Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis"

Go down 
+39
Ankira.
~DarkStar~
Evaa
laurute
la Tulipe
raudona.
devilishchocolate
Rima
Geisha.
snabas
sausainiuke_Rrr
deimuliuxe
*Judyy. Little psycho*
Yuki.
lialia
langueur
Mažoji Fėja
sandrinė
Inesss
Šerey
Monika
Tąškas.
Otilija
Amplitudė
Elle.*
DripDrop
Mymius.
Žvaigždė
Feliksa
Tiesos melagė
Starlight.
Euthanasia
DroWnie
Ugnė
dutė
Nuo stogo
Džuljeta
alce a pois
Be_cukraus
43 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
devilishchocolate
Raidė.
devilishchocolate


Pranešimų skaičius : 31
Amžius : 28
Miestas : Londonas
Registracijos data : 2010-08-11

Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis" - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis"   Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis" - Page 3 Icon_minitimeTr. 08 11, 2010 1:38 am

Knyga man kiek keista.. Na gal tiksliau įspūdi paliko keistą. Net negaliu apibūdinti. Užtat gerai atsimenu kai greitai suryjau padėjau į šoną, atsiguliau miegoti ir nežinau kodėl, gal kiek per maža skaičiau, tik po kelių valandų atėjo tas suvokimas. Ir net ašarą išspaudė.
Bet pagalvojus, nebuvo viskas taip blogai, kiti regis ne tiek išgyvena. Nors smerkti negaliu, puikiai žinau kad svetimos problemos mažiausiai domina, kad ir kokios didelės, kai turi savų.
Skaičiau kelis kartus bet taip iki galo ir nesusidariau nuomonės. Reikės dar po kelių metų pavartyti, gal padės :D
Atgal į viršų Go down
raudona.
Puslapis.
raudona.


Pranešimų skaičius : 256
Amžius : 24
Miestas : Vilnius.
Registracijos data : 2010-07-29

Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis" - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis"   Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis" - Page 3 Icon_minitimePen. 08 13, 2010 7:49 am

Bibliotekoj neseniai pamačiau.. Pavarčiau ir padėjau.. Gal vėliau.. Nes, ir dabar tikrai turiu ką skaityti.
Atgal į viršų Go down
la Tulipe
Lapas.
la Tulipe


Pranešimų skaičius : 279
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-03-06

Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis" - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis"   Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis" - Page 3 Icon_minitimeSk. 03 06, 2011 1:07 am

Man ši knyga labai patiko. nežinau, kaip vertinčiau dabar, bet tada... puiki knyga, pravirkdė..
Atgal į viršų Go down
http://perskaiciau.wordpress.com
laurute
Raidė.



Pranešimų skaičius : 5
Amžius : 27
Registracijos data : 2011-05-18

Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis" - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis"   Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis" - Page 3 Icon_minitimeTr. 05 18, 2011 5:22 am

Skaičiau. Bet man ji pasirodė per daug nešvanki, o ir pabaiga nelabai aiški. Nesakau, kad tai bloga knyga, bet esu skaičiusi ir geresnių...
Atgal į viršų Go down
la Tulipe
Lapas.
la Tulipe


Pranešimų skaičius : 279
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-03-06

Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis" - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis"   Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis" - Page 3 Icon_minitimeŠt. 05 21, 2011 7:05 am

laurute rašo:
Skaičiau. Bet man ji pasirodė per daug nešvanki, o ir pabaiga nelabai aiški. Nesakau, kad tai bloga knyga, bet esu skaičiusi ir geresnių...
o kas neaiškaus buvo? aš tai labai gerai pamenu pabaigą. man rodos, net eilėraštį esu išsirašiusi kažkur.
o nešvankių vietų nelabai pamenu.. manyčiau, kad, jei ir buvo, tai minimaliai. nepalyginti su Burgess'o ,,Darant tai", Nick McDonell ,,Dvylika" ar pan Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://perskaiciau.wordpress.com
laurute
Raidė.



Pranešimų skaičius : 5
Amžius : 27
Registracijos data : 2011-05-18

Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis" - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis"   Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis" - Page 3 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 1:28 am

Na, aš nelabai supratau kodėl ji nusižudė...
Atgal į viršų Go down
la Tulipe
Lapas.
la Tulipe


Pranešimų skaičius : 279
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-03-06

Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis" - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis"   Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis" - Page 3 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 2:31 am

laurute rašo:
Na, aš nelabai supratau kodėl ji nusižudė...
ten, kiek pamenu, susidėjo daug dalykų, nebuvo taip, kad dėl vieno ji nusprendė tai padaryti.mama, liga, draugai...
Atgal į viršų Go down
http://perskaiciau.wordpress.com
Evaa
Raidė.



Pranešimų skaičius : 8
Amžius : 29
Registracijos data : 2011-05-08

Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis" - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis"   Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis" - Page 3 Icon_minitimePir. 05 30, 2011 6:14 am

Skaičiau gan senokai, bet viską puikiai prisimenu. Prieš du metus ši knyga man labai patiko ir sukretė.
Atgal į viršų Go down
~DarkStar~
Raidė.
~DarkStar~


Pranešimų skaičius : 34
Amžius : 28
Miestas : Druskininkai
Registracijos data : 2011-06-15

Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis" - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis"   Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis" - Page 3 Icon_minitimeTr. 06 15, 2011 6:32 am

Kažko išskirtinio knygoje neradau, perskaičiau tikriausiai vienu prisėdimu per valandėlę, kai draugė galutinai išzyzė galvą, kad gražinčiau (buvau pasiskolinusi).
Atgal į viršų Go down
Ankira.
Raidė.
Ankira.


Pranešimų skaičius : 5
Amžius : 31
Miestas : Klaipėda.
Registracijos data : 2011-08-10

Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis" - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis"   Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis" - Page 3 Icon_minitimeTr. 08 10, 2011 1:03 am

perskaičiau per valandą ir liūdėjau kad knyga baigėsi.
labaaai patiko.
Atgal į viršų Go down
ILikeRead
Raidė.
ILikeRead


Pranešimų skaičius : 3
Amžius : 26
Registracijos data : 2011-12-04

Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis" - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis"   Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis" - Page 3 Icon_minitimeŠt. 12 10, 2011 5:41 am

Man ji labai patiko...
Perskaičiau ją per 2 valandas Very Happy


Patariu perskaityti ;] Labai įdomi , šiek tiek graudinanti...





Bent man...
Atgal į viršų Go down
boho
Raidė.
boho


Pranešimų skaičius : 6
Amžius : 28
Registracijos data : 2012-03-08

Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis" - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis"   Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis" - Page 3 Icon_minitimeSk. 03 11, 2012 12:25 am

Didelio įspūdžio nepaliko.
Atgal į viršų Go down
Gerbera.
Skiemuo.



Pranešimų skaičius : 37
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-07-04

Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis" - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis"   Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis" - Page 3 Icon_minitimeAntr. 03 13, 2012 1:03 am

Kažkada patiko.Iš viso skaičiau keturis kartus. :)
Atgal į viršų Go down
Gabriele250
Skiemuo.
Gabriele250


Pranešimų skaičius : 52
Amžius : 29
Registracijos data : 2011-12-03

Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis" - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis"   Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis" - Page 3 Icon_minitimePen. 05 04, 2012 6:07 am

Anotacija manęs nesudomino. Gal ir reiktų perskaityt, bet kažkaip nesinori. Gal todėl, kad daug kart ją pristatinėjo ir visas turinys jau žinomas.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis" - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis"   Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis" - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Vytautas Račickas "Nebaigtas dienoraštis"
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Vytautas V. Landsbergis

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Jaunimo literatūra-
Pereiti į: