Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Chuck Palahniuk "Kovos klubas"

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
J'adore
Skyrius.
J'adore


Pranešimų skaičius : 359
Amžius : 26
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2011-12-12

Chuck Palahniuk "Kovos klubas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Chuck Palahniuk "Kovos klubas"   Chuck Palahniuk "Kovos klubas" Icon_minitimeTr. 02 01, 2012 9:10 am

Chuck Palahniuk "Kovos klubas" Kovos_klubas

Kovos klubas

„Tobulinti save – tai masturbacija. Naikinti save gali būti išeitis.“ – tokie žodžiai pasitinka skaitytoją ant knygos nugarėlės.

Chuckas Palahniukas pasakoja gan paprastą ir niekuo neišsiskiriančią istoriją idomiu, skaitytoją įtraukiančiu stiliumi.

„Kovos klubas“ – taris grimzdimo į dugną pradžiamokslis. Taip pat – puikus vadovėlis pradedantiesiems teroristams ir šiaip psichams.

Daugelis yra matę to paties pavadinimo filmą. Apie knygos ir filmo panašumą nieko pasakyti negaliu, nes pati nemačiau. Tačiau laikausi principo, kad knyga visada geresnė už filmą. Nors brolis perskaitęs tris puslapius pareiškė priešingai ir grąžino man knygą.

„Kovos klubas“ patiks tikrai ne daugeliui. Tai – sunki ir purvina knyga. Perskaitęs ją pasijunti tarsi priartėjęs prie dugno per žingsnį, prisilietęs prie tos beprotybės. Knygoje apstu smurto ir kitų, ne itin patrauklių detalių.

Kaip jums?
Atgal į viršų Go down
summer sun
Žodis.
summer sun


Pranešimų skaičius : 81
Amžius : 29
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-07-07

Chuck Palahniuk "Kovos klubas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chuck Palahniuk "Kovos klubas"   Chuck Palahniuk "Kovos klubas" Icon_minitimeKv. 03 22, 2012 6:47 am

man labiau patiko filmas. gal cia taip del to nes tik pasiziurejus filma perskaiciau knyga... bet siaip manau verta perskaityti, nors knyga sunki ir psichologine. manau daugumai nepatiks, bet tikrai atsiras nors keletas, kuriems patiks
Atgal į viršų Go down
la Tulipe
Lapas.
la Tulipe


Pranešimų skaičius : 279
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-03-06

Chuck Palahniuk "Kovos klubas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chuck Palahniuk "Kovos klubas"   Chuck Palahniuk "Kovos klubas" Icon_minitimeŠt. 03 24, 2012 11:49 pm

Aš irgi pirmiau filmą pažiūrėjau, o tik po to knygą perskaičiau. Filmas labai patiko, knyga kiek mažiau, bet skaityti verta ;)
Atgal į viršų Go down
http://perskaiciau.wordpress.com
J'adore
Skyrius.
J'adore


Pranešimų skaičius : 359
Amžius : 26
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2011-12-12

Chuck Palahniuk "Kovos klubas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chuck Palahniuk "Kovos klubas"   Chuck Palahniuk "Kovos klubas" Icon_minitimeŠt. 03 24, 2012 11:52 pm

Aš irgi iš pradžių pažiūrėjau filmą, nors man labiau patiko knyga. Buvo ko nesupratau ir teko konsultuotis su labiau įsigilinusiu žmogum. Planuoju dar paskaityt šito autoriaus darbų;)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Chuck Palahniuk "Kovos klubas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chuck Palahniuk "Kovos klubas"   Chuck Palahniuk "Kovos klubas" Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Chuck Palahniuk "Kovos klubas"
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kovos Klubas (1999)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Grožinė literatūra :: Populiarioji literatūra-
Pereiti į: