Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Kokius serialus žiūrite?

Go down 
+10
Skaitytoja.
Monika
EmilijaKT
vegas girl
alce a pois
la Tulipe
Nuo stogo
J'adore
Rututux
Karamelinė Saulė
14 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Kokius serialus žiūrite? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? Icon_minitimeAntr. 06 26, 2012 4:51 am

Netyčia "priėjau išvadą", kad žiūriu tikrai daug televizijos serialų, todėl įdomu, ką žiūrite jūs?
Gal norite kažką rekomenduoti arba atvirkščiai, patarti nežiūrėti?:)
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
Rututux
Pastraipa.
Rututux


Pranešimų skaičius : 161
Amžius : 27
Miestas : Klaipėda
Registracijos data : 2012-06-12

Kokius serialus žiūrite? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? Icon_minitimeAntr. 06 26, 2012 5:02 am

Kaulai - pirmi sezonai tikrai įdomūs, paskui tas įdomumas pradeda nykt, jis išlieka nebent ten, kur yra labiau atkreipiamas dėmesys į pagrindinius personažus, o ne bylą.
tVD - patariu žiūrėt, dar niekada žiūrėdama nesiskundžiau, daug intrigos, daug veiksmo, tikrai verta :)
Gossip girl - vėl tas pats kas su Kaulais, tik įdomumas pasitaiko netgi rečiau, bent jau reik dėkot režisieriams, kad kitas sezonas bus ir paskutinis...
iCarly, Drake & Josh, Victorious, Big Time Rush - puikūs serialai jaunimui, pakelia nuotaiką, kai kuriuose jų nemažai muzikos - puikus laisvalaikio praleidimas ;)

kol kas daugiau nepamenu :DD
Atgal į viršų Go down
J'adore
Skyrius.
J'adore


Pranešimų skaičius : 359
Amžius : 26
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2011-12-12

Kokius serialus žiūrite? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? Icon_minitimeAntr. 06 26, 2012 5:11 am

Daktaras Hausas - visiem žinomas;D nuo paskutinių sezonų tiesiog negalėjau atplėšt akių.
Sherlock - Nuostabus serialas. Šerloko Holmso istorijos XXIa. Britai tikrai moka kurt serialus. Intriga kiekvieną minutę, aktoriai nuostabus. Man labai patinka.
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Kokius serialus žiūrite? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? Icon_minitimeAntr. 06 26, 2012 5:49 am

o taaaaip..susivokiau ir aš kažkada, kad labai daug jų žiūriu

gossip girl, kurio pirmi sezonai buvo labai įdomūs, o paskui tik iš įpratimo žiūrėti pradėjau ir labai džiaugiuosi, kad naujas sezonas net ne pilnas bus, tik iki naujųjų
vampire diaries, kuriame, neslėpsiu, gražūs aktoriai vaidina ir šiaip, pats siužetas dar neįkyrėjęs
hart of dixie, kuris dar visai naujas ir šiaip "žmogiškesnis" Very Happy
the lying game, ai..šitas šiaip Very Happy nerealus gana, bet toks visai pusė velnio, užkabino
the secret circle, o velnias..rimtai daug jų žiūriu Very Happy šis toks kvailokas, bet šeštadienio rytams labai sueidavo
californication, pirmi sezonai gal irgi įdomesni buvo, nors paskutinis, tai irgi labai patiko. nemanau, kad jam reikia kokių komentarų
how i met your mother, kurį pradėjau žiūrėti tik visai neseniai, va per vasarą vysiuosi iki naujausio sezono

neskaitant serialų, kas savaitę pasižiūriu ir porą realybės šou, tai
america's next top model, paskutinis sezinas buvo tikrai neblogas
ir amazing race..čia yra tobula laida! apie lenktynes aplink pasaulį. daug vietų visokių pamatai ir įdomu stebėti, kaip klostosi žmonių santykiai tokiose situacijose :)

o šiaip, visiems rekomenduoju peržiūrėti visus dešimt friends sezonų, ten jau klasika :)
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
la Tulipe
Lapas.
la Tulipe


Pranešimų skaičius : 279
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-03-06

Kokius serialus žiūrite? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? Icon_minitimeAntr. 06 26, 2012 6:59 am

Aš irgi nemažai serialų žiūriu, įsijungiu tai vieną, tai kitą... Ir galo nematyti

Gossip Girl- po ilgos pertraukos pradėjau trečią sezoną, bet kažkaip jaučiu, kad juo ir baigsiu.. Nors kas žino Very Happy

The Vampire Diaries - na, tos kurios žiūrit, suprantat matyt ir dėl ko aš žiūriu Very Happy pakankamai įdomus ir nenuobodus, faini aktoriai, nemažai veiksmo.. Nors norėčiau, kad ketvirtuoju sezonu jau ir baigtųsi, nes baisu, kad gali nusivažiuot į lankas. Kaip sakoma: kas per daug, tas nesveika.

Glee - esu ties trečio sezono viduriu (rudenį bus 4 sez., tai turėčiau pasivyti). Čia jau mano meilė miuziklams ir muzikiniams filmams paskatino pradėti žiūrėti šį serialą. Mėgstu aš jį, nors būna, kad siužetas ir nelabai koks, bet kai išgirstu, kaip jie dainuoja.. Ir šiaip personažų daug mielų.

True Blood - baigti 2 sezonai. Patinka man jis, kai jau pradedu sezoną, tai ir negaliu atsitraukti. ir žiūriu, kaip valandos trukmės serijos atima iš manęs pusę dienos Very Happy

4400 - 2 sezono vidury esu. Ganėtinai įdomus ir nenuobodus. Nors, kad būtų labai geras, neteigčiau..

The Secret Circle - iš tikrųjų tai nieko jame labai įdomaus nematau, erzina mane pagr. veikėjai.. bet ,,sueina''. tik džiaugiuosi, kad antro sezono nebebus. taigi, belieka keletą serijų pažiūrėt ir galėsiu atsisveikinti su juo.

Misfits- va šitas tai gerulis Very Happy nekantraudama laukiu rudens, kai prasidės ketvirtas sezonas. Smagus labai Very Happy

New Girl - dar vienas labai smagus serialas. pasiilgau jau jo.. Tiek prisijuokti galima bežiūrint.. tai ir dėl šio rudens laukiu Very Happy

Modern Family - pradėjau žiūrėt, nes smalsu buvo pamatyt, kuo jis daug kam patinka. taip ir užsikabinau. Dar nedaug pažiūrėjau (pusę pirmo sezono), bet numanau, kad nemesiu. Vėlgi, daug juokingų vietų, smagūs personažai.

American Horror Story - na, gal skaitosi, kad žiūriu, jei mačiau vieną seriją ir ruošiuosi kitas pažiūrėt? Tokio tipo serialą pirmą kartą matau. Patinka.
Atgal į viršų Go down
http://perskaiciau.wordpress.com
Rututux
Pastraipa.
Rututux


Pranešimų skaičius : 161
Amžius : 27
Miestas : Klaipėda
Registracijos data : 2012-06-12

Kokius serialus žiūrite? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? Icon_minitimeAntr. 06 26, 2012 7:08 am

Va man dar kažkas kelis serialus priminė :DD
Glee - iš manęs vien geri atsiliepimai apie jį: muzika, aktoriai, veiksmas visas, daugiau tokio tipo serialų nėra :)
True Blood - kadangi vieną knygą skaičiau tai vieną sezoną ir pažiūrėjau - pirma knygas perskaitysiu, o paskui žiūrėsiu.

Nuo stogo. - tipo rimtai čia dėl Gosipės? Kad nepilnas sezonas bus?
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Kokius serialus žiūrite? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? Icon_minitimeAntr. 06 26, 2012 7:13 am

nu man draugė taip sakė, garantuoti negaliu
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Rututux
Pastraipa.
Rututux


Pranešimų skaičius : 161
Amžius : 27
Miestas : Klaipėda
Registracijos data : 2012-06-12

Kokius serialus žiūrite? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? Icon_minitimeAntr. 06 26, 2012 7:37 am

Jau kažką tokio radau - nepatvirtinta dar, bet gali būti, kad bus trumpas sezonas :)
Atgal į viršų Go down
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Kokius serialus žiūrite? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? Icon_minitimeAntr. 06 26, 2012 7:45 am

Džiugu, kad ne aš viena, pasirodo, užsikabinu už serialų.Very Happy

Baigti:
Sex and the city - pamenu, pradėjau žiūrėti vien dėl to, kad suprasčiau, kodėl jis anonsuose nuolat buvo vadinamas kultiniu serialu, bet serialas tikrai užkabino. Nors serialas pakankamai senas, juokingos buvo kai kurios mados, bet tikrai įsitraukiau į tų moterų gyvenimus. Trumpos serijos (23 min. maždaug), visai daug romantikos, nuotykių ir pakankamai daug kalbų apie antrą galą (čia galima suprasti kaip antirekomendaciją jaunesnio amžiaus merginos).

Nip/Tuck - norėjau serialo, susijusio su medicina, o kadangi šis turėjo mažiausiai sezonų (7), tai ir lėmė mano apsisprendimą. Pirmi trys sezonai man labai patiko: daug intrigos, įdomios situacijos, nauji klinikiniai atvejai (jei taip galima pavadinti) ir pan., bet pačioje pabaigoje viskas pasirodė pernelyg ištempta, žiūrėjau vien dėl to, kad pabaigčiau.

Scrubs - žiauriai smagus serialas apie gydytojų internų gyvenimą. Kai kuriose vietose klykdavau iš juoko, aišku, pakankamai daug juodo humoro. Bet visi tie stereotipai gana taiklūs, personažai irgi labai ryškūs, laiką žiūrėdama praleidau tikrai gerai. Tik kūrėjai viską sugadino su paskutiniu sezonu, kurio net patys nebesugebėjo užbaigti.

The O.C. - pakankamai romantinis serialas apie turtuolius, "elitinį" jaunimą bei jo problemas. Nepriskirčiau jo prie pačių geriausių, bet tikrai pakankamai neblogas serialas. Patiko vaidinantys aktoriai, serialo vieta (Kalifornija), personažai.

Desperate Housewives - dar vienas moteriškas serialas. Iš tikrųjų, įtraukianti istorija apie vienos kaiminystės moteris. Pakankamai daug gyvenimiškų situacijų, daug linksmų bei graudžių dalykų, labai įvairiapusiški veikėjai. Tikrai daug emocijų sukėlęs serialas: teko tiek ašarų išlieti, tiek juoktis, tiek labai piktintis dėl kokio nors poelgio. Nors 8 sezonai, bet jie praėjo tikrai greitai. Rekomenduoju nemačiusioms, jei patinka tokio tipo serialai. Kol kas visos, kam rekomendavau, tikrai pamėgo šį serialą.


Dabar žiūrimi:

Gossip Girl - pradėjau seniai seniai, kada Amerikoje dar buvo rodomas pirmas sezonas, bet su laiku dingo ir serialo įdomumas, ir susižavėjimas serialu. Manau, jei būtų serialą pabaigę trečiu sezonu, būtų pats geriausias variantas ir nereikėtų žiūrėti šitų nuobodžių serijų vien dėl to, kad serialas būtų pabaigtas.

The Vampire Diaries - nors serialas užkabino ne iš pirmo karto (buvau pažiūrėjusi gal dešimt serijų ir neįtraukė, bet kažkada nuobodumo apimta pratęsiau žiūrėjimą), bet užkabino. Pritariu sakančioms, kad aktoriai tikrai gražūs, pakankamai įdomi istorija. Nors, vis dėlto, jau trečiam sezone kai kurie veikėjai pradėjo erzinti ir labai viliuosi, kad ketvirtas sezonas pažers kokių nors įdomybių. Šiaip patinka tos retrospektyvos, žaviai atrodo tie seni laikai.

Touch - kol kas tėra vienas sezonas, dėl to pradėjau žiūrėti. Ir, turiu pasakyti, man tikrai patinka! Istorija apie berniuką, turintį specialių poreikių (gal kitaip sakant, autistą), nebendraujantį su pasauliu, bet sugebantį kontaktuoti su tėčiu ir aplinka per ženklus ir skaičius. Na, aprašiau tikrai nepatraukliai, bet istorija tikrai įtraukia. Ir šiaip, labai patinka tai, jog kiekvienoje serijoje labai gerai supinamos veikėjų iš įvairių pasaulio vietų istorijos, visada yra kulminacija ir (dažniausiai) nenuspėjama atomazga. Jei kūrėjai išlaikys šį formatą ir šią intrigą toliau, tikrai pamilsiu šį serialą.

Dawson's Creek - paauglystės prisiminimuose buvo išlikęs šis serialas kaip tas, kurį visada žiūrėdavau grįžus iš mokyklos, pietaudama, todėl nusprendžiau pažiūrėti iš pat pradžių. Tikrai nenusivyliau savo sprendimu, nes žiūrint istoriją nuo pat pradžių, visi veikėjų portretai nusipiešia visiškai kitaip, matoma kaita ir sprendimų padariniai. Tikrai patinka.

Twin Peaks - nuo pat vaikystės prisimenu magišką šio serialo pagrindinę melodiją, todėl negalėjau šio pavadinimo išmesti iš galvos. Kelios draugės žiūrėjo šį serialą ir jį apibūdino kaip labai gerą, todėl paskatino mane pradėti žiūrėti. Net negalėčiau pasakyti, koks šis serialas: neįmanoma jo sutalpinti į rėmus - atrodo, jog jo žanras lyg ir detektyvas, bet turi siaubo elementų (na, tie siaubo elementai atitinkami 1990 metams, kai serialas buvo sukurtas), taip pat ir juodo humoro, kažkokio grotestiškumo, kartais net nesupranti, ar tai rimta, ar parodija. Tikrai keistas serialas, bet man tas keistumas patinka.

How I Met Your Mother - jį kažkuo galėčiau prilyginti "Draugams". Vėlgi istorija apie neišskiriamus draugus, jų gyvenimą, nuotykius ir t.t. Barney personažas tai tikrai tobulas. Ir nuolat paliekama intriga: ar tai jau tų vaikų motina, ar ne? Ir palikta didelė intriga paskutinėje serijoje, dėl ko labai laukiu naujo sezono.

Dexter - vienas mėgstamiausių! Žiūrėdama šitą serialą suprantu, kad mėgstu detektyvus. Labai patinka pagrindinis veikėjas, kurį realiai lyg ir turėtum smerkti, bet iš tikrųjų juo žaviesi, palaikai, pergyveni dėl jo. Meistriškai sukurtas personažas. Ir aktorius žavus. Ir šiaip, Majamis man asocijuojasi su policininkais, karščiu. Labai geras scenarijus, nenuspėjami likimo vingiai, super.

Californication - šis serialas visumoje man patinka, nors kažkuris sezonas tikrai jau buvo įgrisęs. Kas keisčiausia, kad jausmai, kuriuos man sukelia Hank'as, nėra neigiami, kaip būtų realybėj, jei aplinkoje turėčiau panašaus charakterio žmogų. Daug sekso scenų, daug nešvankių pokalbių, bet serialas žiūrisi tikrai gerai. Vienoje vietoje net buvau susigraudinusi (kai Hank rašė Beccai laišką, labai jau gražiai išreikštos mintys). O Karen vaidinanti aktorė man labaai graži.

Glee - scenarijus tikrai gana lėkštas, bet man patinka jų pasirodymai ir dainavimas, galbūt vien dėl to ir žiūriu. Toks lengvas, neapkraunantis minčių serialiūkštis.
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Kokius serialus žiūrite? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? Icon_minitimeAntr. 06 26, 2012 8:00 am

Aš irgi pažiūriu serialų.. Very Happy

HIMYM - dabar žiūriu vien iš įpratimo, nes visiškai neįdomus pasidarė.. Seniai galėjo surast tą motiną. Aišku, kiekvienas sezonas pasibaigia labai įdomiai, tai ir žiūriu, be to, nesinori numest nepabaigus Very Happy
The Big Bang Theory - kiek pastebėjau, niekas iš čia esančių nežiūri jo, o labai rekomenduoju!! Apie keturis mokslininkus ir kaimynę merginą Very Happy Toks juokingas, ypač Šeldonas.. ;D
Glee - aaa, kaskart būna labai sunku laukti naujų serijų per tas pertraukas ilgesnes, kai neleidžiami serialai.. O ką jau kalbėti apie naują sezoną, kuris turėtų būti įdomus savo naujumu. Labai labai patinka, mėgstu, kaip jie perdainuoja žinomas dainas :> Ir dažnai net geriau už originalą :)
New Girl - sužiūrėjau labai greitai, tiek prisijuokdavau per kiekvieną seriją ir dabar lauksiu naujo sezono :) Tikiuosi, kada nors Jess ir Nick bus kartu! Very Happy
O iš pabaigtų tai Gilmore Girls, vienas mylimiausių mano serialų ever.

Vis svarstau pradėti žiūrėti Mad Men, bet niekaip neprisiruošiu dėl laiko stokos Very Happy Ten sezonuose po nedaug serijų, noriu prisivyti iki naujojo :)
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Kokius serialus žiūrite? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? Icon_minitimeAntr. 06 26, 2012 8:06 am

alce a pois, The Big Bang Theory (ir šiaip labai daug kitų serialų) yra mano sąraše prie būtinų pamatyti.Very Happy Bet galvoju gal palaukti, kol serialas užsibaigs ir nereikės laukti einamųjų serijų..
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Kokius serialus žiūrite? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? Icon_minitimeAntr. 06 26, 2012 8:11 am

Na, bet 5 sezonai jau šis tas ;D Aišku, nemalonu, kai reikia laukti, bet nežinia, kiek gali tekti tai daryti ;D O gal paskui ir susidomėjimas išblės. Taip kad rekomenduoju kuo greičiau imti jautį už ragų Very Happy

Kokie dar serialai tavo laukiamųjų sąraše? :)
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Kokius serialus žiūrite? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? Icon_minitimeAntr. 06 26, 2012 8:20 am

Tie, kuriuos jau turiu atsisiuntusi:
"American Horror Story"
"Game of Thrones" (apie šį serialą girdėjau tiek gerų atsiliepimų, kad net bijau pradėti žiūrėti. Bijau, kad pradėsiu ir nebegalėsiu išjungti, tai gal geriau tai darysiu ne sesijos metu.Very Happy Kol kas yra du sezonai po 12 serijų. Tik viena serija trunka valandą.)
"Breaking Bad"
"Prison Break"
"Lost" (net gėda, kad nemačiau, iš tikro.Very Happy)

O čia tie, kurie įdomiai atrodo, bet dar nežinau, ar žiūrėsiu:
"Downton Abbey"
"Six Feet Under"
"The Office"
"Mad Men"
"Heroes"

Na, čia turbūt keliems metams į priekį. Reiks stengtis nebenaršyti IMDB ir nebeskaityti rekomendacijų..Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Kokius serialus žiūrite? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? Icon_minitimeAntr. 06 26, 2012 8:23 am

Hehe, aš Games of Thrones irgi susidomėjau.. Taip pat girdėjau ne vieną gerą atsiliepimą, tačiau truputį atbaido serijų ilgumas Very Happy Nors gal ir gerai, taip greit nepabaigsi žiūrėt.. Jei neužsikabinsi mirtinai ;D
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
la Tulipe
Lapas.
la Tulipe


Pranešimų skaičius : 279
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-03-06

Kokius serialus žiūrite? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? Icon_minitimePen. 06 29, 2012 12:17 am

Karamelinė Saulė rašo:
Tie, kuriuos jau turiu atsisiuntusi:
"The Office"
šitą kartais rytais pažiūrėdavau prieš eidama į mokyklą. Neįsivaizduoju, nei kokį sezoną ten rodė, bet visai užkabindavo, gan linksmas. Mano planuose šis irgi yra, kadangi norėčiau visus sezonus normaliai nuo pirmo peržiūrėt.
Atgal į viršų Go down
http://perskaiciau.wordpress.com
vegas girl
Raidė.
vegas girl


Pranešimų skaičius : 28
Amžius : 26
Miestas : united states of narnia
Registracijos data : 2012-07-01

Kokius serialus žiūrite? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? Icon_minitimeTr. 07 04, 2012 4:50 am

How I Met Your Mpther žiūrėjau, šiuo metu Supernatural žiūriu :)
Atgal į viršų Go down
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Kokius serialus žiūrite? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? Icon_minitimeAntr. 07 24, 2012 9:55 pm

Prie savo žiūrimų užmiršau paminėti Pretty Little Liars.
Šiaip visai neblogas, sugebantis nustebinti serialas. O ir aktoriai gražūs. Ir dar nauji sezonai vasarą atsiranda - pats tas.Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
EmilijaKT
Sakinys.
EmilijaKT


Pranešimų skaičius : 111
Amžius : 27
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2011-06-29

Kokius serialus žiūrite? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? Icon_minitimeAntr. 07 24, 2012 11:23 pm

aš žiūrėjau
The Secret Circle - man visai patiko, jei tęstų, žiūrėčiau toliau.
Heroes - labai geras serialas, tikrai verta pažiūrėt. Nes realybė pinasi su fantastika. Aišku, ne visiem patinka, bet kas tokius mėgsta, nenusivils. :)

Dabar laukiu The Vampire Diaries naujo sezono.

O šiuo metu žiūriu Pretty Little Liars ir Gossip Girl (šiaip niekada nemaniau, kad jį žiūrėsiu, nes visada atrodė tuščias serialas apie aukštuomenę ir jame tik paskalos su intrigomis. Bet man labai reikia anglų šnekamosios kalbos, o ten viskas tik per pokalbius, tai labai padeda. Ir šiaip, man patinka stebėt madas, kaip kas apsirengę... Jaučiu, kaip mano skonis pradeda keistis :)

P.S. visus serialus žiūriu angliškai, net nebežinau kodėl, bet man nepatinka vertimai.
Atgal į viršų Go down
EmilijaKT
Sakinys.
EmilijaKT


Pranešimų skaičius : 111
Amžius : 27
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2011-06-29

Kokius serialus žiūrite? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? Icon_minitimeAntr. 07 24, 2012 11:25 pm

Ir pamiršau dar paminėti LOST - labai geras, bet taip ir nepabaigiu visų sezonų. Geri aktoriai ir jų humoras, kiekvieną seriją daug įtampos ir labai užkabina. :)
Atgal į viršų Go down
J'adore
Skyrius.
J'adore


Pranešimų skaičius : 359
Amžius : 26
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2011-12-12

Kokius serialus žiūrite? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? Icon_minitimeTr. 07 25, 2012 5:14 am

Aš žiūrėdavau seniau LOST kai rodydavo per LTV, ir gana neseniai nusprendžiau, kad norėčiau vėl peržiūrėt, tai pradėjau nuo pat pirmo sezono. Tai man dabar tikrai patinka;D
Atgal į viršų Go down
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Kokius serialus žiūrite? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? Icon_minitimeTr. 08 01, 2012 4:14 am

pradėjau žiūrėti Game of Thrones. tai ką galiu pasakyt. serijos neprailgsta, kad ir trunka po valandą! tikai geras serialas, užkabino ;D dar kol kas pažiūrėjau tik keturias serijas, beeet tikrai patinka :) toks kitoks nei visi kiti žiūrimi :)
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Kokius serialus žiūrite? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? Icon_minitimeTr. 08 01, 2012 9:34 am

Aš taip pat pradėjau "Game of thrones", tik deja, liko vos dvi serijos. Man taip pat patinka. Niekada negalvojau, kad patiks tokio žanro serialai ir apie tokį laikmetį (turbūt dauguma merginų tą patį galvojo), bet tikrai labai užkabina. Labai patinka kiekvieno veikėjo įvairumas, nuolat palaikoma intriga, o kartais manyje sukyla tokios stiprios emocijos, bežiūrint šitą serialą. Iš tikrųjų, su viena drauge pašnekėjome, kaip turėtų būti įdomu gyventi autoriui, pagal kurio knygas šitas serialas pastatytas, nes jis turbūt visą pasaulį mato kitaip: su baltaisiais klajūnais, vilkais, drakonais aplinkui..Very Happy Ir dažnai pagalvoju, kokio dydžio turėtų būti serialo biudžetas, nes visi kostiumai, efektai..

Taip pat peržiūrėjau vieną sezoną "American Horror Story", visai laukiu ir kitų sezonų. Pakankamai įdomu stebėti siaubo žanrą, perkeltą į serialus. Nors gal nesu sužavėta tiek, kiek tikėjausi, kad būsiu, perskaičiusi visas geras rekomendacijas, bet tikrai užkabino, sudomino, įdomu, ką kūrėjai sugalvos dar.
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Kokius serialus žiūrite? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? Icon_minitimeTr. 08 01, 2012 10:09 am

Aha, aš irgi pagalvoju apie Game of Thrones biudžetą.. Very Happy Nes atrodo, kad viskas ir filmuota tais laikais. Ir kostiumai, ir aplinka tokie įtikinami, kad šaaakės.
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
Monika
Dalis.
Monika


Pranešimų skaičius : 410
Amžius : 31
Miestas : Jurbarkas/Vilnius
Registracijos data : 2009-06-07

Kokius serialus žiūrite? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? Icon_minitimeKv. 08 02, 2012 11:23 pm

"Pretty little liars" & "Friends"
Atgal į viršų Go down
Skaitytoja.
Skiemuo.
Skaitytoja.


Pranešimų skaičius : 45
Amžius : 25
Registracijos data : 2012-08-11

Kokius serialus žiūrite? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? Icon_minitimePir. 08 13, 2012 4:01 am

Žiūriu šiuo metu tik 'TVD', laukiu naujojo sezono. ;D Ir kartais 'The secret circle'.
Atgal į viršų Go down
http://www.filmai.in/uzeik-408925.html
Sponsored content





Kokius serialus žiūrite? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kokius serialus žiūrite?
Atgal į viršų 
Puslapis 14Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Antra viršelio pusė :: Flood :: Kinas-
Pereiti į: