Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Jūsų mažosios bibliotekos.

Go down 
+22
MikePukuotis
cocoro
Smitė.^
*Judyy. Little psycho*
Chilly
sandrinė
AurėjaFėja
awesome
eglaite
Monika
DripDrop
Mymius.
Ugnė
Feliksa
Dori
Dredūra.Iššukuota.
Euthanasia
dutė
Džuljeta
alce a pois
LaLamber
Nuo stogo
26 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
AurėjaFėja
Lapas.



Pranešimų skaičius : 268
Amžius : 32
Miestas : Tarp Rietavo ir Kauno.
Registracijos data : 2009-10-24

Jūsų mažosios bibliotekos. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų mažosios bibliotekos.   Jūsų mažosios bibliotekos. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 25, 2009 12:25 am

Net nepradėsiu vardinti. Namuose yra apie 200 knygų (gal dar daugiau). Nemaža dalis rusų kalba.Visa tai tėčio dėka. Jis skaitymo fanatas. Turiu kestą įprotį ir neskaitau tų knygų, kurias turiu namie. Einu į biblioteką. Jūsų mažosios bibliotekos. - Page 2 Fresse
Tiesa, paskutiniu metu retkarčiais pasikuičiu ir po namų biblioteką. Radau "Tris muškietininkus" beu jos tęsinį "Po dvidešimties metų". Greitu laiku ketinu užbaigti skaityti būtent šias knygas.
Atgal į viršų Go down
http://aurejafeja-perpetuo.blogspot.com/
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Jūsų mažosios bibliotekos. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų mažosios bibliotekos.   Jūsų mažosios bibliotekos. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 25, 2009 1:24 am

tą įprotį neskaityti knygų, kurias turiu namuose esu irgi išsiugdžiusi ir jis man baisiai nepatinka, nes štai jau kelios knygos guli lentynoje kelis metus. juk tai kažkoks absurdas, nes pirkti jas tai mėgstu : D
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Jūsų mažosios bibliotekos. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų mažosios bibliotekos.   Jūsų mažosios bibliotekos. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 25, 2009 3:01 am

o aš kaip tik, jei nusiperku nebaigiu skaityti ne savos knygos, perskaitau tą kurią nusipirkau, o tada jau pabaigiu ir tą kitą
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Jūsų mažosios bibliotekos. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų mažosios bibliotekos.   Jūsų mažosios bibliotekos. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 25, 2009 6:10 am

^man irgi tas pats Very Happy
Atgal į viršų Go down
Chilly
Pastraipa.
Chilly


Pranešimų skaičius : 147
Amžius : 29
Registracijos data : 2009-12-12

Jūsų mažosios bibliotekos. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų mažosios bibliotekos.   Jūsų mažosios bibliotekos. - Page 2 Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 1:58 am

Pas mane dar daug likusių vaikiškų knygelių Very Happy
Tokios kaip: V.Račickas "zuika padūkėlis",
"Jos vardas Nippė";
"Lota iš pramuštgalvių gatvės";
"Meilės UAB:netikri pasimatymai ir tikra meilė";
"Vaiduokliukas"
Visokios "Raganos Lilės" ir etc.
O tokių rimtesnių tai: P.Coelho "Alchemikas";
E.Zoller "ir vis dėl to..šausiu!",
"Heroinas",
A.S.Exupery "Mažasis princas",
E.Goudge "Baltasis arkliukas",
P.C.Cast ir Kristin Cast "Pažymėtoji",
V.Petkevičius "Šešiolikmečiai";
"Gylys";
Melvin Burgess "Eiprilės meilė";
C. Harris "Miręs iki sutemų";
P.Freund "Lauros" galbūt 4dalys
"Princas ir Elgeta"
"Eragonas"
"Čiauškutė"
S.Meyer "Saulėlydis","Jaunatis", "Užtemimas", "Brėkštanti aušra"
"Gėdytojos" lyg visos dalys
Anne Rice "interviu su vampyru"
H. Coben "Miškai"
Ir pabaigai mano vienos iš mylimiausių, Otorių sakmių knygos. <333
Lian Hearn "Giedančios grindys", "Ir žolė jam bus priegalvis, "Mėnulio spindesys", "Garnio Kryksmas"

Čia ne visos, bet galbūt daugiau žinomos. :) Turiu pas save spintelėj ir enciklopedijų visokių, Kalėdinių pasakų "Iliustruotos didžiosios klasikos" keletą knygų. Tai va.x)
Atgal į viršų Go down
*Judyy. Little psycho*
Skiemuo.
*Judyy. Little psycho*


Pranešimų skaičius : 41
Amžius : 27
Miestas : Panevežys
Registracijos data : 2010-01-30

Jūsų mažosios bibliotekos. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų mažosios bibliotekos.   Jūsų mažosios bibliotekos. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 30, 2010 8:17 am

LaLamber rašo:
Pasikuitus tėvų lentynose radau ir "Džeinę Eir", bet tėvai, sako, kad aš jai dar per jauna.

Esu skaičius šitą knygą. Ją suprasti reikia fantazijos ;D


Um... Pas mane lentynoje guli visos HP dalys Very Happy Lauros šešios dalys ir dar velniai žino kokios, nuo tada, kai išmokau skaityti. Šeip, šiuo metu skaitau plonas knygutes [ apie 200 puslapių] nes laiko nėra. jeigu ir randu laisvą dieną, tai ne visada prisiruošiu paskaityti. O knygų neskaitytų tai tiek ir dar tiek. Žodžiu.
O, žiūrėdama į knygas pastebėjau "Sveika, tamsa". be šešiolikos metų patariu neskaityt ;D susitraumavau visam gyvenimui.
Atgal į viršų Go down
http://www.hogvartsoburtai.proboards.com
Smitė.^
Biblioteka.
Smitė.^


Pranešimų skaičius : 712
Amžius : 30
Miestas : Kuršėnai
Registracijos data : 2008-06-15

Jūsų mažosios bibliotekos. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų mažosios bibliotekos.   Jūsų mažosios bibliotekos. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 02, 2010 8:48 am

Mano asmeninė biblioteka (mano kambarys) ant lentynos (perskaitytos, bet dar neatvėsusios arba knygos, dar laukiančios savo eilės):

Tomas Main Ridas "Raitelis be galvos",
Vergilijus "Eneida",
Herman Melville "Moby Dick" & Richard Henry Dana "Two Years before the Mast",
Luisas Kerolis "Alisa stebuklų šalyje ir Veidrodžio karalystėje",
Antuanas de Sent-Egziuperi "Mažasis Princas",
Artūras Konana Doilis "Rinktiniai raštai III",
Anzelmas Griunas "50 angelų metams" (nu, gerai, šita mamos, bet guli pas mane),
Melvinas Burgesas "Vaiduoklis už sienos",
Melvinas Burgesas "Heroinas";

ir ant palangės (skaitomos arba ką tik užverstos):

Antanas Vienuolis "Amžinasis smuikininkas",
Aleksandra Marinina "Rekviem",
Artūras Konanas Doilis "Rinktiniai raštai II",
Sofoklis "Antigonė",
Bruno Ferrero "Rožės dvelksmas",
Ričardas Bachas "Džonatanas Livingstonas Žuvėdra",
Dantė "Pragaras",
Paulo Coelho "Alchemikas",
Mathias Malzieu "Mechaninė Širdis",
Migelis de Servantesas "Don Kichotas",
Charlotte Brontë "Jane Eyre" & Emily Brontë "Wuthering Heights",
Merė Higins Klark "Nors tavo akys jos nemato",
Izabelė Minjer "Pirmasis laiptelis".

Žinoma, apie namų biblioteką kalbėt neapsimoka. Pas mus visas vienas kambarys yra paskirtas būtent knygoms, tad patys suprantat... Ten užsuki pasipildyt savo ištuštėjusių knygų atsargų, tačiau pačioj bibliotekoj jų galo nesimato. ;D
Atgal į viršų Go down
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Jūsų mažosios bibliotekos. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų mažosios bibliotekos.   Jūsų mažosios bibliotekos. - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 03, 2010 1:48 am

Man būtų sunkoka padaryti savo bibliotekos sąrašą, nes knygų labai daug yra. Spintelėj, lentynose, garaže ir jau atiduotų į biblioteką. Kažkaip buvo pernai akciją "surink 1000 knygų bibliotekai", tai labai daug padovanojau
Atgal į viršų Go down
MikePukuotis
Žodis.
MikePukuotis


Pranešimų skaičius : 75
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-01-30

Jūsų mažosios bibliotekos. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų mažosios bibliotekos.   Jūsų mažosios bibliotekos. - Page 2 Icon_minitimePir. 01 31, 2011 6:58 am

Kadangi tos knygos vis kaupias ir kaupias, tai net nežinau kaip reikėtų išvardinti (svajoju savo name turėti nuosavą bibliotekėlę Very Happy kadanors...) Pamenu, kažkada tėtis buvo tokia akcija atrakcija man padaręs, galėdavau iš knygų katalogu išsirinkti vieną knygą. Ir taip kiekvieną mėnesį. :)
Galiu tik pripažint, jog knygoms meilė išsivystė nuo Hario Poterio. Very Happy Turiu visas dalis. Aišku ir prieš tai mėgdavau paskaityti, bet po tų knygų negalėdavau nuo skaitymo atsitraukt.
Atgal į viršų Go down
Ievukas
Raidė.



Pranešimų skaičius : 29
Amžius : 25
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2011-08-06

Jūsų mažosios bibliotekos. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų mažosios bibliotekos.   Jūsų mažosios bibliotekos. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 08 06, 2011 10:11 pm

LaLamber rašo:
Žadu skaityti "Čiauškutę". Pasikuitus tėvų lentynose radau ir "Džeinę Eir", bet tėvai, sako, kad aš jai dar per jauna.
O šiaip tai mano namuose knygų lentyna tęsiasi per visą sieną, todėl laaabai sunku būtų išvardinti. Be to, kadangi mano tėtis rusų kalbos mokytojas pusė knygų rusų kalba.

Per jauna? Man dvylika metų,ir aš skaitau Džeinę Eir :)
Atgal į viršų Go down
la Tulipe
Lapas.
la Tulipe


Pranešimų skaičius : 279
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-03-06

Jūsų mažosios bibliotekos. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų mažosios bibliotekos.   Jūsų mažosios bibliotekos. - Page 2 Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 3:41 am

*Judyy. Little psycho* rašo:


O, žiūrėdama į knygas pastebėjau "Sveika, tamsa". be šešiolikos metų patariu neskaityt ;D susitraumavau visam gyvenimui.
čia turima omeny S. Brown knyga? Skaičiau aš ją (ar tik ne šešiolikos būdama), bet neįsiminė nieko, kas galėtų traumuoti- paprastas detektyvas ir tiek. Jūsų mažosios bibliotekos. - Page 2 692253
Atgal į viršų Go down
http://perskaiciau.wordpress.com
Tokuteka
Pastraipa.
Tokuteka


Pranešimų skaičius : 173
Amžius : 25
Miestas : Klaipėda.
Registracijos data : 2010-08-22

Jūsų mažosios bibliotekos. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų mažosios bibliotekos.   Jūsų mažosios bibliotekos. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 11 08, 2011 7:58 am

Hm.. Būtų sunku skaičiuoti.. Ir labai daug, ir ne visos iškrautos, daugumą laikau rūsyje, kai persikrausčiau, nes ne visos reikalingos, perskaitytos gal po 12 kartų.
Atgal į viršų Go down
http://padayum.tumblr.com/
Rututux
Pastraipa.
Rututux


Pranešimų skaičius : 161
Amžius : 27
Miestas : Klaipėda
Registracijos data : 2012-06-12

Jūsų mažosios bibliotekos. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų mažosios bibliotekos.   Jūsų mažosios bibliotekos. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 26, 2012 4:24 am

Čia turbūt nė 5% visų knygų nesudaro (skaičiuoju ir senelių biblioteką, nes pradėsiu ją šluot):

Hario Poterio saga
Namų taisyklės
Te dare la tierra
La mano de fatima
Clockwork angel
Geltonas lopas
Gyvenimas po klevu
Liūdna pasaka
Ana Karenina (deja, radau tik pirmą dalį Sad)
Robino Hudo nuotykiai Trys dručkiai
Kapitono Granto vaikai
Gylys
Grupė draugų
Graikas Zorba
Karas ir taika
...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Jūsų mažosios bibliotekos. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų mažosios bibliotekos.   Jūsų mažosios bibliotekos. - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Jūsų mažosios bibliotekos.
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Skaitytojai :: Kiti faktai apie skaitytojus-
Pereiti į: