Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Knyga arba rašytojas, keičiantis tavo gyvenimą?

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
musytea
Raidė.
musytea


Pranešimų skaičius : 10
Amžius : 34
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-11-23

Knyga arba rašytojas, keičiantis tavo gyvenimą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Knyga arba rašytojas, keičiantis tavo gyvenimą?   Knyga arba rašytojas, keičiantis tavo gyvenimą? Icon_minitimePen. 12 11, 2009 10:19 am

Dažnai juk būna, kai perskaitęs knygą, susimąstai apie joje perteikiamus jausmus, vis dar jauti tą nuotaiką, kuri užkoduota kūrinyje. Neretai skaitydamas arba pritari autoriaus minčiai, vaizdavimo rakursui, personažo ideologijai, arba ne. Su daugeliu knygų, kurias perskaitydavau, visada sutikdavau (nes neskaitydavau tų, kurios neatitikdavo mano mąstymo, mano pasaulio, teisybės ar dar bet kokios tematikos suvokimo), tačiau ne visos mane makaulizuodavo... :)  Mano rašytojas-Dievas - tai Umberto Eco, o mano Biblija šiuo metu - The Mysterious Flame of Queen Loana. Kokia knyga jus veda į priekį? Įdomu, koks rašytojas labiausiai atitinka jūsų įsitikinimus...
Atgal į viršų Go down
Smitė.^
Biblioteka.
Smitė.^


Pranešimų skaičius : 712
Amžius : 30
Miestas : Kuršėnai
Registracijos data : 2008-06-15

Knyga arba rašytojas, keičiantis tavo gyvenimą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knyga arba rašytojas, keičiantis tavo gyvenimą?   Knyga arba rašytojas, keičiantis tavo gyvenimą? Icon_minitimeSk. 03 07, 2010 6:01 am

Mane labiausiai veikia ir kelia į padanges faktas, kad skaitau knygas (juolab klasikos), o ne vienas kažkuris menininkas savo darbais.
Kai skaitau ar žinau, kad skaitau, mane užplūsta toks vidinis pasitenkinimas, jog manau, jis atsispindi manyje ir iš išorės.
Mano nuomone, geriau jau galėčiau kalbėti tema "Kaip knygos išvis keičia mane ir mano gyvenimą", ne vienas konkretus asmuo. Kam dievinti žmogų - jis tik žmogus, talentingas, protingas, kūrybingas, žinoma, bet žmogus. Netikiu, kad reikia jį krikštyti kitu vardu (pvz.: Dievas). ;)

Ne knyga turi atskleisti vienatinę gyvenimo tiesą, o pats turi ją protingai susiformuluoti, naudodamasis daugeliu sau tinkančių perskaitytų knygų minčių.
Atgal į viršų Go down
Cenerentola
Junginys.
Cenerentola


Pranešimų skaičius : 89
Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-06-08

Knyga arba rašytojas, keičiantis tavo gyvenimą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knyga arba rašytojas, keičiantis tavo gyvenimą?   Knyga arba rašytojas, keičiantis tavo gyvenimą? Icon_minitimeAntr. 06 08, 2010 4:33 am

Man padeda Hermanas Hesse. Jo knygose ieškau atsakymo į klausimus kurie man iškyla savianalizės metu. Aišku, ne jo vieno knygose, tačiau šiuo metu jo sukurti herojai mane labiausiai "supranta".
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Knyga arba rašytojas, keičiantis tavo gyvenimą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knyga arba rašytojas, keičiantis tavo gyvenimą?   Knyga arba rašytojas, keičiantis tavo gyvenimą? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Knyga arba rašytojas, keičiantis tavo gyvenimą?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kokia tavo nuotaika?
» Padekit issirinkti knyga

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Diskusijos :: Diskusijos apie kitus knygiškus reikalus-
Pereiti į: