Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Biblioteka, knygynas ar...?

Go down 
+28
Mažoji Fėja
Akiro
kaRina
sandrinė
eglaite
Sally
Monika
Beveik`
Samantha
varpeliai
Nikute
Tiesos melagė
Daigas
Starlight.
Dori
Be_cukraus
dutė
Dredūra.Iššukuota.
Agniux
Karamelinė Saulė
Gint.
alce a pois
Džuljeta
bublė.
Jelly
Nuo stogo
Pyragaitis.
nigota
32 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Kaip įsigyjate knygas?
Perku knygyne
Biblioteka, knygynas ar...? - Page 3 Vote_lcap6%Biblioteka, knygynas ar...? - Page 3 Vote_rcap
 6% [ 3 ]
Skolinuosi iš bibliotekos
Biblioteka, knygynas ar...? - Page 3 Vote_lcap45%Biblioteka, knygynas ar...? - Page 3 Vote_rcap
 45% [ 22 ]
Skolinuosi iš pažįstamų ir draugų
Biblioteka, knygynas ar...? - Page 3 Vote_lcap0%Biblioteka, knygynas ar...? - Page 3 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Įvairiai
Biblioteka, knygynas ar...? - Page 3 Vote_lcap49%Biblioteka, knygynas ar...? - Page 3 Vote_rcap
 49% [ 24 ]
Iš viso balsų : 49
 

AutoriusPranešimas
eglaite
Sakinys.
eglaite


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 39
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-28

Biblioteka, knygynas ar...? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biblioteka, knygynas ar...?   Biblioteka, knygynas ar...? - Page 3 Icon_minitimeSk. 08 16, 2009 10:54 pm

Manau, kad visoms vilnietėms bus įdomu sužinoti, kad kiekvieną mielą trečiadienį nuo 11 iki 19 val. Mokytojų namų kiemelyje vyksta knygų mugės. Jų metu galima ne tik pigiau įsigyti naujų knygų (deja, pasirinkimas nedidelis), bet ir senesnių. O jei pats lankytojas atneša keletą jam nebereikalingų knygų iš namų, patikusios senesnės knygos jam padovanojamos. Žodžiu, natūriniai mainai :) Mano sesė taip įsigijo Granausko knygą ir keletą knygų apie poezijos problemas.
Atgal į viršų Go down
Beveik`
Puslapis.
Beveik`


Pranešimų skaičius : 216
Amžius : 32
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-07

Biblioteka, knygynas ar...? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biblioteka, knygynas ar...?   Biblioteka, knygynas ar...? - Page 3 Icon_minitimeAntr. 08 18, 2009 11:02 am

O, jėga, reiks kada užsukt į mugę. ;>
Atgal į viršų Go down
eglaite
Sakinys.
eglaite


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 39
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-28

Biblioteka, knygynas ar...? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biblioteka, knygynas ar...?   Biblioteka, knygynas ar...? - Page 3 Icon_minitimeTr. 08 19, 2009 2:31 am

Beveik` rašo:
O, jėga, reiks kada užsukt į mugę. ;>

Tik paskubėk, nes, man rodos, mugės trečiadieniai vyks tik iki vasaros pabaigos, tad liko nedaug laiko
Atgal į viršų Go down
eglaite
Sakinys.
eglaite


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 39
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-28

Biblioteka, knygynas ar...? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biblioteka, knygynas ar...?   Biblioteka, knygynas ar...? - Page 3 Icon_minitimeTr. 08 19, 2009 2:35 am

Ai, dar ir Mickevičiaus bibliotekoje vyksta panaši akcija. Vienoje iš bibliotekos laiptinės aikštelių yra lentyna, kurioje sudėtos skaitytojų atneštos senos knygos. Jas galima pasiimti, perskaityti ir po to grąžinti. Arba ne :)
Atgal į viršų Go down
eglaite
Sakinys.
eglaite


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 39
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-28

Biblioteka, knygynas ar...? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biblioteka, knygynas ar...?   Biblioteka, knygynas ar...? - Page 3 Icon_minitimeTr. 08 19, 2009 2:42 am

Ir dar Vilniuj, Žalgirio gatvėje esančioje Maximoje (tiksliau, ne pačioje Maximoje, bet to pastato, kuriame ji įsikūrus, rūsyje), priešais ,,Humaną" ir greta įrankių galandinimo yra įsikūręs miniatiūrinis panaudotų knygų knygynėlis, kuriame galima rasti knygų lietuvių ir rusų kalbomis. Gaila, kad knygų lietuvių kalba nėra daug. O knygos labai įvairios - nuo meno enciklopedijų ir fizikos vadovėlių iki istorijos knygų. Grožinė literatūra kažkaip nekliuvo į akis, bet gal neatidžiai žiūrėjau. Man rodos, reikia kokio nors skelbimų skyrelio dalintis tokia informacija :)
Atgal į viršų Go down
eglaite
Sakinys.
eglaite


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 39
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-28

Biblioteka, knygynas ar...? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biblioteka, knygynas ar...?   Biblioteka, knygynas ar...? - Page 3 Icon_minitimeTr. 08 19, 2009 3:02 am

Nuo stogo. rašo:
tu siūlai pirkti tas, kurias jau esu perskaičiusi? : )

Ale aš, žiūriu, pastabi esu. Tik dabar pamačiau tavo postą :) Gal ir kvailai skamba, bet nuosavoje bibliotekoje, mano galva, turi būti tik tos knygos, kurias tikrai esi skaitęs ir kurias mėgsti. Jei dar nepatyrei, tai anksčiau ar vėliau būtinai patirsi, kad yra tokių knygų, kurias perskaičius (turiu minty knygas, pasiskolintas iš bibliotekos ar draugų), labai norisi įsigyti. Net jei žinai, kad gali niekuomet daugiau jų neatsiversti.Tad dauguma mano bibliotekos knygų yra ,,įsigytos" tokiu būdu. Plius dar nesinori rizikuoti nusipirkti tai, kas galbūt nepatiks, ir ko neperskaitysiu iki galo. Pvz., mano tėvų namuose pilna knygų, kurių, garantuoju, jie net neskaitė. Kadangi man knygos ne interjero dalis, perku labai atsargiai, dėl to ir tau taip patariau :)
Atgal į viršų Go down
virgen
Pastraipa.
virgen


Pranešimų skaičius : 165
Amžius : 32
Miestas : Radviliškis/Vilnius
Registracijos data : 2009-05-02

Biblioteka, knygynas ar...? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biblioteka, knygynas ar...?   Biblioteka, knygynas ar...? - Page 3 Icon_minitimeAntr. 10 19, 2010 6:47 am

man tinka visi variantai
Atgal į viršų Go down
raudona.
Puslapis.
raudona.


Pranešimų skaičius : 256
Amžius : 24
Miestas : Vilnius.
Registracijos data : 2010-07-29

Biblioteka, knygynas ar...? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biblioteka, knygynas ar...?   Biblioteka, knygynas ar...? - Page 3 Icon_minitimePir. 07 11, 2011 10:48 pm

Kaip ir beveik dauguma pasirinkau paskutinį variantą. Nors dažniausiai imu knygas iš bibliotekos, nes ten nereikia mokėti ir apskritai labai mėgstu knygas iš bibliotekos. Jos netgi tokį savitą kvapą turi. Surprised Tačiau kartais skolinuosi iš draugų, taipogi pasitaiko ir pirkimo atvejų. :)
Atgal į viršų Go down
la Tulipe
Lapas.
la Tulipe


Pranešimų skaičius : 279
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-03-06

Biblioteka, knygynas ar...? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biblioteka, knygynas ar...?   Biblioteka, knygynas ar...? - Page 3 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 4:24 am

Skolinuosi iš bibliotekos dažniausiai, tad ir pasirinkau šį variantą.
Perku itin retai, o be to, kažkaip pastebėjau, kad pirktos knygos labai jau užsistovi lentynoje. Pvz.: viena Irvingo knyga stovi gal trejetą metų, o aš dar nesugebėjau jos perskaityti, nes vis bibliotekos knygų turiu. Bet sakiau, gal šią vasarą pagaliau ir prie jos prieisiu. Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://perskaiciau.wordpress.com
illuminaire
Skiemuo.



Pranešimų skaičius : 36
Amžius : 30
Registracijos data : 2010-04-13

Biblioteka, knygynas ar...? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biblioteka, knygynas ar...?   Biblioteka, knygynas ar...? - Page 3 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 9:58 am

pagrindinis knygų šaltinis - biblioteka, retkartčiais, jei biblitekoje nėra ar reiktų ilgai laukti rezervavus, šaukiuosi draugų pagalbos ;]] Knygas perku retai, nes palaikau tą nuomonę, kad knygos nėra interjero dalis ir namuose turimos knygos turi būti perskaitytos ir mėgiamos. Todėl dažniausiai prieš nusipirkdama kažkokią knygą jau seniai būnu buvus ją perskaičiusi pasiėmus iš bibliotekos ;]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Biblioteka, knygynas ar...? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biblioteka, knygynas ar...?   Biblioteka, knygynas ar...? - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Biblioteka, knygynas ar...?
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Kuris knygynas?
» mano biblioteka

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Diskusijos :: Diskusijos apie kitus knygiškus reikalus-
Pereiti į: