Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Virgen

Go down 
5 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
virgen
Pastraipa.
virgen


Pranešimų skaičius : 165
Amžius : 32
Miestas : Radviliškis/Vilnius
Registracijos data : 2009-05-02

Virgen - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virgen   Virgen - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 21, 2010 7:24 am

Tai jau taip...


Na va dar prisisminaiu keletą faktų apie save..Vak kas buna kai geriau pagalvoji...
Tai vat esu gan užmaši...atmintį gerinantys vaistai nelabai padeda,nes ir tuos pamorštu išgerti Very Happy na bet čia jau po truputėlį pataisoma....
Tai vat mokykloje gal 3-4 metus mokaiusi ispanų kalbos...Dabar esu gan daug ką pamiršusi bet jei kas šnekėtų didžiąją dalį dar suprasčiau,žinoma skaityti taip pat neblogai galiu,bet kalbėti na nebelabai gautųsi,mat nemažai žodžių jau užsimiršo...Jua piorą metų kaip nebesidomiu ta kaba tai ir nebesimokau daugiau...
Dar buvau užsivedusi mokytis italų bet po savaitės savamoksliškumo teko mesti nes su ispanų viskas taip maišėsi kad per sunku buvo..
Beje paskutiniais metais mokaiusi lotynų kalbos,kaip pravertė ta kalba kai kas nors skaitai ir ten yra lotyniškų frazelių...nors nelabai ir daug žodžių teko išmokt bet labai patiko man tos pamokos nors ir dėstė prancūzų mokytoja Very Happy
Na jei dar prisiminsiu ką nors paie save vėl parašysiu Very Happy
Atgal į viršų Go down
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Virgen - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virgen   Virgen - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 21, 2010 8:44 am

aš irgi mokiausi lotynų, du paskutinius metus :) tai labai praverčia studijose, kadangi mums lotynų svarbus dalykas :)
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
virgen
Pastraipa.
virgen


Pranešimų skaičius : 165
Amžius : 32
Miestas : Radviliškis/Vilnius
Registracijos data : 2009-05-02

Virgen - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virgen   Virgen - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 21, 2010 10:30 pm

na man nereikalinga ta kalba,bent jau fotografam ji nėra svarbi....O tai tu dabar ką studijuoji kad reikalinga ta kaba,nejaugi mediciną?
Atgal į viršų Go down
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Virgen - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virgen   Virgen - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 24, 2010 8:35 am

nevisiškai Very Happy ergoterapiją. vis tiek tarp daktarų suksiuosi ir pati gydysiu :)
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
virgen
Pastraipa.
virgen


Pranešimų skaičius : 165
Amžius : 32
Miestas : Radviliškis/Vilnius
Registracijos data : 2009-05-02

Virgen - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virgen   Virgen - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 24, 2010 8:50 am

O je,sunkokai skamba net Very Happy na bet sėkmės...

O je ryt paskaitos,bet bent tiek gerai kad nuo pietų prasideda galėsiu ilgiau pamiegot :DDDDD
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Virgen - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virgen   Virgen - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 24, 2010 9:18 am

aš lyg ir atsakymų nesulaukiau.. : )

Citata :
gyveni barake? išvis, esi linkusi bendrauti?
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
virgen
Pastraipa.
virgen


Pranešimų skaičius : 165
Amžius : 32
Miestas : Radviliškis/Vilnius
Registracijos data : 2009-05-02

Virgen - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virgen   Virgen - Page 2 Icon_minitimePir. 10 25, 2010 4:15 am

Nuo stogo. rašo:
gyveni barake? išvis, esi linkusi bendrauti? na, nes vis tiek turi atsirasti tų žmonių, su kuriais norėtum bendrauti. o aš taip myliu vilnių! ir taip mėgstu važiuoti pas ten esančius žmones, kad galėčiau daug atiduoti, kad galėčiau ten gyventi..: ) nors, pavyzdžiui, mano seseriai jis irgi nepatiko
Oi tik dabar pamačiau tuos klausimus :)

Mano kolegija barako neturi tai tenka nuomotis butelį,nors spėju kitais metais jei pavyks kelsiuos į baraką kuris yra tam pačiam rajone kur gyvenu tik nepamenu kuriam univerui priklaus Very Happy
Na pačioj pradžioj sakyčiau su bendravimu man sunkoka,bent jau ta pati pradžia..O po to jei gerai susibičiuliauju tai kalbos liejasi kaip reikalas Very Happy nors manau priklauso dar su kokiu žmogumi bendrauji,kartais lengvai kalba užsiveda....
Aš senaiu visia mėgau vilnių,bet kai visą laiką gyveni nedideliame miestelyje tai man jau buvimas Šiauliuose mane pradėdavo nervinti,nesu didelių miestų mėgėja.Tas viešas transportas,nieko nepažįsti ir panašiai...Na bet manau įprasiu prie čionykščio tempo ir gyvenimo būdo tai gal ir susidraugausiu su Vilnium Very Happy
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Virgen - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virgen   Virgen - Page 2 Icon_minitimePir. 10 25, 2010 8:38 am

esi tikinti?

ne visi susidraugauja su vilniumi. kiekvienam sava vieta. jeigu tau patinka ramesnės vietos, tai vargu, ar pradės patikti labai judrios. ir tai nėra blogai
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
virgen
Pastraipa.
virgen


Pranešimų skaičius : 165
Amžius : 32
Miestas : Radviliškis/Vilnius
Registracijos data : 2009-05-02

Virgen - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virgen   Virgen - Page 2 Icon_minitimePir. 10 25, 2010 11:19 pm

Na kaip sakma pagyvensim pamatysim,gal ir patiks....

Tikinti? Šiaip netikinti,nes kol man kas neparodys to dievo tol napatikėsiu,nors ir esu krikščionė bet kad tikėčiau taip nėra...Bažnyčioje nesilankau nes man ji visai nereikalinga ir be to mane ten migdo....Manau atsakiau į klausimą Very Happy
Atgal į viršų Go down
virgen
Pastraipa.
virgen


Pranešimų skaičius : 165
Amžius : 32
Miestas : Radviliškis/Vilnius
Registracijos data : 2009-05-02

Virgen - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virgen   Virgen - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 10, 2012 8:59 am

Mano daugelį fotografijos darbų galite pamatyti
https://www.facebook.com/pages/Virgen-photography/153250351421485
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Virgen - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virgen   Virgen - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Virgen
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Virgen

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Skaitytojai :: Apie skaitytojus-
Pereiti į: