Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 MikePukuotis perskaitė

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
MikePukuotis
Žodis.
MikePukuotis


Pranešimų skaičius : 75
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-01-30

MikePukuotis perskaitė Empty
RašytiTemos pavadinimas: MikePukuotis perskaitė   MikePukuotis perskaitė Icon_minitimeSk. 02 06, 2011 1:19 am

Niekad nebuvo į galvą šovusi idėja, kad knygas, kurias perskaitai, reikia užsirašyti. O ir kodėl? Dažniausiai būna, kad jei knyga nebuvo tokia kuri labai labai patinka, tai jos neprisimeni, kol kas nors nepradeda pasakoti. O su sąrašu lengviau - gali jas kur nors pritaikyt, pavyzdžiui, rašant rašinį lietuvių kalbai, kai trūksta minčių, pažiūri į pavadinimą ir iškart prisimeni! Ir šiaip, tiksliai sužinai kiek ir kokiu tempu skaitai. Taigi, pradedu ir aš savo sąrašiuką : )
tikriausiai nuo 2010 grodžio
1. Reinhold Ziegler "Tobulas Klonas"
2. Peter James "Alchemikas"
3. Peter James "Skarabėjo Produkcija"
4. Nancy Farmer "Skorpionų rūmai"
5. Haruki Murakami "Pernakt"
6. Tracy Chevalier "Puolę Angelai"
7. Haruki Murakami "Negailestinga stebuklų šalis ir Pasaulio Galas"
Atgal į viršų Go down
geltonsnapis junga
Sakinys.
geltonsnapis junga


Pranešimų skaičius : 128
Amžius : 30
Registracijos data : 2010-02-17

MikePukuotis perskaitė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MikePukuotis perskaitė   MikePukuotis perskaitė Icon_minitimeAntr. 02 08, 2011 10:47 am

Kaip tau Haruki Murakami "Negailestinga stebuklų šalis ir Pasaulio Galas"? : >
Atgal į viršų Go down
MikePukuotis
Žodis.
MikePukuotis


Pranešimų skaičius : 75
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-01-30

MikePukuotis perskaitė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MikePukuotis perskaitė   MikePukuotis perskaitė Icon_minitimeŠt. 02 19, 2011 10:23 pm

Man patiko. Nuo pirmų puslapių iškart įtraukė. Pateikti tokie neįtikėtini dalykai, bet tik perskaičius knygą tesupratau jog tai iš ties nelabai įmanoma. Nors labai abejojau... Kažkaip paveikė tikėti, kad ne viskas gyvenime yra matoma ir kad mes, žmonės tikrai dar nedaug težinom apie tikrąjį gyvenimą ir savo galimybes. Šiaip istorija gal kiek panaši į Murakami "Avies medžioklė". Nes visgi, veikėjas vyras, kuris ieško, bet tiksliai nežino ko... Šiaip rekomenduočiau paskaityt, nes interpretacijai tikrai palikta daug vietos :)
Atgal į viršų Go down
geltonsnapis junga
Sakinys.
geltonsnapis junga


Pranešimų skaičius : 128
Amžius : 30
Registracijos data : 2010-02-17

MikePukuotis perskaitė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MikePukuotis perskaitė   MikePukuotis perskaitė Icon_minitimeSk. 02 20, 2011 10:19 am

aš jau skaičiau. man buvo įdomi nuomonė, nes viena mano draugė sakė, kad jai nepatiko būtent ši knyga. man visgi patiko. ;>
Atgal į viršų Go down
MikePukuotis
Žodis.
MikePukuotis


Pranešimų skaičius : 75
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-01-30

MikePukuotis perskaitė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MikePukuotis perskaitė   MikePukuotis perskaitė Icon_minitimeAntr. 02 22, 2011 2:20 am

Man vienintelė, po kol kas, nelabai patikusi jo knyga "Į pietus nuo sienos, į vakarus nuo saulės". Gal dėl, kad kaip ir rašė, iš pradžių atrodė paprastas romanas, o man tokie nelabai patinka. Kadangi neįtraukė, tai taip ir nesugebėjau pabaigti...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





MikePukuotis perskaitė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MikePukuotis perskaitė   MikePukuotis perskaitė Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
MikePukuotis perskaitė
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Skaitytojai :: Mūsų perskaitytos knygos-
Pereiti į: