Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Erich Maria Remarque "Trys draugai"

Go down 
+9
Little_Star
~DarkStar~
la Tulipe
Reda
Samantha
Smitė.^
Chilly
Yuki.
sandrinė
13 posters
AutoriusPranešimas
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Erich Maria Remarque "Trys draugai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Erich Maria Remarque "Trys draugai"   Erich Maria Remarque "Trys draugai" Icon_minitimeŠt. 02 06, 2010 4:05 am

Nežinau, galbūt, tokia tema jau yra, bet aš jos tuomet tikrai nepastebėjau, jei ką, prašau sužiūrėti ir šią pašalinti! Like a Star @ heaven

Erich Maria Remarque "Trys draugai" Ed60abb64caf85897efc7008c8d8f528

Trys draugai (vokiškai Drei Kameraden) yra 1937 Ericho Marijos Remarko romanas, kuriame aprašomi praradusių iliuziją Pirmojo pasaulinio karo veteranų gyvenimai 1928 metais Berlyne.

Trys draugai – tai liūdna istorija apie draugystę ir tragišką meilę. Tai knyga apie žmones, sugrįžusius iš karo ir bandančius stotis ant kojų. Trys romano herojai – skirtingi, bet vienodo likimo žmonės. Draugystė jiems – vienintelis pastovus dalykas vertybių žlugimo epochoje.
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Yuki.
Raidė.
Yuki.


Pranešimų skaičius : 26
Amžius : 28
Miestas : Kėdainiai
Registracijos data : 2010-01-14

Erich Maria Remarque "Trys draugai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erich Maria Remarque "Trys draugai"   Erich Maria Remarque "Trys draugai" Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 3:43 am

Šitą jau senai ruošiuosi perskaityti.
Atrodo tikrai nebloga
Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Erich Maria Remarque "Trys draugai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erich Maria Remarque "Trys draugai"   Erich Maria Remarque "Trys draugai" Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 5:48 am

Ir yra! Pati geriausia mano skaityta knyga, kurią skaitant kyla minčių apie tai, ar tavo draugai tau taip padėtų. Nors asmeniškai ją skaičiau tik kartą ir antrąjį nesigavo, tačiau man ji patiko ir visada nešiosiu ją giliai širdyje, nes tikriausiai tai buvo viena iš pirmųjų knygų, kurią skaitydama verkiau ir kurią pabaigusi verkiau. Taip pat tai buvo viena iš tų knygų, kuri man asocijuojasi su labai mylimais žmonėmis ir labai daug reiškia man. O šiaip labai reali istorija, nuostabi meilė, draugystė, tikri išgyvenimai ir daug apmąstymų apie žmogų, jo padėtį, kai jis nežino, kas yra ir kur jo vieta, tikriausiai, šiame pasaulyje. Po jos labai lengva suvokti, kad vieną dieną gali likti visiškai vienas.
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Chilly
Pastraipa.
Chilly


Pranešimų skaičius : 147
Amžius : 29
Registracijos data : 2009-12-12

Erich Maria Remarque "Trys draugai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erich Maria Remarque "Trys draugai"   Erich Maria Remarque "Trys draugai" Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 6:47 am

Heh. Mano močiutė labai siūlė ją man, bet aš atsisakiau. Nors aprašymas pasirodė gan neblogas, taip ir nepasiryžau perskaityti jos. Bet tikriausiai reikės, jei kažkas sako,kad ji tikrai gera.x)
Atgal į viršų Go down
Smitė.^
Biblioteka.
Smitė.^


Pranešimų skaičius : 712
Amžius : 30
Miestas : Kuršėnai
Registracijos data : 2008-06-15

Erich Maria Remarque "Trys draugai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erich Maria Remarque "Trys draugai"   Erich Maria Remarque "Trys draugai" Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 6:58 am

Knygos skaityti neteko, bet žiūrėjau spektaklį. Be abejo, patiko. ;)
Kiek teko girdėt iš daugelio žmonių, pagrindinės ir tikrai vertos perskaitymo yra trys Remarko knygos: "Vakarų fronte nieko naujo", "Trys draugai" ir "Juodasis obeliskas"; kiti jo kūriniai tik papildo šias.
"Vakarų fronte ..." skaičiau ir, patikėkit, priskiriu mėgstamiausioms. "Trys draugai" - matytas spektaklis, tad siužetą žinau. Pirmoji patiko labiau, bet ši taip pat ne daug nusileidžia. ;) Na, "Juodąjį obeliską" padovanojau draugei (skaityt neskaičiau), tikiu, kad ir ji puiki.

Jei kas ruošiasi skaityt, beveik neabejoju, kad nusivilti neteks.
Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Erich Maria Remarque "Trys draugai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erich Maria Remarque "Trys draugai"   Erich Maria Remarque "Trys draugai" Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 7:42 am

"Vakarų fronte nieko naujo" daugiau apie patį karą, ten tuos visus dalykus fronte, draugystę jame, o šita knyga labiau apie gyvenimą po karo. Visgi visos E.M. Remarko knygos atspindi jo biografinius faktus, vėlesnės knygos yra apie gyvenimą pabėgus iš Vokietijos, Paryžiuje, vėliau ir JAV. Tačiau iš skaitytų man labiausiai patiko ši ir "Dangus neturi išrinktųjų", jau vien dėl pačio pavadinimo ir visoje knygoje paslėptos minties. Tikriausiai šios knygos patiko ir tuo, kad jos nėra orientuotas į karą, ekonomikos krizę ar prisitaikymą gyventi naujoje vietovėje, o tiesiog apie gyvenimą, jo peripetijas beigis meilę.
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Erich Maria Remarque "Trys draugai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erich Maria Remarque "Trys draugai"   Erich Maria Remarque "Trys draugai" Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 8:23 am

Aš artimiausiu metu planuoju ją paimti į rankas ;]] jau senokai apie ją galvoju, tik vis nerandu laiko paieškot (žinau, kad yra namie, bet neįsivaizduoju kur ;DDDD )

Va ir perskaičiau :] patiko. Sužavėjo tokia nepalaužiama draugystė, jiems niekas kitas nebuvo svarbu, kaip tik padėti draugui ir jie net neprimindavo vienas kitam, kad kuris yra skolingas ar kas. Verčia susimąstyti, ar mano draugai ištikus nelaimei taip pasielgtų....

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Erich Maria Remarque "Trys draugai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erich Maria Remarque "Trys draugai"   Erich Maria Remarque "Trys draugai" Icon_minitimeSk. 03 14, 2010 12:25 am

Citata :
Verčia susimąstyti, ar mano draugai ištikus nelaimei taip pasielgtų....

vava, knyga parašyta tikrai seniai, bet labai tinka šiuolaikiniams žmonėms dėl tos draugystės, ir ne tik tematikos.
Samantha, o tu gale knygos neverkei? Nes aš pamenu, kai pirmą kartą skaičiau ašarojau. :>
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Erich Maria Remarque "Trys draugai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erich Maria Remarque "Trys draugai"   Erich Maria Remarque "Trys draugai" Icon_minitimeSk. 03 14, 2010 2:21 am

Pačiam gale tai ne, bet prieš galą tai ištryško ašara ;[ ir dar pamiršau paminėti, kad labai patiko Pat didvyriškumas ir drąsa ;]

Ir dar norėjau paklaust, Gotfrydas - vardas ar pavardė? ;DD Nes aš nesupratau Erich Maria Remarque "Trys draugai" 180909
Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Erich Maria Remarque "Trys draugai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erich Maria Remarque "Trys draugai"   Erich Maria Remarque "Trys draugai" Icon_minitimeSk. 03 14, 2010 2:31 am

Vardas, tikriausiai.
Citata :
Trys draugai - Robertas Lokampas, Otas Kėsteris ir Gotfrydas Lencas
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Erich Maria Remarque "Trys draugai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erich Maria Remarque "Trys draugai"   Erich Maria Remarque "Trys draugai" Icon_minitimeSk. 03 14, 2010 6:05 am

Aaa, na mat kokia žioplė esu ;DD
Atgal į viršų Go down
Reda
Raidė.



Pranešimų skaičius : 3
Amžius : 33
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2010-08-19

Erich Maria Remarque "Trys draugai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erich Maria Remarque "Trys draugai"   Erich Maria Remarque "Trys draugai" Icon_minitimePir. 08 30, 2010 12:54 am

Perskaičiau, tikrai nebloga. Na kaip čia pasakius nebloga, Remarko knygos nebūna neblogos. Tik geros ir labai geros.
Pradžia gal taip ir nesudomino kaip turetų, bet vėliau , kai įsiskaičiau tikrai patiko. Mane labai šokiravo Gotfrido mirtis, tikrai netikėjau , maniau , kad jie iki galo liks kartu. Bet šiaip visi veikėjai buvo labai įdomūs, bet tas amžinas gėrimas.. na, bet čia gal buvo prie knygos kurimo įdėjų. :)
Atgal į viršų Go down
la Tulipe
Lapas.
la Tulipe


Pranešimų skaičius : 279
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-03-06

Erich Maria Remarque "Trys draugai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erich Maria Remarque "Trys draugai"   Erich Maria Remarque "Trys draugai" Icon_minitimeAntr. 03 08, 2011 4:42 am

Pirmoji pažintis su šiuo rašytoju prasidėjo būtent nuo šios knygos. Gera, labai gera knyga. Citatų nemažai prisirinkau, pabaiga nustebino..
Atgal į viršų Go down
http://perskaiciau.wordpress.com
~DarkStar~
Raidė.
~DarkStar~


Pranešimų skaičius : 34
Amžius : 28
Miestas : Druskininkai
Registracijos data : 2011-06-15

Erich Maria Remarque "Trys draugai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erich Maria Remarque "Trys draugai"   Erich Maria Remarque "Trys draugai" Icon_minitimeTr. 06 15, 2011 6:52 am

Va čia tai knyga. Pamenu kai pažįstama bibliotekininkė (taip jau išėjo, kad mano tėčio pirmoji mergina) įgrūdo man ją per prievartą. Pasibaisėjau knygos apimtimi, laikiau namie gal pusė metų, kol galiausiai tariau sau "Negali pasimesti, kai bibliotekininkė klaus kokie įspūdžiai". Na ir ką jūs manot, perskaičiau per 2 dienas ir likau sužavėta. Erich Maria Remarque "Trys draugai" 85419
Atgal į viršų Go down
Little_Star
Pastraipa.



Pranešimų skaičius : 149
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-07-15

Erich Maria Remarque "Trys draugai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erich Maria Remarque "Trys draugai"   Erich Maria Remarque "Trys draugai" Icon_minitimeAntr. 11 29, 2011 6:29 am

Knyga labai patiko. Manau, kad ją labai verta perskaityti dėl to, kad suprastumei žmogus "draugystės" sąvoką. Trijų draugų ryšys romane dievaži kaip sužavėjo. Dabar, tikriausiai, ne daug tokių santykių tarp draugų yra, ir ta vienybė nebe tokia... O tas draugų vieningumas knygoje... Super! Šiaip manau, kad tai yra knyga, kurią reikėtų giliai paiimti į širdį. Ir skaityti porą kartų mažiausiai. Pati dar jaučiuosi nepakankamai subrendusi tokiai knygai, todėl būtinai skaitysiu ją ir vėliau.:}
Atgal į viršų Go down
http://sveciuosepaslittles.blogspot.com
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Erich Maria Remarque "Trys draugai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erich Maria Remarque "Trys draugai"   Erich Maria Remarque "Trys draugai" Icon_minitimeAntr. 11 29, 2011 9:04 am

Reda rašo:
Perskaičiau, tikrai nebloga. Na kaip čia pasakius nebloga, Remarko knygos nebūna neblogos. Tik geros ir labai geros.
Pradžia gal taip ir nesudomino kaip turetų, bet vėliau , kai įsiskaičiau tikrai patiko. Mane labai šokiravo Gotfrido mirtis, tikrai netikėjau , maniau , kad jie iki galo liks kartu. Bet šiaip visi veikėjai buvo labai įdomūs, bet tas amžinas gėrimas.. na, bet čia gal buvo prie knygos kurimo įdėjų. :)

ir vėl spoilers. atpraskit, ar ką...
Atgal į viršų Go down
J'adore
Skyrius.
J'adore


Pranešimų skaičius : 359
Amžius : 26
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2011-12-12

Erich Maria Remarque "Trys draugai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erich Maria Remarque "Trys draugai"   Erich Maria Remarque "Trys draugai" Icon_minitimeAntr. 12 27, 2011 9:54 am

Skaičiau, bet man rodos nepabaigiau. Gal reiktų dar kart į rankas paimt...
Atgal į viršų Go down
Euthanasia
Skiemuo.
Euthanasia


Pranešimų skaičius : 54
Amžius : 29
Registracijos data : 2008-07-16

Erich Maria Remarque "Trys draugai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erich Maria Remarque "Trys draugai"   Erich Maria Remarque "Trys draugai" Icon_minitimeTr. 01 18, 2012 4:42 am

O aš irgi niekaip pabaigt nesugebėjau. Kažkaip manęs visai neužkabino.
Gal dar nepribrendau jai.
Atgal į viršų Go down
Pookė
Sakinys.
Pookė


Pranešimų skaičius : 124
Amžius : 29
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-08-02

Erich Maria Remarque "Trys draugai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erich Maria Remarque "Trys draugai"   Erich Maria Remarque "Trys draugai" Icon_minitimeKv. 03 15, 2012 11:57 pm

Aš per 4 mėnesius įveikiau šią knygą. Skaitosi gan sunkiai, tikėjausi gilesnės knygos, nes Remarkas man visada patikdavo... Bet ši knyga kažkokia nelabai jo stilistikos. Pernelyg paprasta, per daug nuspėjama, vietomis ištempta.
Atgal į viršų Go down
http://www.nestos.weebly.com
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Erich Maria Remarque "Trys draugai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erich Maria Remarque "Trys draugai"   Erich Maria Remarque "Trys draugai" Icon_minitimePen. 03 16, 2012 8:29 am

O man kaip tik labai greitai susiskaitė ir labai patiko ;]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Erich Maria Remarque "Trys draugai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erich Maria Remarque "Trys draugai"   Erich Maria Remarque "Trys draugai" Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Erich Maria Remarque "Trys draugai"
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Erich M. Remarque
» Barbara Wendelken "Trys Paulos ir pilies vaiduoklis"
» Maeve Binchy "Mokslo draugai"

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Grožinė literatūra :: Klasika-
Pereiti į: