Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Karolina.

Go down 
+3
Little_Star
Samantha
Karolina.
7 posters
AutoriusPranešimas
Karolina.
Žodis.
Karolina.


Pranešimų skaičius : 72
Amžius : 30
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2010-08-23

Karolina. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Karolina.   Karolina. Icon_minitimePir. 08 23, 2010 5:52 am

Sveiki! taigi esu naujokė. ;]
Mano vardas Karolina. Esu iš Vilniaus.
Į šį pasaulį, kitų nelaimei, atkeliavau 1993-05-22. Man 17 metų. šiek tiek faktų apie mane:
Mėgstu: miegą, invisible funkciją skype, šokoladą ir kitus saldumynus, juoką, muziką, dainavimą, gyvenimą, pavasarį, Erreway, RW, HP, šunis, hug'us, floodą, knygas, kvepalus, convers'us, pliušinius žaislus, iPod'ą, savo NOKIA, futbolą, kvailioti, svajoti, šypsotis, ginčytis netgi kai būnu neteisi (o gal ypač tada? ;DD), nusišnekėti, juokauti, linksminti kitus, užsirašinėti (xDD), kurti istorijas, naktinėti..
Nemėgstu: fizikos, matematikos, namų darbų, dviveidžių, išdavikų, be galo mielų žmonių, pupelių, žirnių ir kito neskanaus maisto xDD, aukštakulnių, žadintuvų, savo nuotaikų kaitos, soliariumų, rusiško popso, pasipūtėlių, pirmadienių, ypač didelių karščių ir dar daugelio dalykų.
Pagal zodiako ženklą esu dvynys. Turbūt todėl mano nuotaika per minutę keičiasi 10 kartų. Esu be galo užsispyrusi ir žmogus su charakteriu. Sakau viską tiesiai į akis. Kartais (na, gerai labai dažnai. Ką gi, visada.) pasakau per daug. Kiekvieną dieną ką nors įžeidinėju. Tai man būdinga. Esu bjauri. Nesu miela, bet tai man netrukdo gyventi. Nepasakyčiau, kad esu draugiška, nors kiti teigia atvirkščiai. Negaliu bendrauti su visais. Nesakau, kad esu pasipūtusi ir renkuosi su kuo man bendrauti. Ne. Tiesiog, jeigu žmogus man nepatinka arba sakau jam tai į akis arba lengvai leidžiu tai suprasti. Nemėgstu kitiems pasakoti savo problemų, nes kiekvienas ir savo turi per akis. Kartais negaliu užsičiaupti, o kartais pratarti žodžio.. Jeigu tingiu kalbėti kitiems būna sunku. ;DD Taip, aš tinginė. Taip, su manim sunku. Deja, bet dėl kitų tikrai nesikeisiu. Bandyti mane pakeisti irgi beprasmiška. Gaila Jūsų laiko. Nemėgstu rodyti savo emocijų. Dažniausiai. Šiaip esu tvirta ir "ledinė", bet viduje jautri. Verkiu žiūrėdama filmus, atsisveikindama, skaitydama, girdėdama kitų žmonių žiaurias istorijas. Šeimai ir tikriems draugams esu labai atsidavusi ir ištikima. Dėl jų galėčiau kalnus nuversti. Ir neduok Dieve, kas nors ką blogo pasakys apie mano artimuosius. Už save neatsakau. Deja, nemoku parodyti kokie jie man svarbūs ir mylimi. Širdyje jie man viskas. Mirčiau be jų, nes nemėgstu vienatvės. Jaučiu tuštumą, kai jų nėra šalia. Mėgstu juoktis, beveik visada esu su šypsena veide. Kai nesišypsau visi klausia, kas man atsitiko. Esu linksma, bet ne visi supranta mano humorą. Esu be galo ironiška ir sarkastiška. Nemoku pykti. Esu svajotoja iki kaulų smegenų. Optimistė su realizmo prieskoniais. Galiu ir mėgstu kalbėtis įvairiomis temomis. Mėgstu skaityti knygas ir dainuoti. Pati kuriu istorijas. Žmonės sako, kad turiu tam talentą (?!). Nelabai tikiu xDD. Jeigu kam įdomu rašau blog'ą.
P.S. Jei dar turit kokių klausimų, nebijokit manęs ir drąsiai rašykit. Aš žmogienos nevalgau. xDD
P.S.S. čia aš, jeigu kam įdomu ;DD ( https://2img.net/h/oi37.tinypic.com/1elzih.jpg )

Su meile, Karolina.
[i]
Atgal į viršų Go down
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Karolina. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karolina.   Karolina. Icon_minitimePir. 08 23, 2010 8:23 am

OMG sunny mes gimėme tą pačią dieną, tą patį mėnesį ir tais pačiais metais ;] pliusas už aprašymą, turiu su tavim tiek daug tų pačių mėgstamų ir nemėgstamų dalykų Karolina. 692253 čia jau turbūt dvynių savybė- dažnas nuotaikos keitimasis. O dar norėjau paklausti, kaip atradai šį forumą?

P.S. Esi labai graži ;]
Atgal į viršų Go down
Karolina.
Žodis.
Karolina.


Pranešimų skaičius : 72
Amžius : 30
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2010-08-23

Karolina. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karolina.   Karolina. Icon_minitimePir. 08 23, 2010 8:34 am

Oo, rimtai?! eik Tu, kaip nerealiai. xDD tiesą sakant, labai mažai (tik vieną) žmogų pažįstu gimusį tą pačią dieną kaip aš. :DD
tai jau turbūt kad.. mano mama irgi dvynys (jos gimtadienis 23 xD) tai mes turim tiek panašumų..
visai atsitiktinai, draugės blog'e aptikau nuorodą. ;}

P.S. neperdėk, dėkui labai. ;**
Atgal į viršų Go down
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Karolina. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karolina.   Karolina. Icon_minitimePir. 08 23, 2010 9:46 am

Aš nei vieno nepažįstu, tą pačią dieną gimusio ;D
Atgal į viršų Go down
Karolina.
Žodis.
Karolina.


Pranešimų skaičius : 72
Amžius : 30
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2010-08-23

Karolina. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karolina.   Karolina. Icon_minitimePir. 08 23, 2010 10:54 am

dabar jau pažįsti. :DD
beje, aš irgi visai neseniai pažinau. Very Happy
Atgal į viršų Go down
Little_Star
Pastraipa.



Pranešimų skaičius : 149
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-07-15

Karolina. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karolina.   Karolina. Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 3:26 am

Labas. Jau antram forume kartu.:} Malonu. Beveik sava. ^^
Atgal į viršų Go down
http://sveciuosepaslittles.blogspot.com
raudona.
Puslapis.
raudona.


Pranešimų skaičius : 256
Amžius : 24
Miestas : Vilnius.
Registracijos data : 2010-07-29

Karolina. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karolina.   Karolina. Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 4:32 am

Labas, aš esu Gerda. Malonu susipažint. ;]
Aš irgi Dvynys. Esu, kaip ir sakei, iš išorės tvirta ir "ledinė", o viduje labai jautri. Ir verkiu taip pat tada, kada ir tu. Na, tokiomis progomis. ;D Šiaip nuotaikos mano keičiasi, kaip kojinės. xD Tikrai, turbūt toks Dvynių bruožas. Gimiau Gegužės 28.
Ką mėgsti veikti laisvalaikiu? Gal lankai kokius nors būrelius? Kokios knygos patinka?
Atgal į viršų Go down
Karolina.
Žodis.
Karolina.


Pranešimų skaičius : 72
Amžius : 30
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2010-08-23

Karolina. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karolina.   Karolina. Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 5:22 am

Little_Star, sveika! tikrai ;}}. jau antram forume kartu, bet taip ir nežinau Tavo vardo. argi gražu? xD

Gerda, man irgi. ;}
tai, kad jau tikrai mūsų bruožas. :DD
laisvalaikį dažniausiai leidžiu su draugais. arba skaitau, rašau, tinginiauju. xDD o Tu? lankau baseiną, anglų ir nuo rugsėjo žadu pradėt lankyti ispanų, jei pasiseks. o Tu? Hmm, šiaip įvairios. romanai, gyvenimiškos, realios istorijos. o Tau?
Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Karolina. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karolina.   Karolina. Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 8:03 am

Karolina. rašo:
visai atsitiktinai, draugės blog'e aptikau nuorodą. ;}

kokios draugės, jei tai nėra paslaptis, žinoma? ir pritariu čia kažkam anksčiau pasisakiusiam, kad esi velniškai graži - veido bruožai tokie dailūs ir savotiški, plaukai...
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Karolina.
Žodis.
Karolina.


Pranešimų skaičius : 72
Amžius : 30
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2010-08-23

Karolina. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karolina.   Karolina. Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 8:57 am

Lauros. ;}
Oo, ačiū. ;** aš pakylėta.
Atgal į viršų Go down
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Karolina. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karolina.   Karolina. Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 10:04 pm

Sveika :) Aš irgi daug panašumų su savimi atradau savo aprašyme. Skaityti, dainuoti, rašyti dievinu. Beje, tarp mano ir mano mamos gimtadienių - irgi tik dienos skirtumas; pasirodo, tai pasitaiko dažniau, nei būčiau pamaniusi :)
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Karolina. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karolina.   Karolina. Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 10:18 pm

žinau, kad esi čia labai trumpai, bet aprašymą perskaičiau tik dabar ir sakyčiau, kad mano pirmasis įspūdis jo visai neatitiko. arba esi iš tų žmonių, kurie atsiskleidžia tik po kurio laiko.

kokiu tikslu įžeidinėji žmones? ar taip pasijauti geresne/protingesne? (na, dažniausiai pastebiu būtent šią priežastį, kai nepilnavertiškumą jaučiantis žmogus, įžeidinėja norėdamas nusodinti kitus ir taip iškelti save). Maybe you're exception, bet aš tik klausiu.

Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Karolina. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karolina.   Karolina. Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 12:31 am

Karolina. rašo:
Lauros. ;}
Oo, ačiū. ;** aš pakylėta.

Ar aš klystu ar tos pačios Lauros, kuri rašo "pilkumos viduriai"?
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
raudona.
Puslapis.
raudona.


Pranešimų skaičius : 256
Amžius : 24
Miestas : Vilnius.
Registracijos data : 2010-07-29

Karolina. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karolina.   Karolina. Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 5:16 am

Karolina. rašo:

Laisvalaikį dažniausiai leidžiu su draugais. arba skaitau, rašau, tinginiauju. xDD o Tu? lankau baseiną, anglų ir nuo rugsėjo žadu pradėt lankyti ispanų, jei pasiseks. o Tu? Hmm, šiaip įvairios. romanai, gyvenimiškos, realios istorijos. o Tau?

Mano laisvalaikis irgi panašus. Šiaip, mėgstu piešti ir žiauriai mėgstu skaityti. Tinginiauti irgi. ;DD
Aš lankau tautinių šokių ansamblį, tačiau žadu lankyti daug daug dalykų mokykloje. (dabar tingiu vardint ;])
Man irgi patinka gyvenimiškos, paremtos tikrais faktais knygos. Per tokias dažniausiai verkiu. ;] Nelabai mėgstu fantastikos ir kai kurių detektyvų. "/
Atgal į viršų Go down
Karolina.
Žodis.
Karolina.


Pranešimų skaičius : 72
Amžius : 30
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2010-08-23

Karolina. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karolina.   Karolina. Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 7:12 am

Džuljeta, sveika! smagu ;]. taip, taip, pasitaiko. xD
Nuo stogo, ak Tu ne pirma, kuri susidaro klaidingą įspūdį. :DD na, žinoma, aš jau nesu tokia pabaisa, kokią mėgstu save pateikti, bet vis tiek. iš tikrųjų daugumą, iš pradžių, apie mane susidaro klaidingą įspūdį. pataikei tiesiai į dešimtuką - neatsiskleidžiu iš karto! oi, ne, tikrai ne dėl to. :DD matyt, tai jau mano kraujyje. gal kiek klaidingai parašiau. šiaip tiesiogiai neįžeidinėju. nesakau, pvz.: -ei, tu, kvaily, tau sakau ar pan. :DD tiesiog kalbėdama dažnai nevaldau savo emocijų ir žodžių, pasakau ir tada būna "velnias, vėl". gal tai labiau darau dėl savo per didelio atvirumo. galiu tiesiai šviesiai pasakyti "baisiai atrodai", bet tikrai nenorėdama įžeisti. mano artimieji ir draugai jau prie to pripratę tad ne taip kreipia dėmesį.
Sandra, neklysti. ;}
Gerda, aš dar ir chorą lankau, pamiršau. :DD
ir aš nesu fantastikos mėgėja.
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Karolina. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karolina.   Karolina. Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 7:35 am

tai va būtent, kai perdedi rašydama aprašymą, tai tokių nesusipratimų ir kyla. pavyzdžiui, aš tikrai pagalvojau apie tokius atvejus kaip "-ei, tu, kvaily, tau sakau ar pan". nemėgstu, kai žmonės tokiais atvejais perdeda : )
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Karolina.
Žodis.
Karolina.


Pranešimų skaičius : 72
Amžius : 30
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2010-08-23

Karolina. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karolina.   Karolina. Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 8:29 am

blogai pagalvojai. :DD dar tokia žiauri nesu.
gal tiesiog kiekvienas įvairius dalykus supranta savaip. na, ir kai tiesiogiai su žmogum nebendrauji irgi sunku tiksliai pasakyti. ;} man atrodo, kad aš juos įžeidinėju, kitam - ne. tai naturalu, juk visi žmonės negali galvoti vienodai. tuo pasaulis ir įdomus!
o man kartais patinka perdėti. :DD
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Karolina. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karolina.   Karolina. Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 11:00 am

žinau, žinau, kad tai natūralu, kad dėl to jis yra įdomus ir t.t.
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Karolina.
Žodis.
Karolina.


Pranešimų skaičius : 72
Amžius : 30
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2010-08-23

Karolina. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karolina.   Karolina. Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 10:18 pm

tai puiku.
Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Karolina. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karolina.   Karolina. Icon_minitimeKv. 08 26, 2010 12:40 am

Tai jaučiu tu ta pati Karolina iš r-way svetainės, kurioje seniai buvau, bet kažkaip man patinkančius žmones pamenu? Smagu...
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Karolina.
Žodis.
Karolina.


Pranešimų skaičius : 72
Amžius : 30
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2010-08-23

Karolina. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karolina.   Karolina. Icon_minitimeKv. 08 26, 2010 6:33 am

taip, ta pati. ;}
pameni patinkančius žmones? tai aš viena iš jų? miela. ;}
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Karolina. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karolina.   Karolina. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Karolina.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Karolina.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Skaitytojai :: Apie skaitytojus-
Pereiti į: