Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Snaigė

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Snaigė
Skiemuo.
Snaigė


Pranešimų skaičius : 47
Amžius : 27
Miestas : Visaginas
Registracijos data : 2010-12-07

Snaigė  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Snaigė    Snaigė  Icon_minitimeAntr. 08 23, 2011 7:57 pm

Sveikos.
Šiaip, realybėj, mane vadina Simona. Po truputį bėgu link pusiaukelės keturioliktuose metuose. king
Prisistatyti neskubėjau, nes, kaip dažnai būna, galvojau, kad šį forumą po kurio laiko "mesiu". Manau, jau pribrendo tas reikalas.
Draugų neturiu. Suprasti galit kaip norit, bet... Kartais galvoju, kad esu prasta draugė, tačiau ir tų "draugų" kartais nesuprantu. Vakar, su žmogum, kuris buvo panašus į draugą (nors mama ją vadina pažįstama, ji teisi), susipykom. Na, bet nėra to blogo, kuris į gerą neišeina, ar ne? king
Knygas iš naujo atradau vasaros pradžioj ir toliau skaitau. Buvau porai metų apleidus skaitymą, kažkaip malonumo nebejusdavau, tikiuosi taip nenutiks, nes atradus jūsų forumą mano akiratis prasiplėtė, o norimų perskaityti knygų sąrašas jau gerokai pailgėjęs ( anksčiau tokio daikto neturėjau What a Face ).
Šiaip, turiu, manau, blogą savybę. Na, rodos, niekniekis, bet, manau, skiriuosi nuo jūsų. Čia forume skaitau, kad daugelis jūsų skaitydamos knygą vėliau galvojate apie jų personažus, įvykius, poelgius, savybes ir pan. O aš negalvoju.. Paskaičiau ir viskas, tokio, kaip galvojimo apie knygą nėra. nežinau, ar tai normalu? (Pakomentuokit, gal ką suprantat Rolling Eyes )
Dar daug ką galėčiau parašyti, bet pataupysiu jūsų laiką skaitant. king

Jeigu kas domina - klauskit, mėgstu atsakinėt į klausimus albino .

Tikiuosi šilto bendravimo, akiračio plėtimo ir naujų žmonių pažinimo. santa
Atgal į viršų Go down
EmilijaKT
Sakinys.
EmilijaKT


Pranešimų skaičius : 111
Amžius : 28
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2011-06-29

Snaigė  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Snaigė    Snaigė  Icon_minitimeAntr. 08 23, 2011 9:45 pm

Sveika,
malonu susipažinti :)
Dėl galvojimo apie knygą, manau, kad tiesiog tu perskaitai ir nesigilini po to kas vyko. Nieko, manau, kad ateity skaitydama pradėsi gilintis į įvykius (nebūtinai visus), nes kitaip knyga gali likti nesuprasta arba išvis apie ją nesusidaryti jokios nuomonės. (Man tokios problemos tik su privalomomis knygomis.) O šiaip kas laisvalaikiui, skaitau savo malonumui. Man visada įdomu stebėti savo mintis perskaičius knygą. Dažniausiai tai būna asociacijos, su tuo kas vyksta aplinkui.



Paskutinį kartą redagavo EmilijaKT, Tr. 08 24, 2011 3:06 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Snaigė  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Snaigė    Snaigė  Icon_minitimeTr. 08 24, 2011 1:13 am

Laaaabas!
dėl draugų nėra ko liūdėti, nes šiaip ar taip, jų niekada nebūna daug. reikia džiaugtis, jei bent vieną ar kelis turi, o jei nėra dar to vieno ar kelių - kada nors atsiras. kai atsidursi reikiamoje, savoje vietoje, sutiksi reikiamus žmones.
aš šiaip irgi ne visada gilinuosi į kiekvieną smulkmeną knygoje, bet tarkim, jei jau noriu apie tai kalbėti ar aprašyti - tenka. galbūt ir tu šiame forume įprasi tai daryti :)
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Snaigė  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Snaigė    Snaigė  Icon_minitimeTr. 08 24, 2011 5:47 am

Sveikutė ;)
Aš anksčiau irgi negalvodavau apie knygas. Perskaitydavau ir viskas. Tačiau paskui pradėjau aprašinėt knygas bloguose, sukūrėm šį forumą.. Labai patobulėjo mano mintys nuo to laiko :) Dabar tiesiog negaliu kitaip, o skaitydama beveik visada galvoju apie charakterius, aplinkkybes ir t.t. Linkiu ir tau to išmokti, nes, manau, padeda vėliau (na, pavyzdžiui, mokykloje).

O ką mėgsti veikti laisvalaikiu? :)
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
Snaigė
Skiemuo.
Snaigė


Pranešimų skaičius : 47
Amžius : 27
Miestas : Visaginas
Registracijos data : 2010-12-07

Snaigė  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Snaigė    Snaigė  Icon_minitimeTr. 08 24, 2011 7:45 pm

Dėkui už tokį priėmimą santa
Manau, kad su laiku ateis tas mąstymas ar supratimas knygų. Reik palaukt.

Na, šiaip, pripažįstu, kad esu namisėda. Ne itin daug kur išeinu, bet namie randu veiklos.
Šiemet paskutinius metus eisiu į muzikos mokyklą, tikiuosi pabaigt, nes, po teisybei, man ten ne labai patinka.
Namie jau porą metų siuvinėju kryželiu, o tai irgi atima laiko.
Mėgstu kartkartėm pasisukiot virtuvėj - iškept kokį pyragą ar taip padėt.
Patinka gyvūnai, daugiausia švelniakailiai, nemėgstu visų tų roplių (gyvačių, krokodilų, varanų, driežų, skorpionų ir visų, kurie pavojingi). Nors turėjom dvi papūgėles, bet paukščiai irgi manęs netraukia.
Žiauriai myliu gerus filmus, kurių, deja, mūsų lietuviškoji televizija beveik nerodo... Sad
Patinka bendraut su įdomiais žmonėmis, kad ir internetu, bet, vis bendravimas. O tokių man įdomių, o tuo labiau bendraamžių, rasti sunku, todėl dažniausiai susidraugauju su vyresniais, kas kartais iš tiesų yra nenormalu...

Kas liečia pomėgius, tai paskutiniu metu esu pamišus dėl batų... Nežinau, bet imčiau visus iš eilės, visų man reikia farao


Norėjau labai pasidžiaugt jūsų knygų aprašymų bloguose sugebėjimais, nes, kadangi, mokykloj turim užklasinį skaitymą ir reikia aprašinėti knygas, kartais parašyti trumpą turinį ( tokia skiltis, paminėt kas vyksta) yra be galo sunkus uždavinys ir be juodraščio galima net nepradėt. Todėl jūsų aprašinėjimo stilius man atrodo priimtinesnis. king


Džiaugiuos, kad atradau šitą forumą, nes radau daug įdomių, ir galbūt norimų perskaityti knygų. king Jau porą pasiėmiau vien iš susidomėjimo, ką radau čia. Manau, ilgainiui, tas sąrašas perskaitytų knygų sutaps su čia esančiomis, ir galėsim padiskutuot. king
Atgal į viršų Go down
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Snaigė  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Snaigė    Snaigė  Icon_minitimeTr. 08 24, 2011 9:29 pm

Kadangi mėgsti žiūrėti gerus filmus, tai gal kokių parekomenduotum? ;D
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
EmilijaKT
Sakinys.
EmilijaKT


Pranešimų skaičius : 111
Amžius : 28
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2011-06-29

Snaigė  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Snaigė    Snaigė  Icon_minitimeTr. 08 24, 2011 10:28 pm

Dėl draugų mano situacija panaši. Kieme visi "kieti stumti" ant draugų, bet vis tiek einu, nes namie nepasėdžiu. ;D Mano geriausiai draugei vien 17 metų. Bet koks skirtumas koks amžius, jis tik skaičius : )
Manau, kad šiame forume draugų ratas prasiplės (jei jau neprasiplėtė) afro
Atgal į viršų Go down
Snaigė
Skiemuo.
Snaigė


Pranešimų skaičius : 47
Amžius : 27
Miestas : Visaginas
Registracijos data : 2010-12-07

Snaigė  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Snaigė    Snaigė  Icon_minitimeKv. 08 25, 2011 12:05 am

Man patiko tokie filmai kaip "Geri metai", "Žinutė butelyje", "Prieskonių princesė", "Ir velnias dėvi Pradą" ir t.t. king

Aš kažkaip nejaučiu tokio potraukio trankytis laukais ar stumti vieniems ant kitų. Tuo labiau, kad esu tai labai skaudžiai patyrus, tai ir neprasidedu. Toji pažįstama, su kuria susipykom, pirmadienį turi švęst pilnametystės gimtadienį, na, bet bendrą kalbą radom. Šiaip buvom kažkiek panašios, bet, matyt, neduota buvo vienai kitos suprast ir išsivaikščiojom. cat
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Snaigė  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Snaigė    Snaigė  Icon_minitimeKv. 08 25, 2011 1:42 am

kadangi pati dabar sėdžiu tokioj dilemoj (t.y. kitas joje sėdi, nes man tai amžius didelės reikšmės neteikia), kaip manai, kada jau būna tas "nenormalus" metų skirtumas? Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Snaigė
Skiemuo.
Snaigė


Pranešimų skaičius : 47
Amžius : 27
Miestas : Visaginas
Registracijos data : 2010-12-07

Snaigė  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Snaigė    Snaigė  Icon_minitimeKv. 08 25, 2011 3:13 am

Iš tiesų ne tą turėjau omeny. king
Kadangi ta mano buvusi "draugė" iš mano kiemo, o mes į jį persikraustėm prieš porą metų, tai buvom grupelė mergaičių. Paskui mes dvi nuo jų atsiskyrėm daugmaž. Šiaip ji domėjosi panašiais dalykais kaip aš, be to buvo ne itin gerą imunitetą turintis žmogus, tai mokėsi namie (praeitais metais pradėjo eit į mokyklą). Kažkaip susibendravom. Tai vat tas ir išėjo, kad ji liko tokia be draugų, nes beveik su niekuo nebendravo, kadangi dažnai sirgdavo, ir, gana ilgai, tai aš ir likau.
Prieš porą metų irgi turėjau tokią a la draugę, kuri buvo dešimtoj klasėj, kai tuo tarpu aš pradėjau penktą. Esmė tame, kad ji man nuolat pasakodavo apie savo vaikiną ( pastoviai, vėliau, kiek teko girdėt, išsivaikščiojo), tai turbūt su niekuo daugiau ir nebendravo, kadangi užknisdavo savo tom kalbom.

Ta prasme turėjau omeny nenormalu, kai tarp žmonių yra šiek tiek amžiaus skirtumas, ir jie neturi bendraamžių draugų, pažįstamų, o tik su tuo jaunesniu/vyresniu ir tebendrauja, jeigu supratai ką turiu galvoj. king

Specialiai pateikiau du pavyzdžius iš asmeninio gyvenimo, ir tikiuosi, kad pavyko perteikt mintį. king
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Snaigė  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Snaigė    Snaigė  Icon_minitimeKv. 08 25, 2011 9:16 am

supratau, nors šitame visai nieko keisto nėra ir vis tiek būtų visai įdomu išgirsti atsakymą į mano klausimą Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Snaigė
Skiemuo.
Snaigė


Pranešimų skaičius : 47
Amžius : 27
Miestas : Visaginas
Registracijos data : 2010-12-07

Snaigė  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Snaigė    Snaigė  Icon_minitimeKv. 08 25, 2011 7:11 pm

Supratau, nes juk pagrindinis "magnetas", kuris ir laiko visas kartu yra skaitymas king

Na, tas "nenormalus" skirtumas, manau, būtų kokie 8 - 10 m. (maždaug). Nes, vistiek, jau amžius skirtųsi gerokai, ir prioritetai būtų kitokie, ir pomėgiai, tai, manau, ne itin būtų įdomu bendraut su visai skirtingu žmogum Snaigė  450640
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Snaigė  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Snaigė    Snaigė  Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Snaigė
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Skaitytojai :: Apie skaitytojus-
Pereiti į: