Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Lūpų dažai, blizgesiai ir balzamai

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
raudona.
Puslapis.
raudona.


Pranešimų skaičius : 256
Amžius : 24
Miestas : Vilnius.
Registracijos data : 2010-07-29

Lūpų dažai, blizgesiai ir balzamai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Lūpų dažai, blizgesiai ir balzamai   Lūpų dažai, blizgesiai ir balzamai Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 5:41 am

Iškilo man gi toks klausimas.. Kokias priemones naudojat lūpom pagražinti arba pagydyti? Galbūt jums akis rėžia mano amžius, tai iš karto įspėju, kad lūpų nesidažau dažais, tik blizgiais ir balzamais. Tačiau jei jūs dažotės, siūlau padiskutuoti kuri priemonė geriausia.

Aš savo mėgstamiausio balzamo ar blizgio dar neturiu. Šiuo metu naudoju tik balzamą pavadinimu The Little Green Tin su alaviju ir obuolių kvapu. Labai gerai drėkina ir saugo nuo išdžiūvimo. Lūpos minkštos, švelnios. Nepalieka riebumo jausmo, bet lūpos atrodo pamaitintos.
Lūpų dažai, blizgesiai ir balzamai DSCN4804

Labai norėčiau ir kogero greitu metu pasiryšiu atsisiųsti iš Ebay L'Occitane lūpų blizgį su medumi ir citrinomis.
Lūpų dažai, blizgesiai ir balzamai 07672330702
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Lūpų dažai, blizgesiai ir balzamai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lūpų dažai, blizgesiai ir balzamai   Lūpų dažai, blizgesiai ir balzamai Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 8:26 am

Naudoju du vazelinus ir du lūpų blizgius.

Nesu labai daug išbandžiusi, kad galėčiau pasakyti, kuris geriausias. Bet patogiausi yra vazelinai, mano nuomone, nes nėra bereikalingo blizgesio, o lūpos atrodo sveikai.


Spoiler:

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Lūpų dažai, blizgesiai ir balzamai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lūpų dažai, blizgesiai ir balzamai   Lūpų dažai, blizgesiai ir balzamai Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 11:49 am

naudoju kažkokį vazeliną, kurio pavadinimo neatsimenu ir jo šalia neturiu, kad pažiūrėčiau, arba tamsiai raudoną lūpdažį, kurį iš mamos pasiėmiau, kai jai spalva netiko. tie visi lūpų blizgesiai užknisa, nes jie limpaaaaa ir kas blogiausia - blizga (netikėta, ane? Very Happy)
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Lūpų dažai, blizgesiai ir balzamai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lūpų dažai, blizgesiai ir balzamai   Lūpų dažai, blizgesiai ir balzamai Icon_minitimeTr. 08 17, 2011 8:49 am

aš naudoju tik balzamą. be jo man ragai, turiu pasitepti kiekvieną kartą prieš miegą, o kartais dar ir dieną, nes labai greit išdžiūsta lūpos ir jas skauda. neperku jokių ypatingų, man geriausi tie iš maximos po litą ;DDD jie tokie riebūs, todėl labai gerai apsaugo lūpas ir ilgai išlieka.
turėjau nivea nusipirkus kažkada, tą su daugiau vandens. tai paskutinis š.. ;/ dar labiau tos lūpos džiūvo, netiko labai.. gerai, kad buvo akcija, o tai būtų pinigų daugiau į balą išmesta.
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Lūpų dažai, blizgesiai ir balzamai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lūpų dažai, blizgesiai ir balzamai   Lūpų dažai, blizgesiai ir balzamai Icon_minitimeTr. 08 17, 2011 9:17 am

Žiemą be balzamo man kaput būtų ;D vasarą tai tingiu jį teptis ;D šiaip turiu ir aš tų po litą, ar šiaip kur papigiai pirktų, bet turiu vieną blizgį Lumene firmos, tai man jis labai patinka :] nelimpa ir lūpos nuo jo nedžiūva, o ir atspalvis man pats tas ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Lūpų dažai, blizgesiai ir balzamai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lūpų dažai, blizgesiai ir balzamai   Lūpų dažai, blizgesiai ir balzamai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Lūpų dažai, blizgesiai ir balzamai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Antra viršelio pusė :: Flood-
Pereiti į: