Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Patrick Süskind 'Kvepalai. Vieno žudiko istorija'

Go down 
+11
Karamelinė Saulė
~DarkStar~
la Tulipe
MikePukuotis
mysticism
Ditė.
virgen
Monika
Samantha
Džuljeta
alce a pois
15 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
fegdeja
Raidė.
fegdeja


Pranešimų skaičius : 19
Amžius : 27
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2012-10-22

Patrick Süskind 'Kvepalai. Vieno žudiko istorija' - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patrick Süskind 'Kvepalai. Vieno žudiko istorija'   Patrick Süskind 'Kvepalai. Vieno žudiko istorija' - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 10, 2012 7:53 am

Nuostabi knyga. Tobula. Įspūdingiausia knyga iš visų kada mano skaitytų. Pirma buvau mačius filmą. Filmas man irgi labai patiko. Šiaip, aš net nežinojau, kad filmas buvo pastatytas pagal knygą. Sužinojau, kai buvau knygyne su drauge, kuri man parodė ir pasakė, kad tas filmas pastatytas pagal knygą. Nusipirkau. Perskaičiau. Ir supratau, kad filme negalima perteikti to, kas yra parašyta popieriaus lape. Tai va, knyga patiko labiau už filmą. SKAITYKIT VISI.
Atgal į viršų Go down
J'adore
Skyrius.
J'adore


Pranešimų skaičius : 359
Amžius : 26
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2011-12-12

Patrick Süskind 'Kvepalai. Vieno žudiko istorija' - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patrick Süskind 'Kvepalai. Vieno žudiko istorija'   Patrick Süskind 'Kvepalai. Vieno žudiko istorija' - Page 2 Icon_minitimePir. 03 11, 2013 6:12 am

Kai Fegdėja man tą knygą taip išgyrė ir paskolino, tikėjaus ispūdingesnės. Labai didelio įspūdžio nepaliko. Ir nelabai įtraukė, dabar atmintyje išblankusi. Tikrai nebuvo šlykštu, bet ir kvapų skaidydama nejaučiau:D
Atgal į viršų Go down
 
Patrick Süskind 'Kvepalai. Vieno žudiko istorija'
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Alessandro Baricco "Toji Istorija"
» Lorena A. Hickok "Helenos Keler istorija"

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Grožinė literatūra :: Populiarioji literatūra-
Pereiti į: