Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Jūsų TOP 10

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Jūsų TOP 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Jūsų TOP 10   Jūsų TOP 10 Icon_minitimePir. 06 25, 2012 9:10 pm

Koks jūsų matytų filmų TOP 10? :) Kuo filmai nusipelnė atsidurti sąraše, vienoje ar kitoje vietoje? :)
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
J'adore
Skyrius.
J'adore


Pranešimų skaičius : 359
Amžius : 26
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2011-12-12

Jūsų TOP 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų TOP 10   Jūsų TOP 10 Icon_minitimePen. 06 29, 2012 7:57 am

Na, iš eilės sudėti tikrai neišeitų, o pildysis ir keisis turbūt dažnai ;DD
Kava ir cigaretės Man labai patinka Jim'o Jarmuscho filmai, tokie neįpareigojantys, ypač šitas. Dažnai pasižiūriu mėgstamiausias vieteles;D
Kovos klubas Davidas Fincheris irgi neblogas režisierius, nors čia manau pasidarbavo Chuckas Palahniukas, sukurdamas puikią knygą, taigi manau Fincheriui nebuvo sunku ir puikų filmą pastatyti.
Biutiful Na, kai žiūri ne amerikietišką kiną, iš kart jaučiasi. Labai puikūs aktoriai, pats filmas labai daug apimantis. Yra dalykų, dėl kurių vis dar suku galvą, nors žiūrėjau ne vieną kartą.
Varnas I, II Net nelabai žinau, kodėl šitie du filmai mane taip patraukė, bet turiu mėgstamiausias vietas, kurias karts nuo karto peržiūriu. Na antros dalies garso takelis man laaabai patiko.
Džeinė Eir (2011) Patiko, kaip žinoma patiko ir romanas. Iš visų Džeinės Eir ekranizacijų, kiek mačiau, patiko labiausiai. O jau kaip Fassbenderis vaidina..
Rekviem svajonei Vienas Aronofskio šedevrų. O jau kompozitoriaus darbas...
Erotiniai žaidimai Muzika, šitam filmui, parinkta tobulai.
Legenda apie pianistą Čia Giuseppe Tornatore gražiai padirbėjo. Skaidydama knygą visai kitaip įsivaizdavau, bet filmas man tikrai labai patiko.
Eksperimentas Kažkaip vokiečių kinas niekada netraukė, bet šitas patinka ;)
Celė 2011 Stiprus, stiprus filmas. Kai europiečiai kuria, tai pasistengia. Vėlgi, mielai perskaityčiau knygą, jei kas išverstų...

Atgal į viršų Go down
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Jūsų TOP 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų TOP 10   Jūsų TOP 10 Icon_minitimeSk. 11 04, 2012 2:43 am

Yra pakankamai daug filmų, palikusių man įspūdį, tad surašysiu pirmuosius, kurie šovė į galvą, kai pamąsčiau apie geriausius matytus:
- Factory girl - puikus filmas apie menininkų gyvenimą, tokį nepastovų ir laikiną.
- Requiem for a dream - vienas tų filmų, kuriuos žiūrint norisi užsimerkti ir sukausto baimė vėl atmerkti akis. Tikrai stiprus ir paveikiantis filmas.
- August Rush - toks maagiškas filmas, puikus muzikinis takelis ir talentingi aktoriai.
- Intouchables - be galo didelė optimizmo dozė.
- A Beautiful Mind - patinka man tokio žanro filmai.
- The Diving Bell and the Butterfly - dar neišsigydžiau nuo meilės šitam filmui.
- I am Sam - puikus, be galo puikus filmas. Turbūt vienintelis, kurio pusę rodymo laiko praleidau verkdama kaip mažas vaikas.
- Moulin Rouge - žiupsnelis romantikos ir gražios muzikos.
- The Truman Show - labai patiko mintis.
- The Pianist - duoklė filmams apie antrąjį pasaulinį karą.
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
Sponsored content





Jūsų TOP 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų TOP 10   Jūsų TOP 10 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Jūsų TOP 10
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Antra viršelio pusė :: Flood :: Kinas-
Pereiti į: