Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Tiesiog Ieva.

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Ievukas
Raidė.



Pranešimų skaičius : 29
Amžius : 25
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2011-08-06

Tiesiog Ieva. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Tiesiog Ieva.   Tiesiog Ieva. Icon_minitimeŠt. 08 06, 2011 10:44 pm

Sveiki visi :). Aš Ieva,gimusi 1998-09-28. Man dabar 13 metų,mokausi septintoje klasėje. Laisvalaikiu mėgstu skaityti knygas,būti su savo augintine Reina,gaminti naujus patiekalus,ir būti su geriausia drauge.
Mokykloje labai nepatinka matematika,bet patinka ir sekasi rusų kalba,lietuvių kalba.
Kaip ir minėjau auginu negrynaveislę labradoro retriverę Reiną. Reina- tai man didelė gyvenimo dalis,mes visą dieną praleidžiame kartu- žaidžiame,mokomės naujų komandų,vaikščiojame. Iš visų gyvūnų labiausiai myliu ir dievinu šunis,ypač patinka: vokiečių aviganiai,berno zenenhundai,labradoro retriveriai.
Skaitymas- man tikras atsipalaidavimas. Iš visų skaitytų knygų didžiausią įspūdį paliko: Charlotte Bronte ''Džeinė Eir'' ir Frances Hodgson Burnett ''Mažoji princesė''.
Tai tiek apie mane,jeigu kas neaišku,klauskit. :)




Paskutinį kartą redagavo Ievukas, Pen. 05 04, 2012 8:57 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Tiesiog Ieva. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tiesiog Ieva.   Tiesiog Ieva. Icon_minitimeTr. 08 17, 2011 9:00 am

Sveika atvykusi :)
Manau, nereikia turėti daug tikrų draugų. Jis gali būti ir vienas vienintelis, bet pats tikriausias ir geriausias:)
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
 
Tiesiog Ieva.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Tiesiog flood'as

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Skaitytojai :: Apie skaitytojus-
Pereiti į: