Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Jane Austen - Puikybė ir Prietarai

Go down 
+4
EmilijaKT
Monika
Nuo stogo
J'adore
8 posters
AutoriusPranešimas
J'adore
Skyrius.
J'adore


Pranešimų skaičius : 359
Amžius : 26
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2011-12-12

Jane Austen - Puikybė ir Prietarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Jane Austen - Puikybė ir Prietarai   Jane Austen - Puikybė ir Prietarai Icon_minitimeAntr. 06 26, 2012 3:20 am

Jane Austen - Puikybė ir Prietarai 1293459384_puikybe-ir-prietarai

Anglijos provincijoje gyvenančios Benetų šeimos panelės žavi visus, todėl nenuostabu, kad kaimynystėje įsikūręs žavus ir turtingas ponaitis Binglis iš pirmo žvilgsnio karštai įsimyli vyriausiąją Benetų dukrą. Tačiau jaunuolio seserys nepritaria tokiam brolio pasirinkimui, nes Benetai joms atrodo stačiokiški ir pernelyg neturtingi.

Seserų nuomonę palaiko ir ponas Darsis – turtingas patrauklus jaunas džentelmenas, geriausias Binglio draugas. Bet netikėtai ir jis pats įsimyli kitą Binglių dukterį – išdidžią ir užsispyrusią Elizabetą. Mergina iš anksto nusiteikusi priešiškai ir visomis išgalėmis priešinasi, kaip jai atrodo, išpuikėlio kerams. Tačiau ir šis neketina lengvai apsiduoti. Tarp jaunuolio ir Elizabetos užverda nuožmi jausmų kova...
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Jane Austen - Puikybė ir Prietarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jane Austen - Puikybė ir Prietarai   Jane Austen - Puikybė ir Prietarai Icon_minitimeSk. 07 01, 2012 1:07 am

viena iš knygų, kurią tikrai perskaitysiu! maža skaičiau iš serijos iliustruota didžioji klasika (?), tai va tada patiko, bet originalo nėra ko lyginti
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Monika
Dalis.
Monika


Pranešimų skaičius : 410
Amžius : 31
Miestas : Jurbarkas/Vilnius
Registracijos data : 2009-06-07

Jane Austen - Puikybė ir Prietarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jane Austen - Puikybė ir Prietarai   Jane Austen - Puikybė ir Prietarai Icon_minitimeKv. 08 02, 2012 6:21 am

Labai puiki knyga. Nors lengvas romanas, tačiau nepraleistas laikas veltui. Toks mintims atgaivinti. :) O beje, filmas su K. Knightley irgi labai geras. ;d
Atgal į viršų Go down
EmilijaKT
Sakinys.
EmilijaKT


Pranešimų skaičius : 111
Amžius : 28
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2011-06-29

Jane Austen - Puikybė ir Prietarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jane Austen - Puikybė ir Prietarai   Jane Austen - Puikybė ir Prietarai Icon_minitimeŠt. 08 04, 2012 12:24 am

Aš kai skaičiau ją, labai neįsitraukiau, bet patiko. :) Didžiausią įspūdį padarė anų laikų manieros. Buvo labai smagu viską įsivaizduoti, įsijausti ir pasvajoti. O meilės istorija labai tipiška, tokia kaip visos tai galbūt dėl to ir atmintyje ilgam nepasiliko :)
Atgal į viršų Go down
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Jane Austen - Puikybė ir Prietarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jane Austen - Puikybė ir Prietarai   Jane Austen - Puikybė ir Prietarai Icon_minitimeAntr. 09 25, 2012 9:06 am

Keista, bet man netgi labai nepatiko...
Atgal į viršų Go down
fegdeja
Raidė.
fegdeja


Pranešimų skaičius : 19
Amžius : 27
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2012-10-22

Jane Austen - Puikybė ir Prietarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jane Austen - Puikybė ir Prietarai   Jane Austen - Puikybė ir Prietarai Icon_minitimeŠt. 12 22, 2012 10:52 am

kodėl nepatiko?
tikrai keista..
man labai patiko, noriu perskaityt antrą kartą. net verkiau kai kuriose vietose. ir tas Darsis. aaaaaa, labai myliu! ;))
Atgal į viršų Go down
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Jane Austen - Puikybė ir Prietarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jane Austen - Puikybė ir Prietarai   Jane Austen - Puikybė ir Prietarai Icon_minitimeKv. 12 27, 2012 4:12 am

fegdeja rašo:
kodėl nepatiko?
tikrai keista..

Galbūt todėl, kad daug tikėjausi - jau buvau skaičiusi "Emą" ir dar "Protas ir jausmai," pirmoji mane pakerėjo, antroji buvo nebloga... Bet šioji man nepaliko jokio įspūdžio. scratch
Atgal į viršų Go down
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Jane Austen - Puikybė ir Prietarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jane Austen - Puikybė ir Prietarai   Jane Austen - Puikybė ir Prietarai Icon_minitimePen. 09 06, 2013 9:10 am

Viena puikiausių knygų apskritai, o kur dar ekranizacija su Keira ir McFayden'u I love you Buvau neskaičiusi nieko Austen, o šio laikotarpio knygos man labai žavios, savo kalba, manieromis, tradicijomis.. Labai patiko abu pagrindiniai veikėjai, tokie stiprūs personažai :)
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
Skaitytoja.
Skiemuo.
Skaitytoja.


Pranešimų skaičius : 45
Amžius : 25
Registracijos data : 2012-08-11

Jane Austen - Puikybė ir Prietarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jane Austen - Puikybė ir Prietarai   Jane Austen - Puikybė ir Prietarai Icon_minitimeTr. 07 30, 2014 5:05 am

Viena iš mano pačių mėgstamiausių knygų! Dabar skaitau trečią kartą. Pirma filmą mačiau (2005) - labai patiko ekranizacija, esu peržiūrėjusi kokius 5 kartus ar daugiau. Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.filmai.in/uzeik-408925.html
Sponsored content





Jane Austen - Puikybė ir Prietarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jane Austen - Puikybė ir Prietarai   Jane Austen - Puikybė ir Prietarai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Jane Austen - Puikybė ir Prietarai
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Jane Austen - Protas ir Jausmai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Grožinė literatūra :: Klasika-
Pereiti į: