Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 blacknblue

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
blacknblue
Junginys.
blacknblue


Pranešimų skaičius : 96
Amžius : 30
Miestas : Klaipėda
Registracijos data : 2011-09-22

blacknblue Empty
RašytiTemos pavadinimas: blacknblue   blacknblue Icon_minitimePir. 10 31, 2011 2:33 am

Sveiki visi!

Dar gan neseniai atradau šį forumą, bet man jis labai žavus ir jaukus pasirodė, tai nusprendžiau, kad laikas prisistatyti.

Esu Simona, aštuoniolikmetė studentė iš Klaipėdos. Ilgai neapsisprendžiau kur stoti, tai, kad nepraleisčiau metų tuščiai, įstojau į socialinį darbą, ir pakolkas man visai įdomu tai. :}
Skaitymo džiaugsmą atradau vaikystėje, praktiškai nuo tada, kai tik išmokau tai daryti. Iki kokios 7-8 kl. buvau daugiausia perskaitanti iš visos klasės :} Dar ir dabar atsimenu vieną tokį nutikimą: penktoje klasėje ateiname rugsėjo mėn. į lietuvių pamoką, nauja mokytoja ir visa kita. Ji ir klausia mūsų kiek perskaitėme per vasarą knygų: vienas atsako dvi, kita aštuonias, o galiausiai ateina mano eilė ir aš sakau: 36. Nustebinau aš ją, ką ten ją, visus, bet ką padarysi, man patikdavo leisti dienas su knyga rankose. :} Ir dabar patinka, tik, kad tiek laiko nebeliko. Per visus tuos pasiruošimus egzaminams, po to stojimus labai jau apleidau knygas (shame on me), bet stengiuos atsitiesti.
Man knygų kvapas tiesiog dieviškas :}
Taip pat mėgstu forumuose lankytis, smagu rasti bendraminčių.
O šiaip nesu iš tų, kurios sugeba ilgiausius, nuostabiausius aprašymus susikurti, tai, jei norėsit ko paklausti ir panašiai, darykit tai drąsiai.

Nuoširdžiai, blacknblue
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

blacknblue Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: blacknblue   blacknblue Icon_minitimePir. 10 31, 2011 2:59 am

labas!
kodėl manai, kad praleisti metus tam, kad susivoktum, ko iš tiesų nori, yra taip blogai?
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
blacknblue
Junginys.
blacknblue


Pranešimų skaičius : 96
Amžius : 30
Miestas : Klaipėda
Registracijos data : 2011-09-22

blacknblue Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: blacknblue   blacknblue Icon_minitimePir. 10 31, 2011 3:09 am

Nemanau, kad labai blogai. Matyt, tai įtaka iš aplinkinių, nes turiu nemažai pažįstamų ir keletą giminių, kurie nusprendė 'pagalvoti' vienus metus, kur stoti baigus mokyklą. Tai jie dabar arba gyvena iš tėvų kišenės, nieko neveikdami arba kiti išvyko dirbti į užsienį, bet ir jų darbai ne patys geriausi. Gal tiesiog bijojau ir pati patekti į tą tarpą. O dabar nemokamai įstojau ir džiaugiuosi tuo. soc. darbas nebuvo mano pasirinkimuose pačioj paskutinėj vietoj, bet ir nebuvo pats aukščiausias :}
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





blacknblue Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: blacknblue   blacknblue Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
blacknblue
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Skaitytojai :: Apie skaitytojus-
Pereiti į: