Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 D. Defo „Robinzonas Kruzas“

Go down 
+10
devilishchocolate
Little_Star
Pookė
justuxiuke
varpeliai
AurėjaFėja
Nuo stogo
Pyragaitis.
Džuljeta
Ugnė
14 posters
AutoriusPranešimas
Ugnė
Pastraipa.
Ugnė


Pranešimų skaičius : 174
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys.
Registracijos data : 2008-06-30

D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: D. Defo „Robinzonas Kruzas“   D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Icon_minitimeŠt. 08 02, 2008 1:58 am

D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Robizonas
Robinzono gyvenimo negyvenamoje saloje istorija - tai anglų literatūros klasiko D. Defo (1660 - 1731) pasakojimas apie žmogaus kuriamąją jėgą, himnas darbui, neleidusiam Robinzonui Kruzui nužmogėti, sulaukėti.
Atgal į viršų Go down
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: D. Defo „Robinzonas Kruzas“   D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Icon_minitimeŠt. 08 02, 2008 2:45 am

Iš viso bent triskart skaičiau: maža būdama perskaičiau, po keleto metų ir vėl perskaičiau, o šiemet reikėjo referatą rašyt,o kažko visiškai naujo rinktis nenorėjau, tai ir vėl perskaičiau... :)

Knyga įdomi, bet kodėl visiems taip rekomenduojama ją skaityti, tai nesuprantu xD nebent einant kokį 18a. literatūros kursą - visi to laikotarpio literatūros bruožai yra šioj knygoj. xD

ristis
Atgal į viršų Go down
Ugnė
Pastraipa.
Ugnė


Pranešimų skaičius : 174
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys.
Registracijos data : 2008-06-30

D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: D. Defo „Robinzonas Kruzas“   D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Icon_minitimeŠt. 08 02, 2008 5:53 am

Ši knyga yra mano privalomosios literatūros vasarai sąrše.
Tikiuosi ir man patiks Very Happy
Atgal į viršų Go down
Pyragaitis.
Sakinys.
Pyragaitis.


Pranešimų skaičius : 105
Amžius : 30
Registracijos data : 2008-04-26

D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: D. Defo „Robinzonas Kruzas“   D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Icon_minitimeSk. 08 03, 2008 5:56 am

Aš ją sunkiai įveikiau. Nežinau kodėl, bet man kažkaip nuobodu buvo skaityt kaip jis namą statė ir kt.
Atgal į viršų Go down
Ugnė
Pastraipa.
Ugnė


Pranešimų skaičius : 174
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys.
Registracijos data : 2008-06-30

D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: D. Defo „Robinzonas Kruzas“   D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Icon_minitimePir. 08 04, 2008 5:40 am

Pyragaitis. rašo:
Aš ją sunkiai įveikiau. Nežinau kodėl, bet man kažkaip nuobodu buvo skaityt kaip jis namą statė ir kt.

Na man patinka, aš dabar būtent tą vietą skaitau. Very Happy
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: D. Defo „Robinzonas Kruzas“   D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Icon_minitimeAntr. 08 05, 2008 4:30 am

Hm. Reikės susiveikti ateinančiu metu, nors iš sąrašo labiau traukia Merimės kūriniai, tai vat.
O kiek joje puslapių? Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Pyragaitis.
Sakinys.
Pyragaitis.


Pranešimų skaičius : 105
Amžius : 30
Registracijos data : 2008-04-26

D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: D. Defo „Robinzonas Kruzas“   D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Icon_minitimeAntr. 08 05, 2008 4:48 am

Nelabai daug..kažkur 200, gal mažiau, bet raidės tokios liliputinės xD O gal čia tik mano leidinys toks buvo xD
Atgal į viršų Go down
Ugnė
Pastraipa.
Ugnė


Pranešimų skaičius : 174
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys.
Registracijos data : 2008-06-30

D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: D. Defo „Robinzonas Kruzas“   D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Icon_minitimeTr. 08 06, 2008 2:56 am

Nuo stogo. rašo:
Hm. Reikės susiveikti ateinančiu metu, nors iš sąrašo labiau traukia Merimės kūriniai, tai vat.
O kiek joje puslapių? Very Happy

Tiksliai 207, o raidės tai ištikrųjų mažokos.
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: D. Defo „Robinzonas Kruzas“   D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Icon_minitimeTr. 08 06, 2008 10:00 am

Bet..esu tikra, kad tai ne vienintelis leidimas, tai gal pas mane ir kitoks bus. ;}
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
AurėjaFėja
Lapas.



Pranešimų skaičius : 268
Amžius : 32
Miestas : Tarp Rietavo ir Kauno.
Registracijos data : 2009-10-24

D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: D. Defo „Robinzonas Kruzas“   D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Icon_minitimeŠt. 10 24, 2009 11:13 pm

Kultinė knyga. Manau dauguma jei neskaitė knygos tai bent jau matė kurią nors Holivudo versiją. D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Icon_cat
skaičiau ją seniai. Atsimenu,kad viršelis buvo labai nudėvėtas ir tekto laukti eilėje, kad ją gaučiau D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Icon_cherry . Kadangi jau prieš skaitant buvau mačiusi keletą filmų jokio gilaus įspūdžio nepaliko. Bet knyga gera. Turėtų tokia būti jei vis dar tebėra populiari.
Atgal į viršų Go down
http://aurejafeja-perpetuo.blogspot.com/
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: D. Defo „Robinzonas Kruzas“   D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Icon_minitimeSk. 10 25, 2009 1:54 am

man visiškai nepatiko. jei neklystu, neperskaičiau net pusės, nepriėjau net iki Penktadienio
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
varpeliai
Žodis.
varpeliai


Pranešimų skaičius : 69
Amžius : 31
Registracijos data : 2008-11-29

D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: D. Defo „Robinzonas Kruzas“   D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 2:58 am

Kiek skaičiau ištraukas tai nepatiko, bet gal nuomonė pasikeistų, jei perskaityčiau visą knygą.
Atgal į viršų Go down
justuxiuke
Raidė.
justuxiuke


Pranešimų skaičius : 5
Amžius : 27
Miestas : Kretinga
Registracijos data : 2009-11-21

D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: D. Defo „Robinzonas Kruzas“   D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Icon_minitimeŠt. 11 21, 2009 6:05 am

Skaičiau, sutrumpintą versiją, nes perskaityti teko greitai. Patiko knyga, tačiau pati pradžia truputį nuobodoka pasirodė man. Teks kada ir tikrą versiją paimt ir perskaityt, turėtų įdomiau būt.
Atgal į viršų Go down
Pookė
Sakinys.
Pookė


Pranešimų skaičius : 124
Amžius : 29
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-08-02

D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: D. Defo „Robinzonas Kruzas“   D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Icon_minitimePen. 12 18, 2009 7:13 am

Na, skaičiau. Skaitant knyga atrodė nuobodi, bet perskaičius patiko, kažkas įstrigo, kažkas išsitrynė, bet manau, kad pusė velnio.
Atgal į viršų Go down
http://www.nestos.weebly.com
Little_Star
Pastraipa.



Pranešimų skaičius : 149
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-07-15

D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: D. Defo „Robinzonas Kruzas“   D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Icon_minitimePir. 12 21, 2009 2:47 am

Ši knyga buvo devintos klasės literatūros sąraše. Skaičiau tą knygelė su paveikslėliais ir didelėm raidėm iš "Didžiosios klasikos". Perskaičiau per vieną dieną, bet iš tų, kas skaitė visą knygą, tą mažom raidėm ir su daug puslapių, sakė, kad ji įdomesnė. Viskas aprašyta smulkiau, o man labiau ir patinka tos knygos, kuriose viskas detaliau.
Atgal į viršų Go down
http://sveciuosepaslittles.blogspot.com
devilishchocolate
Raidė.
devilishchocolate


Pranešimų skaičius : 31
Amžius : 28
Miestas : Londonas
Registracijos data : 2010-08-11

D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: D. Defo „Robinzonas Kruzas“   D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Icon_minitimeTr. 08 11, 2010 3:56 am

Oooo, viena iš mano mėgstamiausių. (: Tiesa reikėjo prisiversti ją perskaityti. Ta pradžią su visais apmąstymais apie auksinį viduriuką ir taip toliau man buvo tookia nuobodi "/ Bet reikėjo tik "pratempti" iki laivo dužimo, nuo mažens dievinau tas istorijas apie negyvenamas salas ir ten nublokštus keliautojus. (:
Atgal į viršų Go down
Agniux
Pastraipa.
Agniux


Pranešimų skaičius : 182
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda
Registracijos data : 2008-04-27

D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: D. Defo „Robinzonas Kruzas“   D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Icon_minitimeAntr. 08 23, 2011 6:48 am

O, viena geresnių privalomosios literatūros knygų. Gal dėl to, kad ir aš vienišė, man ypač patiko Robinzono gyvenimas iki pasirodant Penktadieniui. Jo namo statymas, rakandų darymas, įvairaus maisto auginimas. Knyga, kurioje dialogų ne per daugiausiai, tačiau jų ir netrūko. Pabaiga gal kiek mažiau patiko, prasidėjo kažkoks veiksmo detektyvas vos ne, tačiau šiaip ši knyga tikrai nebloga. 8/10
Atgal į viršų Go down
http://wawagnijos-knygos-filmai.blogspot.com
EmilijaKT
Sakinys.
EmilijaKT


Pranešimų skaičius : 111
Amžius : 28
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2011-06-29

D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: D. Defo „Robinzonas Kruzas“   D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Icon_minitimeAntr. 08 23, 2011 9:36 pm

Skaičiau privalomai ją 6 klasėj ir man visiškai nepatiko. Man buvobe galo nuobodu. Pirmi puslapiai dar taip taip nieko - įsikūrimas, bet jau paskui kas darėsi neprisimenu net ir dabar. Nors prisiverčiau įveikt ją ;D
O kaip tyčia vėl jinai privaloma 9 klasei.....
Atgal į viršų Go down
Gabriele250
Skiemuo.
Gabriele250


Pranešimų skaičius : 52
Amžius : 29
Registracijos data : 2011-12-03

D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: D. Defo „Robinzonas Kruzas“   D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Icon_minitimeKv. 05 03, 2012 6:57 am

Buvo labai sunku skaityti. Gal šiek tiek nuobodoka. Bet siužetas įdomus. Tik manau gal kiek per smulkiai aprašyta.
Atgal į viršų Go down
Rututux
Pastraipa.
Rututux


Pranešimų skaičius : 161
Amžius : 27
Miestas : Klaipėda
Registracijos data : 2012-06-12

D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: D. Defo „Robinzonas Kruzas“   D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Icon_minitimeTr. 05 07, 2014 5:14 am

Knyga gal ir visai nieko, taciau man, kaip nelabai tikinciai, buvo per daug religiniu, su tikejimu susijusiu detaliu, kurios nelabai trauke, bet bendras vaizdas susidare neblogas :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: D. Defo „Robinzonas Kruzas“   D. Defo „Robinzonas Kruzas“ Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
D. Defo „Robinzonas Kruzas“
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Grožinė literatūra :: Klasika-
Pereiti į: