Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 raudona.

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
raudona.
Puslapis.
raudona.


Pranešimų skaičius : 256
Amžius : 24
Miestas : Vilnius.
Registracijos data : 2010-07-29

raudona. Empty
RašytiTemos pavadinimas: raudona.   raudona. Icon_minitimeKv. 07 29, 2010 12:51 am

Esu Gerda. Man yra 13 metų. Turbūt mažiausia iš jūsų. raudona. 344623 Manau priimsite mane, nes begalo mėgstu skaityti knygas. Gyvenu Vilniuje ir einu į 8 klasę.

Dievinu: Lietų, knygas, juodą arbatą su citrina, šunis, muziką, filmus, šokius, vasarą, maudynes. : ) raudona. 85419

Lankau liaudiškų šokių ansamblį "Neris". Šoku ten 4 metus. Dar papildomai neseniai pradėjau mokytis groti gitara.

Nemėgstu tokių knygų, kaip "Meilutis, stringai ir laižiakas" ir pnš., nes pripažinkime, nėra jos labai gilios ir prasmingos (tai dar nereiškia, kad aš neturiu humoro jausmo ar esu nuoboda). Patinka gyvenimiškos ir paremtos tikrais faktais knygos, dienoraščiai.

Labai mėgstu dovanas ir staigmenas, bet aišku malonias ir netikėtas. Nesuprantu tokių žmonių, kurie jų nemėgsta.

Mėgstu anekdotus ir skanų maistą.

Klausau labai įvairios muzikos, bet daugiausia rock'ą ir kažką iš 80's - 90's.

Šiaip esu toks žmogus kuris greit įsikarščiuoja, bet taip pat greit ir atvėsta. Negaliu ilgai laikyti pykčio ant žmogaus.

Mėgstu truputį pameluoti, bet meluoju nepiktybiškai. silent

Gyvenimo neįsivaizduoju be: knygų, šeimos, draugų, kelionių (bet kur ir bet kada), telefono (čia gal dar truputį ištverčiau), muzikos (kurios klausant aš "išsilieju"), be savo mylimo sodo, filmų.

Mano aistra - SERIALAI. Dievinu. ♥

Tai vat.. Jeigu kyla klausimų, prašau, klauskit. cherry



Paskutinį kartą redagavo raudona., Tr. 01 23, 2013 6:04 am. Redaguota 4 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

raudona. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: raudona.   raudona. Icon_minitimeKv. 07 29, 2010 11:28 pm

sveika, as paulina, malonu ;]
ir jeeej, as irgi dvynys! ;D kokias knygas labiausiai megsti?
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
raudona.
Puslapis.
raudona.


Pranešimų skaičius : 256
Amžius : 24
Miestas : Vilnius.
Registracijos data : 2010-07-29

raudona. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: raudona.   raudona. Icon_minitimePen. 07 30, 2010 6:00 am

Man irgi malonu.. ;) Labiausiai mėgstu apysakas, romanus. Neesu labai didelė fantastikos gerbėja, bet kai kurios knygos man patiko. Tai vat.. Jeigu norit ko paklaust, tai klauskit.. raudona. 692253
Atgal į viršų Go down
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

raudona. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: raudona.   raudona. Icon_minitimeKv. 08 05, 2010 4:07 am

kokios iš fantastikos patiko? :)
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
raudona.
Puslapis.
raudona.


Pranešimų skaičius : 256
Amžius : 24
Miestas : Vilnius.
Registracijos data : 2010-07-29

raudona. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: raudona.   raudona. Icon_minitimePen. 08 06, 2010 11:49 pm

Rašalo širdis, Haris Poteris (skaičiau tik dvi dalis), Eragonas ir kt.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





raudona. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: raudona.   raudona. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
raudona.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» raudona.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Skaitytojai :: Apie skaitytojus-
Pereiti į: