Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Erich M. Remarque

Go down 
+7
geltonsnapis junga
Pookė
Nuo stogo
dutė
Džuljeta
alce a pois
sandrinė
11 posters
AutoriusPranešimas
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Erich M. Remarque Empty
RašytiTemos pavadinimas: Erich M. Remarque   Erich M. Remarque Icon_minitimeKv. 09 03, 2009 4:59 am

Erich M. Remarque 240px-Erichas_Marija_Remarkas Erichas Marija Remarkas (Erich Maria Remarque, gimė 1898 m. birželio 22 d. – mirė 1970 m. rugsėjo 25 d.) – vokiečių rašytojas.
Knygos
1919 „Svajonių kambarys“
1929 „Vakarų fronte nieko naujo“, „Im Westen nichts Neues“
1931 „Kelias atgal“, „Der Weg zurück“
1938 „Trys draugai“, „Drei Kameraden“
1941 „Mylėk savo artimą“, „Liebe deinen Nächsten“
1946 „Triumfo arka“, „Arc de Triomphe“
1952 „Gyvybės kibirkštis“, „Der Funke Leben“
1954 „Laikas gyventi ir laikas mirti“, „Zeit zu leben und Zeit zu sterben“
1956 „Juodasis obeliskas“ „Der schwarze Obelisk“
1959 „Gyvenimas skolon“
1961 „Dangus neturi išrinktųjų“, „Der Himmel kennt keine Günstlinge“
1963 „Naktis Lisabonoje“, „Die Nacht von Lissabon“
1971 „Šešėliai rojuje“, „Schatten im Paradies“

Truputį biografijos:
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Erich M. Remarque Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erich M. Remarque   Erich M. Remarque Icon_minitimePen. 09 04, 2009 2:49 am

Seniai norėjau paskaityti jo ką nors, tik niekaip neprisiruošdavau. Tai dabar pagaliau pasiėmiau Juodąjį obeliską. Reikės paskaityti ir daugiau jo knygų, neabejoju, kad visos geros. Patinka man jau vien tai, kad jis vokietis : D
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Erich M. Remarque Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erich M. Remarque   Erich M. Remarque Icon_minitimePen. 09 04, 2009 3:00 am

Man jo knygos skaitosi lengvai, bet ne visos vienodai geros :P
Atgal į viršų Go down
dutė
Lapas.
dutė


Pranešimų skaičius : 317
Amžius : 32
Miestas : šakiai
Registracijos data : 2008-06-10

Erich M. Remarque Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erich M. Remarque   Erich M. Remarque Icon_minitimePen. 09 04, 2009 6:04 am

esu perskačius "juodasis obeliskas", "vakarų fronte nieko naujo" ir "trys draugai". kiekviena man yra nuostabi, net nemoku pasakyt, kuri geriausia iš jų :/ ai, dar buvau pradėjusi "stotis ties horizontu" ir "gema", bet abi labai nuobodžiai skaitėsi ir nekabino. mat tai vienos pirmųjų jo knygų.

erichą mariją remarką labai mėgstu ir noriu perskaityti dar ne vieną jo kinygą
Atgal į viršų Go down
http://tavo-bedos.blogspot.com
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Erich M. Remarque Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erich M. Remarque   Erich M. Remarque Icon_minitimeŠt. 09 05, 2009 1:48 am

Skaičiau "Trys draugai", "Kelias atgal", "Vakarų fronte nieko naujo", "Juodasis obeliskas", "Dangus neturi išrinktųjų" ir dabar skaitau "Šešėliai rojuje". Kas man jo kūryboje patinka, tai tikriausiai tas, kad jo kūryba labai siejasi su jo gyvenimu. Jis nerašė tokių dalykų, kurių pats nebuvo išgyvenęs, jis rašė tik apie tai ką patyrė. Ir apskritai, žiūrint jo knygas toks vaizdas, kad jei visas knygas skaitytum chronologine tvarka, kaip jos buvo parašytos. Susiformuotum jo gyvenimo skeletą, kuriame yra visos kitos smulkmenos ir t.t.
Citata :
erichą mariją remarką labai mėgstu ir noriu perskaityti dar ne vieną jo knygą
aš taip pat.
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Erich M. Remarque Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erich M. Remarque   Erich M. Remarque Icon_minitimeSk. 09 06, 2009 2:19 am

Nors skaičiau tik dvi knygas ("vakarų fronte nieko naujo" bei "dangus neturi išrinktųjų") susidariau gan tvirtą nuomonę, kad Remarkas - puikus rašytojas ir labai norėčiau perskaityti kitas jo knygas. Pirmu numeriu - "trys draugai", kurią, beje, ir pati turiu ir pagal kurią pastatytas spektaklis man labai patiko.
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Pookė
Sakinys.
Pookė


Pranešimų skaičius : 124
Amžius : 29
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-08-02

Erich M. Remarque Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erich M. Remarque   Erich M. Remarque Icon_minitimePir. 09 21, 2009 9:12 pm

Esu perskaičius tik vieną Jo knygą (juodasis obeliskas). Tačiau be galo patiko. Noriu perskaityti ir daugiau jo knygų.
Atgal į viršų Go down
http://www.nestos.weebly.com
geltonsnapis junga
Sakinys.
geltonsnapis junga


Pranešimų skaičius : 128
Amžius : 30
Registracijos data : 2010-02-17

Erich M. Remarque Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erich M. Remarque   Erich M. Remarque Icon_minitimeŠt. 05 08, 2010 9:26 am

neseniai baigiau skaityti remarko "mylėk savo artimą", tačiau jau spaudžiu rankose "trys draugai". remarkas, vienas iš tų rašytojų, kurį bene pirmą paminiu tarp savo mėgiamiausių. jis žavi mane savo realiomis knygomis, gebėjimu apgyvendinti mane vykstančiame veiksme, o svarbiausia - parodo, kokia padėtis buvo. jis nerašo apie pienių laukus atvirai, tačiau moka pasakyti, kaip jos gali žavėti, todėl po pirmo knygos puslapio norisi išbučiuot viską, ką turiu. kaskart, skaitydama jo, knygą prisirašau dešimtis sentencijų, įsijaučiu ir išgyvenu karo tragediją, keliu sau klausimus ir mąstau apie tai, ką jis rašė. tai rašytojas, savo knygomis gniuždantis, ir kartu šaute šaunantis į padanges.
Atgal į viršų Go down
devilishchocolate
Raidė.
devilishchocolate


Pranešimų skaičius : 31
Amžius : 28
Miestas : Londonas
Registracijos data : 2010-08-11

Erich M. Remarque Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erich M. Remarque   Erich M. Remarque Icon_minitimeTr. 08 11, 2010 4:22 am

Skaičius esu "Mylėk Savo Artimą". Man labai patiko ir ketinu perskaityt dar ne vieną jo knygą. (:
Atgal į viršų Go down
Mažoji Fėja
Lapas.
Mažoji Fėja


Pranešimų skaičius : 271
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-08-10

Erich M. Remarque Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erich M. Remarque   Erich M. Remarque Icon_minitimePen. 10 01, 2010 4:36 am

Ak, Remarkas. Vienas nuostabiausių mano "radinių". Džiaugiuosi, netyčia namie atradus "Vakarų fronte nieko naujo" įpusėjus ir numetus... Ir tik šią vasarą vėl atradus ir pabaigus. Likau sužavėta. Tad, griebiausi "Juodasis Obeliskas" dar labiau susižavėjau. Dabar kibsiu į "Naktis Lisabonoje". Jau greit, kiekvieną kartą nuėjus bibliotekon, manau, taps tradicija, pasiimti kokią Remarko knygą. Drįsčiau teigti, jog, dabar jis mano mylimų rašytojų sąrašo viršūnėje.


Paskutinį kartą redagavo Mažoji Fėja, Kv. 05 05, 2011 2:58 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Ditė.
Raidė.
Ditė.


Pranešimų skaičius : 18
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2011-03-02

Erich M. Remarque Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erich M. Remarque   Erich M. Remarque Icon_minitimeKv. 03 03, 2011 1:37 am

Pirma jo skaityta knyga buvo "Triumfo arka", kažkaip nepaliko didelio įspūdžio, nesukėlė kažkokių ilgalaikių apmąstymų, tačiau rašymo stilius užkabino. O,mano manymu,"Vakarų fronte nieko naujo" neveltui laikoma geriausia Remarque knyga. Tikrai vienas iš kūrinių, kuris labai labai paveikė, skaitytas ne vieną kartą.
Atgal į viršų Go down
la Tulipe
Lapas.
la Tulipe


Pranešimų skaičius : 279
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-03-06

Erich M. Remarque Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erich M. Remarque   Erich M. Remarque Icon_minitimeSk. 03 06, 2011 4:39 am

skaičiau dvi jo knygas: ,,Juodasis obeliskas'' ir ,,trys draugai''. Abi labai patiko, ateity tikrai dar ką nors skaitysiu :)
Atgal į viršų Go down
http://perskaiciau.wordpress.com
Sponsored content





Erich M. Remarque Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erich M. Remarque   Erich M. Remarque Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Erich M. Remarque
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Erich Maria Remarque "Trys draugai"

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Diskusijos :: Rašytojų kampelis-
Pereiti į: