Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 extazy. perskaitytos knygos

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
extazy.
Raidė.
extazy.


Pranešimų skaičius : 11
Amžius : 28
Miestas : Ukmergė
Registracijos data : 2010-04-10

extazy. perskaitytos knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: extazy. perskaitytos knygos   extazy. perskaitytos knygos Icon_minitimePen. 04 16, 2010 4:58 am

Gal ir visko neprisiminsiu, bet keleta knygų parašysiu : )

1. Melvin Burgess "Eiprilės meilė"
2. Suada "Sudeginta gyva"
3. Katherine Paterson "Tiltas į Terabitiją"
4. Beigitte Blober "Meilė tarsi pragaras"
5. Robert Swindells "Bjaurius"
6. Melvin Burgess "Heroinas"
7. Anne Cassidy "Mėlyni laiškai"
8. Sandra Glover "Adelė"
9. Margaret Wild "Užkeiktoji"
10. Stephenie Meyer "Saulėlydis"
11. Stephenie Meyer "Jaunatis"
12. Stephenie Meyer "Užtemimas"
13. Jodi Picoult "devyniolika minučių"
14. Koji Suzuki "Skambutis"
15. Koji Suzuki "Spiralė: skambutis 2"
16. Kevin Brooks "Kendė"
17. Kevin Brooks "Lukas"
18. Kazys Boruta "Baltaragio malūnas"
19. Jerry Spinelli "Žvaigždė"
20. Kevin Brooks "Būtybė"
21. Janusz L. Wisniewski "Vienatvė tinkle"
22. Emma Darcy "Meilės galia"
23. Reşat Nuri Güntekin "Čiauškutė"
24. Erichas Marija Remarkas "vakarų fronte nieko naujo"
25. Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona"
26. Nick Homby "Ilgesnis kelias žemyn"
27. Isabel Abedi "Kuždesys"
28. Jodi Picoult "Dešimtasis ratas"
29. Charlaine Harris "Miręs iki sutemų"
30. Džonas Irvingas "Pasaulis pagal Garpą"


Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

extazy. perskaitytos knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: extazy. perskaitytos knygos   extazy. perskaitytos knygos Icon_minitimePen. 04 16, 2010 6:28 am

Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona" skaitei jau mačius filmą, apie jį girdėjus, ar dar tada, kai apie jo kūrimą nebuvo kalbama? ir kaip tau ji?
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
extazy.
Raidė.
extazy.


Pranešimų skaičius : 11
Amžius : 28
Miestas : Ukmergė
Registracijos data : 2010-04-10

extazy. perskaitytos knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: extazy. perskaitytos knygos   extazy. perskaitytos knygos Icon_minitimePen. 04 16, 2010 9:04 pm

Pirmiausia žiūrėjau filmą, bet tada jau buvau pasiėmus knygą iš bibliotekos. O knyga šiaip įdomi. Įrodo, kad meilei net laikas netrukdo. Tik šiaip su datų šokinėjimu sunku buvo ; ) bet knyga tikrai sukelia daug emocijų ir kiekvienas veikėjas yra savotiškai patrauklus : )
Atgal į viršų Go down
Smitė.^
Biblioteka.
Smitė.^


Pranešimų skaičius : 712
Amžius : 30
Miestas : Kuršėnai
Registracijos data : 2008-06-15

extazy. perskaitytos knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: extazy. perskaitytos knygos   extazy. perskaitytos knygos Icon_minitimeŠt. 04 17, 2010 12:39 am

Perskaitei tris Stephanie Meyer "Saulėlydžio" sagos knygas, nedomina ketvirtoji? Šiaip smalsu. ;)
Atgal į viršų Go down
extazy.
Raidė.
extazy.


Pranešimų skaičius : 11
Amžius : 28
Miestas : Ukmergė
Registracijos data : 2010-04-10

extazy. perskaitytos knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: extazy. perskaitytos knygos   extazy. perskaitytos knygos Icon_minitimeŠt. 04 17, 2010 12:51 am

Nežinau kodėl aš niekaip nepabaigiu šios sagos ;D                                       Tiesiog viską jau žinau ir šiaip nelabai jau traukia skaityti. Laukiau tos ketvirtos knygos, išleido ją pagaliau. O aš net nesiskubinau jos pirkt, taip ir gavos, kad iki dabar dar jos neperskaičiau : )
Atgal į viršų Go down
Smitė.^
Biblioteka.
Smitė.^


Pranešimų skaičius : 712
Amžius : 30
Miestas : Kuršėnai
Registracijos data : 2008-06-15

extazy. perskaitytos knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: extazy. perskaitytos knygos   extazy. perskaitytos knygos Icon_minitimeŠt. 04 17, 2010 12:57 am

Vadinasi, nesi viena tų dėl "Saulėlydžio" iš proto einančių mergiočių? ;D
Atgal į viršų Go down
extazy.
Raidė.
extazy.


Pranešimų skaičius : 11
Amžius : 28
Miestas : Ukmergė
Registracijos data : 2010-04-10

extazy. perskaitytos knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: extazy. perskaitytos knygos   extazy. perskaitytos knygos Icon_minitimeŠt. 04 17, 2010 1:01 am

Gal buvau, seniai ;DD                                                                                  Bet dabar man ta Twilight'o manija atrodo per daug perdėta : ) Mano nuomone tos knygos nėra jau tokios ypatingos ;D                                                                             
Atgal į viršų Go down
Smitė.^
Biblioteka.
Smitė.^


Pranešimų skaičius : 712
Amžius : 30
Miestas : Kuršėnai
Registracijos data : 2008-06-15

extazy. perskaitytos knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: extazy. perskaitytos knygos   extazy. perskaitytos knygos Icon_minitimeŠt. 04 17, 2010 1:11 am

Galėtum palyginti su Charlaine Harris knygų serija? ;> (Žiū, čia prisirinksiu informacijos kalbėjimui. ;D)
O kokie atsiliepimai apie Isabel Abedi "Kuždesį"?
Atgal į viršų Go down
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

extazy. perskaitytos knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: extazy. perskaitytos knygos   extazy. perskaitytos knygos Icon_minitimeŠt. 04 17, 2010 3:24 am

extazy. rašo:
Nežinau kodėl aš niekaip nepabaigiu šios sagos ;D Tiesiog viską jau žinau ir šiaip nelabai jau traukia skaityti. Laukiau tos ketvirtos knygos, išleido ją pagaliau. O aš net nesiskubinau jos pirkt, taip ir gavos, kad iki dabar dar jos neperskaičiau : )

Va va ;D aš irgi nepabaigiu jos ;D 3 perskaičiau, o ketvirta kažkaip nebetraukia, net nežinau ;D
Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

extazy. perskaitytos knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: extazy. perskaitytos knygos   extazy. perskaitytos knygos Icon_minitimeŠt. 04 17, 2010 4:00 am

Aš ketvirtą irgi ilgai skaičiau, kažkaip mane nervino antroji tos knygos dalis...
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Smitė.^
Biblioteka.
Smitė.^


Pranešimų skaičius : 712
Amžius : 30
Miestas : Kuršėnai
Registracijos data : 2008-06-15

extazy. perskaitytos knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: extazy. perskaitytos knygos   extazy. perskaitytos knygos Icon_minitimeŠt. 04 17, 2010 7:42 am

sandrinė rašo:
Aš ketvirtą irgi ilgai skaičiau, kažkaip mane nervino antroji tos knygos dalis...

juoktis Smagiai skamba, turint omeny, kuris veikėjas toje dalyje tampa pasakotoju. Atsiprašau už reakciją. Pastaruoju metu su juo teko susigyventi.

Aš įpusėjau ketvirtąją knygą ir pastebėjau, kad ji mane šiek tiek erzina, veikia kažkaip kitaip nei pirmosios trys. Sakyčiau, gal per daug detalių joje (kiek skyrių ten tam nėštumui skirta!), bet į galvą neatėjo mintis nebeskaityti.

P.S. Kalbant apie antrąją dalį, man visai patiko trumpas apsikeitimas vaidmenimis, erzino tik tas perdėtas detalumas.
Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

extazy. perskaitytos knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: extazy. perskaitytos knygos   extazy. perskaitytos knygos Icon_minitimeŠt. 04 17, 2010 8:42 am

Aš ją skaičiau ir perskaičiau, bet mane irgi nervino toks galima sakyti šiek tiek pasikeitęs rašymo stilius.
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Sponsored content





extazy. perskaitytos knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: extazy. perskaitytos knygos   extazy. perskaitytos knygos Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
extazy. perskaitytos knygos
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» you know who perskaitytos knygos.
» la Tulipe perskaitytos knygos
» EmilijosKT perskaitytos knygos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Skaitytojai :: Mūsų perskaitytos knygos-
Pereiti į: