Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Jonas Biliūnas „Kliudžiau“

Go down 
+23
Smitė.^
sausainiuke_Rrr
cocoro
blue_monday
Notė.
kaRina
lpic
Chilly
AurėjaFėja
whisper.@
Gweny
lialia
langueur
Panda
Sally
Dovilė_
Samantha
Džuljeta
Karamelinė Saulė
Monika
Beveik`
Innovision.
Nuo stogo
27 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
blue_monday
Raidė.
blue_monday


Pranešimų skaičius : 34
Amžius : 29
Miestas : Zarasai
Registracijos data : 2010-02-24

Jonas Biliūnas „Kliudžiau“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jonas Biliūnas „Kliudžiau“   Jonas Biliūnas „Kliudžiau“ - Page 2 Icon_minitimeKv. 02 25, 2010 7:55 am

Mums pradinėse klasėse mokytoja visą skaitė, tai pamenu bene visa klasė vos sulaikė ašaras, net ir pati mokytoja susigraudino ;D
Atgal į viršų Go down
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Jonas Biliūnas „Kliudžiau“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jonas Biliūnas „Kliudžiau“   Jonas Biliūnas „Kliudžiau“ - Page 2 Icon_minitimeKv. 02 25, 2010 7:57 am

Manęs šita knyga turbūt taip baisiai nepalietė kaip visų. Gan šalta esu. Gal dabar kitaip būtų.
Atgal į viršų Go down
sausainiuke_Rrr
Skyrius.
sausainiuke_Rrr


Pranešimų skaičius : 339
Amžius : 28
Miestas : Anykščiai
Registracijos data : 2010-03-13

Jonas Biliūnas „Kliudžiau“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jonas Biliūnas „Kliudžiau“   Jonas Biliūnas „Kliudžiau“ - Page 2 Icon_minitimeSk. 03 14, 2010 5:26 am

Atsimenu kai sesuo man skaitė kai buvau maža. O kaip aš verkiau... O ji iš manęs juokėsi.. :/ Bet tikrai puikus kūrinys, vertas dėmesio ir labai emocingas.
Atgal į viršų Go down
http://www.beaprote.tumblr.com
Smitė.^
Biblioteka.
Smitė.^


Pranešimų skaičius : 712
Amžius : 30
Miestas : Kuršėnai
Registracijos data : 2008-06-15

Jonas Biliūnas „Kliudžiau“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jonas Biliūnas „Kliudžiau“   Jonas Biliūnas „Kliudžiau“ - Page 2 Icon_minitimeSk. 03 14, 2010 6:55 am

Aš tai šito kūrinio prisibijau. Jei kas mini ar skaito, ar randu kur ištrauką, einu tolyn. Per daug man emocijų kelia. Jau nuo pat pradžių žliumbt pradedu. Šio apsakymo siužetas giliai atmintin įsirėžęs.
Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Jonas Biliūnas „Kliudžiau“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jonas Biliūnas „Kliudžiau“   Jonas Biliūnas „Kliudžiau“ - Page 2 Icon_minitimePen. 04 02, 2010 9:02 am

Aš šiandien jį perskaičiau, pasirodo tikrai buvau skaičius, bet niekaip neatgaminau kada ir kur... Taigi, manęs nesukrėtė, bet tikriausiai vien dėl to, kad pirmą pastraipą per kirčiavimo kontrolinį kirčiavom, taigi, pradėjau skaityt ir iškart asociacijos visokios.
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Tokuteka
Pastraipa.
Tokuteka


Pranešimų skaičius : 173
Amžius : 25
Miestas : Klaipėda.
Registracijos data : 2010-08-22

Jonas Biliūnas „Kliudžiau“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jonas Biliūnas „Kliudžiau“   Jonas Biliūnas „Kliudžiau“ - Page 2 Icon_minitimePen. 12 17, 2010 9:05 am

Prisimenu, kaip pradinių mokytoja mums skaitė. Dauguma mokinių verkė. Tiesą pasakius, labai labai graudi istorija.
Atgal į viršų Go down
http://padayum.tumblr.com/
~DarkStar~
Raidė.
~DarkStar~


Pranešimų skaičius : 34
Amžius : 28
Miestas : Druskininkai
Registracijos data : 2011-06-15

Jonas Biliūnas „Kliudžiau“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jonas Biliūnas „Kliudžiau“   Jonas Biliūnas „Kliudžiau“ - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 15, 2011 7:57 pm

Atsimenu klasėj mokytoja skaitė ir apsimečiau kad neveikia manęs, bet grįžau namo, ėmiau pati sau garsiai skaityt ir verkt ėmiau.
Atgal į viršų Go down
Ievukas
Raidė.



Pranešimų skaičius : 29
Amžius : 25
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2011-08-06

Jonas Biliūnas „Kliudžiau“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jonas Biliūnas „Kliudžiau“   Jonas Biliūnas „Kliudžiau“ - Page 2 Icon_minitimeŠt. 08 06, 2011 9:59 pm

Aš irgi verkiau...
Atgal į viršų Go down
Ievukas
Raidė.



Pranešimų skaičius : 29
Amžius : 25
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2011-08-06

Jonas Biliūnas „Kliudžiau“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jonas Biliūnas „Kliudžiau“   Jonas Biliūnas „Kliudžiau“ - Page 2 Icon_minitimePen. 05 04, 2012 8:25 am

Skaičiau ne kartą,ir ne kartą verkiau,liūdnas apsakymas.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Jonas Biliūnas „Kliudžiau“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jonas Biliūnas „Kliudžiau“   Jonas Biliūnas „Kliudžiau“ - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Jonas Biliūnas „Kliudžiau“
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Lietuvių literatūra-
Pereiti į: