Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Victor Hugo "Vargdieniai"

Go down 
+3
LaLamber
Gint.
Džuljeta
7 posters
AutoriusPranešimas
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Victor Hugo "Vargdieniai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Victor Hugo "Vargdieniai"   Victor Hugo "Vargdieniai" Icon_minitimeTr. 05 21, 2008 8:09 am

Sukrečiantis, įtraukiantis romanas (tas, kurį man teko skaityti, susideda iš keturių tomų) apie jausmus, pasiaukojimą, kančią , žmones ir Paryžių...

Kadangi visas siužetas vyksta 19-ajame amžiuje, o ir V. Hugo - 19-ojo amžiaus rašytojas (ir dar prancūzų!), mano susižavėjimas galbūt ir pagrįstas lol! Rekomenduoju... xD
Atgal į viršų Go down
Gint.
Sakinys.
Gint.


Pranešimų skaičius : 127
Amžius : 29
Registracijos data : 2008-04-27

Victor Hugo "Vargdieniai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Victor Hugo "Vargdieniai"   Victor Hugo "Vargdieniai" Icon_minitimeTr. 05 21, 2008 8:48 am

Daug kartų teko matyti tuos keturis tomus bibliotekoje, bet niekad nesusigundžiau pasiimti.
Atgal į viršų Go down
http://dangauskanceliarija.blogspot.com
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Victor Hugo "Vargdieniai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Victor Hugo "Vargdieniai"   Victor Hugo "Vargdieniai" Icon_minitimeKv. 05 22, 2008 9:33 am

tai tavo pasirinkimas:) va šiandien knygyne pirkau į anglų k. išverstą - nė 10 litų nekainavo lol! ką dar galėčiau pasakyti - ten tikrai netrūksta veikėjų xD todėl skaitant patartina susikaupti... nors visi kūrinio veikėjai labai skirtingi ir ryškūs. alien beje, pagal šį siužetą yra pastatytas nuostabus miuziklas ir n filmų lol! bet neperskaičius kūrinio žiūrėti nepatartina:)
Atgal į viršų Go down
LaLamber
Pastraipa.
LaLamber


Pranešimų skaičius : 147
Amžius : 29
Registracijos data : 2008-05-04

Victor Hugo "Vargdieniai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Victor Hugo "Vargdieniai"   Victor Hugo "Vargdieniai" Icon_minitimePen. 05 23, 2008 3:44 am

Nekenčiu knygų kur būna daug veikėjų. ;D
Nk nesusigaudau, susmaišau... ;DDD
Atgal į viršų Go down
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Victor Hugo "Vargdieniai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Victor Hugo "Vargdieniai"   Victor Hugo "Vargdieniai" Icon_minitimeTr. 05 28, 2008 2:56 am

o gaila ;D šiaip jeigu knyga l. įdomi tau atrodytų, tai nesusimaišytum, manau xD parsisiunčiau filmą (tą iš keturių dalių)... oi žiūrėsiu (užuot egzaminams ruošusis lol! )... tik jau filmo ištraukoje man užkliuvo, kad filme veikėjai atrodo visai ne taip, kaip kad juos įsivaizdavau skaitydama. Todėl ir nepatartina neperskaičius žiūrėti lol!

(*pažiūrėjau, l.l. patiko xD)
Atgal į viršų Go down
Tiesos melagė
Pastraipa.
Tiesos melagė


Pranešimų skaičius : 150
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-06-24

Victor Hugo "Vargdieniai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Victor Hugo "Vargdieniai"   Victor Hugo "Vargdieniai" Icon_minitimeŠt. 06 28, 2008 8:35 pm

Džuljeta rašo:
Sukrečiantis, įtraukiantis romanas (tas, kurį man teko skaityti, susideda iš keturių tomų) apie jausmus, pasiaukojimą, kančią , žmones ir Paryžių...

Kadangi visas siužetas vyksta 19-ajame amžiuje, o ir V. Hugo - 19-ojo amžiaus rašytojas (ir dar prancūzų!), mano susižavėjimas galbūt ir pagrįstas lol! Rekomenduoju... xD
Pirmą dalį buvau perskaičius,ir antrą pradėjau.Bet man nepatiko No .
Atgal į viršų Go down
http://www.magija.ten.lt
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Victor Hugo "Vargdieniai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Victor Hugo "Vargdieniai"   Victor Hugo "Vargdieniai" Icon_minitimeŠt. 06 28, 2008 8:56 pm

pamėgink kada vėliau, po poros metų:) aš kai pirmąsyk skaičiau tai po pirmos knygos perskaitymo taip susinervinau ir pasibaisėjau (o būta kuo), kad paskui nė neprisiliečiau prie kitų... o susižavėjimas atėjo skaitant tik antrą kartą xD tada galvojau - kas čia man taip baisu buvo? xD
Atgal į viršų Go down
Tiesos melagė
Pastraipa.
Tiesos melagė


Pranešimų skaičius : 150
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-06-24

Victor Hugo "Vargdieniai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Victor Hugo "Vargdieniai"   Victor Hugo "Vargdieniai" Icon_minitimeŠt. 06 28, 2008 9:25 pm

Kiek tau buvo tada metų?nežinau,gal ir tavo tiesa,reikės pabandyt po kelių metų,gal tikrai pasikeis požiūris.
Ačiū už patarimą geek
Atgal į viršų Go down
http://www.magija.ten.lt
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Victor Hugo "Vargdieniai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Victor Hugo "Vargdieniai"   Victor Hugo "Vargdieniai" Icon_minitimeŠt. 06 28, 2008 10:06 pm

nepamenu, kiek man tada buvo. bet turbūt panašaus amžiaus buvau kaip tu:)
Atgal į viršų Go down
Tiesos melagė
Pastraipa.
Tiesos melagė


Pranešimų skaičius : 150
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-06-24

Victor Hugo "Vargdieniai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Victor Hugo "Vargdieniai"   Victor Hugo "Vargdieniai" Icon_minitimeŠt. 06 28, 2008 10:13 pm

aišku.Dar kartą dėkui ;)
Atgal į viršų Go down
http://www.magija.ten.lt
kaRina
Pastraipa.
kaRina


Pranešimų skaičius : 143
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-07-21

Victor Hugo "Vargdieniai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Victor Hugo "Vargdieniai"   Victor Hugo "Vargdieniai" Icon_minitimeŠt. 07 14, 2012 12:52 am

Aš kaip tik šiandien baigiau skaityti. Ir labai džiaugiuosi, kad įveikiau visus keturis tomus.
Kūrinys man tikrai patiko, nors vietomis man ir buvo gan sunku skaityti, daug visokiausių aprašymų, nukrypimų ir pan., na bet be viso to knyga nebūtų tokia gera. ;D Įspūdį tikrai paliko gerą, knyga priverčia susimąstyti ir pagalvoti. Tikrai verta skaityti. :)
Atgal į viršų Go down
http://rbd-forum.4rumer.net
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Victor Hugo "Vargdieniai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Victor Hugo "Vargdieniai"   Victor Hugo "Vargdieniai" Icon_minitimeSk. 07 15, 2012 1:14 am

apie ką privertė susimąstyti?
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Jolcay
Raidė.



Pranešimų skaičius : 7
Amžius : 44
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2014-04-21

Victor Hugo "Vargdieniai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Victor Hugo "Vargdieniai"   Victor Hugo "Vargdieniai" Icon_minitimeAntr. 04 22, 2014 5:59 am

Esu skaičius anksčiau. Daug citatų ir kitokių gilių minčių išsirankiojau. Apskritai knygos stilius toks .. net trūksta žodžių koks.. Daug kur verkiau, daug kur pasibaisėjau aprašytais įvykiais. Buvo ir daug kilnumo apraiškų.. Knyga gera. Aš ją skaičiau du sykius. Kartą dar studijų laikais, ir antrąsyk nesenai, kai jau vaikai ūgtelėjo ir tiesiog norėjau geros, "nepigios" knygos..
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Victor Hugo "Vargdieniai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Victor Hugo "Vargdieniai"   Victor Hugo "Vargdieniai" Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Victor Hugo "Vargdieniai"
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Victor Hugo

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Grožinė literatūra :: Klasika-
Pereiti į: