Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Kokius serialus žiūrite?

Go down 
+10
Skaitytoja.
Monika
EmilijaKT
vegas girl
alce a pois
la Tulipe
Nuo stogo
J'adore
Rututux
Karamelinė Saulė
14 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
la Tulipe
Lapas.
la Tulipe


Pranešimų skaičius : 279
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-03-06

Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Icon_minitimePen. 08 17, 2012 7:06 am

la Tulipe rašo:

The Secret Circle - iš tikrųjų tai nieko jame labai įdomaus nematau, erzina mane pagr. veikėjai.. bet ,,sueina''. tik džiaugiuosi, kad antro sezono nebebus. taigi, belieka keletą serijų pažiūrėt ir galėsiu atsisveikinti su juo.

American Horror Story - na, gal skaitosi, kad žiūriu, jei mačiau vieną seriją ir ruošiuosi kitas pažiūrėt? Tokio tipo serialą pirmą kartą matau. Patinka.

Nu jau TSC pabaiga tai tiesiog pribloškė, galėjo kitokią padaryti, nes dabar pabaiga- vos ne įžanga į kitą sezoną (kurio nebus.). Nėra prastas, bet dideliu įdomumu nepasižymėjo.
American Horror Story peržiūrėjau visą sezoną, tai labai įdomus. Nekantrauju sulaukti antrojo sezono. Rekomenduoju, kam patinka mistiniai.

Tiesa, pažiūrėjau tik vieną sezoną teturintį Harper's Island. Labai patiko, sužiūrėjau tikrai labai greitai, nes buvo įdomu pamatyti, kurio veikėjo eilė ateis toliau. Kulminaciją irgi galiu pagirti, nes visiškai netikėta, netgi pribloškė kiek..

Na, ir kadangi kažkada buvau užmetusi akį, tai nusprendžiau pažiūrėti visą The Ex List. Kaip ir ankstesnis, trumpas, vienas sezonas su 13 serijų, vasariškas, mergaitiškas, juokingas, nors ir banalokas. Bet puikiai ,,suėjo''.
Atgal į viršų Go down
http://perskaiciau.wordpress.com
Rututux
Pastraipa.
Rututux


Pranešimų skaičius : 161
Amžius : 27
Miestas : Klaipėda
Registracijos data : 2012-06-12

Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 08 18, 2012 11:22 pm

Dar prie savo žiūrimų prideda Pretty Little Liars - jeigu per ilgai neužtęs ir nepilstys iš tuščio į kiaurą, tuomet apie serialą atsiliepsiu vien gerai, kadangi dabar aš galėčiau atsiliepti apie jį būtent taip.
Atgal į viršų Go down
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Icon_minitimeTr. 09 05, 2012 8:41 am

Baigiau "Six Feet Under". Iš tikrųjų, šis serialas man patiko: lengvai užkabino, įdomiai sukurti veikėjų personažai (visi tokie nuskriausti gyvenimo ir turintys savas silpnybes bei stiprybes), apima pakankamai rimtas temas. Gal retkarčiais susidomėjimas atslūgdavo, bet viską susumavus serialas tikrai labai labai neblogas. Ir reikės atsisiųsti garso takelį, nes tikrai girdėjau gražių kūrinių.

Peržiūrėjau visas esamas "Suits" serijas, kadangi buvau girdėjusi daug gerų atsiliepimų. Tikrai labai patiko: tokios intrigos, manipuliacijos, melas ir netikėta tiesa. Be abejo, gražūs aktoriai (o dar su kostiumais, kas galėtų atsilaikyti!) ir ganėtinai neįprasta tematika. Vienu metu net užsinorėjau būti advokate.Very Happy

New Girl - Tik pradėjau, bet iš tiesų, labai juokingas serialas. Pirmose serijose juokiausi balsu, tikiuosi, kad ir vėlesnėse taip bus.;D
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Icon_minitimeKv. 09 13, 2012 7:36 pm

Doctor Who, Game of Thrones ir Downton Abbey. Kada paskutinį kartą kokį serialą per TV nepraleidinėdama serijų žiūrėjau, net nepamenu. :S Turbūt The Forsyte Saga pernai. lol! scratch Proper English is proper (visi iš mano minėtų serialų pasižymi gražia amerikietiško akcento siaubingai nesugadinta anglų kalba). lol! O jei rimtai, taip tik netyčia išeina. Man tikrai labai patiko Hausas. Arba Lost.
Atgal į viršų Go down
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Icon_minitimePen. 10 05, 2012 1:03 am

Peržiūrėjau vieną "Jane by Design" sezoną ir tada sužinojau, kad šio serialo toliau nebefilmuos. O tikrai įdomiai baigėsi paskutinė serija ir visai maloniai susižiūrėjo. Net gaila truputį.:)

"Hart of Dixie" - maloniai nustebino, nesitikėjau, kad taip užkabins. Ir tas kaimietiškas akcentas man patinka.Very Happy Jei antras sezonas bus toks pat geras, tikrai būsiu patenkinta!
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
J'adore
Skyrius.
J'adore


Pranešimų skaičius : 359
Amžius : 26
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2011-12-12

Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Icon_minitimePen. 10 05, 2012 7:37 am

Dabar žiūriu "Touch", apie berniuką mutistą. Įdomus visai.
Atgal į viršų Go down
kaRina
Pastraipa.
kaRina


Pranešimų skaičius : 143
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-07-21

Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Icon_minitimePen. 10 05, 2012 10:05 pm

Džuljeta rašo:
Doctor Who, Game of Thrones ir Downton Abbey. Kada paskutinį kartą kokį serialą per TV nepraleidinėdama serijų žiūrėjau, net nepamenu. :S Turbūt The Forsyte Saga pernai. lol! scratch Proper English is proper (visi iš mano minėtų serialų pasižymi gražia amerikietiško akcento siaubingai nesugadinta anglų kalba). lol! O jei rimtai, taip tik netyčia išeina. Man tikrai labai patiko Hausas. Arba Lost.

Žiūri Doctor Who? Surprised Jau maniau, kad nerasiu Lietuvoje žmogaus, kuris žiūrėtų šį super duper nuostabų serialą. ;D Žiauriai geras. <3
Aš pati dar labai mėgstu Sherlock, Friends, Gilmore Girls, The Office ir TVD.
Atgal į viršų Go down
http://rbd-forum.4rumer.net
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Icon_minitimePen. 10 05, 2012 11:33 pm

kaRina rašo:


Žiūri Doctor Who? Surprised Jau maniau, kad nerasiu Lietuvoje žmogaus, kuris žiūrėtų šį super duper nuostabų serialą. ;D Žiauriai geras. <3
Aš pati dar labai mėgstu Sherlock, Friends, Gilmore Girls, The Office ir TVD.

cheers Žiauriai geras - per silpnai pasakyta. lol!

Sherlock kada nors pradėsiu... Kada nors. Very Happy Kažkaip smagiau žiūrėti serialus, kurių per mūsų lietuviškas TV nerodo. lol!
Atgal į viršų Go down
kaRina
Pastraipa.
kaRina


Pranešimų skaičius : 143
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-07-21

Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 06, 2012 12:20 am

Aš tai niekad nebūčiau pagalvojus, kad jis man taip patiks. ;D O tu jau visus sezonus peržiūrėjai ir pradėjai septintą, ar dar ne? :)
Aha, girdėjau kažką, kad jį rodys. Bet serialas irgi nuostabus, tiek aktoriai, tiek siužetas. <3
Atgal į viršų Go down
http://rbd-forum.4rumer.net
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 06, 2012 4:56 am

kaRina rašo:
Aš tai niekad nebūčiau pagalvojus, kad jis man taip patiks. ;D O tu jau visus sezonus peržiūrėjai ir pradėjai septintą, ar dar ne? :)

Aha, peržiūrėjau, dabar 'ramu' iki Christmas Special... I love you

Ta proga žiūriu iš naujo. lol! Lėtai ir neretai po kelis kartus lol!
Atgal į viršų Go down
kaRina
Pastraipa.
kaRina


Pranešimų skaičius : 143
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-07-21

Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 06, 2012 7:46 am

Tą patį planuoju daryti. Nes labai jau daug laukti iki tų Kalėdų. Very Happy be to ŽIAURIAI pasiilgau Tennant'o. Kokius serialus žiūrite? - Page 2 17112
Atgal į viršų Go down
http://rbd-forum.4rumer.net
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 06, 2012 9:39 am

^Aš irgi. <3 Bet širdį draskančius epizodus, dėl kurių ir dvi dienas yra tekę raudoti - tokius kaip Doomsday ar Journey's End - vis dar esu linkusi praleisti. Rolling Eyes ( verkti )
Atgal į viršų Go down
kaRina
Pastraipa.
kaRina


Pranešimų skaičius : 143
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-07-21

Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 06, 2012 9:14 pm

O taip, man po jų irgi buvo sunku atsigauti. Sad
Bet dabar tai labai laukiu naujos companion, nes taip ir netapau didelė Pondų gerbėja. Rory man visai patiko, bet Amy simpatijos kažkodėl nejaučiau. O dabar pamatysim, kaip ten bus. Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://rbd-forum.4rumer.net
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 07, 2012 9:23 pm

^Smagu į Amy ir Rory žiūrėti, bet nepasakyčiau, kad pabaigoj labai gaila buvo. study
Atgal į viršų Go down
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 09, 2012 2:20 am

Labai sudominot bediskutuodamos apie "Doctor Who". Reikės gal kada atsisiųsti, kai pralaisvės kietojo disko atmintis. alien

Su kambarioke peržiūrėjome "The Harper's Island". Kaip kažkas minėjo, tikrai išlaikantis įtampą ir nustebinantis serialas. Ir pakankamai trumpas. Ir tik vienas sezonas - puikus pasirinkimas.

Taip pat peržiūrėjau "2 broke girls" vieną sezoną. Labai linksmas serialiūkštis, visiškai pravalo mintis. Man patinka einamųjų metų komedijos žanro serialai, kadangi tyčiojasi iš pakankamai aktualių šiandienai dalykų, o ne iš jau pasenusių. Ir šiaip, tokių pasisakymų šitame seriale kartais veikėjos žeria, kad net balsu juokiuosi.Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
Rututux
Pastraipa.
Rututux


Pranešimų skaičius : 161
Amžius : 27
Miestas : Klaipėda
Registracijos data : 2012-06-12

Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 09, 2012 6:44 pm

Dabar "pasinešiau" ant X-factor ♥♥♥
Atgal į viršų Go down
la Tulipe
Lapas.
la Tulipe


Pranešimų skaičius : 279
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-03-06

Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 10, 2012 2:56 am

O aš tai kažkurią dieną įsijungiau Suburgatory. Mielas ir ganėtinai juokingas ir serijos tik po 20 min, tai neprailgsta. Patinka pagr. veikėja, kažkiek į Emmą Stone panaši. Kol kas yra tik vienas sezonas (antrasis pasirodys greitu metu). ;)
Atgal į viršų Go down
http://perskaiciau.wordpress.com
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 27, 2012 3:51 am

"Downton Abbey" . Vis dar nesusidariau nuomonės, ar jis man patinka, ar nelabai, gal labiau per vidurį - kai kurios serijos būna labai geros, kai kurios truputį nuobodesnės. Bet britiškas akcentas ir apranga man labai patinka. Tikrai pakankamai išskirtinės tematikos serialas.

"Modern Family". Šis man labai patinka: toks mielas ir jaukus serialas. Ir juokingas. cat
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
foxy
Raidė.
foxy


Pranešimų skaičius : 17
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2012-10-17

Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 30, 2012 5:05 am

House, The Vampire Diaries, Teen Wolf, White Collar Very Happy
Atgal į viršų Go down
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Icon_minitimeAntr. 01 15, 2013 12:00 am

Neseniai peržiūrėjau visus "Lost" sezonus: tikrai labai įtraukiantis serialas, nors, be abejo, kaip visada, yra ir geresnių sezonų, ir prastesnių, bet bendras įspūdis labai geras. Įvairūs veikėjai, sugebantys sukelti mišrias emocijas, įdomus siužetas ir, rodos, apgalvota pabaiga.
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 05, 2013 1:03 am

Peržiūrėjau Sherlock (kiek iki dabar buvo). :) Patinka man ilgos serijos. Very Happy Rekomenduočiau, bet ką jau čia. :)
Atgal į viršų Go down
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Icon_minitimePen. 03 08, 2013 9:29 pm

Pradėjau žiūrėti "Friends". Kaip praskaidrina mano kasdienybę šitas serialas! Turbūt nebuvo nė vienos serijos, kurios metu nebūčiau prapliupus juoku.:)
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Icon_minitimePir. 03 18, 2013 12:54 am

Life on Mars, paskui žiūrėsiu Ashes to Ashes...

Iš dabar rodomų pirmadieniais Broadchurch, irgi linksta prie mistikos (jeigu interneto ryšys nepradeda strigti, smagu)...

Rinktis iš ko turiu. :)
Atgal į viršų Go down
la Tulipe
Lapas.
la Tulipe


Pranešimų skaičius : 279
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-03-06

Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 26, 2013 8:17 am

Aš šiuo metu užsikabinusi ant ,,The Following'' - dabar kaip tik šiuo metu eina pirmasis sezonas. Pradžioje pasirodė kiek nuobodokas, bet su kiekviena serija įdomėja.

Taip pat baiginėju Gilmore Girls pirmąjį sezoną.
Atgal į viršų Go down
http://perskaiciau.wordpress.com
Rututux
Pastraipa.
Rututux


Pranešimų skaičius : 161
Amžius : 27
Miestas : Klaipėda
Registracijos data : 2012-06-12

Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 02, 2013 4:07 am

Pastebėjau, kad pastaruoju metu žiūriu itin daug Disney Channel serialų Very Happy Galbūt man tiesiog norisi kažko paaugliškai juokingo, naivaus ir romantiško, nes ir mano žiūrimi filmai panašaus tipo :) O tie serialai būtų::
ką tik baigtas Sonny with a chance - visai neblogas, deja, po nufilmuotų dviejų sezonų Demi Lovato atsisakė toliau filmuotis, tai ir ta serialo pabaiga liko tokia "pakibusi ore"
vis dar tebežiūrimas So Random - tai tarsi Sonny with a chance tęsinys su tais pačiais aktoriais, tačiau jau nebe tas ir nebe toks, o ir žiūrėti ŽYMIAI sunkiau
taip pat neseniai baigiau žiūrėti JONAS ir JONAS L.A. - JONAS epizodai buvo tokie įprasti, visi skirtingi, tarsi neturintys bendros jungties, tačiau LABAI juokingi :) JONAS L.A. serijos jau buvo susietos tarpusavyje. Viskas man buvo panašu į muilo operą, tik tai buvo žymiai geriau ir paaugliškiau ;)
Šiaip lyg ir baigiau žiūrėt visokius Victorious, iCarly ir laukiu nesulaukiu Big Time Rush kito sezono, tad tęsiu savo paaugliškų serialų žiūrėjimą ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kokius serialus žiūrite?
Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Antra viršelio pusė :: Flood :: Kinas-
Pereiti į: