. Ir dabar negaliu jos pamiršti, nes buvau visa esybe įsigyvenusi į Džeinės personažą. Ir jūs neįsivaizduojat, kaip nudžiugau, kai netikėtai Forum cinemo repertuare aptikau šio kūrinio ekranizaciją. Smagumynas. Laukiu antradienio! What a Face
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Icon_minitimeSk. 06 15, 2008 10:31 am

O ši knyga jau metus guli mano knygų lentynoje, tik ji nauja, bet viliuosi, kad neperskaityta ji nesulauks to lapų pageltonavimo, tik paskui. Karta iš kartos. (:
Kodėl aš gimtadienio proga pirkau šią knygą? Ją man labai rekomendavo mama, o ir pati, ji yra labai garsi.
alien

Kaip supratau, antradienį turėsi progą pamatyti tą ekranizaciją, ar klystu? (:
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Smitė.^
Biblioteka.
Smitė.^


Pranešimų skaičius : 712
Amžius : 30
Miestas : Kuršėnai
Registracijos data : 2008-06-15

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Icon_minitimeSk. 06 15, 2008 10:34 am

Žiūrėk! rašo:
Kartą mama parnešė seną, apskurusią knygą minkštais apsitrynusiais viršeliais, pageltusiais lapais ir apiplyšusiais kampais. Tiesą sakant, atsiversti pirmąjį puslapį privertė tik garsus kūrinio pavadinimas. O kai atsiverčiau, nebegalėjau sustoti. Tiesa, skaičiau ilgokai. Bet tai, ko gero, pirma knyga, prikausčiusi mano dėmesį ištisai dienai. Ir dabar negaliu jos pamiršti, nes buvau visa esybe įsigyvenusi į Džeinės personažą. Ir jūs neįsivaizduojat, kaip nudžiugau, kai netikėtai Forum cinemo repertuare aptikau šio kūrinio ekranizaciją. Smagumynas. Laukiu antradienio! What a Face

Sudominai. Manau, vertės susirast tąją knygą. ;]]
Atgal į viršų Go down
Žiūrėk!
Raidė.
Žiūrėk!


Pranešimų skaičius : 18
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-06-15

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Icon_minitimeSk. 06 15, 2008 10:37 am

Aha. Antradienį, 18:00h, Plazoje. Rodys vienintelį kartą, visgi senas filmas. Čia truputį ne į temą, bet kad jau paklausei... :oops: :lol: Bet abejoju, ar filmas pranoks knygą. Labai ryškiai vaizduotėje susidariau veikėjų portretus ir šiek tiek bijau, kad aktoriai jų nenustelbtų.
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Icon_minitimeSk. 06 15, 2008 10:43 am

Dažniausiai taip ir būna: perskaitai knygą, susikuri viską mintyse, o pažiūrėjus viskas subliūkšta. Bet galbūt tau pasiseks ir taip neatsitiks. (:
Norėčiau ir aš pamatyti, bet pirmiausia reikėtų perskaityti knygą.
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Žiūrėk!
Raidė.
Žiūrėk!


Pranešimų skaičius : 18
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-06-15

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Icon_minitimeSk. 06 15, 2008 10:46 am

Nuo stogo. rašo:
Dažniausiai taip ir būna: perskaitai knygą, susikuri viską mintyse, o pažiūrėjus viskas subliūkšta. Bet galbūt tau pasiseks ir taip neatsitiks. (:
Norėčiau ir aš pamatyti, bet pirmiausia reikėtų perskaityti knygą.

Būtent. Knyga pirmiau, filmas - paskui. Jau vien dėl papildomo darbo savo vaizduotei. :lol:
Atgal į viršų Go down
bublė.
Pastraipa.
bublė.


Pranešimų skaičius : 148
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys.
Registracijos data : 2008-04-26

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Icon_minitimePir. 06 16, 2008 7:31 am

Mama sakė atras ją namuose, nors tai ne lengva misija, sakė tikrai gera knyga.
Atgal į viršų Go down
Iveta
Raidė.
Iveta


Pranešimų skaičius : 11
Amžius : 33
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-10-27

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Icon_minitimeAntr. 10 28, 2008 4:02 am

Neseniai perskaičiau. Tiesa jau senai norėjau šios knygos. Pradėjusi skaityti negalėjau atsitraukti. Tikrai labai patiko.
Atgal į viršų Go down
kaRina
Pastraipa.
kaRina


Pranešimų skaičius : 143
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-07-21

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 11:27 pm

Laaaabai patiko. Aš netgi ją nusipirkau, tapo viena mėgstamiausių mano knygų. Dabar mano planuose perskaityti ją antrą kartą. :)
Atgal į viršų Go down
http://rbd-forum.4rumer.net
awesome
Sakinys.
awesome


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 114
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-06-29

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Icon_minitimeTr. 08 12, 2009 12:16 am

Radau pas draugę : D
Kadanors būtinai pasiskolinsiu (:
Atgal į viršų Go down
http://www.kumelesukanopom.blogspot.com
varpeliai
Žodis.
varpeliai


Pranešimų skaičius : 69
Amžius : 31
Registracijos data : 2008-11-29

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Icon_minitimeTr. 08 12, 2009 2:05 am

Šiais metais nusipirkau ir kol kas neperskaičiau,bet baigus skaityti privalomas ketinu paimti ir ją į rankas.
Atgal į viršų Go down
zhyrapha_
Pastraipa.
zhyrapha_


Pranešimų skaičius : 151
Amžius : 30
Miestas : Kaunas.
Registracijos data : 2009-07-29

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Icon_minitimeKv. 08 13, 2009 6:04 am

Sudomino komentarai. Reiks nusipirkt : )
Atgal į viršų Go down
http://popierius.wordpress.com
Monika
Dalis.
Monika


Pranešimų skaičius : 410
Amžius : 31
Miestas : Jurbarkas/Vilnius
Registracijos data : 2009-06-07

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Icon_minitimePen. 08 14, 2009 4:11 am

turim mes ją namuose. prisimenu, kažkada rodė filmą apie tą veikėją, ir
aš buvau užsidegus skaityti šį romaną, bet net neatsiverčiau, nes tada
man buvo kažkur 11 metų. : D ir vis neprisiverčiu jos skaityti.
Atgal į viršų Go down
lialia
Žodis.
lialia


Pranešimų skaičius : 64
Amžius : 29
Miestas : Šilutė
Registracijos data : 2009-07-09

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Icon_minitimePir. 08 17, 2009 12:25 am

Vis galvoju, kad reikia ją perskaityt, taigi kai tik pabaigsiu skaityt visas pasiimtas knygas, varysiu pas draugę ir pasiskolinsiu:)
Atgal į viršų Go down
langueur
Pastraipa.
langueur


Pranešimų skaičius : 150
Amžius : 31
Miestas : Utena
Registracijos data : 2009-08-11

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Icon_minitimePir. 10 26, 2009 7:13 am

Šiuo metu skaitau šią knygą. Esu iš seniau girdėjus, kad tai klasika tapusi knyga. Kai suradau ją bibliotekoje labai apsidžiaugiau. Neseniai per youtube pažiūrėjau šios knygos ekranizacija, ir dauguma sako, kad filmas neatspindi knygos, vadinasi knyga labai įdomi. Nors skaitau tik pradžią man patinka ;]
Atgal į viršų Go down
http://www.utenosjaunimas.lt
awesome
Sakinys.
awesome


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 114
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-06-29

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Icon_minitimePir. 10 26, 2009 11:12 pm

Tupi spintelėj nuo tada, kai pasiėmiau iš draugės :}
Atgal į viršų Go down
http://www.kumelesukanopom.blogspot.com
varpeliai
Žodis.
varpeliai


Pranešimų skaičius : 69
Amžius : 31
Registracijos data : 2008-11-29

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 2:56 am

Kaip tik prieš keletą dienų perskaičiau.Labai patiko. Gaila nežinau iš kur gaut filmą.
Atgal į viršų Go down
awesome
Sakinys.
awesome


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 114
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-06-29

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Icon_minitimeŠt. 12 12, 2009 2:15 am

Įsimylėjau šią knygą ir tikiu, kad ji niekada nenulips nuo mėgstamiausių knygų kertelės...
Atgal į viršų Go down
http://www.kumelesukanopom.blogspot.com
Notė.
Sakinys.
Notė.


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 28
Miestas : Utena
Registracijos data : 2009-12-13

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Icon_minitimeSk. 12 27, 2009 4:35 am

Turiu namie dar tokią seno leidimo. Labai gera knyga.
Atgal į viršų Go down
*Judyy. Little psycho*
Skiemuo.
*Judyy. Little psycho*


Pranešimų skaičius : 41
Amžius : 27
Miestas : Panevežys
Registracijos data : 2010-01-30

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Icon_minitimeŠt. 01 30, 2010 8:26 am

Pritariu, knyga laaaaaaabai įdomi. Taaaip, žinau, kad esu per jauna, kad suprasčiau tikrą šitos knygos esmę bet... Dieve, man ji taip patiko. Ypač galas... Šeip per knygas neverkiu, bet tada... Ach, gera knyga. Šeip norėčiau pamatyti filmą, bet mama sakė, kad jis labai senas. Visgi, lauksiu, gal kada nors jį dar kartą režisuos ;D
Atgal į viršų Go down
http://www.hogvartsoburtai.proboards.com
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Icon_minitimeŠt. 01 30, 2010 9:22 am

Na tai kas, kad senas, girdėjau, kad tikrai neblogas ir atitinka knygą (klasiokė matė). Nenusiteik prieš senus filmus ;]]]] kartais tai būna tikra klasika, kurios nebeįmanoma pakartoti
Atgal į viršų Go down
*Judyy. Little psycho*
Skiemuo.
*Judyy. Little psycho*


Pranešimų skaičius : 41
Amžius : 27
Miestas : Panevežys
Registracijos data : 2010-01-30

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Icon_minitimeŠt. 01 30, 2010 10:09 am

Ne, man nerūpi kad jis senas ;D Just, dėl senumo joks kino teatras jo nebeleidžia. Ech *atsidūsta* norėčiau jį pamatyt ;d
Atgal į viršų Go down
http://www.hogvartsoburtai.proboards.com
Notė.
Sakinys.
Notė.


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 28
Miestas : Utena
Registracijos data : 2009-12-13

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Icon_minitimeSk. 01 31, 2010 4:21 am

*Judyy. Little psycho* rašo:
Taaaip, žinau, kad esu per jauna, kad suprasčiau tikrą šitos knygos esmę
Nemanau, kad knygos esmės supratimas priklauso nuo amžiaus. Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Icon_rabbit
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Grožinė literatūra :: Klasika-
Pereiti į: