Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Dynce

Go down 
AutoriusPranešimas
dynce
Raidė.



Pranešimų skaičius : 7
Amžius : 32
Registracijos data : 2012-11-17

Dynce Empty
RašytiTemos pavadinimas: Dynce   Dynce Icon_minitimeSk. 11 18, 2012 1:18 am

Sveiki, mielieji knygų mėgėjai ;)

Pabandysiu prisistatyti ir įsilieti į jūsų gretas. Taigi viskas nuo pradžių, bendros informacijos: mano vardas Dainora. Gimiau 1992 m. Balandžio 13d. 13val. 30min. Kaip ir gimiau ir užaugau mažame miestelyje, prie pat Latvijos sienos. Dabar gyvenu, bei studijuoju Šiauliuose. Studijuoju istorijos specialybę, jau antras kursas :)
Istorija studijuot pasirinkau neatsitiktinai. Tai galėčiau pavadint netik savo būsima specialybe ar mokslu, bet ir gyvenimo aistra. Domiuosi netik istorija, bet ir politika, religija ir viskuo kas susije su mūsų gyvenimu. Esu labai smalsus žmogus ;)
Užsiregistravau čia nebe reikalo, labai mėgstu literatūrą. Nors mano specialybė reikalauja labai daug skaitymo, bet karts nuo karto randu laiko paskaityt ir kažką iš grožinės literatūros :) Labai mėgstu gerą kiną ypač europietiška, bei lietuvių filmus... Muzika, taip pat neatsiejama nuo mano kasdienybės. Klausausi beveik visko. Nuo roko iki tautinės muzikos. Ypač mėgstu Vengrų ir Danų tautinę. Klausau, net japoniškos ir man labai patinka pasiknisti youtubei ir paieško kažko negirdėto ir įdomaus :) Labai mėgstu keliauti ir svajoju susipažint su, bent vienu kiekvienos šalies žmogumi :)
Esu ganėtinai uždara, bet mielai pabendraučiau, jei atsirastu norinčių ;) Taigi, trumpai tiek. Jei kas, klauskit! - Jums bus atsakyt ;)
Atgal į viršų Go down
 
Dynce
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Skaitytojai :: Apie skaitytojus-
Pereiti į: