Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.

Go down 
+48
Rasa
Modesta
~DarkStar~
Snaigėse
la Tulipe
angeliukas
Jörðin engill
Vincas
AurėjaFėja
kaRina
devilishchocolate
Laura
summer sun
Burzuazija
geltonsnapis junga
sausainiuke_Rrr
sandrinė
cocoro
Notė.
jaunatis
Pentagrama.
Mažoji Fėja
Sally
evelina00
Chlortig
Monika
Beveik`
sviecianti
Mymius.
varpeliai
Iveta
Karamelinė Saulė
DroWnie
Karčio Sruoga.
incomplete.
Dredūra.Iššukuota.
Žvaigždė
Euthanasia
Tiesos melagė
Smitė.^
LaLamber
Žiūrėk!
dutė
Gint.
alce a pois
Džuljeta
bublė.
Nuo stogo
52 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriusPranešimas
AurėjaFėja
Lapas.



Pranešimų skaičius : 268
Amžius : 32
Miestas : Tarp Rietavo ir Kauno.
Registracijos data : 2009-10-24

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Icon_minitimeAntr. 10 05, 2010 4:17 am

Perskaičiau šią knygą šią vasarą. Iš knygos, apie kurią tiek daug kalbama tikėjausi žymiai daugiau. Bet manau, kad čia ir yra visa bėda jog apie ją daug kalbama. Tada imi tikėtis kažko stebuklingo ir ėmęs skaityti, žinoma, nusivili. :)
Atgal į viršų Go down
http://aurejafeja-perpetuo.blogspot.com/
Vincas
Raidė.
Vincas


Pranešimų skaičius : 3
Amžius : 31
Registracijos data : 2010-10-14

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Icon_minitimePen. 10 22, 2010 12:53 am

Turbūt viena geriausių knygų mano skaitytų. :)
Atgal į viršų Go down
sausainiuke_Rrr
Skyrius.
sausainiuke_Rrr


Pranešimų skaičius : 339
Amžius : 28
Miestas : Anykščiai
Registracijos data : 2010-03-13

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Icon_minitimeSk. 01 02, 2011 7:43 am

O man ji patiko. Pasirodė tokia...lengva, paprasta, nors didžiulio įspūdžio nepaliko, bet progai pasitaikius, mielai perskaitytčiau dar kartą.
Atgal į viršų Go down
http://www.beaprote.tumblr.com
AurėjaFėja
Lapas.



Pranešimų skaičius : 268
Amžius : 32
Miestas : Tarp Rietavo ir Kauno.
Registracijos data : 2009-10-24

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 10:48 am

sausainiuke man taip pat ji patiko. be to radau senesny jos leidimą savo tėvų namų bibliotekoje tad manau perskaitysiu ją dar kada tikrai :)
Atgal į viršų Go down
http://aurejafeja-perpetuo.blogspot.com/
sausainiuke_Rrr
Skyrius.
sausainiuke_Rrr


Pranešimų skaičius : 339
Amžius : 28
Miestas : Anykščiai
Registracijos data : 2010-03-13

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Icon_minitimePen. 01 07, 2011 2:07 am

Aš pas savo senelę turėčiau taip pat rasti.Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.beaprote.tumblr.com
Jörðin engill
Raidė.
Jörðin engill


Pranešimų skaičius : 6
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2011-01-23

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Icon_minitimeSk. 01 23, 2011 3:16 am

Skaičiau keletą kartų, kai buvau gal 14 ir po to 10 klasėj...Labiau patiko, kai buvau keturiolikos Very Happy o dėl ko lygina su Heroinu - tai dėl to, kad rašė apie paauglius tokius, kokie jie yra gyvenant atitinkamais laikais. Nežinau kodėl, bet Heroinas man labiau įstrigo, o Rugiuose prie bedugnės - šiaip patiko. Rekomenduoju, whatever :)
Atgal į viršų Go down
angeliukas
Skiemuo.



Pranešimų skaičius : 51
Amžius : 33
Registracijos data : 2010-07-25

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Icon_minitimeSk. 02 06, 2011 11:08 pm

.


Paskutinį kartą redagavo angeliukas, Št. 03 06, 2021 10:59 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
la Tulipe
Lapas.
la Tulipe


Pranešimų skaičius : 279
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-03-06

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Icon_minitimePir. 03 07, 2011 4:36 am

mano nuomone, per daug išgirta knyga. Nepatiko man ji, visiškai neįtraukė, nesudomino, laukiau nors mažutės kulminacijos, bet jos nebuvo. Nuvylė.
Atgal į viršų Go down
http://perskaiciau.wordpress.com
Snaigėse
Skiemuo.
Snaigėse


Pranešimų skaičius : 41
Amžius : 31
Registracijos data : 2010-02-14

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Icon_minitimePir. 04 18, 2011 3:42 am

Teko skaityti seniau, bet mano skoniui buvo per daug ciniška ir "paaugliška". Turbūt ši knyga ir įtakojo šiuolaikines paauglių knygas, bet man ne itin patinka tokios...
Atgal į viršų Go down
http://knyginejimai.wordpress.com/
~DarkStar~
Raidė.
~DarkStar~


Pranešimų skaičius : 34
Amžius : 28
Miestas : Druskininkai
Registracijos data : 2011-06-15

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Icon_minitimeTr. 06 15, 2011 6:53 am

Iš šios knygos tikėjausi daugiau, bet manau skaitysiu antrą kartą, galbūt iki galo nesupratau.
Atgal į viršų Go down
Modesta
Raidė.
Modesta


Pranešimų skaičius : 6
Amžius : 30
Miestas : Šiauliai
Registracijos data : 2011-06-29

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Icon_minitimeAntr. 07 05, 2011 12:00 am

Perskaičiau ir pamiršau. Visiškai nieko ypatingo, nuobodi knyga. Skaičiau tik dėl to, kad visi šią knygą išliaupsino, tikėjausi kažko geresnio. Perskaičiau priverstinai, vis laukiau kol galėsiu už kažko užkibti, bet taip ir baigėsi knyga.. :/
Atgal į viršų Go down
Rasa
Raidė.
Rasa


Pranešimų skaičius : 27
Amžius : 27
Registracijos data : 2011-08-04

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Icon_minitimeKv. 08 04, 2011 8:48 am

Šiandien baigiau skaityti šią knygą.
Šiek tiek nusivyliau, nes visi ją buvo labai išgyrę, bet kai perskaičiau man ji nepasirodė verta tiek pagyrų.
Buvo įdomu, pagrindinis veikėjas labai patiko, bet nieko super.
Atgal į viršų Go down
AurėjaFėja
Lapas.



Pranešimų skaičius : 268
Amžius : 32
Miestas : Tarp Rietavo ir Kauno.
Registracijos data : 2009-10-24

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Icon_minitimeSk. 10 23, 2011 9:45 pm

J. D. Salinger "Franė ir Zujis" mano nuomone įdomesnė knyga. :)
Atgal į viršų Go down
http://aurejafeja-perpetuo.blogspot.com/
J'adore
Skyrius.
J'adore


Pranešimų skaičius : 359
Amžius : 26
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2011-12-12

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Icon_minitimeAntr. 05 01, 2012 7:11 am

Gal ji ir neturi siužeto, gal kam ir nuobodi, tačiau man ji tikrai patiko. Stilius gan paprastas ir nuoširdus, o pagrindinis veikėjas labai įdomus. Man tikrai patiko:)
Atgal į viršų Go down
Gerbera.
Skiemuo.



Pranešimų skaičius : 37
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-07-04

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Icon_minitimeŠt. 05 19, 2012 9:38 pm

Skaičiau kaip privalomą literatūrą.Tuo metu atrodė vidutiniška - nei labai gera,nei prasta.Dabar,aišku,nuomonė būtų kiek kitokia,jei perskaityčiau iš naujo.
Atgal į viršų Go down
Rututux
Pastraipa.
Rututux


Pranešimų skaičius : 161
Amžius : 27
Miestas : Klaipėda
Registracijos data : 2012-06-12

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Icon_minitimeAntr. 06 12, 2012 11:15 pm

Reikia perskaityti šią knygą mokyklai, dabar perskaitysiu dar dvi knygas ir pasiimsiu ją. Iš tiesų labai daug iš jos tikiuosi, nes girdėjau pakankamai daug gerų atsiliepimų :)
Atgal į viršų Go down
Rututux
Pastraipa.
Rututux


Pranešimų skaičius : 161
Amžius : 27
Miestas : Klaipėda
Registracijos data : 2012-06-12

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Icon_minitimeAntr. 07 10, 2012 8:44 am

Na, ka galiu pasakyt, knyga nera pati is saves ypatinga tema ir pan., taciau ji parasyta tiesiog SUPER. Is karto galiu pasakyti, kad minciu reiskimui ir siaip tokia kurybai Selindzeris turi talenta ir vien tai mane be galo suzavejo. Ir, kas be ko, sioje knygoje radau siek tiek saves. Nereiktu teigti, jog esu panasi i Houldena, greiciau i pati rasytoja, nes jis gana daznai nukrypdavo i sali destydamas mintis ir, prisipazinsiu, man paciai taip daznai nutinka. Del to as knyga vertinu 4,5-5/5, nes vien tai, kaip knyga parasyta nusipelno aplodismentu ;)
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Icon_minitimeAntr. 07 10, 2012 9:15 am

ko iki 5 pritrūko?
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Rututux
Pastraipa.
Rututux


Pranešimų skaičius : 161
Amžius : 27
Miestas : Klaipėda
Registracijos data : 2012-06-12

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Icon_minitimeKv. 07 12, 2012 4:18 am

Sakyčiau, kad man vis dėl to norėjosi IR geros temos. Be to, buvo daug kalbėta apie tą Gelager, bet tai ir buvo vien tik kalbos...
Atgal į viršų Go down
Skaitytoja.
Skiemuo.
Skaitytoja.


Pranešimų skaičius : 45
Amžius : 25
Registracijos data : 2012-08-11

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 30, 2014 5:17 am

Reikėjo perskaityti privalomai ir turiu pripažinti, kad nelabai įdomi, nors per vieną dieną perskaičiau. Šiaip lengvai skaitėsi, tačiau nelabai patraukė...
Atgal į viršų Go down
http://www.filmai.in/uzeik-408925.html
Sponsored content





J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.
Atgal į viršų 
Puslapis 44Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Jerome David Salinger

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Jaunimo literatūra-
Pereiti į: