Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Audio knygos

Go down 
+3
Džuljeta
Agniux
Smitė.^
7 posters
AutoriusPranešimas
Smitė.^
Biblioteka.
Smitė.^


Pranešimų skaičius : 712
Amžius : 30
Miestas : Kuršėnai
Registracijos data : 2008-06-15

Audio knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Audio knygos   Audio knygos Icon_minitimeTr. 07 14, 2010 11:10 am

Audio (įgarsintos) knygos - naujųjų laikų išradimas. Tiesa, buvo sukurtos akliesiems, negalintiems skaityti įprastų knygų, bet jomis su džiaugsmu naudojasi ir regintieji. Įgarsintų knygų gerbėjų pasaulyje nepalyginamai mažiau nei įprastinių, ko gero, netgi ir elektroninių, tačiau kai kurie skubantys žmonės, atradę šitokį patogumą, nebegali atsiplėšti. Spėkit, kam šitaip irgi atsitiko? ;D

Įsijaučiau. Ir nė kiek neliūdžiu, kad daugelis atsisako jų. Svarbu, kad aš radau tai, ko man šiuo metu reikėjo. : ) Nesitikiu, kad atsiras apsčiai klausytojų tarp šio forumo narių, bet būtų įdomu, jei kas yra girdėjęs kokį puslapį, iš kurio galima parsisiųsti audio knygų. Su mano mėgstamiausiomis anglų kalba įgarsintomis knygomis problemų nekyla, tačiau prireikus lietuviškų nebeatrodo taip paprasta jas rasti. Neseniai parsisiunčiau A. Škėmos "Baltą drobulę", dar internete buvau atradusi J. Savickio apsakymą (tik vieną?? - "Vagis") ir Šatrijos Raganos "Sename dvare" ištrauką. Akys yra užkliuvusios už keletoje vietų paminėto fakto, jog yra įgarsinta ir V. Mykolaičio-Putino knyga "Altorių šešėly", bet dar neatkasiau, iš kur ją gauti. Gal netyčia pas ką nors kompiuteryje guli šis bei tas? Būtų smagu rasti Albert Camus kūrinių. Kad ir neklausot, būčiau labai dėkinga už informaciją, iš kur siųstis. ;?
Atgal į viršų Go down
Agniux
Pastraipa.
Agniux


Pranešimų skaičius : 182
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda
Registracijos data : 2008-04-27

Audio knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Audio knygos   Audio knygos Icon_minitimePen. 04 15, 2011 9:48 am

Reikėjo mums neseniai perskaityti Robinzoną Kruzą, tai klasės draugė buvo atsiuntus audiobook'ą. Paklausiau įžangą, susišaudžiau knygą ir, pasirinkusi knygos skaitymą, per tą pati laiką (kelias dienas) perskaičiau ;} O jinai klausė. Man asmeniškai, daug daugiau malonumo teikia skaitymas. Man ir įsivaizduoti geriau, o ir atmintis regimoji. Ir dar daug kas priklauso nuo balso ir įrašo kokybės. Jei balsas migdo.. ;D
Atgal į viršų Go down
http://wawagnijos-knygos-filmai.blogspot.com
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Audio knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Audio knygos   Audio knygos Icon_minitimePen. 04 15, 2011 8:52 pm

Jeigu knygos nerandu bibliotekoje, klausausi audio varianto (dažniausiai anglų kalba), problemų man tai nesukelia. Dėl audio knygų lietuvių kalba nelabai ką galiu patarti, nes man asmeniškai to nereikėjo... Tiesa, esu atsisiuntusi ir klausiusi keletą Astrid Lindgren knygų lietuviškai. Bet kalbant apie rimtas, "suaugėliškas" knygas... No
Atgal į viršų Go down
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Audio knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Audio knygos   Audio knygos Icon_minitimePen. 04 15, 2011 11:30 pm

O aš negalėčiau, man muzika ir įvairūs garsai dažnai būna tik fonas, taigi negalėčiau įsigilinti į knygą. Be to, mėgstu pati perskaityti kūrinį.
Atgal į viršų Go down
SuperTori
Raidė.
SuperTori


Pranešimų skaičius : 27
Amžius : 111
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2011-04-14

Audio knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Audio knygos   Audio knygos Icon_minitimePir. 05 02, 2011 10:58 am

Šiaip knygas skaitau,klausausi audio tik angliškų knygų,kur nors važiuodama... (ir tai dažniausiai-Anthony Robbins... Audio knygos 180909 )
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Audio knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Audio knygos   Audio knygos Icon_minitimeŠt. 07 23, 2011 5:31 am

ooo taip, pirmą kartą bandžiau audio knygą, t.y. klasiokas pasidalino "altorių šešėly". žinot, kuo baigėsi? užmigau po pirmų penkių minučių Very Happy man rodos, tokiam dalykui reikia turėti ypatingą balsą, kad nemigdytų ir sudomintų, išlaikytų dėmesį. to vyro, kurio teko klausyti, balsas buvo tikrai ne toks, arba čia man tiesiog toks dalykas nepriimtinas.
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
la Tulipe
Lapas.
la Tulipe


Pranešimų skaičius : 279
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-03-06

Audio knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Audio knygos   Audio knygos Icon_minitimeSk. 07 24, 2011 4:20 am

Esu tik tris audio knygas klausiusi. Ivanauskaitės ,,Švelnūs tardymai"- knyga, sudėta iš interviu, tai užkliuvo įgarsintoja- jau taip greitai ji malė, tai iš pradžių sulėtinusi klausiau, bet po kiek laiko ir jos tempas ėmė tikti.
Na, ir dar Vytauto V. Landsbergio porą knygučių vaikams klausiau. Va ten tai vertėjas puikus- Aidas Giniotis. Labai smagiai įgarsintos, su atitinkamomis intonacijomis, dainelių intarpais.
Nors visgi negalėčiau klausytis kažkokios itin rimtos knygos ar tuo metu, kai užsiimčiau kuo nors, kam reikia šiek tiek pagalvoti (na, kad ir internete naršant- ekrane skaitai vieną, audio knyga kalba apie kitą- kažkas tikrai nukentės iš dviejų Very Happy )
Pritariu, kad daug kas priklauso ir nuo įgarsintojo.
Atgal į viršų Go down
http://perskaiciau.wordpress.com
Sponsored content





Audio knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Audio knygos   Audio knygos Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Audio knygos
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Rin knygos
» Knygos kompiuteryje
» Pau. skaitytos knygos.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Diskusijos :: Diskusijos apie kitus knygiškus reikalus-
Pereiti į: