Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Viljamas Šekspyras „Hamletas“.

Go down 
+24
Samantha
Mažoji Fėja
Erika
cocoro
Smitė.^
deimuliuxe
Otilija
Akiro
AurėjaFėja
varpeliai
sandrinė
Šerey
Monika
Beveik`
Tiesos melagė
Karamelinė Saulė
dutė
Dredūra.Iššukuota.
alce a pois
Dov.
LaLamber
Jelly
Džuljeta
Nuo stogo
28 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Monika
Dalis.
Monika


Pranešimų skaičius : 410
Amžius : 31
Miestas : Jurbarkas/Vilnius
Registracijos data : 2009-06-07

Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viljamas Šekspyras „Hamletas“.   Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Icon_minitimeSk. 06 07, 2009 6:41 am

omg. omg. nerealus kūrinys. skaičiau tris kartus, ią vasarą planuoju ir vėl pasiimti. belekai patiko. (inlove) a

pirmą kartą skaičiau šeštoje klasėje, mokytoja buvo nustebus, kad perskaičiau ir supratau.
paskui skaičiau dar du kartus, paskutinis tai devintoje klasėje.
Atgal į viršų Go down
Šerey
Skiemuo.
Šerey


Pranešimų skaičius : 36
Amžius : 28
Miestas : Išgalvotas ;D
Registracijos data : 2009-06-13

Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viljamas Šekspyras „Hamletas“.   Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 8:09 pm

Kaži įdomus?Domina tik tdl kad Šekspyras.Klasioke db skaito Romeo ir Džuljeta.Trb reiks šitą paskaityt kad čia jau taip liaupsinat.;DDp.
Atgal į viršų Go down
Monika
Dalis.
Monika


Pranešimų skaičius : 410
Amžius : 31
Miestas : Jurbarkas/Vilnius
Registracijos data : 2009-06-07

Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viljamas Šekspyras „Hamletas“.   Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Icon_minitimePir. 06 15, 2009 5:11 am

patikėk, tikrai įdomus. (:
Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viljamas Šekspyras „Hamletas“.   Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 21, 2009 8:03 am

Aš kažkada labai norėjau perskaityti jo "Romeo ir Džiuljeta", bet bibliotekoj pasakė, kad jo knygų beveik nebūna, nes visada išneša. o šiaip dabar norėčiau perskaityti ir šį, ir aną kūrinius.
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
varpeliai
Žodis.
varpeliai


Pranešimų skaičius : 69
Amžius : 31
Registracijos data : 2008-11-29

Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viljamas Šekspyras „Hamletas“.   Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Icon_minitimePen. 07 31, 2009 11:57 pm

Vakare pagaliau pradėsiu skaityti
Atgal į viršų Go down
varpeliai
Žodis.
varpeliai


Pranešimų skaičius : 69
Amžius : 31
Registracijos data : 2008-11-29

Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viljamas Šekspyras „Hamletas“.   Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 05, 2009 11:54 pm

Skaitant labai nepatiko nuolat vartinėti knygos galą ir ieškoti paaiškinimų.
Atgal į viršų Go down
AurėjaFėja
Lapas.



Pranešimų skaičius : 268
Amžius : 32
Miestas : Tarp Rietavo ir Kauno.
Registracijos data : 2009-10-24

Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viljamas Šekspyras „Hamletas“.   Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 25, 2009 12:02 am

Pati gražiausia mano skaityta drama. Labiausiai man patikusi ir sužavėjusi.
Atgal į viršų Go down
http://aurejafeja-perpetuo.blogspot.com/
Akiro
Junginys.
Akiro


Pranešimų skaičius : 89
Amžius : 31
Miestas : Marijampolė
Registracijos data : 2009-07-04

Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viljamas Šekspyras „Hamletas“.   Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Icon_minitimeTr. 11 18, 2009 11:04 am

Matyt, kad šita literatūros rūšis (ar bent jau šekspyriška kūryba) ne man. Nes nei viena skaitytų Šekspyro dramų nesužavėjo."Hamletas" dar buvo kažkiek artimesnis, lyginant kad ir su ta pačia Romeo ir Džiuljetos istorija, kur jokio stebuklo nepamačia ir du kartus perskaičiusi. Aš, kaip vienas protingas žmogus, beveik visada suvokiantis mano mintis, pasakė, esu "sutverta skaityti knygas apie tai, kaip aš pusvalandį sėdėjau prie stalo ir maišiau arbatą tai į vieną, tai į kitą pusę." Ir apie tai gali būt prirašyti kokie trys šimtai puslapių (: na, trumpai tariant ir nenuklystant - man ten labai daug kas "atsiranda iš niekur." Na, nesvarbu, nes jau nusivažiavau į lankas kažkiek, tačiau lakoniškai išreišta mano nuomonė būtų tokia: tėra keletas žiburėlių visame tame. Reikia labai ilgai atrinkinėti. Gal ir verta. 
Atgal į viršų Go down
Otilija
Žodis.
Otilija


Pranešimų skaičius : 63
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-01-17

Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viljamas Šekspyras „Hamletas“.   Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 28, 2009 11:01 pm

Labai patiko. O visgi tas Šekspyras - geras dėdė, knygos lengvai skaitosi. Hamlete buvo labai daug įdomių apmąstymų, o ir pats siužetas tikrai geras. Kuo daugiau Hamleto interpretacijų skaitau, tuo labiau šia knyga žaviuosi. Tokia plonytė knygutė, o tiek žmonės joje randa!
Atgal į viršų Go down
http://melsvu-taku.blogspot.com
deimuliuxe
Raidė.
deimuliuxe


Pranešimų skaičius : 12
Amžius : 28
Registracijos data : 2010-02-02

Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viljamas Šekspyras „Hamletas“.   Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 02, 2010 8:08 am

skaitau... nors nelabai turiu noro skaityti... šiaip mačiau koršunovo spektaklį. spektaklis tai NEREALIAI PATIKO.
Atgal į viršų Go down
Smitė.^
Biblioteka.
Smitė.^


Pranešimų skaičius : 712
Amžius : 30
Miestas : Kuršėnai
Registracijos data : 2008-06-15

Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viljamas Šekspyras „Hamletas“.   Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 03, 2010 7:05 am

Perskaičiau pusę. Tikrai ne mažiau. ;D Ir visai patiko.
Tikrai nebeatsimenu, kodėl padėjau į šalį... Turbūt kaip ir visus klasika tapusius kūrinius, sau pasakiau, kad vienaip ar kitaip perskaitysiu ateity. O tada gal ir išmintingesnė būsiu, duokdie, tai apsišviesiu vienu kartu (dėl nesupratingumo nereiks pakartotinio skaitymo..). ;D
Atgal į viršų Go down
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viljamas Šekspyras „Hamletas“.   Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 24, 2010 8:22 am

Atsimenu, kai mokykloje reikėjo skaityti. Buvau nusiteikusi skeptiškai, bet knygą tiesiog suryjau. Baisingai patiko, buvo įdomu ir dar nagrinėjimas mokykloje. Labai gera istorija. Po perskaitymo visą vakarą eiliuotai kalbėjau ir rašiau : D. Aišku su visokiais literatūriniai pagražinimais. Man patinka, kai knygos paveikia.
Atgal į viršų Go down
Erika
Raidė.
Erika


Pranešimų skaičius : 13
Amžius : 32
Miestas : Kretinga
Registracijos data : 2010-04-04

Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viljamas Šekspyras „Hamletas“.   Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Icon_minitimePir. 04 05, 2010 6:01 am

Taip, taip, taip. Kurinys vertas daugiau nei demesio. Ypatingai jeigu esat Hauso gerbejiai Very Happy Hamletai - tu Hausas Nr.2! Jo kalba vercianti is koto, dievinu sarkazma, kas be ko ir pesimizma. Nuostabi knyga.
Atgal į viršų Go down
http://www.x9xanimexx.deviantart.com
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viljamas Šekspyras „Hamletas“.   Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Icon_minitimePen. 04 09, 2010 8:09 am

Įtraukiau šią knygą į savo knygų dešimtuką, apie kurį kalbėsiu per lietuvių kalbos įskaitą :)
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
Mažoji Fėja
Lapas.
Mažoji Fėja


Pranešimų skaičius : 271
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-08-10

Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viljamas Šekspyras „Hamletas“.   Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Icon_minitimePen. 04 23, 2010 5:39 am

Visai neseniai labai susižavėjau Šekspyru. Ir "Hamletas" tikrai nuostabus kūrinys. Man patinka visi tie jausmai,atskleidžiami šiame kūrinyje. Manau, dar ne kartą perskaitysiu.
Atgal į viršų Go down
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viljamas Šekspyras „Hamletas“.   Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Icon_minitimePen. 06 25, 2010 6:11 am

Gan greitai susiskaitė ir patiko ;] . Patiko, kaip Hamletas neretai pasišaipydavo iš to meto papročių ar per didelio mandagumo ir padlaižiavimo. Siužetas buvo nenuobodus, pagrindiniai veikėjai - skirtingos asmenybės.
Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viljamas Šekspyras „Hamletas“.   Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Icon_minitimePen. 06 25, 2010 8:39 pm

Jau šįmet reiks skaityt, tik, kada įdomu būsiu Alytuj, reikia bibliotekos paslaugų Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Karolina.
Žodis.
Karolina.


Pranešimų skaičius : 72
Amžius : 30
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2010-08-23

Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viljamas Šekspyras „Hamletas“.   Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 8:50 am

skaičiau, patiko. nėra iš tų lengvai skaitomų, kur nereikia sukti galvos ir skaityti tarp eilučių, bet pamąstyti kartais visai į naudą.
su klase turėjom eiti į Koršunovo spektaklį, deja, bilietai jau buvo išpirkti. turėsiu pati susiorganizuoti sau mažytę šventę. ;}
Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viljamas Šekspyras „Hamletas“.   Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 12:26 am

O aš susimoviau. Pasiėmiau ne tą knygą, nors ten aiškiai parašyta, kad tai V. Šekspyro "Hamletas", bet taip nebuvo, o kol susigaudžiau - bibliotekoj nebėra nei vienos knygos.
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viljamas Šekspyras „Hamletas“.   Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Icon_minitimeSk. 09 05, 2010 5:52 am

Na, štai perskaičiau. Įspūdžiai tik teigiami, nes kai pradėjau skaityti iškart įsitraukiau, labiausiai domino mane kaip Hamletas išspręs visas problemas, kurios jį kamavo, ar pradės beprotiškai kerštaut, ar gudrumu jis nugalės. Labai patiko ir ta vieta, kur Hamletas tiems dviems draugams save lygino su fleita ir prašė, kad jei nežino, kiekvienos jo detalės, vožtuvėlio, kad nebandytų juo groti.
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Pookė
Sakinys.
Pookė


Pranešimų skaičius : 124
Amžius : 29
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-08-02

Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viljamas Šekspyras „Hamletas“.   Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Icon_minitimeTr. 09 15, 2010 3:40 am

O man hamletas patiko, nors nusivyliau, nes pagal kai kur skaitytus komentarus galvojau kad bus kažkas tokio. Manau neverta skaityti atsiliepimų, jeigu būčiau nieko nesitikėjusi iš šio kūrinio, tai manau jis man atrodytų įdomesnis, paslaptingesnis ir žymiai geresnis.
Kai kurie dialogai ir monologai, migdė, bet šiaip manau tikrai neblogas kūrinys.
Atgal į viršų Go down
http://www.nestos.weebly.com
la Tulipe
Lapas.
la Tulipe


Pranešimų skaičius : 279
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-03-06

Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viljamas Šekspyras „Hamletas“.   Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Icon_minitimeSk. 03 06, 2011 1:11 am

aš irgi tikėjausi, kad bus įdomiau. bet šiaip patiko. nors truputį Hamletas ir nervino su savo abejonėmis.
Atgal į viršų Go down
http://perskaiciau.wordpress.com
Rututux
Pastraipa.
Rututux


Pranešimų skaičius : 161
Amžius : 27
Miestas : Klaipėda
Registracijos data : 2012-06-12

Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viljamas Šekspyras „Hamletas“.   Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Icon_minitimePen. 06 15, 2012 5:26 am

Skaičiau ir tik kažkaip neseniai suvokiau, kad tai kūrinys, kurį reikės atsiskaityti vėlesnėse klasėse. Galbūt labiau iš Šekspyro kūrinių man patiko R ir D ar Karalius Lyras, tačiaua ir Kamletas pasirodė visai nieko kūrinukas ;)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viljamas Šekspyras „Hamletas“.   Viljamas Šekspyras „Hamletas“. - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Viljamas Šekspyras „Hamletas“.
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» HAMLETAS Pagalbos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Drama-
Pereiti į: