Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.

Go down 
+33
Skaitanti
Tokuteka
mysticism
Agniux
Snaigėse
la Tulipe
Chanym
Karčio Sruoga.
Karamelinė Saulė
The Sweetest Downfall
alce a pois
angeliukas
Laura
summer sun
Chilly
Burzuazija
AurėjaFėja
Samantha
*Judyy. Little psycho*
Notė.
langueur
lialia
Monika
zhyrapha_
varpeliai
awesome
kaRina
Iveta
bublė.
Smitė.^
Žiūrėk!
Džuljeta
Nuo stogo
37 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Icon_minitimeSk. 01 31, 2010 8:31 am

*Judyy. Little psycho* rašo:
Ne, man nerūpi kad jis senas ;D Just, dėl senumo joks kino teatras jo nebeleidžia. Ech *atsidūsta* norėčiau jį pamatyt ;d

yra nemažai šansų rasti filmą torrentuose, juk nebūtina eiti į kino teatrą. o kad rastum užsienio torrentuose, tai garantuoju, tik žinoma, filmas būtų angliškas
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
*Judyy. Little psycho*
Skiemuo.
*Judyy. Little psycho*


Pranešimų skaičius : 41
Amžius : 27
Miestas : Panevežys
Registracijos data : 2010-01-30

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Icon_minitimeSk. 01 31, 2010 10:27 am

Notė. rašo:
*Judyy. Little psycho* rašo:
Taaaip, žinau, kad esu per jauna, kad suprasčiau tikrą šitos knygos esmę
Nemanau, kad knygos esmės supratimas priklauso nuo amžiaus. Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Icon_rabbit

Aš apie tą jų meilę ;D Ką aš, vaikas suprasiu? Very Happy

Nuo stogo ~ bandžiau atsisiųst, labai prata kokybė. Neapsimoka, o šiap dėl anglų k. problemų nėra ;D
Atgal į viršų Go down
http://www.hogvartsoburtai.proboards.com
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Icon_minitimeSk. 01 31, 2010 10:39 am

galbūt tai toks senas filmas, kad ir kokybė atitinkama. kelintų metų? : )
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Smitė.^
Biblioteka.
Smitė.^


Pranešimų skaičius : 712
Amžius : 30
Miestas : Kuršėnai
Registracijos data : 2008-06-15

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Icon_minitimePir. 02 01, 2010 6:17 am

Knygą vos perskaičius (o galbūt net ir anksčiau) įrašiau į savo mėgstamiausiųjų sąrašą. Esu meilės romanų gerbėja, be to senokai ketinau šią knygą perskaityti, tad iš džiaugsmo, paėmus į rankas, nė minties neturėjau nusivilti. Skaičiau originalo kalba - tikriausiai ir šitai pridėjo mažesnį ar didesnį pliusą jai. ;]
Atgal į viršų Go down
AurėjaFėja
Lapas.



Pranešimų skaičius : 268
Amžius : 32
Miestas : Tarp Rietavo ir Kauno.
Registracijos data : 2009-10-24

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Icon_minitimePir. 02 22, 2010 5:36 am

man labai patiko šita knyga. Žiūrėjau ir filmus dvi versijas net man atrodo. Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Icon_cherry
Atgal į viršų Go down
http://aurejafeja-perpetuo.blogspot.com/
Notė.
Sakinys.
Notė.


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 28
Miestas : Utena
Registracijos data : 2009-12-13

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 02, 2010 4:27 am

Siunčiuosi filmą. Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Alien
Atgal į viršų Go down
Smitė.^
Biblioteka.
Smitė.^


Pranešimų skaičius : 712
Amžius : 30
Miestas : Kuršėnai
Registracijos data : 2008-06-15

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 02, 2010 4:33 am

Aš filmo neketinu žiūrėti, nes aktoriai jame man labai neatitinka mano įsivaizduotų skaitant knygą. ;/
Atgal į viršų Go down
Burzuazija
Sakinys.
Burzuazija


Pranešimų skaičius : 123
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2010-04-06

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 06, 2010 5:23 am

Puslapiai tiesiog tirpo.
Žiauriai patiko. Ir ten netruko originalių minčių ;)
Bus viena mylimiausių.
Atgal į viršų Go down
http://po-lasa-po-lasa.blogspot.com
Chilly
Pastraipa.
Chilly


Pranešimų skaičius : 147
Amžius : 29
Registracijos data : 2009-12-12

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Icon_minitimePen. 04 16, 2010 3:26 am

Gal kas iš kauniečių turi paskolint?: D
Atgal į viršų Go down
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Icon_minitimePen. 04 16, 2010 5:14 am

O bibliotekoj neradai? ;]
Atgal į viršų Go down
Chilly
Pastraipa.
Chilly


Pranešimų skaičius : 147
Amžius : 29
Registracijos data : 2009-12-12

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Icon_minitimePir. 04 19, 2010 5:42 am

Na, aš net neieškojau. Šiaip nesu užsiregistravusi nei vienoje. Jau planavau berods praėjusią vasarą, bet niekaip neužsukau. Galvoju gal kas iš Kauno turi, galėtų paskolint. Nors aišku, galvotų,kad rizikinga duot kažkokia nepažįstamai..;d
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Icon_minitimePir. 04 19, 2010 6:06 am

nei-nei-nei vienoje bibliotekoje? : o
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Chilly
Pastraipa.
Chilly


Pranešimų skaičius : 147
Amžius : 29
Registracijos data : 2009-12-12

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Icon_minitimePir. 04 19, 2010 11:22 pm

nop. daugiausia mano knygų yra pirktinės;d kitas iš draugių esu pasiskolinus.
Atgal į viršų Go down
varpeliai
Žodis.
varpeliai


Pranešimų skaičius : 69
Amžius : 31
Registracijos data : 2008-11-29

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 01, 2010 6:47 am

Notė. rašo:
Siunčiuosi filmą. Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Alien


is kur siunties? as niekur nerandu Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Icon_cry
Atgal į viršų Go down
summer sun
Žodis.
summer sun


Pranešimų skaičius : 81
Amžius : 29
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-07-07

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 5:40 am

skaiciau keleta kartu. labai patiko :)
Atgal į viršų Go down
Laura
Raidė.
Laura


Pranešimų skaičius : 17
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-07-14

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 14, 2010 9:32 pm

Mama perskaitė ją porąkart iš eilės, todėl ir aš susidomėjau. Šiandien išvažiuojam prie ežero, tad pasiimsiu ir "Džeinę Eir" kartu (:
Atgal į viršų Go down
Laura
Raidė.
Laura


Pranešimų skaičius : 17
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-07-14

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 22, 2010 5:40 am

Na va. Kaip ir double-post'as gaunasi, bet labai neskriauskit dėl to Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 344623
Knygą skaityt pradėjau prieš keletą dienų, nes vis neturėjau laiko - pramirkau visą laiką ežere, bet kai paėmiau - prisiverčiau padėt tik einant miegot ir taip tas kelias dienas, kol perskaičiau ją iki galo. Nuostabi knyga. Istorija sužavėjo ir suvirpino mano, teks pripažint, svajoklę širdį. Mano skoniui, siužetas turi kažkiek bendro su Colleen McCullough knyga "Erškėčių paukščiai", kuri man taip pat labai patiko. Galbūt dėl to, jog šiose knygose abiejų pagrindinių herojų gyvenimai buvo ne iš lengvųjų ir abi jos susidūrė su meile, kuri anaiptol nebuvo banali, kaip nemaža nūdienos rašytojų ją interpretuoja.
Įsitikinau, jog ne veltui "Džeinė Eir" taip patiko mano mamai. Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 692253
Atgal į viršų Go down
angeliukas
Skiemuo.



Pranešimų skaičius : 51
Amžius : 33
Registracijos data : 2010-07-25

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 29, 2010 4:18 am

.


Paskutinį kartą redagavo angeliukas, Št. 03 06, 2021 10:59 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Icon_minitimeTr. 09 08, 2010 8:21 pm

Nors dar nebaigiau, bet drąsiai galiu pasakyti, kad tai viena įdomiausių mano skaitytų knygų. Dabar labai įdomu, kaip viskas pasibaigs. Man taip gaila Džeinės! Nors kartu ir labai gerbiu ją, nes tokia jauna ir nepalūžta, kas benutiktų.
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Icon_minitimePen. 09 10, 2010 4:03 am

Pagaliau TIKRAI perskaičiau. Kitais kartais kažkaip tik pradėdavau, ir kažkas sutrukdydavo...

Žavinga knyga, tikrai patiko! Nors, turiu pripažinti, puslapius apie Džoną (lyg toks to pastoriaus vardas) skaičiau be ypatingo susidomėjimo. :>
Atgal į viršų Go down
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Icon_minitimePen. 09 10, 2010 8:56 am

Pabaigiau šiandien kaip tik. Ir džiaugiuosi, kad baigiau, bet kartu ir liūdna, nes tai toookia nuostabi knyga :) ir pabaiga patiko :) Super.
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
The Sweetest Downfall
Raidė.
The Sweetest Downfall


Pranešimų skaičius : 6
Amžius : 28
Registracijos data : 2010-10-06

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 06, 2010 7:57 am

Užvakar buvau mokyklos bibliotekoje, patraukė šios knygos viršelis. Nežinau kodėl, bet ranka lyg ir sudrebėjo prieš ją paimant. tik išėjus iš bibliotekos supratau, kad norėjau jos. parėjusi namo atradau kompe filmą "Jane Eir" ir pažiūrėjau iki pusės. Įkvėpė. Nežinau kuom, man patinka knygos apie senovės gyvenimą. būtinai paskaitysiu :)
Atgal į viršų Go down
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 06, 2010 8:30 pm

norėčiau aš filmą pažiūrėti dabar, kai jau praėjo truputis laiko nuo perskaitymo :)
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
angeliukas
Skiemuo.



Pranešimų skaičius : 51
Amžius : 33
Registracijos data : 2010-07-25

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 17, 2010 4:01 am

.


Paskutinį kartą redagavo angeliukas, Št. 03 06, 2021 11:00 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Icon_minitimeKv. 12 30, 2010 12:39 pm

*Judyy. Little psycho* rašo:
Visgi, lauksiu, gal kada nors jį dar kartą režisuos ;D


http://www.imdb.com/title/tt1229822/

Štai, ką užtikau šį vakarą. alien
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
Sponsored content





Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.   Charlotte Bronte „Džeinė Eir“. - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Charlotte Bronte „Džeinė Eir“.
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Grožinė literatūra :: Klasika-
Pereiti į: