Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Sigitas Parulskis "Trys sekundės dangaus"

Go down 
AutoriusPranešimas
Monika
Dalis.
Monika


Pranešimų skaičius : 410
Amžius : 31
Miestas : Jurbarkas/Vilnius
Registracijos data : 2009-06-07

Sigitas Parulskis "Trys sekundės dangaus" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Sigitas Parulskis "Trys sekundės dangaus"   Sigitas Parulskis "Trys sekundės dangaus" Icon_minitimeKv. 08 02, 2012 6:40 am

Buvęs desantininkas, tarnavęs SSSR Ginkluotųjų pajėgų dalinyje, dislokuotame buvusios VDR teritorijoje yra kankinamas nemalonios nuojautos, kad jo tarnyba vis dar nesibaigia,- jis nuolatos verčiamas tarnauti tėvynei, Dievui, moteriai, alkoholiui. Arba - gyvenimas yra didelė blaivykla, kurioje žmogus blaivinamas baime, prievarta ir pažeminimu. Tai ne autobiografinė knyga, nors autorius nevengia naudotis asmenine patirtimi.

„Šio teksto pasakotojas pasielgė mažų mažiausiai negarbingai. Mano geranoriškai pasiūlytą pagalbą - patirtį, temas, įvaizdžius, pastabas - jis panaudojo taip, kad dabar galiu jas vadinti pavogtomis. Maža to - jis žvelgia į mane nepatikliai, atsainiai, netgi su vos juntamu pasidygėjimu, tarsi manęs čia apskritai neturėtų būti.“

Sigitas Parulskis "Trys sekundės dangaus" Parulskistryssekundesda



Kokia jūsų nuomonė?



Asmeniškai man patiko, nors tos vietos, kur rašoma su keiksmažodžiais ir gašliai ne itin. Prisimenu, pasiėmiau knygą vien dėl to, jog ištrauka buvo lietuvių kalbos vadovėlyje ir pasirodė įdomu. Toje ištraukoje buvo apie mūsų tėvų laikus parašyta, kaip ir. Pasiėmiau - perskaičiau. Ir gana teigiamai įvertinau. :)
Atgal į viršų Go down
 
Sigitas Parulskis "Trys sekundės dangaus"
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Sigitas Parulskis "Murmanti siena"
» Barbara Wendelken "Trys Paulos ir pilies vaiduoklis"
» Erich Maria Remarque "Trys draugai"

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Lietuvių literatūra-
Pereiti į: