Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona"

Go down 
+7
la Tulipe
nigota
Gweny
Chilly
kaRina
sandrinė
Nuo stogo
11 posters
AutoriusPranešimas
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona"   Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona" Icon_minitimeŠt. 07 04, 2009 11:51 pm

Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona" 9789955700111

Jie susitiko, kai Kler buvo šešeri, o Henriui trisdešimt šešeri, o susituokė, kai Kler buvo dvidešimt dveji, o Henriui trisdešimt. Neįtikėtina, tačiau tokia ir yra ši nepamirštama Henrio ir Kler meilės istorija, pakaitom pasakojama jų abiejų. Henris kenčia nuo genetinio sutrikimo, dėl kurio jis atsiranda ir išnyksta įvairiausiais savo gyvenimo laikotarpiais, nukeliaudamas į ateitį ar praeitį. Jų keliai galutinai susikerta dabartyje, kai Kler sukanka dvidešimt, o Henriui dvidešimt aštuoneri, ir laimę temdo tik du dalykai- begalinis Kler troškimas susilaukti kūdikio ir auganti Henrio nuojauta, kad per vieną iš jo kelionių nutiks kai kas baisaus...
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona"   Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona" Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 6:11 pm

skaičiau, nepamenu kada, bet žinau, kad šiais metais ir kad labai gausiai svaigau apie ją po to. Man patiko, net labai
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona"   Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona" Icon_minitimeTr. 07 08, 2009 2:38 pm

oi, net nebuvau pastebėjusi, kad kažkas apie ją parašė. : )
ir aš perskaičiau, gal jau prieš kokią savaitę, nežinau. iš pradžių buvau gana skeptiškai nusiteikusi dėl šios knygos, nes ją rekomendavo draugė, o mūsų knygų skoniai neretai išsiskiria. vos tik pradėjau skaityti, galvojau, kad nebaigsiu, bet kažkaip skaitau skaitau ir jaučiu, kad atsitraukti negaliu. viskas taip tvarkingai, subtiliai, nors ir painiai sudėliota! mane asmeniškai, tai labiausiai ir žavėjo, kaip autorė pati nepasiklysdavo tarp faktų, jei aš šokinėjau ir ne vieną kartą buvau priversta atsiversti kelis puslapius, kad pasitikslinti, tai kokie čia metai..žooodžiu, man labai patiko, o "keliautojo laiku žmona" filmas dabar yra mano pats laukiamiausias, tik nežinia, kada Lietuvoje pasirodys
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona"   Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona" Icon_minitimeKv. 12 17, 2009 2:41 am

ar jau kas matėt filmą? įdomu, ar verta eiti : )
ei, Ineta, aš atsimenu, kad irgi labai šokinėjau, nes pradžia tokia paini buvo.
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
kaRina
Pastraipa.
kaRina


Pranešimų skaičius : 143
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-07-21

Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona"   Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona" Icon_minitimeKv. 12 17, 2009 5:23 am

Vat visai neseniai knygyne būdama norėjau ją įsigyti, bet taip ir neįsigyjau. Bet paskaičius jūsų gerus atsiliepimus, gal reikės kada nusipirkti. ;D Nežinau kodėl, bet man knygos pavadinimas gan viliojančiai skamba. ;D
Atgal į viršų Go down
http://rbd-forum.4rumer.net
Chilly
Pastraipa.
Chilly


Pranešimų skaičius : 147
Amžius : 29
Registracijos data : 2009-12-12

Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona"   Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona" Icon_minitimeKv. 12 17, 2009 11:35 pm

Man tie vaidmenų skirstymai ir laiko skirtumai kiek blaško. Susimaišau, turiu ten verst kelis psl, nes nepamenu kaip ar kada buvo ir pan. : D bet šitos neskaičiau, nors artimiausiu metu norėčiau paskaityt.
Atgal į viršų Go down
Gweny
Žodis.
Gweny


Pranešimų skaičius : 66
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-08-11

Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona"   Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona" Icon_minitimeSk. 01 03, 2010 6:27 am

šiuo metu skaitau, patinka. Nežinau kuom, bet autorės stilius man laabai patinka, labai įtikinamai, lengvai rašo.
Atgal į viršų Go down
nigota
Lapas.
nigota


Pranešimų skaičius : 271
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Registracijos data : 2008-04-26

Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona"   Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona" Icon_minitimeSk. 01 24, 2010 8:56 am

Nesu skaičiusi, bet mačiau filmą. Norėčiau ir knygą perskaityti, nes filmas patiko.
Atgal į viršų Go down
la Tulipe
Lapas.
la Tulipe


Pranešimų skaičius : 279
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-03-06

Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona"   Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona" Icon_minitimeTr. 03 09, 2011 4:45 am

knyga patiko. vaikščiojimas laiku- ne taip dažnai sutinkamas literatūroje. Truputį maišiausi kas ten ir kaip, pamenu, bet greit pripratau prie tų ,,lakstymų''. Persiskaitė greitai ir įdomiai.
Filmą mačiau kiek vėliau, nei perskaičiau knygą, tai vidutinis pasirodė. Nors pabaiga vis tiek truputį sugraudino
Atgal į viršų Go down
http://perskaiciau.wordpress.com
angeliukas
Skiemuo.



Pranešimų skaičius : 51
Amžius : 33
Registracijos data : 2010-07-25

Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona"   Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona" Icon_minitimeAntr. 06 28, 2011 9:05 am

.


Paskutinį kartą redagavo angeliukas, Št. 03 06, 2021 11:16 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona"   Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona" Icon_minitimeSk. 05 13, 2012 7:26 am

Laaabai patiko :) šis kūrinys buvo tiesiog atgaiva širdžiai ir sielai :) Knyga labai lengvai ir greitai skaitėsi, rašymo stilius patiko - nei per lėkštas, nei per sudėtingas. Siužetas nuo pat pirmų puslapių įtraukė, norėjosi tik skaityti toliau ir mėgautis. Patiko ir istorijos pateikimas dviejų personažų akimis (mintimis?) ,kažkaip viskas daug nuoširdžiau atrodė. Pats keliavimo laiku gebėjimas toks neįprastas, ganėtinai realus ir per daug neidealizuotas, kaip kai kuriose knygose. Visa meilės istorija tikrai labai graži, nuoširdi, įtikinanti, bet ne banali, apimta nuolatinio laukimo. Patiko, kaip laikui bėgant keitėsi veikėjų požiūriai, atsiskleidė asmenybių branda. Kažko ypatingai gilaus čia nesurasi, bet vasarai, kai norisi kažko gražaus ir romantiško, galima ir pagriebti. Rekomenduoju :)
Atgal į viršų Go down
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona"   Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona" Icon_minitimePen. 03 29, 2013 11:27 am

Taip pat galiu rekomenduoti šią knygą. Ji buvo viena iš 2012m. "Knygų Iššūkio" atradimų.
Nepaprastai graži meilės istorija bei mano skonį atitinkantis rašymo stilius (pernelyg neapkraunantis, sklandus).
Ypatingų pėdsakų gyvenime nepalieka, bet geras laikas garantuotas. Viena iš tų knygų, kai užvertusi galinį viršelį ramiai sėdi, mąstai ir šypsaisi.
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
raudona.
Puslapis.
raudona.


Pranešimų skaičius : 256
Amžius : 24
Miestas : Vilnius.
Registracijos data : 2010-07-29

Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona"   Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona" Icon_minitimePir. 04 01, 2013 12:30 am

Perskaičiau gana neseniai ir man labai labai patiko. Pradžioj kažkaip irgi maišiausi su tais laikais, bet poto įsivažiavau ir susiskaitė gan greitai. Labai nuoširdi meilės istorija, tik vat pabaiga labai liūdna, taip tikėjausi, kad jie visada bus kartu.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona"   Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona" Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona"
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Grožinė literatūra :: Populiarioji literatūra-
Pereiti į: