Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Kokius serialus žiūrite?

Go down 
+10
Skaitytoja.
Monika
EmilijaKT
vegas girl
alce a pois
la Tulipe
Nuo stogo
J'adore
Rututux
Karamelinė Saulė
14 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriusPranešimas
Metsuge
Raidė.
Metsuge


Pranešimų skaičius : 21
Amžius : 29
Registracijos data : 2013-04-28

Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Icon_minitimeAntr. 05 28, 2013 9:49 am

http://airbookworm.tumblr.com/post/51438318596/onna4-david-tennant-with-his-wife-david
OMFG čia jo žmona?? :DD Pagalvojus, kad ji tiko pagal išvaizdą būti jo dukra.. :DD
Atgal į viršų Go down
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Icon_minitimeAntr. 05 28, 2013 4:20 pm

Aha. O ir būna kartais gyvenime sutapimų... :))) ^d'awww. <3 Gražučiai. Dar vieną vaikutį juk turės (turbūt jau gan greit, juk pasisakė prieš Kalėdas). Very Happy

Išaiškėjo tai greitai, bet negaliu pasakyti, kad man labai patiko tai, kaip Moffatas apžaidė Claros 'problemą'. Siaubingas mano headcanon išdarkymas, pasakyčiau :S Bet žiūrėti buvo įdomu, o ir Clara man patinka :)

Sunku bus laprkričio sulaukt... Sad O kas baisiausia - po to iš karto dar viena ~mėnesio pertrauka iki Christmas Special Sad Rolling Eyes O paskui pertrauka iki pavasario. Aaaa study Kiek galima žaisti su gerbėjais?

O Šerloko nauja serija - kažkaip nelabai užfiksavau, bet irgi ~lapkritį turėtų išeit... Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Metsuge
Raidė.
Metsuge


Pranešimų skaičius : 21
Amžius : 29
Registracijos data : 2013-04-28

Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Icon_minitimeTr. 05 29, 2013 2:27 am

Jo.. Gal keletą serijų per naują pažiūrėsiu :? Vienos dar net nemačiau, su lėlėm, nes baisiai nemėgstu lėlių ir tada vakare buvau pamačius, tai nenorėjau nesąmones po to sapnuot Very Happy

Tokie išsiilgę jaučiu būsim žiemą Daktaro Very Happy
Clara man panaši į Martha Jones, nes tokia, neypatingai svarbi, palyginus su Rose arba Donna. Kaip manot? Nes dabar tai ji kaip ir paprasta mergina yra, be jokių klaustukų.
Beje, kaip ten yra su
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Metsuge
Raidė.
Metsuge


Pranešimų skaičius : 21
Amžius : 29
Registracijos data : 2013-04-28

Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Icon_minitimeTr. 05 29, 2013 2:35 am

Bet negi mes tik tryse Lietuvoj žiūrėim Doctor Who? Very Happy
Atgal į viršų Go down
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Icon_minitimeTr. 05 29, 2013 2:58 am

Dėl River, tai
Spoiler:
Aha, pritariu, kad Clara į Martha panaši. Neva super duper svarbi, o iš tikrųjų? Neatrodo (ką būtent tas atskeistas aspektas apie Clarą davė siužetinei linijai? :/ ).

O man visai smagu, kai nedaug mūsų :))))
Atgal į viršų Go down
Metsuge
Raidė.
Metsuge


Pranešimų skaičius : 21
Amžius : 29
Registracijos data : 2013-04-28

Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Icon_minitimeTr. 05 29, 2013 3:22 am

Gal tiesiog viena is ideju buvo :) man labai patiko pati pradzia Claros istorijos,
Spoiler:

O gal ziurit dar Supernatural kas nors? <: as pradejau ziureti, bet dar tik 3 sezona ipusejau. Labai knieti suzinoti, kas ten per veikelas tas Misho Collins kur Tumblr dabar uzvalde Very Happy
Beje, kas tumblr esat?
Atgal į viršų Go down
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Icon_minitimeTr. 05 29, 2013 3:47 am

Aš nežiūriu Supernatural iš principo. :> ooo tumblr... gaila, kad šiuo metu mano kompas nelabai gali pavežti, tai nebent per telefoną einu (užtat dabar 10/10 post'ų yra Doctor Who related (paprastai vengiu šitaip akivaizdžiai fangirl'int, bet ką jau čia... Very Happy

o kaipgi... aš turbūt
Spoiler:
esu

dzuljeta.tumblr.com ;)



Atgal į viršų Go down
Metsuge
Raidė.
Metsuge


Pranešimų skaičius : 21
Amžius : 29
Registracijos data : 2013-04-28

Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Icon_minitimeTr. 05 29, 2013 4:04 am

O kame principas? Too maistream? Very Happy
O, butinai perziuresiu tavo bloga ^^ as nepostinu, tik rebloginu, bet irgi pilna Doctor postu, kai atrandu koki whoviana tumblre Very Happy
Atgal į viršų Go down
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Icon_minitimeTr. 05 29, 2013 4:12 am

oi, aš irgi daugiausia rebloginu :)

Gal... too maistream, gal too American, o gal man šiaip pikta, kad niekas neužtag'ina ir joks TumblrSavio(u)r nebepadeda išsigelbėti nuo tų įsibrovėlių ;D Bet nesakau, kad nepradėsiu žiūrėti kada nors :)
Atgal į viršų Go down
Metsuge
Raidė.
Metsuge


Pranešimų skaičius : 21
Amžius : 29
Registracijos data : 2013-04-28

Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Icon_minitimeŠt. 06 01, 2013 9:44 pm

Spoiler:
tik dabar sužinojau pamačius Tumblr užuojautos Whovianams postą...
Atgal į viršų Go down
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Icon_minitimeSk. 06 02, 2013 2:37 am

Matt gal ir nenorėdamas buvo tai atskleidęs, kai sakėsi pavargęs nuo Doctor Who (jeigu sugebėčiau surasti tą straipsnį, duočiau nuorodą :/. Galėtų, žinoma, ir Moffatą su savim pasiimt (kaip buvo su Dešimtu ir RTD), bet kurgi...

Aš net nežinau, ar man taip jau labai gaila... :>
Atgal į viršų Go down
Metsuge
Raidė.
Metsuge


Pranešimų skaičius : 21
Amžius : 29
Registracijos data : 2013-04-28

Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Icon_minitimeŠt. 06 08, 2013 6:36 am

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Icon_minitimeŠt. 06 08, 2013 8:00 am

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Metsuge
Raidė.
Metsuge


Pranešimų skaičius : 21
Amžius : 29
Registracijos data : 2013-04-28

Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Icon_minitimeSk. 06 09, 2013 5:02 am

nu gal, nes dar daug laiko liko iki to 50th serijos... Manau nesudirbs, visgi epic serialas Very Happy
Atgal į viršų Go down
Metsuge
Raidė.
Metsuge


Pranešimų skaičius : 21
Amžius : 29
Registracijos data : 2013-04-28

Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Icon_minitimeŠt. 07 06, 2013 10:06 am

hey, o kas žiūrite Gilmore girls? :))
Atgal į viršų Go down
la Tulipe
Lapas.
la Tulipe


Pranešimų skaičius : 279
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-03-06

Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 17, 2013 2:50 am

aš žiūriu Gilmore Girls.Tik dar nedaug tepasižiūrėjau, einu į pabaigą su pirmuoju sezonu (18 serijų temačiau) ;)

o aš paskutiniu metu kai užsinoriu serialo, žiūriu arba Hex (fantastinis+Michael Fassbender) bei Hannibal.

Na, ir True Blood naujausios serijos. Kol kas atrodo kaip bene įdomiausias sezonas iš visų.
Atgal į viršų Go down
http://perskaiciau.wordpress.com
J'adore
Skyrius.
J'adore


Pranešimų skaičius : 359
Amžius : 26
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2011-12-12

Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Icon_minitimeKv. 07 18, 2013 9:45 am

Šiuo metu žiūriu Pretty Little Liars ir The Vampire Diaries. Baigiau pirmą Hannibal sezoną(labai patinka), Gossip Girl visus sezonus.
Atgal į viršų Go down
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Icon_minitimeKv. 07 18, 2013 11:35 pm

Kažkaip pastaruoju metu esu "užsikabinusi" už sitcom'ų, nesinori pradėti kažko, kas turi ilgesnes serijas (nors nešiojamame kietajame diske tieeek visokių serialų prisikaupę), tad dabar žiūriu Will & Grace bei IT Crowd. cat 
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
Rututux
Pastraipa.
Rututux


Pranešimų skaičius : 161
Amžius : 27
Miestas : Klaipėda
Registracijos data : 2012-06-12

Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Icon_minitimeAntr. 07 30, 2013 5:23 am

Dabar kadangi lyg ir daug serialų, bent jau mano žiūrimų, baiginėjasi, tai liko maždaug tiek::
The Vampire diaries
Good Luck Charlie

Paskui reiks dar Prettly Little Liars pabaigt Very Happy
o šiaip aš tiesiog nebeturiu laiko ir viskas...
Atgal į viršų Go down
Skaitytoja.
Skiemuo.
Skaitytoja.


Pranešimų skaičius : 45
Amžius : 25
Registracijos data : 2012-08-11

Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Icon_minitimeAntr. 07 05, 2016 3:38 am

Aš žiūriu ne amerikietiškus serialus, o korėjietiškas dramas (Kdrama, dorama). Gal kažkas irgi žiūri?
Atgal į viršų Go down
http://www.filmai.in/uzeik-408925.html
Sponsored content





Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kokius serialus žiūrite?
Atgal į viršų 
Puslapis 44Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Antra viršelio pusė :: Flood :: Kinas-
Pereiti į: