Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Kokius serialus žiūrite?

Go down 
+10
Skaitytoja.
Monika
EmilijaKT
vegas girl
alce a pois
la Tulipe
Nuo stogo
J'adore
Rututux
Karamelinė Saulė
14 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Metsuge
Raidė.
Metsuge


Pranešimų skaičius : 21
Amžius : 29
Registracijos data : 2013-04-28

Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 28, 2013 5:55 am

O, štai kur keletas žmonių Lietuvoje, kurie truputį pamišę dėl Doctor Who! Very Happy
Atsiliepkit, jei dar esat Very Happy Toks vaizdas, jog pas mus Whovian'ų reta labai.
Taip pat ir Sherlokas nuostabus yra <: Manau, kas mėgsta Sherloką, tas žiūri ir Doctor Who ir atvirkščiai
Atgal į viršų Go down
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 28, 2013 6:26 am

^ cheers Very Happy Aš visada čia. Tik pamišus gerokai labiau nei truputį. Gaila, kad tik trys Doctor Who serijos liko iki 50th anniversary lapkritį (dar baisiau žinant, kas režisuoja - Moffat'as man ne draugas nuo GITF, daugelis jo Doctor Who serijų mane labiau erzina, nei žavi) bet dėl daugiau Rose ir dešimto Daktaro dar ne tiek galiu išlaukt. ;D kol kas gyva fanfictions. Very Happy
Spoiler:
Bet čia pernelyg jautri tema. XD

O kada Sherlock'o naujas sezonas tiksliai, kas žino? Very Happy

Žiūriu daug ir visko šiuo metu. Nuo Classic!Who iki Game of Thrones.

Atgal į viršų Go down
Metsuge
Raidė.
Metsuge


Pranešimų skaičius : 21
Amžius : 29
Registracijos data : 2013-04-28

Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 28, 2013 6:53 am

Rimtai? Very Happy Tada galima drąsiai Hi5'intis, nes aš ir jau seniai peržengiau "truputį pamišusi" ribą dėl "John Smith" Very Happy
O kas yra GITF? Aš tik šiais metais pradėjau žiūrėti, tai nesu dar susipažinusi su visomis sąvokomis Very Happy
Aš jau ne kartą pažiūrėjus kokią seriją esu ir iškeikus Moffat'ą ir pagyrus, nes nu.. kas per žmogus.. :DD Ir durniausia, kad neturiu su kuo paspygaut ar tiesiog parėkaut, kai koks mind blow dalykas nutinka serijoje, tad labai džiugu, jog atradau kažką panašaus į mane Very Happy
O dėl Sherlok'o tai neįsivaizduoju -.- Galvojau, kad šią žiemą bus, bet vis dar laukiam..
Game of Thrones aš pirmą knygą skaičiau, pasižiūrėjau keletą serijų ir dabar nežinau kaip daryti, nes norėtųsi knygas toliau skaityti, bet dar neturiu antros dalies, todėl serialo nežiūrau :/
Eina sau.. anksčiau kažkaip negalvojau apie tai, kad Tennant'as susitiks su Rose O_O Naaaaah, tam neįmanoma pasiruošti morališkai Very Happy
Atgal į viršų Go down
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 28, 2013 7:37 am

Metsuge rašo:
Rimtai? Very Happy Tada galima drąsiai Hi5'intis, nes aš ir jau seniai peržengiau "truputį pamišusi" ribą dėl "John Smith" Very Happy

cheers

Citata :
O kas yra GITF? Aš tik šiais metais pradėjau žiūrėti, tai nesu dar susipažinusi su visomis sąvokomis Very Happy

Girl in the Fireplace study No

Citata :
Aš jau ne kartą pažiūrėjus kokią seriją esu ir iškeikus Moffat'ą ir pagyrus, nes nu.. kas per žmogus.. :DD Ir durniausia, kad neturiu su kuo paspygaut ar tiesiog parėkaut, kai koks mind blow dalykas nutinka serijoje, tad labai džiugu, jog atradau kažką panašaus į mane Very Happy

man irgi beprotiškai smagu! :)

Citata :
O dėl Sherlok'o tai neįsivaizduoju -.- Galvojau, kad šią žiemą bus, bet vis dar laukiam..

ilgai laukęs, dar palauk :S

Citata :
Game of Thrones aš pirmą knygą skaičiau, pasižiūrėjau keletą serijų ir dabar nežinau kaip daryti, nes norėtųsi knygas toliau skaityti, bet dar neturiu antros dalies, todėl serialo nežiūrau :/

Kadangi žinau, kad knygos vis dar rašomos, nesismulkinu ir žiūriu. lol!

Citata :
Eina sau.. anksčiau kažkaip negalvojau apie tai, kad Tennant'as susitiks su Rose O_O Naaaaah, tam neįmanoma pasiruošti morališkai Very Happy

oi, ne tas žodis. I love you gal pavyks ir nesugadins visko... Exclamation
Atgal į viršų Go down
Metsuge
Raidė.
Metsuge


Pranešimų skaičius : 21
Amžius : 29
Registracijos data : 2013-04-28

Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 28, 2013 7:53 am

Omg, aš tos serijos nemačiau!! O_O Tikriausiai pamiršau kur sustojau žiūrėti ir peršokau netyčia... Jetau, kad Moffatas ne draugas pasidarė, tai kas ten nutiko?... (retorinis klausimas Very Happy)
Dabar žiūrėsiu naujausią seriją <: Užkandžių kaip tik turiu Very Happy Tumblr'e kai norėjau pasižiūrėt kokių Doctor Who postų, tai vien spoileriai iš naujausios serijos, erzina Very Happy
Beje, kaip tu reagavai į The Angels Take Manhattan seriją? <:
Atgal į viršų Go down
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 28, 2013 8:24 am

Jeigu nesi die-hard Doctor x Rose (mano mylimiausias tag'as tumblr'e. oi) fanatikė, tai nieko baisaus ten nebuvo ;D Daug kam patiko ta serija. :)

Kadangi jau buvo žinoma, kas ten nutiks
Spoiler:

(gal reikėjo visa tai pažymėti kaip spoilers?
:/ )



Paskutinį kartą redagavo Džuljeta, Sk. 04 28, 2013 8:53 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Metsuge
Raidė.
Metsuge


Pranešimų skaičius : 21
Amžius : 29
Registracijos data : 2013-04-28

Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 28, 2013 8:37 am

Gal.. dėl būsimų Whovien saugumo Very Happy
Spoiler:
Esu esu už tą porelę Very Happy Oj kaip ašarojau tada... -.- Ir prisiminus, jog kai pirmą kartą pamačiau Rose, man ji nepatiko Very Happy
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 28, 2013 9:02 am

Metsuge rašo:
Gal.. dėl būsimų Whovien saugumo Very Happy
Spoiler:
Esu esu už tą porelę Very Happy Oj kaip ašarojau tada... -.- Ir prisiminus, jog kai pirmą kartą pamačiau Rose, man ji nepatiko Very Happy
Spoiler:


Oi, man tai ne. Aš kaip tik norėjau, kad jis kuo ilgiau pabūtų lol!
Spoiler:
Girdėjau, kad kitam sezone jos bus daug Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
Metsuge
Raidė.
Metsuge


Pranešimų skaičius : 21
Amžius : 29
Registracijos data : 2013-04-28

Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 28, 2013 9:15 am

Spoiler:
Aj, viską įdėjau į spoilerį Very Happy Blogiau nebus :) O kada pradėjau žiūrėti Doctor Who? :)
Atgal į viršų Go down
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 28, 2013 10:02 am

Bandau per telefona atsakineti,nes kompiuteris atsisako bendradarbiauti. Jau nuo tada,kai Moffatas viska sueme i savo rankas,
Spoiler:

Žiūriu jau gerus porą metų :) Net gaila, kad anksčiau nepradėjau. lol!
Atgal į viršų Go down
Metsuge
Raidė.
Metsuge


Pranešimų skaičius : 21
Amžius : 29
Registracijos data : 2013-04-28

Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Icon_minitimePir. 04 29, 2013 1:02 am

man vistiek patinka labai, tik gal geriau kad nagrinėtų tuos pačius dalykus, o ne naujų išrastų Very Happy

Atgal į viršų Go down
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Icon_minitimePir. 04 29, 2013 1:20 am

Man irgi labai patinka - niekada nežinai, kas dar nutiks. Very Happy
Spoiler:
;D Visai smagu. cheers
Atgal į viršų Go down
Metsuge
Raidė.
Metsuge


Pranešimų skaičius : 21
Amžius : 29
Registracijos data : 2013-04-28

Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Icon_minitimePir. 04 29, 2013 3:10 am

bet tai gi River Song yra, negi bus kaip kokia santanamariana, kai visi su visais miega ir po to nk neprisimena Very Happy
Jo elgesys dažniausiai primena vyresniojo brolio arba draugo, kuris slapta įsimylėjęs ją, elgesį Very Happy Bet lb miela <: Ypač tie jų hugai tokie kur atrodo "nu vsio, dabar jau mirsim -.- "
Atgal į viršų Go down
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Icon_minitimePir. 04 29, 2013 9:04 am

River juk neįmanoma užmiršti (nors man iki dabar jųdviejų meilė perdėm neįtikinama). Labai miela, iš tikrųjų ;) Po the love story of all the stories jau kaip ir natūraliai norėčiau dar ko panašaus :S Bet juk classic!who meilės istorijos ir Daktaras buvo nesuderinami dalykai... hmmm. Bus ar nebus kažkas, vistiek žiūrėsiu toliau. XD I love you
Atgal į viršų Go down
Metsuge
Raidė.
Metsuge


Pranešimų skaičius : 21
Amžius : 29
Registracijos data : 2013-04-28

Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Icon_minitimeTr. 05 01, 2013 4:48 am

aš irgi Very Happy Čia kažkoks super duper epizodas bus, kur atseit "sužinosim daktaro vardą O_O"
Beje, aš čia vienoje naujesniųjų serijų mačiau, kai jis įkišo Tardis raktelį į spyną (viduje į tą 'stalą'), ant rakto buvo išgraviruota "Smith" Very Happy O jis prisistatinėja John Smith, kai jau užknisa atsakinėt "just TEH DOCTOR!" :d
Atgal į viršų Go down
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Icon_minitimeTr. 05 01, 2013 8:51 am

Ar labai blogai, kad aš visiškai nenoriu sužinoti jo vardo? Very Happy Tiek metų niekas nežinojo, buvo labai gerai. Nebent atsisveikindamas Moffatas nori palikti kažkokį neužmirštamą pėdsaką DW istorijoj (kažkada minėjo, kad jį jau ėmė varginti (kas dar sezonui nesibaigus atskleidžia tokius dalykus?) Ai, nebent užsuko į stfu-moffat XD.

O John Smith ir būtų pats geriausias sprendimas, bent jau manęs pernelyg nesupykdytų :)
Atgal į viršų Go down
kaRina
Pastraipa.
kaRina


Pranešimų skaičius : 143
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-07-21

Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Icon_minitimePen. 05 03, 2013 6:15 am

Jūs neįsivaizduojat, kaip smagu atrasti Lietuvoje žmonių, žiūrinčių DW! Priimkit ir mane į jūsų būrį, nes kartais taip norisi aptarti šitą gėrį, o nėra su kuo Sad
Tik šiuo metu esu labai atsilikusi, dar neperžiūrėjau paskutinių serijų. Tačiau Clara man kol kas patinka. Po Amy, kuri nebuvo mano mylimiausia companion, man ji beveik atgaiva ;D Viskas, reikia pasivyti naujausias serijas. ;D
Atgal į viršų Go down
http://rbd-forum.4rumer.net
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Icon_minitimeSk. 05 05, 2013 9:31 am

O, mūsų gretos plečiasi! Very Happy Kol per lietuviškas TV nerodo, fangirlint labai smagu Very Happy Man Clara irgi patinka. Bent jau kol kas :) Užtat dėl vienuolikto Daktaro elgesio pastarosiose serijose man kyla rimtų abejonių. XD Moffat & friends, ko norėt... Ar jie labiau taikosi į vaikų, ar į siaubo išsiilgusią auditoriją, neaišku. :S Rolling Eyes Du šeštadieniai, ir galėsiu vėl grįžti prie 1-4 sezonų... Ten bent ~viskas ~aišku I love you Dvi savo drauges nuo DW atbaidžiau turbūt visam gyvenimui scratch lol! ką jos supranta, et... XD
Atgal į viršų Go down
kaRina
Pastraipa.
kaRina


Pranešimų skaičius : 143
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-07-21

Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Icon_minitimePir. 05 06, 2013 7:58 am

Ech, tas moffat ;D Visi turi jam priekaištų. ;D Aš pvz niekaip negaliu jam atleisti, kad ir vėl Tardis išvaizdą pakeitė. Kam? Kodėl? Dar be to neaišku, kokiom aplinkybėm ji pasikeitė..
Kiek kartų aš bandžiau savo aplinkiniam pripiršt Doctor Who, niekaip nepavyksta. ;D Niekas nesupranta, kodėl aš taip mėgstu šitą serialą. ;D

Atgal į viršų Go down
http://rbd-forum.4rumer.net
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Icon_minitimePir. 05 06, 2013 9:08 am

Oi, aš ant jo dėl daug ko pykstu. XD O TARDIS išvaizdos pakeitimas... hmmm, gal tai jo būdas dar labiau atsiriboti nuo to, kas buvo prieš tai (ir Moffat'o, it paties Daktaro...), bet aš irgi nelabai suprantu. Man labai užkliūva daugybė dalykų dabar. Nesibaigiančios paralelės išvis iš proto varo. :S Daugelis jomis žavisi, o man kartais tiesiog atrodo, kad kažkam pritrūko idėjų ;D Bet vistiek pats geriausias serialas. ;D
Atgal į viršų Go down
kaRina
Pastraipa.
kaRina


Pranešimų skaičius : 143
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-07-21

Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Icon_minitimePir. 05 13, 2013 5:43 am

Tai, kad jis taip atvirai bando atsiriboti nuo to, kas buvo anksčiau mane tiesiog žudo. Pamenu, kai pradėjau žiūrėti penktą sezoną, man kliuvo viskas. O dabar jau ir penktas atrodo tikrai geras, palyginus su tuo, kaip yra dabar. Na bet kad pats geriausias serialas tai sutinku. ;D Kad ir kaip ten bebūtų. ;D
Atgal į viršų Go down
http://rbd-forum.4rumer.net
Metsuge
Raidė.
Metsuge


Pranešimų skaičius : 21
Amžius : 29
Registracijos data : 2013-04-28

Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Icon_minitimeTr. 05 15, 2013 1:49 am

Yaaay, dar vienas žmogus fanas! Very Happy Sveika atvykus ^^
O whovianai turi kokį šūkį ar ženklą? pvz kaip DFTBA arba Sherlocko kažkaip ten su pirštais trikampį padaro Very Happy
Aš irgi neperžiūrėjau dar paskutinės serijos, o tuoj turbūt dar viena atsiras Very Happy Nu ir gerai, mažiau kamuosiuos <:
Gali būti, jog Moffatas tikrai nori palikti po savęs kažką seriale, kad visas Doctor Who serijas skirstytų ne pagal skirtingus daktarus, o ir pagal režisierius.
Matėt intike nuotrauką, kur Math Smith
Spoiler:
? O_O DA HELL IS DAT... Jau geriau tegu sugalvoja labai gerą įvykių grandinę, kuri vestų link tokio sprendimo .-.
Bet manau, kad neatskleis Doctoro vardo. Negalėtų Moffatas toks savanaudis būti, kad sugadintų serialą. Na, ne tiek sugadintų, bet visa esmė yra, kad niekas žalio supratimo neturi, kas do velnias tas Daktaras ir dėl to viskas yra taip paslaptinga. Nors... WHO knows Very Happy
Atgal į viršų Go down
kaRina
Pastraipa.
kaRina


Pranešimų skaičius : 143
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-07-21

Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 16, 2013 9:39 pm

Ech, aš tai pasiilgstu RTD eros. Kai viskas buvo gan paprasta, tačiau labai įdomu ir ne kartą pabaigus žiūrėti kokią seriją sedėdavau išsižiojus ir nustebus. Na, arba ašarom apsipylus, bet čia jau kita kalba Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://rbd-forum.4rumer.net
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Icon_minitimePir. 05 20, 2013 10:03 am

Oi, aš irgi pasiilgstu... dabartinės serijos tokios so-so... pavyzdžiui, man visiškai nepatiko priešpaskutinė (7x12) serija.
Spoiler:
XD Tai vadinama 'tik duokit progą išsilieti' Rolling Eyes

Įdomu, kaip jums patiko/patiks trylikta serija ir Moffato sprendimas. drunken

Atgal į viršų Go down
Metsuge
Raidė.
Metsuge


Pranešimų skaičius : 21
Amžius : 29
Registracijos data : 2013-04-28

Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Icon_minitimeAntr. 05 28, 2013 4:40 am

Aš tai nelabai supratau mintį iš tikrųjų Very Happy Bet buvo šokas, nes toks atskleidimas Daktaro prigimties ar net nežinau kaip pavadinti... Very Happy Bet jėga vistiek... Ganėtinai greitai išaiškėjo visa istorija su Clara, nemanot? Palyginus kiek ten su River ir Amy tęsėsi.
Bet žiauriausia, kad iki lapkričio galo nebus nieko naujo -.- Kaip su Šerloku Very Happy Beje, kada Šerloko naują seriją išleis? Kiek galima laukt gi jau nu Neutral
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?   Kokius serialus žiūrite? - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kokius serialus žiūrite?
Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Antra viršelio pusė :: Flood :: Kinas-
Pereiti į: