Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Paskutinė jūsų perskaityta knyga

Go down 
+23
sausainiuke_Rrr
mysticism
geltonsnapis junga
Samantha
Little_Star
Karolina.
Ellenija
illuminaire
Notė.
kaRina
Kleckas<3
*Judyy. Little psycho*
cocoro
eglaite
langueur
Džuljeta
Pookė
alce a pois
Monika
dutė
sandrinė
Karamelinė Saulė
Nuo stogo
27 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
eglaite
Sakinys.
eglaite


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 39
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-28

Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinė jūsų perskaityta knyga   Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Icon_minitimeSk. 08 30, 2009 7:51 pm

Peter James ,,Klasta ir viltis"

Pagrindinis knygos veikėjas, policijos leitenantas Rojus Greisas tiria labai keistą bylą: bernvakario metu keturi draugai, siekdami atkeršyti už žiaurius pokštus, vakaro kaltininką uždaro į karstą, užkasa kelių pėdų gylyje kažkokiame miške ir išvažiuoja pratęsti linksmybių, tačiau patenka į avarija ir žūsta... Įdomus siužetas, klastingi, godūs, žiaurūs veikėjai žiupsnelis mistikos. Neblogas detektyvas, idealus, kai atsibosta gili ir prasminga literatūra.
Atgal į viršų Go down
eglaite
Sakinys.
eglaite


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 39
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-28

Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinė jūsų perskaityta knyga   Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Icon_minitimeSk. 08 30, 2009 7:59 pm

Emma McLaughlin ir Nicola Kraus,,Auklės dienoraštis"

Knyga apie jauną merginą, kuri, norėdama sudurti galą su galu, įsidarbina aukle turtuolių namuose. Knyga parašyta (ar, tiksliau, išversta) labai lengvu stiliumi. Joje su humoru parodoma išvirkščia turtingų žmonių gyvenimo pusė. Man knyga patiko. Labai tinkama skaityti deginantis prie jūros :)
Atgal į viršų Go down
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinė jūsų perskaityta knyga   Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Icon_minitimeSk. 08 30, 2009 9:15 pm

J. A. Lindquist - "Let the Right One in"

Filmo "Įsileisk mane" (Låt den rätte komma in) trumpa anotacija (obuolys.lt): Mergaitei atvykus į miestą ima dingti žmonės, pasipila nepaaiškinamos žmogžudystės. Vienas žmogus randamas pririštas prie medžio, kitas – suledėjęs ežere. Baisiomis istorijomis besidomintis Oskaras netrukus supranta, kad Eli yra vampyrė. Tarp keistų vaikų užsimezga subtili meilės istorija.

Va pagal tą knygą ir buvo pastatytas filmas...

Knyga mane sukrėtė tiesiogine to žodžio prasme. Filmas mane sužavėjo visom prasmėm (vienas geriausių filmų, kuriuos man kada yra tekę matyti), o knyga...

Išsiplėčiau ne į temą.

Ši knyga mane sukrėtė tiesiogine to žodžio prasme. Skaitydama net ėmiau abejoti, ar vampyrų tikrai nėra. Realizmas meistriškai supintas su fantastika ir siaubu... ir išvis, per mažai laiko praėjo, kad galėčiau apie ją kalbėti nesubjektyviai.

Knyga gera ir man patiko.
Atgal į viršų Go down
eglaite
Sakinys.
eglaite


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 39
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-28

Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinė jūsų perskaityta knyga   Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Icon_minitimeSk. 08 30, 2009 9:24 pm

Džuljeta rašo:
J. A. Lindquist - "Let the Right One in"

Filmo "Įsileisk mane" (Låt den rätte komma in) trumpa anotacija (obuolys.lt): Mergaitei atvykus į miestą ima dingti žmonės, pasipila nepaaiškinamos žmogžudystės. Vienas žmogus randamas pririštas prie medžio, kitas – suledėjęs ežere. Baisiomis istorijomis besidomintis Oskaras netrukus supranta, kad Eli yra vampyrė. Tarp keistų vaikų užsimezga subtili meilės istorija.

Va pagal tą knygą ir buvo pastatytas filmas...

Knyga mane sukrėtė tiesiogine to žodžio prasme. Filmas mane sužavėjo visom prasmėm (vienas geriausių filmų, kuriuos man kada yra tekę matyti), o knyga...

Išsiplėčiau ne į temą.

Ši knyga mane sukrėtė tiesiogine to žodžio prasme. Skaitydama net ėmiau abejoti, ar vampyrų tikrai nėra. Realizmas meistriškai supintas su fantastika ir siaubu... ir išvis, per mažai laiko praėjo, kad galėčiau apie ją kalbėti nesubjektyviai.

Knyga gera ir man patiko.

O lietuvių kalba yra išleista ši knyga?
Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinė jūsų perskaityta knyga   Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Icon_minitimePir. 09 07, 2009 7:40 am

Jurga Ivanauskaitė "Ragana ir lietus"
Hm... Keista knyga, nors jau ganėtinai seniai ją perskaičiau, daug ką iš jos atsimenu. Kartais labai nervino, tų trijų moterų ryšys: vardai, kilę iš labai panašių šaknų, mylimųjų profesijos tos pačios, beveik, ir t.t. Aišku, skaityti buvo nenuobodu ir ganėtinai įdomu, tiesiog gal vietomis buvo pernelyg gašloka, o galbūt pernelyg jausminga, kas man nepatiko ypač Viktorijos gyvenime, tie pokalbiai su psichologe ar kokia ten moterim. Kartais mane nervino ilgi ir sudėtingi aprašymai, kurie labai jau daug ko neparodydavo, įspūdį susidarydavau pirmais sakiniais.

Romualdas Granauskas "Gyvenimas po klevu"
Įdomi tokia, aktuali šiems laikams. Aprašymai ypač gamtos ir senelės savijautos buvo tokie realistiški, nuotaiką netgi pajaučiau skaitydama, pati pasijutau džiugią dieną kažkokia prislėgta. O ten nagrinėjamos prolemos tikrai yra aktualios ir žinau tai savo patirtimi, nes ne vienoje giminėje yra apleidžiama kažkuri šaka, o ta šaka visų giminių apleista apleidžia savo senelius arba tėvus. O šiaip man ganėtinai patiko, tik vis tempiau skaitant.

Herbjorg Wassmo "Stiklinė pieno"
Na, man patiko. Greitai perskaičiau ir neradau ten nieko šlykštaus, kaip tikėjaus. Dortės elgesys vietomis nepatiko, tačiau visvien jai nebuvo kitos išeities. Šita knyga dar patiko tuo, kad ji labai realistiškai atskleidžia tas visas merginų problemas ir parodo labai grynakrauję tiesą apie tuos "darbus" užsienyje. Aišku, galas buvo nebe toks įdomus kaip pradžia, o ypač nusivyliau, kai knygoje nebeliko Laros ir Tomo.
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinė jūsų perskaityta knyga   Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Icon_minitimeKv. 09 10, 2009 6:50 pm

Jodi Picoult "Mano sesers globėjas".


Prikaustanti, pririšanti prie savęs knyga. Visoje knygos eigoje jaučiausi pasimetusi, nežinanti, kurią dviejų frontų pusę palaikyti. Pabaiga buvo visiškai netikėta, net pritrenkianti.
Knygoje radau ir ganėtinai daug gyvenimiškos išminties, autorė labai gražiai ją įtraukė į knygą.
Labai skirtingi personažai, kurie savaip liepia juos mėgti arba nekęsti. Ir pati istorija, siužetas sukelia dvilypius jausmus, pasimetimas, būdingas veikėjams, pradeda veikti ir patį skaitytoją.
Ir pati knygos problema "Ar būti laimingu ir nepriklausomu, ar leisti sesei išgyventi?" netradicinė, kas mane dar labiau prikaustė.
Be abejo, knyga verčiausia aukščiausių įvertinimų.
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinė jūsų perskaityta knyga   Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Icon_minitimeSk. 09 13, 2009 1:51 am

Frédéric Beigbeder "Meilė trunka trejus metus"

dabar sėdžiu ir galvoju, ką galėčiau pasakyti apie šią knygą. visų pirma, tai skaičiau ją, nes turiu draugių, kurios labai žavisi Beigbederiu ir knietėjo pačiai susipažinti su jo kūriniais. ir galiu pasakyti, kad rašytojo stilius gana paprastas, nes knyga skaitosi labai greitai, taip pat, jis nevengia kūrinių suasmeninimo ir pabaigoje net susipainiojau, kai veikėjas prabilo pačio autoriaus žodžiais, bet atrodo, kad tai tik suteikia knygai savotiško žavesio. jeigu klausiat, apie ką ši knyga, tai daug ką pasako pavadinimas, gal jis ir nepasakytų tiek daug, jeigu žinotumėt pabaigą, bet juk jos atskleisti negaliu..žodžiu, baigiant norėčiau pasakyti, kad knyga man patiko ir kad ji puikiai tinka lengvam pasiskaitymui, nors įdomių minčių ten ir netrūksta
jeigu reikėtų vertinti, tai turbūt būtų 8/10
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
eglaite
Sakinys.
eglaite


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 39
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-28

Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinė jūsų perskaityta knyga   Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Icon_minitimeSk. 09 13, 2009 7:09 pm

Nuo stogo. rašo:
Frédéric Beigbeder "Meilė trunka trejus metus"

dabar sėdžiu ir galvoju, ką galėčiau pasakyti apie šią knygą. visų pirma, tai skaičiau ją, nes turiu draugių, kurios labai žavisi Beigbederiu ir knietėjo pačiai susipažinti su jo kūriniais. ir galiu pasakyti, kad rašytojo stilius gana paprastas, nes knyga skaitosi labai greitai, taip pat, jis nevengia kūrinių suasmeninimo ir pabaigoje net susipainiojau, kai veikėjas prabilo pačio autoriaus žodžiais, bet atrodo, kad tai tik suteikia knygai savotiško žavesio. jeigu klausiat, apie ką ši knyga, tai daug ką pasako pavadinimas, gal jis ir nepasakytų tiek daug, jeigu žinotumėt pabaigą, bet juk jos atskleisti negaliu..žodžiu, baigiant norėčiau pasakyti, kad knyga man patiko ir kad ji puikiai tinka lengvam pasiskaitymui, nors įdomių minčių ten ir netrūksta
jeigu reikėtų vertinti, tai turbūt būtų 8/10

Turbūt pastebėjai visuomenėje labai prigijusį posakį pagal šios knygos pavadinimą - meilė trunka trejus metus. Ir kai kas nors jį pavartoja, aš viduje piktdžiugiškai nusišypsau, nes žinau, kad žmogus knygos tikrai neskaitė. Nes jei būtų skaitęs, suprastų, jog meilė trunka gerokai ilgiau :)
Atgal į viršų Go down
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinė jūsų perskaityta knyga   Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Icon_minitimePir. 09 21, 2009 6:45 pm

Philippe Delerm "Pirmas gurkšnis alaus ir kiti maži malonumai".

Gražios autoriaus įžvalgos, švelnus smulkmeniškumas, rodos, tokių gyvenimiškų dalykų net nebūčiau pagalvojusi ir pajautusi.
Bet knyga nėra tokia, kurią galima skaityti ilgai ir iš karto: imi kažkaip nebesusikoncentruoti, pradedi galvoti apie savo reikalus, nes nėra to, kas prikausto.
Tokią knygą verta turėti tada, kai yra noras atsiversti bet kurį knygos puslapį ir perskaityti nedidelę miniatiūrą apie gyvenimo stebuklus, kai jų imi nepastebėti pats.
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinė jūsų perskaityta knyga   Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Icon_minitimeSk. 09 27, 2009 6:36 pm

Isabel Abedi "Kuždesys".

Patiko.
Vos pradėjusi galvojau, kad knyga bus nekabinanti, bet pakako kelių skyrių, o aš jau buvau visa galva pasinėrusi į knygą.
Siužetas pasirodė įdomus, išlaikoma įtampa, kažkaip knyga atitiko mano norimą žanrą.
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinė jūsų perskaityta knyga   Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 03, 2009 1:11 am

Keto von Waberer "Sesuo".

Paliko liguistai keistą įspūdį: nei labai patiko, nei labai nepatiko.
Keistas pasakojimo būdas, nuolat šokinėjantys laikotarpiai, istorijos, pradedi pats nesusigaudyti apie ką pasakojama, kiek metų tuo metu buvo pasakotojai, viskas yra tarytum detalės, iš kurių pats skaitytojas turi susidėti sau galutinį vaizdą ir ištisą istoriją.
Iš dalies žavėjausi pasakotojos kantrybe, o iš dalies jos gailėjausi, kadangi ji visą gyvenimą vergavo šeimai, užmiršdama visą save. Dvilypi jausmai.
Žiūrint į tai, kad knyga sukelia jausmus, galiu pasakyti, kad šiokį tokį įspūdį man ji paliko.
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
langueur
Pastraipa.
langueur


Pranešimų skaičius : 150
Amžius : 31
Miestas : Utena
Registracijos data : 2009-08-11

Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinė jūsų perskaityta knyga   Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 04, 2009 6:47 am

Philippa Gregory "Karalienės palikimas"

Na, man patiko, nes jau esu skaičiusi pirmą šios dalies knygą "Karalienės seseuo". Manau, ši knyga skirta tiems kurie mėgsta istoriją, viduramžius, intrigas, iš skirtingų žmonių. Iš dalies net keista, kad visa tai buvo, pagrindiniai faktai.
Veiksmas vykstas Anglijai vadovaujant Henrikui VIII, kuris per savo gyvenimą turėjo net 6 žmonos, ir beveik visos jos mirė, o kai kurias jis pats pasmerkė myriop.
Atgal į viršų Go down
http://www.utenosjaunimas.lt
Monika
Dalis.
Monika


Pranešimų skaičius : 410
Amžius : 31
Miestas : Jurbarkas/Vilnius
Registracijos data : 2009-06-07

Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinė jūsų perskaityta knyga   Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Icon_minitimeAntr. 12 22, 2009 4:35 am

Lorenzo Carcaterra - Pragaro virtuvės vaikėzai, arba miegaliai


kai pamačiau, kad yra bibliotekoje susiviliojau pasiimti šią knygą.
perskaičiau. gera knyga. žiauri, žinant, kad paremta tikrais faktais.
(kol man tai daėjo iki smegenų...) įdomu skaityti, mintys gerai
išdėliotos... o kaip smagu (nu, nežinau ar tinka šis žodis, bet
kito nerandu) skaityti apie kerštą.

o dabar noriu pamatyti filmą. nesu tikra, kad jis prilygs knygai, bet vistiek noriu pamatyti.
Atgal į viršų Go down
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinė jūsų perskaityta knyga   Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Icon_minitimeSk. 01 03, 2010 8:58 pm

James Patterson "Siuzanos dienoraštis Nikolui".

Keistą įspūdį paliko.
Suvokiu, kad knygos istorija yra tikrai graudi, kad galbūt knygos autorius siekė pravirkdyti skaitytoją, pažadinti jo švelniausius jausmus, gailestį, bet man kažkodėl visko buvo per daug, per saldu. Pripažinsiu, knygos pabaigoje net norėjosi nelaimingos pabaigos, nors net nebuvo prošvaisčių, kad tokia gali būti.
Nors, bendrai žiūrint, tikrai nebloga knyga, verčianti susimąstyti apie gyvenimą, tam tikrų dalykų paaukojimą. Bet antrą kartą neskaityčiau.
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinė jūsų perskaityta knyga   Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Icon_minitimePir. 01 04, 2010 8:24 am

Haruki Murakami "Mylimoji Sputinik"

Knygą suvalgiau per dvi naktis ir todėl jos nekenčiau, nes negalėjau miegoti. Kiekvienas skyrius baigdavosi nepaprasta intriga, tad turėjau skaityti toliau. Viskas labai patiko. Nepaprastas meilės šešiakampis. Tačiau man labai nepatiko pabaiga, nes jos kaip ir nebuvo, viskas baigėsi nepaaiškintai. Net fantazijai vietos nepalikta
Atgal į viršų Go down
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinė jūsų perskaityta knyga   Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 07, 2010 7:20 pm

Federico Moccia "Trys metrai virš dangaus".

Nustebino. Pradžia atrodė nieko gero nežadanti, bet tikrai, maloniai nustebino.
Knygą skaitydavau vakarais, prieš miegą, kad kuo greičiau pavyktų užmigti, bet šį kartą ji tikrai nepasitarnavo: tekdavo gerokai save "suimti į rankas", kad sugebėčiau padėti ją į šoną.
Net negalėčiau įvardinti, kas labiausiai sužavėjo: ar neeilinė meilės istorija, ar parašymo stilius, ar dalykais, kuriais viską perteikė. Rodės, kad skaitydama girdėjau praūžančius motociklus, retkarčiais užgniauždavau kvapą, nusistebėdavau.

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinė jūsų perskaityta knyga   Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Icon_minitimePen. 01 08, 2010 3:06 am

Herbjorg Wassmo "Stiklinė pieno"

kažkuo patiko, kažkuo ne. Pati istorija įdomi ir labai tikroviška. Verčia susimąstyti ir nekęsti visų pasaulio vyrų. Tačiau jaučiau nepaaiškinamą antipatiją pagrindinei herojei ir labai nepatiko pabaiga. Jaučiau, kad dar ne viskas.
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinė jūsų perskaityta knyga   Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Icon_minitimeSk. 01 10, 2010 1:34 am

67. Sophie Kinsella “Parduotuvių maniakė ir sesuo”

žinojau, ką imu, todėl visai nenustebau, kad tai gana lėkšta knyga. tuo metu to norėjos, susiskaitė greitai ir lengvai, bet Bekės kvailumas, tai maždaug iki vidurio knygos nenustojo stebinti. o visgi, išties būna tokių shopaholic'ų
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinė jūsų perskaityta knyga   Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 16, 2010 5:02 am

Anthony Burgess 'Prisukamas apelsinas'

Senokai jau norėjau perskaityti šią knygą (rekomendavo). Ir kai pamačiau pas mamos pusseserę, iš kurios ir pasiskolinau, tai nedvejodama ėmiau.
Na ką, iš pradžių ji neatrodė tokia užkabinanti, nors perskaičiau gana greitai ;D Puikiai suprantu, kodėl ta knyga (o ypač filmas) buvo uždrausti daugelyje šalių. Nes aš ir skaityt ją bijodavau! ;D Vakare ypač. Tiek žiaurumo.. Prie baimės prisidėjo ir sugebėjimas viską gyvai įsivaizduoti ;/ Todėl galiu sakyti, kad knyga tikrai padarė įspūdį.
Kitas dalykas, dėl ko man ji patiko, tai, kad autorius vartoja daug slengo. Tiesa, jis yra slaviškas, tad man, nesimokančiai rusų kalbos, iš pradžių buvo sunkoka suprasti. Bet paskui, kai įsiskaičiau, žodžiai kartojosi ir supratau visas jų reikšmes.

Knygą vertinčiau.. Na, galbūt 8,5/10 ;>
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
*Judyy. Little psycho*
Skiemuo.
*Judyy. Little psycho*


Pranešimų skaičius : 41
Amžius : 27
Miestas : Panevežys
Registracijos data : 2010-01-30

Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinė jūsų perskaityta knyga   Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 30, 2010 8:09 am

Angie Sage "Septintas sūnus"

Knyga, apie kurią negalima pasakyti nieko. Pati pradžia, kurioje veiksmo visiškai nesupratau, po truputi prikausto prie to painaus burtų pasaulio. Knygos veiksmas rutuliojasi taip tiksliai ir nenuspėjamai. Nors kai kurie dalykai man ir nelabai patiko, pati knyga mane prikaustė. Pačioje knygoje pasakojama apie painų šeimos likią, jų draugų ir giminaičių nuotykius. Aišku, ją patartina skaityti tik tada, jeigu tau patinka magija.
Jeigu rasčiau atrą knygos dalį, tikrai skaityčiau, nes veiksmo pirmoje dalyje tikrai buvo.
Rekoeduočiau šitą knygą tik tiems, kurie supranta magiją taip, kaip ji nori būti pavaizduota. Šioje knygoje nėra tikrų, didingų nuotykių, bet man ji patiko. Aišku, net jeigu pradžioje save tiesiog verčiau ją skaityti, vėliau negalėjau jos patruakti iš rankų. Taigi, šita knyga turintiems valios, nes pradžioje nelabai įtraukia.

Nurašau aprašymą:

"Jaunos anglų autorės pirmasis romanas vaikams
"Septintas sūnus" - tai fantastiška kelionė, pilna įdomių ir keistų veikėjų, išmoningos magijos ir pavojų. Jos centre mįslė - kas gi tas Septimas Kirbinė, septintas sūnus, kurį gimio dieną pavogė iš namų pribuvėja ir paskelbė mirusiu? Tą pačią dienąjo tėvas Silas sniege randa pamestinukę mergytę ir parneša ją namo. jo šeima ją išaugina kaip savą. tačiau, kas ši mėlynakė mergytė?"

Išvadas darykit patys.
Atgal į viršų Go down
http://www.hogvartsoburtai.proboards.com
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinė jūsų perskaityta knyga   Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 24, 2010 4:46 am

Nuo stogo. rašo:
67. Sophie Kinsella “Parduotuvių maniakė ir sesuo”

žinojau, ką imu, todėl visai nenustebau, kad tai gana lėkšta knyga. tuo metu to norėjos, susiskaitė greitai ir lengvai, bet Bekės kvailumas, tai maždaug iki vidurio knygos nenustojo stebinti. o visgi, išties būna tokių shopaholic'ų

skaičiau "Parduotuvių maniakė ir kūdikis" ir mane kaip tik nervino, tas Bekės kvailumas. Tai jai to reikėjo, tai jai ano reikėjo. Išvis tas vaikas buvo tarsi ne vaikas, o būdas numalšinti savo priklausomybę ir tapti kažkokia garsenybe.
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinė jūsų perskaityta knyga   Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Icon_minitimeSk. 03 07, 2010 4:20 am

Betty Mahmoody & William Hoffer "Tik su dukra"
Neįtikėtina, bet iš tikrųjų, tikrai faktais paremta istorija, beveik autobiografinė vieno gyvenimo epizodo knyga apie moterį, ištekėjusią už musulmono, ir visais įmanomais būdais bandžiusią ištrūkti iš Irano su savo dukra. Skaudi istorija, pamokanti istorija ir tikrai sukrėtusi. Atsiskleidžia ne tik Irano piliečių požiūris į Vakarus, bet ir opios skurdžių šalių problemos.
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinė jūsų perskaityta knyga   Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 11, 2010 7:32 pm

Daphne Du Maurier "Rebeka".
Įvedus į google, pirmas dalykas, kurį išmeta - kad tai "klasikinė meilės istorija." Man bent ji neatrodė tradicinė. Klasikinė - galbūt (jeigu turėsime galvoje jos žinomumą ir šiokį tokį panašumą su kitomis istorijomis (*pavyzdžiui, Džeinė Eir*). Intriguojantis ir nenuspėjamas siužetas, susiskaitė laaabai greitai... Ir aš nusiteikusi vėl ją skaityti... Norint ieškoti prasmių siužete - jų galima surasti, bet nemanau, kad kas nors būtų tam nusiteikęs, kai siužetas šitoks įtraukiantis. Veikėjai gana standartiniai - jauna besąlygiškai mylinti (kas kartais erzina) naujai į namus atitekėjusi žmona, daug vyresnis jos vyras, ir pikta namų valdytoja, kuri ją lygina su prieš tai buvusia - Rebeka, o naujoji namų gyvntoja jai teatrodo įsibrovėlė...

Smagus laiko praleidimas - nors iš anotacijos taip ir neatrodo.
Atgal į viršų Go down
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinė jūsų perskaityta knyga   Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 08, 2010 10:05 am

Margaret Mitchell "Vėjo nublokšti", I tomas.

Esu pilna gerų emocijų, nes seniai teko skaityti tokią įtraukiančią knygą. Atrodė, kad gyvenau kažkur tarp knygos veikėjų, kartu su jais bandžiau atlaikyti sunkumus, spręsti problemas. Taip pat labai patiko pagrindinių veikėjų dvilypumas: matoma ne tik geroji ar blogoji žmogaus pusė, sunku nuspėti jų elgesį. Nors buvo daugoka karo, jo veiksmų aprašymų, kurie kiek sumažindavo tą intrigą, bet rodės, jog buvau tuose (1861-1865) laikuose, mačiau įspūdingas moterų sukneles, korsetu suveržtas talijas, eleganciją. Laukiu, kada į mano rankas paklius antroji šio kūrinio dalis.
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
Kleckas<3
Raidė.
Kleckas<3


Pranešimų skaičius : 1
Amžius : 28
Miestas : Kėdainiai
Registracijos data : 2010-04-09

Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinė jūsų perskaityta knyga   Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Icon_minitimePen. 04 09, 2010 5:14 am

Lene Kaaberbol "Šešėlių vartai".
Šeip į tokią knygą niekada nebūčiau atkreipusi dėmesio, nes joje nėra daug meilės ir ji yra gan plona, bet draugė tiesiog pasiūlė perskaityti, o tądien aš mokykloje neturėjau jokios knygos ir man buvo laisva viena pamoka.
Paėmusi knygą į rankas iš karto pagalvojau, kad ji bus kažkokia nuobodybė, bet buvo visiškai atvirkščiai, ji tiesiog įtraukė į save. šitiek daug įvykių ir ryžto dar neesu mačiusi nė vienoje knygoje, netgi tame pačiame Haryje Poteryje... Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Herz
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinė jūsų perskaityta knyga   Paskutinė jūsų perskaityta knyga - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Paskutinė jūsų perskaityta knyga
Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Padekit issirinkti knyga

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Skaitytojai :: Mūsų perskaitytos knygos-
Pereiti į: