Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Knygų citatos

Go down 
+24
Burzuazija
Akira
deimusyte
Pentagrama.
Innovision.
vaidaram
zhyrapha_
Beveik`
Samantha
Inesss
Little_Star
sandrinė
Akiro
Monika
eglaite
Otilija
dutė
rasaline-lempa
Karamelinė Saulė
Žvaigždė
LaLamber
Džuljeta
nigota
Be_cukraus
28 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Be_cukraus
Lapas.
Be_cukraus


Pranešimų skaičius : 318
Amžius : 28
Miestas : Anykščiai
Registracijos data : 2008-04-30

Knygų citatos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Knygų citatos   Knygų citatos Icon_minitimeKv. 05 01, 2008 11:10 pm

Nežinau, ar ši tema čia tiks, bet čia galime rašyti patikusias knygų citatas (:
Atgal į viršų Go down
nigota
Lapas.
nigota


Pranešimų skaičius : 271
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Registracijos data : 2008-04-26

Knygų citatos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų citatos   Knygų citatos Icon_minitimeKv. 05 01, 2008 11:47 pm

Stefan Casta, vasara su Mere Lu:

Jei visą laiką kalbiesi tik su savimi, tyliai mintyse, tai ir negauni jokių kitų atsakymų, išskyrus savo paties.

Būtis yra daugiau nei tai, ką mes jaučiame.

Tai truputį baugina. Kad mes vis darome tuos pačius dalykus. Patys apie tai negalvojame. Savo gyvenimo nematome iš šalies.

Mūsų
veidai - kaip enciklopedijos. tereikia įskaityti. Ten parašyta viskas.
Ten matosi mūsų gyvenimai. Išraižytos visos kada nors nutikusios
tragedijos ir džiaugsmai.

Gyvenimas yra nuotykis. Kiekviena
diena yra nuotykis. Šiandiena yra nuotykis. Rytoj prasidės kitas. Mūsų
gyvenimai yra neatrasti kontinentai. Kiekvienas žmogus yra
nenutrūkstamas pasakojimas.

Nėra jokių vidutinių žmonių, jokių
vidutinių traumų. Jokių tipiškų pacientų. Viskas yra įmanoma. Atsitikti
gali bet kas. Ir tai, ko nori labiau už viską, ir tai, ko nenori visai.
Stebuklai vyksta visą laiką. <…> Gyvenimas - tai filmas, kuriame
įmanoma viskas. Kitaip kokia prasmė būtų gyventi?

Tobuli žmonės yra visiškai neįdomūs, tai mūsų trūkumai ir klaidos daro mus patrauklius.
Atgal į viršų Go down
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Knygų citatos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų citatos   Knygų citatos Icon_minitimeKv. 05 15, 2008 9:09 am

čia keletas mano kadaise (prieš keletą metų) užsirašytų citatų iš tų, kurios nebuvo užrašytos žvilgančiu tušinuku, taigi ir išskaityti jas sugebėjau (mat sąsiuvinis buvo sulaistytas What a Face No ):


Šekspyras.

"Karalius Lyras"

Garsiai skamba
Vidinė tuštuma, o kas tylus -
Dar ne beširdis.
(1 v. 1 sc.)

"Ričardas II"

Kas juokiasi iš širdgėlos piktos,
Tam ji nepadarys gilios žaizdos.
(1 v. 3 sc.)



E. Bronte - "Vėtrų kalnas" (galbūt šios mano išsirašytosios citatos jus paskatins perskaityti šią knygą, kas žino albino bet šis vertimas tiesiog tragedija No )

Aš jį myliu ne todėl, kad jis gražus, Nele, bet todėl, kad jame mano dvasios daugiau negu pačioje manyje. Iš ko bebūtų sutvertos mūsų sielos, jo ir mano yra tokios pačios. Mano dideli gyvenimo sielvartai buvo ir Hitklifo sielvartai, aš nuo pat pradžių juos stebėjau ir pergyvenau; mano didžiausia galia gyvenime yra jis. Jeigu visa kita žūtų, o jis išliktų, aš tebegyvenčiau, jeigu visa kita išliktų, o jis būtų sunaikintas, pasaulis man pasidarytų be galo svetimas: neatrodytų, kad aš jo dalelė... Mano meilė Hitklifui panaši į amžinai kietą žemę po mūsų kojomis: šaltinis, nebeteikiantis regimo malonumo, tačiau būtinas... Nele, aš ir ESU Hitklifas! Jis niekad, niekad neišeina man iš galvos: ne kaip džiaugsmas, jis man ne didesnis džiaugsmas, nei aš pati sau, - bet kaip aš pati. (IX)

Jis ne žmogus, - prieštaravo Izabela, - ir jis neturi teisės į mano aplaidumą. Aš atidaviau jam širdį, jis paėmė, mirtinai ją sugniaužė ir sviedė man atgal. Žmonės jaučia širdimi, Elena, ir kadangi jis manąją sunaikino, aš nebegaliu užjausti, ir nenoriu, nors jis vaitotų iki pat mirties ir lietų kruvinas ašaras dėl Ketrinos. (XVII)

- Jausčiaus gerai... - tarė ji, negalėdama paslėpti pykčio, - bet jūs taip ilgai palikot mane vieną kovoti su mirtimi, kad aš jaučiu ir matau tik mirtį! Aš jaučiuosi tarsi mirtis! (XXX)

Ir kas man jos neprimena? Kai tik pasižiūriu į grindis, ant plytelių tuoj atsiranda jos veidas. Jis kiekviename debesyje, kiekviename medyje - naktį pripildo orą, o dieną įžiūrimas kiekviename daikte - visur mane supa jos atvaizdas! Patys paprasčiausi vyrų ir moterų veidai, mano paties bruožai - viskas erzina mane tuo panašumu. Visas pasaulis - baisus rinkinys daiktų, primenančių, kad ji gyveno ir kad aš jos netekau. (XXXIII)
Atgal į viršų Go down
LaLamber
Pastraipa.
LaLamber


Pranešimų skaičius : 147
Amžius : 29
Registracijos data : 2008-05-04

Knygų citatos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų citatos   Knygų citatos Icon_minitimeSk. 05 18, 2008 4:05 am

Melina Marchetta "Kas tu, Alibrandi?"

"Vieną dieną pabėgsiu. Bėgsiu gyventi savo gyvenimo. Kad būčiau laisva, kad galėčiau būti savimi. Ne kaip australė ir ne kaip italė, ir ne kaip koks tarpinis variantas. Pabėgsiu, kad būčiau laisva ir emancipuota. Jeigu visuomenė man leis tą padaryti"

"Gal iš tikrųjų mūsų gyvenimas - vien beprasmis tuščias egzistavimas. Tą sekundės dalelytę pagalvojau ar aš noriu toliau gyventi tokį gyvenimą. Pamaniau, ar aš noriu auginti vaikus, kurie jaustų baimę širdyje. Ir tada šmėkštelėjo mintis, jog dangus, ko gero puiki vieta, į kurią galima pabėgti nuo beprotybės. Bet aš dar nepasirengusi keliauti į dangų, ir, ko gero, dangus dar nepasirengęs priimti manęs. Klaikiausia yra tai, kad tie siaubingi konfliktai ir neteisybė man atrodo priimtiniau, nei ta vieta, į kurią vieną dieną visi nukeliausime,- vieta, kur viskas idealu ir tobula. Taigi ta sekundė pralėkė, ir mintimis vėl sugrįžau prie šio bergždžio egzistavimo, kuris man buvo įprastas, ir tiesą sakant priimtinas."

"Kai esi toks protingas, tuomet žinai atsakymus, į visus klausimus, o kai žinai visus atsakymus, nebelieka vietos svajonėms. Kai neturi svajonių, nebėra ko daugiau laukti, nes svajonės yra tikslai. Prižadėk man, jog niekada nesiliausi svajoti"
Atgal į viršų Go down
Be_cukraus
Lapas.
Be_cukraus


Pranešimų skaičius : 318
Amžius : 28
Miestas : Anykščiai
Registracijos data : 2008-04-30

Knygų citatos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų citatos   Knygų citatos Icon_minitimePen. 06 27, 2008 11:52 pm

Iš knygos "Kas tu, Alibrandi?"

"Turbūt aštuntajame dešimtmetyje, kai moterys degino savo liemelenes, vienuolės degino savo papročius."

"Ji pasakojo man istoriją po istorijos, o aš gulėdama mąsčiau - kokia ironija, juk tas pats neišprusimas, vyravęs anais laikais, mus supa ir šiandien. Neišprusimas,kuris,man regis, laikysis šioje šalyje dar daug daug metų."

"Mylėis su sargiu - tai lygiai tas pats kaip praustis po dušu su drabužiais."

"Ir galiausiai mes visi atsiduriame ten, iš kur pradėjome."

"Ir žodis virto kūnu."

"Jeigu mes visi susitikinėtumeme tik su savo tipo žmonėmis, gyvenimas būtų klaikiai nuobodus."

"Skubėk iš lėto ir pasieksi ko nori."

"Gyvenimas yra iššūkis, išbandymas. Ne mirtis. Mirti yra taip paprasta. Kartais tam užtenka dešimties sekundžių. O gyventi? Nugyventi gali net 80 metų ir per tą laiką kažką padaryti, kad ir kas tai būtų - pagimdyti vaiką ar būti šeimininke, ar advokate, ar kareiviu."

"Aš nemanau, kad patirti molonumą yra nuodemė. Manau, nuodemė yra jaustis kaltai."

"Žmonės keičiasi. Aplinkybės juos keičia."

"Turėti žmogų, kuris galėtų tave stipriai apkabinti, - geriausias vaistas, koks tik gali būti."
Atgal į viršų Go down
Be_cukraus
Lapas.
Be_cukraus


Pranešimų skaičius : 318
Amžius : 28
Miestas : Anykščiai
Registracijos data : 2008-04-30

Knygų citatos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų citatos   Knygų citatos Icon_minitimeŠt. 06 28, 2008 9:56 pm

Iš knygos "15:0 laimi meilė".

" - Ką mestumete skęstančiai violončelininkei?
- Jos violončelę."

" Šypsotis nesunku, kai visai nieko nejauti."

" Kartą suskydęs, toks ir liksi."

" Nėra nieko, ko pasistengęs negalėtum įveikti. Svarbiausia turėti valios ir niekada nepasiduoti."

Iš knygos "Heroinas".

" Gyvenk greitai, mirk jaunas".

Iš knygos "Pabėgimas".

" Tiesa keistesnė už prasimanymus."
Atgal į viršų Go down
Žvaigždė
Raidė.
Žvaigždė


Pranešimų skaičius : 33
Amžius : 29
Registracijos data : 2008-07-30

Knygų citatos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų citatos   Knygų citatos Icon_minitimeKv. 07 31, 2008 9:56 am

P.Coelho "Alchemikas"

Nesvarbu, kas tu esi ir ką veiki, jei ko nors tikrai nori, šis tavo
troškimas yra gimęs Pasaulio Sieloje. Jį įvykdyti ir yra tavo misija
žemėje.
Ir kai tu tikrai ko nors trokšti, visas pasaulis slapta padeda tau įgyvendinti šį troškimą.

- O kas tai yra meilė? - klausia dykuma.
- Meilė - tai kada virš tavo smėlynų skrenda sakalas. Nes jam tu -
žaliuojantis laukas, jis niekad iš tavęs negrįžta be grobio. Jis
pažįsta tavo uolas, kopas, tavo kalnus, ir tu jam esi dosni.

A.D.S.Egziuperi "Mažasis Princas"

- O kas yra "prijaukinti"?
- Tu ne iš čia,- tarė lapė.- Ko tu ieškai?
- Aš ieškau žmonių,- tarė mažasis princas.- Kas yra "prijaukinti"?
- Žmonės,- tarė lapė,- turi šautuvus ir medžioja. Tai gerokai varžo! Be to, jie
laiko vištas. Jomis jie ir tesirūpina. Tu ieškai vištų?
- Ne, tarė mažasis princas.- Aš ieškau draugų. Kas yra "prijaukinti"?
- Tai jau seniai užmiršta sąvoka,- tarė lapė.- Tai reiškia "užmegzti
ryšius..."
- Užmegzti ryšius?
- Žinoma,- tarė lapė.- Tu man dar esi berniukas, panašus į šimtą tūkstančių
kitų berniukų. Ir tu man nereikalingas. Ir aš tau nereikalinga. Aš tau esu lapė,
panaši į šimtą tūkstančių lapių. Bet jei tu mane prisijaukinsi, mudu būsime
vienas kitam reikalingi. Tu man tada būsi vienintelis pasaulyje. Aš tau būsiu
vienintelė pasaulyje.

-Štai kokia mano paslaptis. Ji labai paprasta: matyti galima
tik širdimi. Tai, kas svarbiausia, nematoma akimis.

Tai tiek.
Atgal į viršų Go down
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Knygų citatos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų citatos   Knygų citatos Icon_minitimeŠt. 10 18, 2008 10:13 pm

Ken Kesey 'Skrydis virš gegutės lizdo'.

"Kartais gelbėdamas savo kailį esi priverstas užmiršti savigarbą."

"Kiekvienoje situacijoje paprastai būna vienas žmogus, kurio galią būtina deramai įvertinti."

"Tvirtas būsi tik tuomet, kai matysi komiškąją kiekvienos situacijos pusę."



Ernestas Hemingvėjus 'Senis ir jūra'.

"Jie kalba apie ją, kaip apie beribį plotą, kaip apie varžovę, o kartais, netgi vadina priešu. Tačiau senis visuomet galvojo apie jūrą, kaip apie moterį, kuri gali būti ir maloni, ir ne, o jeigu jos poelgiai būna neapgalvoti ar negeri, - nieko nepadarysi, tokia jau jos prigimtis."

"Bet žmogus sutvertas ne pralaimėti, - tarė jis. - Žmogų galima sunaikinti, tačiau nugalėti jo neįmanoma."

"Kvaila prarasti viltį, - galvojo senis. - Be to, rodos, tai nuodėmė."

"Tu gimei būti žveju, kaip žuvis gimė žuvimi."

"Laimė ateina pas žmogų įvairiu pavidalu."
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
rasaline-lempa
Raidė.
rasaline-lempa


Pranešimų skaičius : 8
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-01-05

Knygų citatos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų citatos   Knygų citatos Icon_minitimeAntr. 01 06, 2009 8:33 am

Migelis de Servantesas Savedra ''Don kichotas''

''Nėra tokio prisiminimo, kurio neišdildytų laikas, ir nėra tokio skausmo, kurio nenumaldytų mirtis. Bene gali būti smūgių, už tuos, kuriuos tik laikas nenumaldo ir vien mirtis išdildo iš atminties.''

''Tokia jau moterų prigimtis - niekina tuos, kurie jas myli, ir myli tuos, kurie jas niekina.''


Atgal į viršų Go down
dutė
Lapas.
dutė


Pranešimų skaičius : 317
Amžius : 32
Miestas : šakiai
Registracijos data : 2008-06-10

Knygų citatos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų citatos   Knygų citatos Icon_minitimeKv. 01 08, 2009 2:22 am

Hermanas Hesse „Stepių vilkas“ „<...>visas žmogaus gyvenimas tėra didelė klaida, ūmus nepasisekęs promotės priešlaikinis gimdymas, klaikus ir šiurpiai nepavykęs gamtos eksperimentas“

: )~
Atgal į viršų Go down
http://tavo-bedos.blogspot.com
Otilija
Žodis.
Otilija


Pranešimų skaičius : 63
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-01-17

Knygų citatos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų citatos   Knygų citatos Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 6:22 am

O man labai gerai įsiminė viena, perskaityta "Skelige".

Citata :
Kaip gali paukštis, gimęs džiaugtis, čiulbėti uždarytas narvelyje?
Atgal į viršų Go down
http://melsvu-taku.blogspot.com
eglaite
Sakinys.
eglaite


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 39
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-28

Knygų citatos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų citatos   Knygų citatos Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 8:06 pm

Nejaugi tiesa, kad meilėje apviltas žmogus nugrimzta į neapykantą? Viešpatie, koks mažytis mūsų tikėjimas, kokia trapi mūsų meilė. E. Cinzas ,,Šv. Petro šunynas"

,,Atrodo, tu, mergyt, dar nežinai, dar nepatyrei, kad tik patikimieji mus išduoda". E.Cinzas ,,Šv. Petro šunynas"

Susitaikymo valandėlė brangesnė už ištisą gyvenimą santaikoj nugyventą. G.G. Marquez ,,Šimtas metų vienatvės"

Praeitis - melas, atminčiai nėra kelio atgal, kiekvienas prabėgęs pavasaris nesugrįžta, ir pati beprotiškiausia meilė tveria tik akimirką. G.G.Marquez ,,Šimtas metų vienatvės"


Paskutinį kartą redagavo eglaite, Tr. 07 22, 2009 10:22 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
eglaite
Sakinys.
eglaite


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 39
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-28

Knygų citatos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų citatos   Knygų citatos Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 8:11 pm

Jau tada jis suprato, kad esminiais ir pačiais svarbiausiais savo išgyvenimais negalima dalintis su kitais, nepasidarius sau žalos. Galima žiūrėti į gyvenimą nerūpestingai, lengvabūdiškai, kaip mokykliniais laikais, galima suvokti jį protu, tačiau jei eisi į gyvenimą atvira širdimi, jei norėsi gyventi ne tik protu, bet ir jausmais, išplaukiančiais iš nuosavo kūno, o ne kitų išgalvotais, tuomet iš tikrųjų visi žmonės bus tavo priešai. R. Oldingtonas ,,Visi žmonės priešai".
Atgal į viršų Go down
eglaite
Sakinys.
eglaite


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 39
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-28

Knygų citatos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų citatos   Knygų citatos Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 8:12 pm

Pati tamsiausia valanda yra prieš aušrą. P.Choelho (ar kaip ten rašosi :) ) ,,Alchemikas"

Menka mano gyvenimo patirtis moko, kad viskas yra iliuzija - tiek
materialūs, tiek dvasiniai dalykai. Kas jau yra praradęs tai, ką manė
tikrai turįs, pradeda suvokti, kad jam nepriklauso niekas. O jeigu man
nepriklauso niekas, kam eikvoti laiką sukant galvą dėl to, kad ne mano:
verčiau gyventi taip, tarsi šiandien pirmoji (arba paskutinė) gyvenimo
diena. P. Choelho ,,11 minučių".


Paskutinį kartą redagavo eglaite, Antr. 06 30, 2009 9:07 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
eglaite
Sakinys.
eglaite


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 39
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-28

Knygų citatos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų citatos   Knygų citatos Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 8:17 pm

Ne šią kvailutę mergytę jis įsimylėjo - jis mylėjo savo jaunystę, pralėkusią, niekad daugiau nesugrįžtančią. Nebesugrįš. Jis apgaudinėjo save. Jaunystė - tai ne graži mergaitė, kurią galima pagauti, tai dovana, kurią gauni be jokių nuopelnų, be mažiausių pastangų ir prarandi, kad ir kokie būtų tavo nuopelnai, kad ir kaip stengtumeisi išlaikyti. V. Lamas ,,Amžiaus vaisiai"
Atgal į viršų Go down
eglaite
Sakinys.
eglaite


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 39
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-28

Knygų citatos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų citatos   Knygų citatos Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 8:19 pm

,,Mylint reikia atiduoti save visą ir jausti, kad esi priimamas, o priimti visa yra galbūt sunkiau, negu duoti visa. Žinome, ką duodame, bet nežinome, ką reikia imti".
R.Oldingtonas ,,Visi žmonės priešai"

"Įsikalk sau į galvą, jog niekada negalima tikėtis, kad kiti jautriai atsilieps į tavo jausmus ir nuotaikas".
R.Oldingtonas ,,Visi žmonės priešai"


Paskutinį kartą redagavo eglaite, Tr. 07 22, 2009 10:39 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
eglaite
Sakinys.
eglaite


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 39
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-28

Knygų citatos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų citatos   Knygų citatos Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 8:28 pm

Gyvenimas kartais nesuteikia kitos progos ir geriau priimtai tai, ką jis siūlo šiandien. P. Choelho ,,11 minučių"


Paskutinį kartą redagavo eglaite, Tr. 07 22, 2009 10:41 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
eglaite
Sakinys.
eglaite


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 39
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-28

Knygų citatos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų citatos   Knygų citatos Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 8:33 pm

Yra žmonių, kurie gimsta, kad gyventų vieni. Tai nei gerai, nei blogai - tiesiog toks gyvenimas". P.Choelho ,,11 minučių"

Gyvenimas labai staigus: per kelias akimirkas iš dangaus nupuoli į pragarą". P. Choelho ,,11 minučių"


Paskutinį kartą redagavo eglaite, Tr. 07 22, 2009 10:41 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
eglaite
Sakinys.
eglaite


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 39
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-28

Knygų citatos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų citatos   Knygų citatos Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 9:11 pm

...nugarą man slegia praeitis, protą - ateitis: atgaila ir rūpesčiai, kaltės ir lūkesčiai, 24 val. per parą trunkantis lakstymas nuo laiko,kurio gal niekuomet neregėsiu. M.Bragg ,,Ir metas šokti"


Paskutinį kartą redagavo eglaite, Tr. 07 22, 2009 10:41 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
eglaite
Sakinys.
eglaite


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 39
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-28

Knygų citatos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų citatos   Knygų citatos Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 9:16 pm

O čia viena mėgiamiausių ištraukų, kurią dažnai (su tam tikrais pakeitimais, priklausomai nuo žmogaus) panaudodavau, rašydama draugams gimtadienio atvirukus:
,,Aš jau galiu rūkyti, bet esu per jauna, kad galvočiau apie pasekmes.
Aš jau galiu gimdyti vaikus, bet dar per jauna būti motina.
Aš galiu gyventi viena, bet per jauna, kad turėčiau sofą.
Aš užsidirbu pinigų, bet per jauna, kad taupyčiau senatvei.
Aš per sena, kad nemiegočiau visą naktį, bet per jauna, kad eičiau pogulio. Štai kiek man metų". I.G .Hermann ,,Skubus paštas"


Paskutinį kartą redagavo eglaite, Tr. 07 22, 2009 10:40 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
eglaite
Sakinys.
eglaite


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 39
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-28

Knygų citatos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų citatos   Knygų citatos Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 9:19 pm

Atmintis yra tikra pabaisa, tu pamiršti, o ji - ne. Ji tik sudeda visus įvykius į segtuvą. Ji saugoja juos tau arba paslepia nuo tavęs ir pažadinusi sugrąžina, kai jai pačiai to norisi. Tu manai, kad turi atmintį, o iš tiesų ji tave turi. J. Irving ,,Malda už Oveną Minį".


Paskutinį kartą redagavo eglaite, Tr. 07 22, 2009 10:39 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
eglaite
Sakinys.
eglaite


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 39
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-28

Knygų citatos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų citatos   Knygų citatos Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 9:29 pm

Meilė - nuostabi katastrofa: žinoti, kad trenksiesi galva į sieną ir vis tiek didinti greitį, lėkti į pražūtį su šypsena, smalsiai laukti akimirkos, kai viskas išlėks į orą. Meilė yra vienintelis užprogramuotas nusivylimas, vienintelė nuspėjama nelaimė, kurios nuolat šaukiamės. F. Beigbeder ,,Meilė trunka trejus metus"

Stpriausia meilė ta, kuri be atsako. - // -


Paskutinį kartą redagavo eglaite, Tr. 07 22, 2009 10:39 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
eglaite
Sakinys.
eglaite


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 39
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-28

Knygų citatos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų citatos   Knygų citatos Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 9:37 pm

Jei Dievas egzistuotų, nereikėtų juo tikėti. J.S.Foer ,,Viskas nušviesta"

,,Tik pažvelk į mane, Mažasis Igori, mėlynės dingsta, taip pat ir neapykanta, taip pat ir jausmas, kad visa, ko gyvenime sulauki, yra tai, ko nusipelnei.
-//-


Paskutinį kartą redagavo eglaite, Tr. 07 22, 2009 10:40 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
eglaite
Sakinys.
eglaite


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 39
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-28

Knygų citatos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų citatos   Knygų citatos Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 9:44 pm

Jau ketinau pasigirti bičiuliams, kad mačiau elnę, bet paskutinę akimirką nutariau palaikyti liežuvį už dantų. Iki šiol niekam to nepasakojau. Ir dabar, kai aprašiau susitikimą su rusvakailiu gyvūnu, jis neatrodo kažkuo ypatingas. Tačiau man asmeniškai tai buvo geriausia, tyriausia kelionės dalis. Atgaivindavau ją mintimis sunkiais gyvenimo momentais tarsi skęstantis, šiaudo besigriebiantis žmogus, - pirmąją dieną Vietnamo brūzgynuose; tuo metu, kai gydytojas pranešė, esą jauniausias mūsų sūnus galbūt serga smegenų vandene; ilgomis, iš proto varančiomis savaitėmis prieš mano motinos mirtį. Mintimis sugrįždavau į tą rytą, sąmonės akimis pamatydavau elnę, karpančią ausimis, glotniomis kaip nutrinta zomša, baltos uodegėlės švystelėjimą. Sunkiausia pasakyti svarbiausius dalykus, nes žodžiai juos menkina. St. King ,,Kūnas"


Paskutinį kartą redagavo eglaite, Tr. 07 22, 2009 10:40 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Monika
Dalis.
Monika


Pranešimų skaičius : 410
Amžius : 31
Miestas : Jurbarkas/Vilnius
Registracijos data : 2009-06-07

Knygų citatos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų citatos   Knygų citatos Icon_minitimeTr. 07 01, 2009 3:57 am

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Knygų citatos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų citatos   Knygų citatos Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Knygų citatos
Atgal į viršų 
Puslapis 14Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Diskusijos :: Diskusijos apie kitus knygiškus reikalus-
Pereiti į: