Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Moljeras "Tartiufas, arba Apgavikas"

Go down 
+5
Monika
Beveik`
Gint.
LaLamber
Džuljeta
9 posters
AutoriusPranešimas
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Moljeras "Tartiufas, arba Apgavikas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Moljeras "Tartiufas, arba Apgavikas"   Moljeras "Tartiufas, arba Apgavikas" Icon_minitimeAntr. 05 06, 2008 5:28 am

Moljeras "Tartiufas, arba Apgavikas" B92b458b987d078ef508b035df3eaaa9
Girdėjau, kad kažkas iš jūsų jau skaitė šį kūrinį mokykloj... cheers :) kokie įspūdžiai?
Mano galva, niekam nepakenktų perskaityti, juolab kad komedija nėra sudėtinga (jei nesigilini)
Atgal į viršų Go down
LaLamber
Pastraipa.
LaLamber


Pranešimų skaičius : 147
Amžius : 29
Registracijos data : 2008-05-04

Moljeras "Tartiufas, arba Apgavikas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moljeras "Tartiufas, arba Apgavikas"   Moljeras "Tartiufas, arba Apgavikas" Icon_minitimeAntr. 05 06, 2008 5:31 am

Tikriausiai ir šiam kūriniui per jauna esu. ;DDD
Atgal į viršų Go down
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Moljeras "Tartiufas, arba Apgavikas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moljeras "Tartiufas, arba Apgavikas"   Moljeras "Tartiufas, arba Apgavikas" Icon_minitimeAntr. 05 06, 2008 5:54 am

nežinau, savo mąstymo būnant tokio amžiaus nepamenu, bet, manau, galima surizikuoti. What a Face kaip jau minėjau - nesigilinant į ypatumus turėtų skaitytis gana lengvai elephant
Atgal į viršų Go down
Gint.
Sakinys.
Gint.


Pranešimų skaičius : 127
Amžius : 29
Registracijos data : 2008-04-27

Moljeras "Tartiufas, arba Apgavikas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moljeras "Tartiufas, arba Apgavikas"   Moljeras "Tartiufas, arba Apgavikas" Icon_minitimeAntr. 05 06, 2008 7:25 am

Man visai patiko.
Atgal į viršų Go down
http://dangauskanceliarija.blogspot.com
Beveik`
Puslapis.
Beveik`


Pranešimų skaičius : 216
Amžius : 32
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-07

Moljeras "Tartiufas, arba Apgavikas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moljeras "Tartiufas, arba Apgavikas"   Moljeras "Tartiufas, arba Apgavikas" Icon_minitimeSk. 06 07, 2009 5:29 am

Man tai neypatinga. Tiesiog perskaičiau ir jokių įspūdžių. ;]
Atgal į viršų Go down
Monika
Dalis.
Monika


Pranešimų skaičius : 410
Amžius : 31
Miestas : Jurbarkas/Vilnius
Registracijos data : 2009-06-07

Moljeras "Tartiufas, arba Apgavikas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moljeras "Tartiufas, arba Apgavikas"   Moljeras "Tartiufas, arba Apgavikas" Icon_minitimeSk. 06 28, 2009 5:39 am

man patiko. lengvas siužetas, gerai parašytas. (:
Atgal į viršų Go down
Karolina.
Žodis.
Karolina.


Pranešimų skaičius : 72
Amžius : 30
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2010-08-23

Moljeras "Tartiufas, arba Apgavikas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moljeras "Tartiufas, arba Apgavikas"   Moljeras "Tartiufas, arba Apgavikas" Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 8:52 am

man irgi patiko. linksma knyga. nors man vis dėlto labiau prie širdies "Šykštuolis". juokingesnė, tokia tiesiog miela. :DD
Atgal į viršų Go down
Violla
Skiemuo.



Pranešimų skaičius : 42
Amžius : 28
Registracijos data : 2011-06-30

Moljeras "Tartiufas, arba Apgavikas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moljeras "Tartiufas, arba Apgavikas"   Moljeras "Tartiufas, arba Apgavikas" Icon_minitimeKv. 06 30, 2011 7:28 am

Skaiciau kelias Moljero komedijas. Visai idomu, bet didelio ispudzio nepaliko.
Atgal į viršų Go down
EmilijaKT
Sakinys.
EmilijaKT


Pranešimų skaičius : 111
Amžius : 28
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2011-06-29

Moljeras "Tartiufas, arba Apgavikas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moljeras "Tartiufas, arba Apgavikas"   Moljeras "Tartiufas, arba Apgavikas" Icon_minitimeSk. 11 13, 2011 8:43 pm

Man ši komedija, kai skaičiau vasarą patiko. Ir nuotaiką pakėlė, ir buvo lyg atokvėpis po kitų privalomų knygų :)
Atgal į viršų Go down
boho
Raidė.
boho


Pranešimų skaičius : 6
Amžius : 28
Registracijos data : 2012-03-08

Moljeras "Tartiufas, arba Apgavikas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moljeras "Tartiufas, arba Apgavikas"   Moljeras "Tartiufas, arba Apgavikas" Icon_minitimeKv. 03 08, 2012 3:04 am

Nesudėtingas, lengvai skaitomas kūrinys. Man didelio įspūdžio nepaliko, tačiau nesigailiu, kad skaičiau- vėliau pravertė rašant mokyklinius rašinius :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Moljeras "Tartiufas, arba Apgavikas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moljeras "Tartiufas, arba Apgavikas"   Moljeras "Tartiufas, arba Apgavikas" Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Moljeras "Tartiufas, arba Apgavikas"
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Drama-
Pereiti į: