Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 alce a pois

Go down 
+6
Nuo stogo
Tiesos melagė
Dredūra.Iššukuota.
Be_cukraus
Džuljeta
alce a pois
10 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Chilly
Pastraipa.
Chilly


Pranešimų skaičius : 147
Amžius : 29
Registracijos data : 2009-12-12

alce a pois - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: alce a pois   alce a pois - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 02, 2010 9:15 am

Tu man tokia gera energija trykšti nuotraukose ir šiaip spėjau jau ir twilight forume pastebėti,kad esi labai miela.(:
Beje, kaip ten su KMU?;D
Atgal į viršų Go down
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

alce a pois - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: alce a pois   alce a pois - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 02, 2010 9:28 am

Tu neįsivaizduoji kaip aš ir norėčiau fortepijoną arba pianiną turėt namie alce a pois - Page 2 Herz bet pirmiau grot išmokt reiktų ;DDD kaip aš pavydžiu (baltu pavydu) žmonėms, kurie kažkuo groja ;]]] didžiausias tikslas mano dabar ir yra pianinu išmokt, tik nežinau, ar ne per vėlu alce a pois - Page 2 Icon_scratch
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

alce a pois - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: alce a pois   alce a pois - Page 2 Icon_minitimePen. 07 30, 2010 12:25 am

o tu atsimeni, kad kitais metais kartu varom į krepšinio čempionato varžybas? Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
virgen
Pastraipa.
virgen


Pranešimų skaičius : 165
Amžius : 32
Miestas : Radviliškis/Vilnius
Registracijos data : 2009-05-02

alce a pois - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: alce a pois   alce a pois - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 20, 2010 5:56 am

Labuliukas
turbūt pirmą kart perskaitau tavo aprašyma o jei esu skaičius tai kitam forume ir labai labai senai Very Happy
Dėl tos užsiaugintos storos odos man tas pats...Nemanau kad tai labai gerai bet kitaip juk neišeitų gyventi...
Beje dėkutis dideliausisai kad pasiūlei man šį foruma I love you
Atgal į viršų Go down
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

alce a pois - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: alce a pois   alce a pois - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 20, 2010 7:55 am

Ineta, atsimenu ;D Ne pirma diena suku galvą, iš kur reikės ištraukt tiek pinigų.. Very Happy
Virga, prašom prašom, o tau ačiū, kad užsiregistravai :) Aš irgi, kaip ir tu, dažnai pasigendu tokios vietos, kur būtų galima pasidalinti mintimis apie knygas :) Tad su Ineta ir sukūrėm šią imperiją Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
virgen
Pastraipa.
virgen


Pranešimų skaičius : 165
Amžius : 32
Miestas : Radviliškis/Vilnius
Registracijos data : 2009-05-02

alce a pois - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: alce a pois   alce a pois - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 20, 2010 7:59 am

Bet paisrodo aš čia jau senai prisiregistravus esu bet reiškiuosi tik nuo vakar, niekaip nesutrantu kaip tai galėjo nutikti
Atgal į viršų Go down
Snaigė
Skiemuo.
Snaigė


Pranešimų skaičius : 47
Amžius : 27
Miestas : Visaginas
Registracijos data : 2010-12-07

alce a pois - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: alce a pois   alce a pois - Page 2 Icon_minitimeAntr. 12 07, 2010 11:38 pm

Be_cukraus rašo:
Sveika cheers
Kiek daug sutapimų - mano vardas Paula, ir aš gimiau taip pat Gėgužės 25 dieną :lol:
Dar vienas sutapimas - Mano klasiokė vardu Paulina, ir ji taip pat gimė gegužės 25 dieną. sunny
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




alce a pois - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: alce a pois   alce a pois - Page 2 Icon_minitimeTr. 05 25, 2011 9:17 am

Su gimtaadieniu! :))
Atgal į viršų Go down
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

alce a pois - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: alce a pois   alce a pois - Page 2 Icon_minitimePir. 05 30, 2011 3:48 am

ačiū (:
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
Sponsored content





alce a pois - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: alce a pois   alce a pois - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
alce a pois
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» alce

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Skaitytojai :: Apie skaitytojus-
Pereiti į: