Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio"

Go down 
+5
JavainisS_
Be_cukraus
Nuo stogo
Džuljeta
Jelly
9 posters
AutoriusPranešimas
Jelly
Sakinys.



Pranešimų skaičius : 119
Amžius : 29
Registracijos data : 2008-04-26

Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio"   Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio" Icon_minitimePir. 04 28, 2008 6:26 am

Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio"

Antroji Kanados rašytojos Lucy Maud Montgomery (1874-1942) knyga apie rausvaplaukę mergaitę Anę – romano “Anė iš Žaliastogių” tęsinys. Šioje knygoje Anė “jau šešiolikos su puse”, ji pradeda mokytojauti, tačiau nė kiek nepraradusi įgimto romantizmo, gyvenimo džiaugsmo, meilės gamtai. Kūrinyje gausu linksmų, komiškų situacijų, daug nuoširdaus ir gilaus jausmo, pavaizduotos kelios įtemptos meilės istorijos. Skaitytojai susitiks su jau pažįstamais ir naujais herojais – Evonlio senbuviais bei atvykėliais.
Atgal į viršų Go down
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio"   Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio" Icon_minitimePir. 04 28, 2008 7:30 am

ar tik ne pagal šias knygas sukurtas filmukas "Anė iš Žaliųjų Mansardų?" :)
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio"   Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio" Icon_minitimePir. 04 28, 2008 7:41 am

Pagal šias, mergaitę su rusvais plaukais. bom
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Jelly
Sakinys.



Pranešimų skaičius : 119
Amžius : 29
Registracijos data : 2008-04-26

Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio"   Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio" Icon_minitimePir. 04 28, 2008 11:49 pm

Džuljeta rašo:
ar tik ne pagal šias knygas sukurtas filmukas "Anė iš Žaliųjų Mansardų?" :)
Aga, a man ir multikas patinka ;D
Atgal į viršų Go down
Be_cukraus
Lapas.
Be_cukraus


Pranešimų skaičius : 318
Amžius : 28
Miestas : Anykščiai
Registracijos data : 2008-04-30

Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio"   Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio" Icon_minitimeTr. 04 30, 2008 12:23 am

Labai graži ir miela knyga. Ne koks "Heroinas" ar kažkoks kitoks šūdukas, o tikrai graži, jausminga knyga. Perskaičiu abi dalis ir man jos vienodai patiko (:
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio"   Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio" Icon_minitimeTr. 04 30, 2008 4:37 am

Patiko man ta mintis apie šūdukus.
alien
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
JavainisS_
Raidė.
JavainisS_


Pranešimų skaičius : 16
Amžius : 28
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2009-09-27

Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio"   Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio" Icon_minitimeŠt. 10 03, 2009 9:07 pm

Mažesniems vaikams įdomi ; D
Atgal į viršų Go down
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio"   Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio" Icon_minitimeŠt. 10 03, 2009 10:05 pm

o pati jau labai didelė jautiesi? :)

juokauju ;) aš tai visai paskaityčiau, patinka man tokios gražios knygos, be modernaus požiūrio į paauglystę a la "gyvenimas - mėšlas".
Atgal į viršų Go down
raminta
Raidė.



Pranešimų skaičius : 3
Amžius : 34
Registracijos data : 2010-02-04

Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio"   Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio" Icon_minitimeKv. 02 04, 2010 3:52 am

Ooi, labai linksma ir liudna, ir pamokanti, ir siaip gera knyga. Tikrai verta perskaityti ir vaikui ir suaugusiam Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio" Icon_sunny
Atgal į viršų Go down
Karolina.
Žodis.
Karolina.


Pranešimų skaičius : 72
Amžius : 30
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2010-08-23

Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio"   Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio" Icon_minitimePir. 08 23, 2010 7:35 am

JavainisS_ rašo:
Mažesniems vaikams įdomi ; D

mažesniems? oi, oi, nepyk, bet nusišneki. ;}
yra 8 "Anės" knygos. su kiekviena knyga ji auga ir galiausiai sulaukia senatvės. knygos - vienos geriausių, kurias man teko skaityti. Anė yra tobulas personažas, kuri tikrai labai myliu ir gerbiu. jos gyvenimas buvo ne rožėmis klotas, o ji vis tiek išliko linksma, miela, nuoširdi, svajojanti ir be galo optimistiška.
šiltas, pilnas blogų ir gerų emocijų, išgyvenimų, gyvenimiškas ir tiesiog tobulas kūrinys.
Atgal į viršų Go down
Rutelolo
Raidė.



Pranešimų skaičius : 1
Amžius : 29
Registracijos data : 2012-02-04

Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio"   Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio" Icon_minitimeŠt. 02 04, 2012 6:42 am

Karolina,
gal žinai kaip vadinasi kitos 6 „Anės“ knygos? Pirmas dvi perskaičiau ir man jos labai patiko. Paliko neišdildomų įspūdžių:) Sužavėjo savo nuoširdumu ir nesugadinta širdimi:)
Atgal į viršų Go down
Gabriele250
Skiemuo.
Gabriele250


Pranešimų skaičius : 52
Amžius : 29
Registracijos data : 2011-12-03

Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio"   Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio" Icon_minitimeAntr. 05 01, 2012 2:41 am

Aš taip pat dvi perskaičiau. Man labai patiko. Labai šiltos ir jausmingos knygos. Iš Anės daug pasimokiau. Net nežinojau, kad yra daugiau dalių. Gal kas žinote kaip kitos vadinasi? :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio"   Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio" Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Lucy Maud Montgomery "Anė iš Evonlio"
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Jaunimo literatūra-
Pereiti į: