Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Paulo Choelho „Alchemikas“.

Go down 
+42
EmilijaKT
Mažoji Fėja
J'adore
Agniux
Silvija
SuperTori
la Tulipe
Tokuteka
Karolina.
devilishchocolate
sausainiuke_Rrr
heyled
Cenerentola
Burzuazija
kaRina
cocoro
Notė.
Akira
AurėjaFėja
Innovision.
fėjaa.
OnlyUsAndThem
Dredūra.Iššukuota.
Pentagrama.
langueur
Akiro
eglaite
Mymius.
evelina00
gabrielesan
varpeliai
Otilija
ForeverYoung
Karamelinė Saulė
Euthanasia
DripDrop
DroWnie
dutė
Daigas
Džuljeta
nigota
Nuo stogo
46 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Innovision.
Raidė.
Innovision.


Pranešimų skaičius : 26
Amžius : 114
Registracijos data : 2009-06-01

Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Choelho „Alchemikas“.   Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Icon_minitimePen. 10 23, 2009 11:33 pm

Dabar šią knygą „kramsnoju“. Tai knyga suteikianti džiugių emocijų.
Atgal į viršų Go down
varpeliai
Žodis.
varpeliai


Pranešimų skaičius : 69
Amžius : 31
Registracijos data : 2008-11-29

Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Choelho „Alchemikas“.   Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 3:01 am

Man tai kažkaip labai ta knyga panaši į Kastanedos kūrybą.
Atgal į viršų Go down
AurėjaFėja
Lapas.



Pranešimų skaičius : 268
Amžius : 32
Miestas : Tarp Rietavo ir Kauno.
Registracijos data : 2009-10-24

Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Choelho „Alchemikas“.   Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 4:31 am

dar neskaičiau. reiks paieškoti bibliotekoje.
Atgal į viršų Go down
http://aurejafeja-perpetuo.blogspot.com/
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Choelho „Alchemikas“.   Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 9:08 am

varpeliai rašo:
Man tai kažkaip labai ta knyga panaši į Kastanedos kūrybą.

kuomi?
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Choelho „Alchemikas“.   Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 28, 2009 3:45 am

man tai visiškai į Kastanedą nepanašu No
Atgal į viršų Go down
Akira
Skiemuo.
Akira


Pranešimų skaičius : 44
Amžius : 29
Registracijos data : 2009-12-08

Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Choelho „Alchemikas“.   Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 27, 2009 11:57 pm

Awww, ši kynga labai gerą įspūdį ir šiaip kažkokią šilumą paliko.
Labai patiko knygos pati pradžia, ta pasaka apie Narcizą ir šiaip buvo tikrai ją gera skaityt, nes lengvai skaitėsi. :3
Atgal į viršų Go down
Notė.
Sakinys.
Notė.


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 28
Miestas : Utena
Registracijos data : 2009-12-13

Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Choelho „Alchemikas“.   Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Icon_minitimePir. 12 28, 2009 10:47 pm

Skaičiau. Patiko.
Atgal į viršų Go down
varpeliai
Žodis.
varpeliai


Pranešimų skaičius : 69
Amžius : 31
Registracijos data : 2008-11-29

Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Choelho „Alchemikas“.   Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 12 29, 2009 3:42 am

Daug įvairių minčių sumalta ir padaryta knyga.Prastas ''faršas"
Atgal į viršų Go down
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Choelho „Alchemikas“.   Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Icon_minitimePir. 01 04, 2010 8:04 am

bandžiau skaityti prieš porą metų, bet mečiau ir ėmiausi vėl gal prieš mėnesį. man labai patiko. daug knygoje pateiktų idėjų sutapo su mano pasaulėžiūra ir todėl knyga tapo labai artima.
Atgal į viršų Go down
kaRina
Pastraipa.
kaRina


Pranešimų skaičius : 143
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-07-21

Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Choelho „Alchemikas“.   Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Icon_minitimeKv. 02 18, 2010 1:38 am

Man patiko. Tokia įkvepianti, pilna gražių minčių knygutė. ;D
Atgal į viršų Go down
http://rbd-forum.4rumer.net
Burzuazija
Sakinys.
Burzuazija


Pranešimų skaičius : 123
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2010-04-06

Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Choelho „Alchemikas“.   Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 06, 2010 5:19 am

Nepatiko, visiškai.
Atgal į viršų Go down
http://po-lasa-po-lasa.blogspot.com
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Choelho „Alchemikas“.   Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 06, 2010 5:33 am

Kodėl?
Atgal į viršų Go down
Burzuazija
Sakinys.
Burzuazija


Pranešimų skaičius : 123
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2010-04-06

Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Choelho „Alchemikas“.   Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Icon_minitimeTr. 04 07, 2010 7:37 am

Turbūt todėl, kad tikėjausi kažko visiškai kitokio, gal net sunkesnio skaitymui. O ir ta pagrindinė mintis man buvo žinoma ir nenustebino. Kitos jo knygos, kurias skaičiau, man labiau patiko. ;)
Atgal į viršų Go down
http://po-lasa-po-lasa.blogspot.com
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Choelho „Alchemikas“.   Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Icon_minitimeTr. 04 07, 2010 8:46 am

Aš skaičiau alchemiką po paslapties. Kai žinai tą visatos paslaptį, tai šita knyga kaip tikras lobis. Kiekviena pasakyta mintis sutampa su tavo ideologija ir visatos dėsniais ir skaitant galima išeiti iš proto. kelis kartus vos neapsiverkiau. toks jausmas apėmė. paskaitykit paslaptį
Atgal į viršų Go down
Cenerentola
Junginys.
Cenerentola


Pranešimų skaičius : 89
Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-06-08

Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Choelho „Alchemikas“.   Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 08, 2010 4:57 am

Žaidžia su žodžiais Coelho tame Alchemike. Ir tiek. Esmė tame, kad po jais nieko daugiau ir nėra. Ir nesutinku, kad jam reikia pribręsti, kaip čia daugelis išsireiškėte. Galiu sakyti, kad pribręsti reikia Kafkai, Hesei,Dostojevskiui, Hėgeliui, Kantui...
Neišmetu Coelho iš savo atminties tik dėl "Prie Piedros upės". Nors nieko ypatingo man nedavė ir ši knyga tačiau patiko. Ir meilės istorija, ir herojaus portretas.
Bet Alchemikas- tai tušti gražūs žodžiai, kurie pakutena musų protą, ką ten pakutena- paglosto, ir tada galima sakyti sau- pamąsčiau. Tikiuosi supratote, kad tai ironija.
Atgal į viršų Go down
heyled
Raidė.
heyled


Pranešimų skaičius : 2
Amžius : 30
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2010-06-14

Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Choelho „Alchemikas“.   Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Icon_minitimePir. 06 14, 2010 12:44 am

Skaičiau, bet man nepatiko. Skaitant pasirodė, kad autorius
nori per prievartą įkišti savo mąstymus, beveik nėra laisvės pačiam skaitytojui
- autorius rėžia savo tiesas tiesiai šviesiai, o man jos nepriimtinos, ginčytinos.
Nors turiu pasakyt, kad knygos pradžia sudominanti, tačiau skaitant toliau
nusivyliau. Tokia mano nuomonė
Atgal į viršų Go down
sausainiuke_Rrr
Skyrius.
sausainiuke_Rrr


Pranešimų skaičius : 339
Amžius : 28
Miestas : Anykščiai
Registracijos data : 2010-03-13

Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Choelho „Alchemikas“.   Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 22, 2010 4:45 am

Turiu aš šią knygą savo lentynoj bet vis neprisiruošiu perskaityti, nes manau aš jai dar nepribrendus ir galiu ją ne taip suprasti, ar iš vis nesuprasti.:P
Atgal į viršų Go down
http://www.beaprote.tumblr.com
devilishchocolate
Raidė.
devilishchocolate


Pranešimų skaičius : 31
Amžius : 28
Miestas : Londonas
Registracijos data : 2010-08-11

Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Choelho „Alchemikas“.   Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 11, 2010 3:42 am

Man patiko. Pilna neblogų minčių.
Dar man patiko atomazga su lobio buvimo vieta. Bet planuoju j perskaityt dar po kelerių metų, nes tai buvo viena iš pirmųjų angliškai skaitytų knygų, ir ne pati lengviausia, todėl turiu nuojautą kad tikraaai ne viską supratau (:
Atgal į viršų Go down
Karolina.
Žodis.
Karolina.


Pranešimų skaičius : 72
Amžius : 30
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2010-08-23

Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Choelho „Alchemikas“.   Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Icon_minitimePir. 08 23, 2010 6:06 am

na, nežinau, kuo visus taip žavi "Alchemikas"..
visiškai man nepatiko. tokia, iš tikrųjų, nereali ir banali. neradau ten nieko, kas priverstų susimąstyti. gal per daug tikėjausi, gal per daug išgirtas kūrinys, net nežinau, bet nusivyliau. patiko tik ta istorija apie Narcizą.
Atgal į viršų Go down
Tokuteka
Pastraipa.
Tokuteka


Pranešimų skaičius : 173
Amžius : 25
Miestas : Klaipėda.
Registracijos data : 2010-08-22

Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Choelho „Alchemikas“.   Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Icon_minitimePen. 12 17, 2010 8:35 am

Man ji nepatiko. Nežinau kodėl, bet man Paulo Coelho knygos visiškai neįdomios...
Atgal į viršų Go down
http://padayum.tumblr.com/
la Tulipe
Lapas.
la Tulipe


Pranešimų skaičius : 279
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-03-06

Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Choelho „Alchemikas“.   Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 08, 2011 4:25 am

Na, man ji irgi nelabai patiko. Taip, minčių ten pilna, turiu kažkur jų prisirašiusi. Bet šiaip.. Viena prastesnių jo knygų, kurias esu skaičiusi
Atgal į viršų Go down
http://perskaiciau.wordpress.com
SuperTori
Raidė.
SuperTori


Pranešimų skaičius : 27
Amžius : 111
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2011-04-14

Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Choelho „Alchemikas“.   Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 14, 2011 8:03 am

Kai pažįstama pasiūlė perskaityti,ir kai perskaičiau,tai tikrai įspūdį paliko,privertė susimąstyti.Neseniai antrą kartą norėjau skaityt,bet jau viskas,ankstesnio įspūdžio nebėra,tiesiog knyga... Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Silvija
Raidė.



Pranešimų skaičius : 15
Amžius : 28
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2011-04-20

Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Choelho „Alchemikas“.   Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Icon_minitimeTr. 04 20, 2011 8:59 am

Prieš kelias dienas perskaičiau Alchemiką.Nesitikėjau,kad bus tokia įdomi,geras siužetas ir istorija,tikrai filosofinė knyga.Dėl smalsumo pasiėmiau "Veronika ryžtasi mirti".
Atgal į viršų Go down
Agniux
Pastraipa.
Agniux


Pranešimų skaičius : 182
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda
Registracijos data : 2008-04-27

Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Choelho „Alchemikas“.   Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 23, 2011 6:28 am

Perskaičiau visų čia komentarus ir net nustebau, kiek daug žmonių, kuriems ši knyga nepatiko. Man ji labai patiko. Lengvai, įdomiai skaitėsi. Visos gilios mintys perteiktos truputėlį perdėtai, tačiau saitus su šiuolaikišku gyvenimu bent aš radau. Tiesa, „Portobelo raganos“ teko skaityti tik pusę knygos, tačiau ji patiko dar labiau. Gal čia tik man P.Coelho stilius toks priimtinas...
Atgal į viršų Go down
http://wawagnijos-knygos-filmai.blogspot.com
AurėjaFėja
Lapas.



Pranešimų skaičius : 268
Amžius : 32
Miestas : Tarp Rietavo ir Kauno.
Registracijos data : 2009-10-24

Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Choelho „Alchemikas“.   Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 23, 2011 9:24 pm

Jau senokai šią knygą perskaičiau. Kai iš bet kurios kitos išreklamuotos ar labai išliaupsintos knygos tikėjausi daugiau nei gavau. Bet nesakau, kad nepatiko. :) Langvai skaitoma, perskaičiau vienu prisėdimu. Man pasirodė persmelkta tokios budistinės filosofijos, santarvės su savimi ir gamta mokymo.
Atgal į viršų Go down
http://aurejafeja-perpetuo.blogspot.com/
Sponsored content





Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Choelho „Alchemikas“.   Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Paulo Choelho „Alchemikas“.
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Grožinė literatūra :: Populiarioji literatūra-
Pereiti į: