Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Spektakliai

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
J'adore
Skyrius.
J'adore


Pranešimų skaičius : 359
Amžius : 26
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2011-12-12

Spektakliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Spektakliai   Spektakliai Icon_minitimeSk. 11 18, 2012 4:13 am

Spektakliai irgi savotiškos ekranizacijos. Yra nemažai spektaklių pagal knygas. Kokius esat matę? Gal turit mėgstamų?
Du kartus mačiau J. Miltinio teatro pastatymą pagal Anos Frank "Dienoraštį", bet nepasakyčiau, kad ėjau antrą kart dėl to, kad būtų labai patikę. Man pasirodė per daug komiška, pagal tokį kūrinį norėjosi kažko rimtesnio.
Daugiau pagal skaitytas knygas gal nemačiau, arba bent nepamenu dabar. Šiaip labai norėčiau pamatyt naują Valstybinio jaunimo teatro spektaklį pagal "Kovos klubą". Gailą, kad tik nuo 18 metų:)


Atgal į viršų Go down
fegdeja
Raidė.
fegdeja


Pranešimų skaičius : 19
Amžius : 27
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2012-10-22

Spektakliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spektakliai   Spektakliai Icon_minitimeKv. 11 29, 2012 6:59 am

Aš esu mačius tą pačią Ana Frank, knygos nebelabai atsimenu, bet spektaklis man patiko. Taip pat, žiūrėjau ir pagal J. Grušo "Meilė, džiazas ir velnias". Pirma buvau mačius spektaklį, tik vėliau sužinojau, kad yra knyga. Tikėjaus, kad knyga bus geresnė už spektaklį (nes taip dažniausiai būna), bet vis dėl to, spektaklis paliko didesnį įspūdį negu knyga. Kaip ir J'adore, norėjau į "kovos klubą", bet va, gaila tik nuo 18.. Filmą "kovos klubas" buvau pradėjus žiūrėt, bet nesudomino labai tai ir išjungiau.. Nors reiks kurią dieną pažiūrėt visgi. Tai va, lyg ir tiek esu mačius spektaklių. O dabar labai laukiu "Anos Kareninos". Jau su J'adore turim bilietus. Esu mačius "Ana Karenina" filmą, labai patiko. Skaitysiu knyga, tikiuosi, kad nenuvils. ;)
Atgal į viršų Go down
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Spektakliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spektakliai   Spektakliai Icon_minitimePen. 09 06, 2013 9:24 am

Esu mačiusi tikriausiai tik vieną - pagal Baricco "Šilką". Nuostabus spektaklis! Gal truputį sunkesnis nei knyga, kuri yra tokia lengvai krintanti, bet be galo patiko!
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
Sponsored content





Spektakliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spektakliai   Spektakliai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Spektakliai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Diskusijos :: Ekranizacijos-
Pereiti į: