Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Peter Freund "Laura ir ..."

Go down 
+16
MikePukuotis
Erelio akis
Tokuteka
devilishchocolate
JavainisS_
langueur
Sally
Mymius.
alce a pois
Agniux
Mantutė.
bublė.
DroWnie
LaLamber
Nuo stogo
Tatika
20 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Tatika
Skiemuo.
Tatika


Pranešimų skaičius : 55
Amžius : 31
Registracijos data : 2008-06-10

Peter Freund "Laura ir ..." Empty
RašytiTemos pavadinimas: Peter Freund "Laura ir ..."   Peter Freund "Laura ir ..." Icon_minitimePen. 06 13, 2008 12:54 am

Laura ir Aventeros paslaptis"
Peter Freund "Laura ir ..." Cd1eaa6d80e0

Laura - paprasta mergaitė, turinti daugybę rūpesčių. Prieš metus be pėdsakų dingo jos tėtis, namuose be perstojo niurna pamotė, o devynmetis brolis Lukas nuolatos dedasi viską geriau žinantis. Tačiau per tryliktąjį gimtadienį Lauros gyvenimas darosi dar painesnis. Ji sužino turinti įvykdyti beveik neįmanomą užduotį: išgelbėti nuo mirties šviesos saugotoją Elizioną. Jeigu jai nepasiseks, juodasis kunigaikštis Borboronas užgrobs valdžią Aventeros planetoje ir Žmonių žvaigždėje įsiviešpataus Amžinasis Niekis. Laura turi tokių stebuklingų pagalbininkų kaip Portakas, akmeninis milžinas, kuris pavojaus akimirką ima labai žvaliai suktis. Tačiau Borboroną Žemėje remia labai galingi bendrai ...
Tai knyga apie drąsą, draugystę ir sąmoningumą, kupiną džiaugsmo, fantazijos ir magijos. Pasaulyje skaitytojų dažniausiai lyginama su Hariu Poteriu. Bus tęsinys.

Laura ir Septinių mėnulių anspaudas"
Peter Freund "Laura ir ..." 6741e389f243

Ką gali Haris Poteris, tą ir Laura padarys!
Tai antroji trilogijos knyga apie drąsią trylikametę mergaitę Laurą, turinčią fantastinių gabumų, kurių jai reikia, kad laimėtų kovą su kunigaikščiu Borboronu, laikančiu nelaisvėje jos tėvą. Ją remia profesorius Morgenšternas, mokyklos direktorius, kol jis neįtariamas, kad nužudė aklą slaptojo archyvo bibliotekininką. Laimė, Laurai padeda Alarikas, Baltojo Riterio Paravaino ginklanešys, kurį lemtis atnešė iš jo planetos Aventeros į Žemę. Jo padedama Laura įsigauna į Borborono tvirtovę. Tačiau Juodasis Kunigaikštis įveikia Laurą ir priverčia ją rinktis tarp tolesnės kovos už gėrį ir jos tėvo gyvybės. Jai dabar gali padėti tik Septynių mėnulių antspaudas, tačiau įminti jo paslaptį – sunkiausia pasaulyje užduotis. Ir net profesorius abejoja, ar Laurai tai pavyks...

Laura ir Sidabrinės Sfinksės mįslė
Peter Freund "Laura ir ..." 47d671067211

Laurai tiktai trylika, bet ji turi nepaprastų savybių ir gerų draugų. Jų padedama ji, rodos, be jokios vilties laimėti kovoja su Juoduoju Kunigaikščiu Borboronu, laikančiu nelaisvėje jos tėvą. Kad jį išgelbėtų, narsi mergaitė privalo rasti magiškąjį kardą Švitrį ir nukeliauti į atkampius Likimo kalnus. Tenai jos laukia milžiniška Sidabrinė Sfinksė, praleidžianti tik tą, kuris atsako į jos klausimą. Neteisingas atsakymas reiškia neišvengiamą mirtį. Lydima tiktai savo žirgo Viesulo, Laura klaidžioja po nelemtas džiungles, kol pagaliau atsiduria prieš rubinines šiurpą keliančio fantastinio padaro akis...

„Fantastiška, daug puikių detalių ir didžiulės įtampos – vokiško atsako Hariui Poteriui ir kompanijai vardas Laura.“ Bild am Sonntag


Laura ir drakonų karalių prakeiksmas
Peter Freund "Laura ir ..." 6e1af862286f

Jau daug amžių nė vienas žmogus nėra grįžęs gyvas iš drakonų karalystės. Tačiau tik drakonai turi žvaigždžių geležies, brangaus metalo, reikalingo trylikametei Laurai, kad sutaisytų kardą Švitrį. Tiktai juo ginkluota ji gali nugalėti Juodąjį Kunigaikštį, laikantį nelaisvėje jos tėvą. Tačiau drakonų karaliai labai saugo savo turtą, o Borboronas užsiundo ant Lauros dvigalvį drakoną Gurgulijų Visarijį. Ir mergaitė mano, kad jai galas...

Laura ir Ugninės Gyvayės žiedas
Peter Freund "Laura ir ..." D6c7f937bcee

Tai penktoji knyga apie Laurą.
Po mįslingos avarijos, įvykusios prieš daugelį metų, Laura mano, kad jos mama mirusi. Bet paskui drakonas Gurgulijus jai pažadina viltį, kad Ana Leander gali būti gyva. Kad tuo įsitikintų, Laura ryžtasi leistis į sapnų kelionę į savo praeitį. Visi ženklai rodo, kad Ana atsidūrė niūrioje Šešėlių karalystėje. Tačiau pakliūti tenai galima tiktai turint legendinį Ugninės Gyvatės žiedą. Kai Laura jį pagaliau aptinka ir išsiruošia į Šešėlių šalį, ji dar nenutuokia, kad leidosi į patį pavojingiausią nuotykį...

Greit turėtų pasirodyti ir 6 dalis
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Peter Freund "Laura ir ..." Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Peter Freund "Laura ir ..."   Peter Freund "Laura ir ..." Icon_minitimePen. 06 13, 2008 1:21 am

Buvau vieną pradėjusi, žiauriai nepatiko.
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
LaLamber
Pastraipa.
LaLamber


Pranešimų skaičius : 147
Amžius : 29
Registracijos data : 2008-05-04

Peter Freund "Laura ir ..." Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Peter Freund "Laura ir ..."   Peter Freund "Laura ir ..." Icon_minitimePen. 06 13, 2008 1:46 am

Aš irgi pirmą dalį buvau pradėjus, bet nepatiko.
Atgal į viršų Go down
DroWnie
Skiemuo.
DroWnie


Pranešimų skaičius : 59
Amžius : 29
Registracijos data : 2008-06-12

Peter Freund "Laura ir ..." Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Peter Freund "Laura ir ..."   Peter Freund "Laura ir ..." Icon_minitimePen. 06 13, 2008 6:05 am

Pasiėmiau pirmą dalį. Galvoju bus kas nors panašaus į "Dina, gėdytojos duktė", bet paskiačius.. Šios knygos atsisakiau :)
Atgal į viršų Go down
bublė.
Pastraipa.
bublė.


Pranešimų skaičius : 148
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys.
Registracijos data : 2008-04-26

Peter Freund "Laura ir ..." Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Peter Freund "Laura ir ..."   Peter Freund "Laura ir ..." Icon_minitimePen. 06 13, 2008 7:18 am

O aš šią knygą turiu namuose, man ją padovanojo.
Buvau pasiimusi pirmą kartą nepatiko.
Antrą - taip pat,
o trečią - patiko ir žadu visas perskaityti.
Atgal į viršų Go down
Tatika
Skiemuo.
Tatika


Pranešimų skaičius : 55
Amžius : 31
Registracijos data : 2008-06-10

Peter Freund "Laura ir ..." Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Peter Freund "Laura ir ..."   Peter Freund "Laura ir ..." Icon_minitimePen. 06 13, 2008 7:20 am

Kažkaip keista Suspect
Man taip pat tik po trečio sykio pradėjo patikt :lol:
Atgal į viršų Go down
bublė.
Pastraipa.
bublė.


Pranešimų skaičius : 148
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys.
Registracijos data : 2008-04-26

Peter Freund "Laura ir ..." Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Peter Freund "Laura ir ..."   Peter Freund "Laura ir ..." Icon_minitimePen. 06 13, 2008 7:23 am

xD
Atgal į viršų Go down
DroWnie
Skiemuo.
DroWnie


Pranešimų skaičius : 59
Amžius : 29
Registracijos data : 2008-06-12

Peter Freund "Laura ir ..." Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Peter Freund "Laura ir ..."   Peter Freund "Laura ir ..." Icon_minitimePen. 06 13, 2008 7:29 am

Man ji tokia lieva ;D
Atgal į viršų Go down
bublė.
Pastraipa.
bublė.


Pranešimų skaičius : 148
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys.
Registracijos data : 2008-04-26

Peter Freund "Laura ir ..." Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Peter Freund "Laura ir ..."   Peter Freund "Laura ir ..." Icon_minitimePen. 06 13, 2008 7:32 am

Jaučiu iki galo net neperskaitei?
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Peter Freund "Laura ir ..." Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Peter Freund "Laura ir ..."   Peter Freund "Laura ir ..." Icon_minitimeSk. 06 15, 2008 1:28 am

Tai kam skaityt, jeigu iškarto neužkabina?
Bent jau aš, retai tokią kngą baigiu, nebent ji labai rekomenduojama ar etc.
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Mantutė.
Raidė.
Mantutė.


Pranešimų skaičius : 29
Amžius : 30
Miestas : Kėdainiai
Registracijos data : 2008-06-15

Peter Freund "Laura ir ..." Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Peter Freund "Laura ir ..."   Peter Freund "Laura ir ..." Icon_minitimeSk. 06 15, 2008 6:15 am

ketvirtąją pradėjau bet vis neįveikiu ;DD penktosios dar nemačiau ;DD
Atgal į viršų Go down
http://vickymaurette.nspro.biz
bublė.
Pastraipa.
bublė.


Pranešimų skaičius : 148
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys.
Registracijos data : 2008-04-26

Peter Freund "Laura ir ..." Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Peter Freund "Laura ir ..."   Peter Freund "Laura ir ..." Icon_minitimeSk. 06 15, 2008 8:20 am

Bet tai kam knygą vertinti, truputėli nepaskaičius. Juk pradžia dažnai būna neįdomi.
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Peter Freund "Laura ir ..." Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Peter Freund "Laura ir ..."   Peter Freund "Laura ir ..." Icon_minitimeSk. 06 15, 2008 8:25 am

Tam, kad galbūt ji tave nuvylė.
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Tatika
Skiemuo.
Tatika


Pranešimų skaičius : 55
Amžius : 31
Registracijos data : 2008-06-10

Peter Freund "Laura ir ..." Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Peter Freund "Laura ir ..."   Peter Freund "Laura ir ..." Icon_minitimePir. 06 16, 2008 9:19 pm

O man tikrai labai fainos šios knygos.
Galiu drasiai sakyt, kad ji man taip pat patinka kaip ir HP nors tai 2 skirtingos istorijos Very Happy
Atgal į viršų Go down
Mantutė.
Raidė.
Mantutė.


Pranešimų skaičius : 29
Amžius : 30
Miestas : Kėdainiai
Registracijos data : 2008-06-15

Peter Freund "Laura ir ..." Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Peter Freund "Laura ir ..."   Peter Freund "Laura ir ..." Icon_minitimeAntr. 06 17, 2008 6:59 am

O man nė vienas nė kitas nelabai patinka.. dabar nebepatinka.. seniau patiko labai Laura, o dabar nebe.. ketvirtoji guli ant stalo kurią gavau per kalėdas net nepaliesta...
Atgal į viršų Go down
http://vickymaurette.nspro.biz
Agniux
Pastraipa.
Agniux


Pranešimų skaičius : 182
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda
Registracijos data : 2008-04-27

Peter Freund "Laura ir ..." Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Peter Freund "Laura ir ..."   Peter Freund "Laura ir ..." Icon_minitimeTr. 07 02, 2008 1:10 am

Draugė sakė, kad nereali. Jos mėgstamiausia. Susigundžiau ir aš paskaityt. Laukiu kol biblej pirmąją kažkas atneš. Pamačiau, kad čia daug kam nepatiko, tai net nežinau. Gal vis dėlto neskaityt jos?
Atgal į viršų Go down
http://wawagnijos-knygos-filmai.blogspot.com
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Peter Freund "Laura ir ..." Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Peter Freund "Laura ir ..."   Peter Freund "Laura ir ..." Icon_minitimeTr. 07 02, 2008 5:07 am

Na, vis dėl to neperskaičiusi nesužinosi. Manau, kad verta pasikliauti tik savo nuomone. O gal tau patiks.
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
DroWnie
Skiemuo.
DroWnie


Pranešimų skaičius : 59
Amžius : 29
Registracijos data : 2008-06-12

Peter Freund "Laura ir ..." Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Peter Freund "Laura ir ..."   Peter Freund "Laura ir ..." Icon_minitimeAntr. 07 08, 2008 1:45 am

Skaityk. nepasikliauk kitų nuomone.
Atgal į viršų Go down
Mymius.
Žodis.
Mymius.


Pranešimų skaičius : 79
Amžius : 29
Registracijos data : 2008-04-28

Peter Freund "Laura ir ..." Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Peter Freund "Laura ir ..."   Peter Freund "Laura ir ..." Icon_minitimeKv. 11 27, 2008 4:36 am

Tatika rašo:
Greit turėtų pasirodyti ir 6 dalis

jau pasirodžius. (;
Atgal į viršų Go down
Sally
Junginys.
Sally


Pranešimų skaičius : 95
Amžius : 27
Miestas : Širvintos
Registracijos data : 2009-06-07

Peter Freund "Laura ir ..." Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Peter Freund "Laura ir ..."   Peter Freund "Laura ir ..." Icon_minitimePir. 06 08, 2009 4:17 am

Neįdomi, labai tokia vienoda. (Bent jau aš taip manau) Evil or Very Mad
Atgal į viršų Go down
langueur
Pastraipa.
langueur


Pranešimų skaičius : 150
Amžius : 31
Miestas : Utena
Registracijos data : 2009-08-11

Peter Freund "Laura ir ..." Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Peter Freund "Laura ir ..."   Peter Freund "Laura ir ..." Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 8:36 am

buvau pasiemus gal 3 kartus pirma knyga ir niekaip nepabaigiu skaityti iki galo, tačiau žadu kada pabaigti Very Happy
o šiaip tokia nebloga tačiau tuo metu kai skaičiau jau buvo per daug tu knygu panašių į HP
Atgal į viršų Go down
http://www.utenosjaunimas.lt
JavainisS_
Raidė.
JavainisS_


Pranešimų skaičius : 16
Amžius : 28
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2009-09-27

Peter Freund "Laura ir ..." Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Peter Freund "Laura ir ..."   Peter Freund "Laura ir ..." Icon_minitimePir. 10 05, 2009 12:43 am

Pradedant skaityti pirmąją dalį pagalvojau,kad nuobodi ,bet vis tiek skaičiau ir dabar esu perskaičiusi visas Lauros dalis. Man jos patiko . Peter Freund "Laura ir ..." 398331
Atgal į viršų Go down
devilishchocolate
Raidė.
devilishchocolate


Pranešimų skaičius : 31
Amžius : 28
Miestas : Londonas
Registracijos data : 2010-08-11

Peter Freund "Laura ir ..." Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Peter Freund "Laura ir ..."   Peter Freund "Laura ir ..." Icon_minitimeTr. 08 11, 2010 3:04 am

Man jos nelabai įtraukiančios. Įdomios visai, bet man jos kažkaip nelimpa. Kažkaip atsibosta kai visą knygą narplioja tą pačią mįslę ir nevyksta praktiškai nieko naujo, bent jau man taip. Skaičiau Iki drakonų karalių ar kažko tokio. Po to kažkaip nei ranka nebekilo daugiau pirkt/skolintis.
Atgal į viršų Go down
Tokuteka
Pastraipa.
Tokuteka


Pranešimų skaičius : 173
Amžius : 25
Miestas : Klaipėda.
Registracijos data : 2010-08-22

Peter Freund "Laura ir ..." Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Peter Freund "Laura ir ..."   Peter Freund "Laura ir ..." Icon_minitimePen. 12 17, 2010 9:22 am

Aš net nežinau... Vis žadėjau skaityt, bet... Galbūt reikės pabandyti ;]
Atgal į viršų Go down
http://padayum.tumblr.com/
Erelio akis
Raidė.



Pranešimų skaičius : 8
Amžius : 28
Registracijos data : 2011-01-31

Peter Freund "Laura ir ..." Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Peter Freund "Laura ir ..."   Peter Freund "Laura ir ..." Icon_minitimePir. 01 31, 2011 11:46 pm

Man pirma pradžia visai nepatiko, o toliau darėsi vis įdomiau...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Peter Freund "Laura ir ..." Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Peter Freund "Laura ir ..."   Peter Freund "Laura ir ..." Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Peter Freund "Laura ir ..."
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Jaunimo literatūra-
Pereiti į: