Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Padekit issirinkti knyga

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Ernest4s
Raidė.



Pranešimų skaičius : 3
Amžius : 29
Registracijos data : 2011-06-10

Padekit issirinkti knyga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Padekit issirinkti knyga   Padekit issirinkti knyga Icon_minitimePen. 06 10, 2011 7:38 pm

Labas rytas, na stai, baigiau 10 klase ir mokytojas isrinko sarasiuka idomesniu knygu. Knygos nesu skaites kokis 5 metus, todel noreciau, kad padetumete issirinkti is sio saraso knyga.

Sarasiukas:
1. V.Šekspyras ,,Hamletas"
2. Johanas Volfgangas Gėtė.. "Faustas
3. Jonas Biliūnas ,,Liūdna pasaka‘‘ ,,Vagis‘‘ ,, Lazda‘‘ ,,Ubagas‘‘
4. Šatrijos Ragana ,, Sename dvare‘‘
5. Jonas Tumas – Vaišgantas ,,Dėdės ir dėdienės‘‘
6. Vincas Krevė ,,Skirgaila‘‘
7. Vincas Mikolaitis Putinas ,,Altorių šešėly“
8. Francas Kafka ,,Metamorfozė‘‘
9. Jurgis Savickis ,,Kava‘‘ ,,Fleita‘‘ ,, Vagis‘‘ ,,Ad astra‘‘ ,,Jono Graužos nuotykiai‘‘ ,,Mėnesiena‘‘

Dekoju :).
Atgal į viršų Go down
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Padekit issirinkti knyga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Padekit issirinkti knyga   Padekit issirinkti knyga Icon_minitimePen. 06 10, 2011 11:23 pm

Asmeniškai aš rinkčiausi Hamletą, Altorių šešėly ir Metamorfozę. Gali pradėti nuo Metamorfozės - ten gal valandėlei skaitymo - labai trumpas kūrinukas. O paskui jau imtis tų rimtesnių :)
Taip siūlau todėl, kad man šios buvo įdomiausios. O ten kokias Biliūno noveles laisvai gali ir per mokslo metus perskaityt, daug neužima laiko.
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Padekit issirinkti knyga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Padekit issirinkti knyga   Padekit issirinkti knyga Icon_minitimeŠt. 06 11, 2011 4:59 am

Pritariu alce a pois :) Nors dar pridėčiau ir fausto pirmą dalį, kai nori labai gerai skaitosi
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Ernest4s
Raidė.



Pranešimų skaičius : 3
Amžius : 29
Registracijos data : 2011-06-10

Padekit issirinkti knyga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Padekit issirinkti knyga   Padekit issirinkti knyga Icon_minitimeŠt. 06 11, 2011 8:38 am

Na stai, buvau bibliotekoje, nuejas daviau ta sarasiuka, sakau gal hamleta turit, (teiravausi, nes uzsmiescio biblioteka (kaimelis), paieskojo rado, skao palauk dar biski, ziuriu kazko iesko, matyt pagal ta sarasa, tai sakau uzteks man tos vienos, juoktis pradejo Very Happy, nes mate pagal kortele, kad kokis 4 metus nebuves emes knygos ir nelabai esu susizavejas knygomis ;D.
Tai va uzbaigus cia savo pasakojima, tikiuosi perskaitysiu iki antradieni, ir tada bandysiu prigriebti "alce a pois" mineta kurini, kuris turetu tikti pradziai: Metamorfoze.

Dekoju uz patarimus :).
Atgal į viršų Go down
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Padekit issirinkti knyga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Padekit issirinkti knyga   Padekit issirinkti knyga Icon_minitimeSk. 06 12, 2011 4:06 am

Sėkmės! :) Lauksim atsiliepimų ;D Gal prisijungsi į aktyviai skaitančių gretas! ;D
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
Ernest4s
Raidė.



Pranešimų skaičius : 3
Amžius : 29
Registracijos data : 2011-06-10

Padekit issirinkti knyga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Padekit issirinkti knyga   Padekit issirinkti knyga Icon_minitimeSk. 06 12, 2011 7:30 am

labai aciu! skaitant hamleta nepatinka tik vienas dalykas - tai, kad yra eiliuotas tekstas ir ji man norisi skaityti kaip eilerasti, o seip jau isiskaiciau ir nekantraujant norisi toliau skaityti ir ziureti kaip klostosi ivykiai.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Padekit issirinkti knyga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Padekit issirinkti knyga   Padekit issirinkti knyga Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Padekit issirinkti knyga
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» padekit

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Diskusijos :: Diskusijos apie kitus knygiškus reikalus-
Pereiti į: