Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Astrid Lindgren

Go down 
+21
angeliukas
Cenerentola
Notė.
Karamelinė Saulė
AurėjaFėja
whisper.@
Beveik`
etoilė.
Tiesos melagė
Dredūra.Iššukuota.
Dov.
LaLamber
Agniux
Jelly
bublė.
Nuo stogo
nigota
Pyragaitis.
Gint.
Džuljeta
Be_cukraus
25 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Violla
Skiemuo.



Pranešimų skaičius : 42
Amžius : 28
Registracijos data : 2011-06-30

Astrid Lindgren - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Astrid Lindgren   Astrid Lindgren - Page 2 Icon_minitimePen. 07 01, 2011 5:17 am

Na gal ir galetu knygose buti kazkas pamokancio ir pan. bet manau, kad nevisose knygose. Nes cia pavyzdziui ji rase apie vaiku, gyvenanciu kaime draugyste ir nuotikius (cia as kalbu apie ,,Padaužų kaimo vaikai"), tai manau, kad tokioje knygoje daug pamokslu nepridesi. Bet siaip knygose vaikams galetu buti pamokymu ir pan. :-)
Atgal į viršų Go down
Tokuteka
Pastraipa.
Tokuteka


Pranešimų skaičius : 173
Amžius : 25
Miestas : Klaipėda.
Registracijos data : 2010-08-22

Astrid Lindgren - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Astrid Lindgren   Astrid Lindgren - Page 2 Icon_minitimeSk. 11 06, 2011 11:33 pm

Hm, aš skaičiau tik dvi jos parašytas knygas. Net kai buvau visai maža, man Astridos kūryba didelio įspūdžio nepaliko.
Atgal į viršų Go down
http://padayum.tumblr.com/
Gabriele250
Skiemuo.
Gabriele250


Pranešimų skaičius : 52
Amžius : 28
Registracijos data : 2011-12-03

Astrid Lindgren - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Astrid Lindgren   Astrid Lindgren - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 03, 2012 7:09 am

Kažkada mėgstamiausia rašytoja buvo. Tikrai šaunios ir kupinos fantazijos knygos. Mėgstamiausia turbūt Pepė Ilgakojinė.
Atgal į viršų Go down
Rututux
Pastraipa.
Rututux


Pranešimų skaičius : 161
Amžius : 27
Miestas : Klaipėda
Registracijos data : 2012-06-12

Astrid Lindgren - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Astrid Lindgren   Astrid Lindgren - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 29, 2012 7:16 am

Esu perskaičiusi beveik visas jos knygas ir nė viena neteko nusivilti. Tikrai talentinga rašytoja ir manau, kad jos dar ilgai niekas nepamirš. Ir sakydama ilgai aš turiu omeny ILGAAAII.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Astrid Lindgren - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Astrid Lindgren   Astrid Lindgren - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Astrid Lindgren
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Diskusijos :: Rašytojų kampelis-
Pereiti į: