Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.

Go down 
+48
Rasa
Modesta
~DarkStar~
Snaigėse
la Tulipe
angeliukas
Jörðin engill
Vincas
AurėjaFėja
kaRina
devilishchocolate
Laura
summer sun
Burzuazija
geltonsnapis junga
sausainiuke_Rrr
sandrinė
cocoro
Notė.
jaunatis
Pentagrama.
Mažoji Fėja
Sally
evelina00
Chlortig
Monika
Beveik`
sviecianti
Mymius.
varpeliai
Iveta
Karamelinė Saulė
DroWnie
Karčio Sruoga.
incomplete.
Dredūra.Iššukuota.
Žvaigždė
Euthanasia
Tiesos melagė
Smitė.^
LaLamber
Žiūrėk!
dutė
Gint.
alce a pois
Džuljeta
bublė.
Nuo stogo
52 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Mažoji Fėja
Lapas.
Mažoji Fėja


Pranešimų skaičius : 271
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-08-10

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Icon_minitimePir. 08 10, 2009 10:54 pm

Labai jau išgirta knyga. Tad susigundžiau ir aš ją perskaityti. Tačiau didelio jau tokio įspūdžio,kad galėčiau ją girti nepaliko..
Atgal į viršų Go down
Pentagrama.
Skyrius.
Pentagrama.


Pranešimų skaičius : 337
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-08-23

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Icon_minitimeSk. 08 23, 2009 6:17 am

Skaičiau kesita man ji kažkuo buvo, bet patiko.
Tokia savotiškai įdomi.
Atgal į viršų Go down
jaunatis
Raidė.
jaunatis


Pranešimų skaičius : 33
Amžius : 28
Registracijos data : 2009-10-01

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 01, 2009 10:02 pm

man tai patiko, labai idomi, bet tokia paprasta siaip :)
Atgal į viršų Go down
Notė.
Sakinys.
Notė.


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 28
Miestas : Utena
Registracijos data : 2009-12-13

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Icon_minitimePir. 12 28, 2009 10:50 pm

Man patiko. Pati knyga parašyta su subtilia ironija ir humoru.
Atgal į viršų Go down
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Icon_minitimePir. 01 04, 2010 8:07 am

Labai patiko. Skaičiau seniai ir žadu artimiausiu metu prie jos vėl grįžti. Kiek pamenu veiksmas trunka tik parą ar daugiau, bet viską sudaro atsiminimai. Labai puiki knygą
Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Icon_minitimePen. 01 08, 2010 7:52 am

Nieko nesuprantu. Kiek skaitau internete, forumuose komentarus - visiems labai patiko. Kodėl? Kas ten tokio ypatingo? Aš asmeniškai ją skaičiau ir skaičiavau, kada pabaigsiu, kiek liko. Tikrai! Tas humoras man nepriimtinas buvo, pati knyga kažkokia be siužeto atrodė net.
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Icon_minitimePen. 01 08, 2010 7:57 am

Ta knyga tikrai yra be aiškaus siužeto. Ji susideda iš prisiminimų. Man ten viskas labai gerai susipynė ir knyga tiesiog praplaukė. Nekantrauju kada man ją gražins ir galėsiu atgaivinti prisiminimus. Tada gal kitokią nuomonę pateiksiu, nes vis dėl to mano mąstymas pasikeitė nuo 15metės.
Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Icon_minitimePen. 01 08, 2010 8:00 am

A, tai tu ją jau gana seniai skaičius, aš šią dar anais metais skaičiau ir ji man pasirodė neįdomi Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Icon_minitimePen. 01 08, 2010 8:13 am

Tai dabar man gal ji pasirodys neįdomi, o po kelių metų, tau pasirodys šedevras :DD. čia nuo mąstymo priklauso. Juk neveltui "Mažąjį princą" turim kartą į metus perskaityti. aš tą knygą kiekvieną kartą vis kitaip suprantu.
Atgal į viršų Go down
sausainiuke_Rrr
Skyrius.
sausainiuke_Rrr


Pranešimų skaičius : 339
Amžius : 28
Miestas : Anykščiai
Registracijos data : 2010-03-13

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Icon_minitimeŠt. 03 13, 2010 11:28 pm

Sakė, kad labai idomi knyga, mačiau ir mokyklos bibliotekoje, bet taip ir nepasiimėmiau.
Atgal į viršų Go down
http://www.beaprote.tumblr.com
Smitė.^
Biblioteka.
Smitė.^


Pranešimų skaičius : 712
Amžius : 30
Miestas : Kuršėnai
Registracijos data : 2008-06-15

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Icon_minitimeSk. 03 14, 2010 4:55 am

sandrinė rašo:
Nieko nesuprantu. Kiek skaitau internete, forumuose komentarus - visiems labai patiko. Kodėl? Kas ten tokio ypatingo? Aš asmeniškai ją skaičiau ir skaičiavau, kada pabaigsiu, kiek liko. Tikrai! Tas humoras man nepriimtinas buvo, pati knyga kažkokia be siužeto atrodė net.

Manau, kad nespėjai į knygą įsigilinti. Jei sakai, kad skaičiavai puslapius iki pabaigos, tai čia ne skaitymas. Ko gero, tai buvo tavo vasaros namų darbai. Manau, reikėjo tau knygą tuomet padėti į šalį ir pasiimti po gero mėnesio. Gal būtum nebejautus nepasitenkinimo ja ar pykčio (kad nesiskaito).
Man regis, kartais verta suabejoti savimi. Tu ją perskaitei per prievartą ir likai nepatenkinta. Tačiau tokiais atvejais reikia atsižvelgti ir į kitus skaičiusiuosius. Jei, kaip sakai, visiems patinka, o tu tiesiog pro pirštus į ją pažiūrėjai, galbūt verta įsitikinti, kad perskaičius ir antrąkart tavo nuomonė nepasikeistų? ;) Manau, kai taip drąsiai eini prieš srovę (teigdama, kad knygoj nieko gero), reiktų tą savo požiūrį turėt tikrai tvirtą. ;)
Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Icon_minitimeSk. 03 14, 2010 5:25 am

Deja, man jos nereikėjo perskaityti mokyklai, todėl tai nebuvo joks skaitymas per prievartą, kaip tik ją man rekomendavo vienas patikimas žmogus, su kuriuo nekartą keičiamės knygom, todėl pagalvojau, kad tikrai bus įdomu. O knyga tiesiog pasirodė be veiksmo, nuobodi ir todėl skaičiavau puslapius iki pabaigos. Taip, aš ją skaičiau, beet, tai nereiškia, kad nesusikaupus, juk kiekvieno skonis skirtingas, kaip čia kažkas kažkurioje temoje minėjo. Tau patiko, man - ne.
Ir nesiruošiu antrą kartą kankintis su tokia knyga.
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Icon_minitimeSk. 03 14, 2010 6:23 am

apskritai, tai esu giliai įsitikinusi, kad neverta kankintis su knygomis, kurios neteikia jokio džiaugsmo, net jei tai, pasak kitų, būtų kažkoks šedevras..

o aš visai sutikčiau šią knygą perskaityti dar kartą, ne todėl, kad man anskčiau ji būtų nepatikusi, nes man patiko, o dėl to, kad skaičiau ją labai seniai : )
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
geltonsnapis junga
Sakinys.
geltonsnapis junga


Pranešimų skaičius : 128
Amžius : 30
Registracijos data : 2010-02-17

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Icon_minitimeTr. 03 31, 2010 4:39 am

Aš, asmeniškai, šioje knygoje neįžvelgiau jokio šedevro ir tikrai netituluočiau šios knygos kaip paauglių biblijos. Nesakau, kad ji buvo neįtikėtinai prasta, bet tiesiog neįžvelgiau joje to, kas taip vertinama. Man tai pasirodė dar viena knyga apie paauglius.
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Icon_minitimeTr. 03 31, 2010 4:47 am

galbūt reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kada knyga parašyta, nors esu čia tai rašiusi jau seniai. tai va, atkreipiam dėmesį į datą ir pabandom pažvelgti į knygą to meto akimis
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
geltonsnapis junga
Sakinys.
geltonsnapis junga


Pranešimų skaičius : 128
Amžius : 30
Registracijos data : 2010-02-17

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Icon_minitimeTr. 03 31, 2010 5:28 am

Knyga parašyta 1951m. gal tuo metu ji buvo kažkas neįtikėtino, tačiau, mano nuomone, tai buvo ankščiau ir dabar jos nereiktų taip smarkiai piršti mokiniams, kaip buvo peršama mums.
Atgal į viršų Go down
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Icon_minitimeKv. 04 01, 2010 6:32 am

kaip ten bebūtų, nuo tų laikų paaugliai juk vis tiek išliko su tom pačiom problemom, netgi stipresnėm, nei pavaizduota rugiuose. tai nereikėtų taip ir smerkti :}
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
geltonsnapis junga
Sakinys.
geltonsnapis junga


Pranešimų skaičius : 128
Amžius : 30
Registracijos data : 2010-02-17

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Icon_minitimeKv. 04 01, 2010 10:55 am

o, aš tikrai nesmerkiu šios knygos, tik sakau, kad man ji nepaliko tokio gilaus įspaudo, kaip daugumai kitų. 
Atgal į viršų Go down
Burzuazija
Sakinys.
Burzuazija


Pranešimų skaičius : 123
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2010-04-06

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 06, 2010 5:15 am

Skaičiau neseniai. Turiu pripažint, kad pirmieji skyriai man varė nuoboduli, bet po to kažkaip įsiskaičiau. Galu gale - patiko, bet labai, kažkokia tokia kitokia ji.
Atgal į viršų Go down
http://po-lasa-po-lasa.blogspot.com
sausainiuke_Rrr
Skyrius.
sausainiuke_Rrr


Pranešimų skaičius : 339
Amžius : 28
Miestas : Anykščiai
Registracijos data : 2010-03-13

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Icon_minitimeAntr. 06 22, 2010 4:49 am

Girdėjau daug gerų ir nelabai gerų atsiliepimų apie šią knygą, draugė rekomendavo perskaityti. Žadu tai padaryti šią vasarą.;D
Atgal į viršų Go down
http://www.beaprote.tumblr.com
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Icon_minitimeAntr. 06 22, 2010 8:09 am

teisingai, visada geriausia pačiam perskaityti, negu aklai vadovautis kitų nuomone :]
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
summer sun
Žodis.
summer sun


Pranešimų skaičius : 81
Amžius : 29
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-07-07

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 5:29 am

keista knyga.. skaiciau viena karta, dar karta skaityti netraukia.
Atgal į viršų Go down
Laura
Raidė.
Laura


Pranešimų skaičius : 17
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-07-14

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 14, 2010 9:34 pm

Skaičiau. Nepatiko. Pasirodė pigus skaitalas ir tiek. J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Icon_rolleyes
Atgal į viršų Go down
devilishchocolate
Raidė.
devilishchocolate


Pranešimų skaičius : 31
Amžius : 28
Miestas : Londonas
Registracijos data : 2010-08-11

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Icon_minitimeTr. 08 11, 2010 3:15 am

Atsimenu kažkada kažkas sakė kad gera knyga.
Radau bibliotekoj. Pasiėmiau.
Skaičiau.
Skaičiau.
Skaičiau. Knyga baigėsi.
Taip nieko ir nesupratau. Tikėjausi kokios atomazgos, lašelio veiksmo. O jis tiesiog grįžo namo. Ir viskas. Suprantu kad knyga apie jo mintis, maištą prieš pasaulį, blą blą blą, bet kažkaip atrodo kad galima būtų sėdėjimą namie aprašyti įdomiau. Nelabai man. "/
Atgal į viršų Go down
kaRina
Pastraipa.
kaRina


Pranešimų skaičius : 143
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-07-21

J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Icon_minitimePen. 08 20, 2010 12:12 am

Man tas pats. Irgi tikėjausi kažkokios atomazgos, bet taip nieko ir nesulaukiau. Man nebuvo nuobodu ją skaityti, skaitėsi lengvai.. bet nieko ypatingo joje nėra. Niekad nemėgau skaityti apie maištaujančius paauglius, nes visos tos knygos yra apie tą patį. Bent man taip atrodo. ;D
Atgal į viršų Go down
http://rbd-forum.4rumer.net
Sponsored content





J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.   J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
J. D. Salinger „Rugiuose prie bedugnės“.
Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Jerome David Salinger

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Jaunimo literatūra-
Pereiti į: