Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Peter Freund "Laura ir ..."

Go down 
+16
MikePukuotis
Erelio akis
Tokuteka
devilishchocolate
JavainisS_
langueur
Sally
Mymius.
alce a pois
Agniux
Mantutė.
bublė.
DroWnie
LaLamber
Nuo stogo
Tatika
20 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
MikePukuotis
Žodis.
MikePukuotis


Pranešimų skaičius : 75
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-01-30

Peter Freund "Laura ir ..." - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Peter Freund "Laura ir ..."   Peter Freund "Laura ir ..." - Page 2 Icon_minitimePen. 02 04, 2011 4:10 am

Teko skaityti tik pirmą dalį. Atrodo, visai nieko buvo. Kai pasiėmiau iš bibliotekos antrąją dalį, ši baisiai nuvylė, nuo to karto net nebežiūriu į šias knygas.
Atgal į viršų Go down
mysticism
Lapas.
mysticism


Pranešimų skaičius : 272
Amžius : 29
Registracijos data : 2010-06-09

Peter Freund "Laura ir ..." - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Peter Freund "Laura ir ..."   Peter Freund "Laura ir ..." - Page 2 Icon_minitimePen. 02 04, 2011 10:21 pm

Tas knygas perskaičiau maždaug preiš du metus, tada man jos labai patiko, tik blogai tas, kad jas skaičiau ne iš eilės, buvo keletas nelabai suprantamų vietų, bet tai man įspūdžio nesumažino.
Atgal į viršų Go down
http://1000puslapiu.blogspot.com/
Diute
Raidė.
Diute


Pranešimų skaičius : 20
Amžius : 27
Registracijos data : 2011-03-09

Peter Freund "Laura ir ..." - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Peter Freund "Laura ir ..."   Peter Freund "Laura ir ..." - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 17, 2011 6:59 am

Esu skaičiusi, tema įdomi.Patraukė šitos knygos ir tikrai patiko ;)
Atgal į viršų Go down
editutea
Raidė.
editutea


Pranešimų skaičius : 2
Amžius : 28
Miestas : širvintos
Registracijos data : 2012-03-15

Peter Freund "Laura ir ..." - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Peter Freund "Laura ir ..."   Peter Freund "Laura ir ..." - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 15, 2012 10:07 pm

rabbit


Paskutinį kartą redagavo editutea, Kv. 03 15, 2012 10:18 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
editutea
Raidė.
editutea


Pranešimų skaičius : 2
Amžius : 28
Miestas : širvintos
Registracijos data : 2012-03-15

Peter Freund "Laura ir ..." - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Peter Freund "Laura ir ..."   Peter Freund "Laura ir ..." - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 15, 2012 10:16 pm

JavainisS_ rašo:
Pradedant skaityti pirmąją dalį pagalvojau,kad nuobodi ,bet vis tiek skaičiau ir dabar esu perskaičiusi visas Lauros dalis. Man jos patiko . Peter Freund "Laura ir ..." - Page 2 398331

ir as ta pati pagalvojau bom
Atgal į viršų Go down
Little_Star
Pastraipa.



Pranešimų skaičius : 149
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-07-15

Peter Freund "Laura ir ..." - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Peter Freund "Laura ir ..."   Peter Freund "Laura ir ..." - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 19, 2012 4:35 am

O aš šiandien baigiau knygą apie Aventerą. Žinau, ją reikėjo skaityti anksčiau - kai kokių trylikos ar keturiolikos buvau... Bet ta knyga apie Laurą seniai pas mane stovėjo ir neskaičiau jos tikriausiai todėl, kad ne savo noru ją pirkau. Užplaukė kažkas šią vasarą ir viskas, ir pavėluotai pagal biologinį amžių vistik perskaičiau pirmą dalį. Ar kelinta čia ji yra. Kad yra šiek tiek panaši į Harį Poterį tai taip, bet manau jos turi daugiau skirtumų negu panašumų. O ta knygos pradžia tai nesužavėjo ir manęs. Bet kažkodėl nesinorėjo knygos numesti nepabaigtos. Tarpais tai žiaaauriai užkabindavo veiksmas. Ir įtraukdavo. O tarpais vėl tylu, nelabai įdomu būdavo. Tokie knygelė visai nieko. Gal būtų buvusi įdomesnė (arba ne), jeigu būčiau skaičiusi ją anksčiau. :}
Atgal į viršų Go down
http://sveciuosepaslittles.blogspot.com
Sponsored content





Peter Freund "Laura ir ..." - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Peter Freund "Laura ir ..."   Peter Freund "Laura ir ..." - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Peter Freund "Laura ir ..."
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Jaunimo literatūra-
Pereiti į: